Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
2. máj 2010

seus fakt sa narodili do najlepšieho počasia, mudre detičky tieto aprilovčatká a ešte celé leto pred sebou 🙂

no nám už je 56 malá 😅 tak to čo ide potom... myslím že 62? či je medzitým ešte niečo???

a seus važne seper foto, si tam ozaj kočka 😉 a malička to ani nehovorim 😵

cicimon
2. máj 2010

caute,

davate male odgrgnut aj ked vam zaspia pri jedeni? moja ked ma dost, tak zaspi, ale ked ju dam odgrgnut, tak sa zobudi a potom nie a nie zaspat...

stanusa
2. máj 2010

vejula uvedomila som si jeho dlzku az na fotke, pritom sa mi nezda dako velmi dlhy...mam vela veci z tesca a tam je len 0-3, inak asi ta 62

seus vyslo mi okolo 57-58, ked sa narodil mal 54cm...len neviem ci som ho dobre pomerala, lebo mu nechcem natahovat nozicky, u detskej ho len vazia

baby mate skusenosti so zabkou v puse?

stanusa
2. máj 2010

cicimon ked je zaspaty vecer, zvyknem len nadvyhnut v perinke, ale inak ked je bez tak davam odgrgnut na plece , vsimla som si, ze ked si negrgne tak potom ho natahuje a napina

moni
2. máj 2010

len sa pozdravim, a zmiznem 🙂 julia uz podala hlasenie, este evil.....

cicimon
2. máj 2010

stanusa - no moja cezden v poho, ci si odgrgne ci nie, ale v noci tak vselijak vzdycha aj ked je v perinke a nevieme preco..

aktakk
2. máj 2010

Cicimon- mne laktacna povedala, ze netreba vsetkym detickam davat odgrgnut...ze je najlepsie ich nechat v polohe ako papkali pocas kojenia chvilu a az ked sa zacne mrvit, vtedy dat ogrgnut...inak netreba.
Veru stanus aj mne sa zda malinky "velky" 🙂. Nohy ako sklenarikova 😀.

fleury
2. máj 2010

stanus..jaaj aky hrdy tatinko so syncekom, podareny 🙂

moj mm chysta nove videjko s malinkou, som zvedava co zas vymysli 😅 Inak ako velmi chcel syna, tak ma teraz prekvapil, ze aj druha by mohla byt dcera 😅 😵 😵

boli sme na prechadzke, fajne vietor pofukoval a nebolo tak dusno, velmi dobre nam to vsetkym padlo!! 😵

Co sa tyka velkosti oblecenia..my pouzivame stale newborn, nieje tam pisana velkost, ale aj to je nam stale velke, a to sme sa bali, ze to bude mat emka na babiky 😀

ninuska8
2. máj 2010

Ahoj baby, tak aj ja som uz mamka, 24.4 sa nam narodila Karolinka, porod bol na prvorodicku rychly, ale po porode to je horsie, mam zapalene stehy v oblasti nadstrihu, neviete na to nieco??? ja som uz zufala, dezinfikujem aj s rosalginom ale prd stoji, normalne mi je do revu, este ze mala je nadherna 3800g. 52cm, buclatko male stale by papala, ale mne sa uz pri nej ani nestiha mliecko tvorit, takze tak

blahozelam vsetkym ktore to maju za sebou, idem cikat do sprchy 😖

aktakk
2. máj 2010

Ahoj Ninka, gratulujeme!!! A to vnutri ti hnisa, alebo vonku?

ludka140281
2. máj 2010

blahozelam MAMICKY,,,,krasne babulka 😀

ludka140281
2. máj 2010

ninuska......co najcastejsie sprchpvat vlaznou vodou a vela to vetrat....mne to takto islo rychlejsie......ak neppomoze,tak uz neviem....mala je riadna baba,,blahozelam 😀

monva
2. máj 2010

Ninuska - GRATULUJEEEM 😵 😵 😵

Ninka - Mne sa sitie tiez dlho a tazko hojilo, sprchovala som aspon 3x denne, potom som davala harmancekove obklady (uvareny a scedeny harmancek som vychladila a namacala som do toho odlicovacie tampony a prikladala na stehy) po vysuseni som nastriekala DermoChlorophylom a nechala "vetrat" a posobit. Prajem skore zahojenie 😉

Cici - mame to s grganim podobne, tiez v noci tazsie ako cez den, ale ako pisala aktakk, v noci ju ulozim na tu stranu, na ktorej som ju kojila na bok a ked sa zacne mrvit a ochkat, tak ju vezmem na ruky (niekedy prepochodujeme aj hodinku 😖 ) a odgrgne si, no nie vzdy. Niekedy sa nahlcu viac vzduchu inokedy menej 🙂

cicimon
2. máj 2010

no Moni si posledna...toto mi doslo od evil:

Ahoj, volam sa Viktoria a narodila som sa dnes o 13.45h , meriam 51cm a vazim 3490g. maminku som potrapila tak nakoniec ma dali von cisarskym.

moni
2. máj 2010

evil...gratulujem a tesim sa spolu s tebou!!! 😵 😵 😵

cici, este julia 😉
ale kludne aj ju pustim predo mna.....

cicimon
2. máj 2010

no na julku som zabudla...🙂 uz je vas par 🙂

moni
2. máj 2010

no dokola si opakujem ze najlepsie na koniec, lebo ine argumenty mi uz dosli 😎

aktakk
2. máj 2010

Evil- gratulujeme!! Tak sa dockala konecne aj ona...No baby, inak tusim tu prevladaju cisarske rezy nad prirodzenym porodom. Acho jooj, keby to bolo planovane ale najskor sa potrapili mamicky akoby mali rodit prirodzene a potom toto. ☹
No nic, hlavne ze mate krasne a vytuzene babatka.

monva
2. máj 2010

Evil - GRATULUJEEEEM 😵 😵 😵

aktakk
2. máj 2010

Baby inak ja odkedy som porodila tak sa mi zacali robit pupaky na ksichte....pocas tehu som mala tvaricku jak detsku prdelku.

fleury
2. máj 2010

gratulujem evil!! 🙂

ako ze moni je posledna, julia uz porodila tiez?

vejula
2. máj 2010

fleury julia myslim že ešte nič neoisala že by porodila 😕

aktakk
2. máj 2010

No inak dnes to tu ako viazne, ze?

aktakk
2. máj 2010

Julia mala na dnes program, nesla povzdudzovat dcerku na futbalovy turnaj alebo zapas?

mackopuf
2. máj 2010

gratulujem evil!!! Vela mliecka a nech ste zdrave.

juliap
2. máj 2010

som len na skok, poobede nesiel net, tak sa tu mm rozculoval, tak zatial vychadza to, co som pisala, ze 1 pojde evil, teraz by mala ist moni a nakoniec ja, budem uzatvarat, s moni mame rovnako 5.5. nastup, tak uvidime, kto z koho ... 😉
evilka, gratulky, tak si nas pekne predbehla 🙂

monva
2. máj 2010

vidim, ze kde nic - tu nic 😀 tak vam vsetkym prajem dobru noc
zajtra mame poradnu, som zvedava, kolko mala pribrala - potom dam vediet

kinderka - drzte sa 😵

zuzana1971
3. máj 2010

evil gratulky k viktorii 😵

fruchtbar
3. máj 2010

Ahojky babulky mamulky,
tak konecne sme sami doma,mm je v praci a rodicia na ceste domov......uuuuuf.....to bol dlhy vikend! Aj vam maminy a starsie sestry rozdavaju take tie cenne rady? Mam z toho takuuuuu velkuuuuu hlavu 😅 .....konecne mam pokoj!

Aha,tusim ste uz aj pekne odrodili,teda az na Moni 😀 ,ale ta caka do 5.5......

Tak gratulujem vsetkym,ktore som zameskala!

fruchtbar
3. máj 2010

bavili ste sa o odgrgnuti,ja maleho v noci odgrgnut nedavam,ulozim ho do postielky hned ako mi prsu zaspi.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre