• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Kika, no tak aspon nie som sama :slight_smile:

Ludka- tak to ma naozaj peknu vydrz...ja vas kocky s 2detmi a viac obdivujem.
3. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht nasa je uplne rovnaka..najprv zakrici, ze heeej, mama pod ma prebalit, mam ocikanu plienku a ked ju prebalim, tak sa slastne usmeje a nalozi tam ako za tyzden :grinning: Som jej vravela, ze az taka cistotna byt nemusi a moze nalozit aj do pocikanej :grinning: Ta spotreba plienok je strasna, nehovoriac o tom, ze 2-5kg su najdrahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale 3-6kg su nam este velke ..
3. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neviem ci je dobry napad davat babo spat bez odgrgnutia
mne sa Maxik dnes v noci skoro zadusil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to bolo dokonca po odgrgnuti
nadranom zacal plakat, ved to casto, tak som ho rozospata zacala hladkat, pozrem a tieklo mu mliecko z nosa, to sa uz zacal dusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: zobrala som ho rychlo na ruky, nech mu to z nosa vytecie, ale panika hrozna poviem vam :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcem si predstavovat co by sa stalo, keby som sa nezobudila, alebo by sa len dusil bez placu, ze by som ho nepocula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2x sa stalo ze hned po jedle sa prudko vygrcal a islo mu to aj nosom, ale toto bolo 2 hod po jedle a bol este aj ogrgnuty :angry:
a z pusy mu neslo nic, spava hlavickou na plienke ta bola sucha, aj usta, tak neviem preco mu to zrazu zacalo tiect cez nos
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj maly si prvy tyzden doma nechcel ani za svet odgrgavat,vzdy sa tym prebral a spustil strasny rev,ale doktorka povedala,ze je to strasne dolezite-jednak kvoli kolike a dalsia vec je samozrejme grckanie a z toho ja mam hrozu :fearful: takze teraz pravidelne po kazdom papani s musi odgrcnut aj keby co bolo.ale aj tak sa mu obcas stane,ze aj ked si odgrgne,tak trosku vygrcka.inak drobec tiez zaspi na prsniku,ale ja ho aj v tom spanku zdvihnem a dam odgrcnut.
3. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak babulky, volali sme do nemocky, lebo od piatka mlady strajkuje, doslova ho musim nutit k nejakemu pohybu, tak tam mam naklusat, lebo ze sa mi moze oddelovat placenta a ani o tom nemusim vediet, nemusim spinit ani krvacat ... tak cakam na mm, doleti z robotky a ideme, mm potom napise, ze co so mnou zase stvaraju, ci uz nieco, alebo tam budem lezat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, chcela som sa vás spýtať akú vodu pridávate do UM? Prevarenú z vodovodu, alebo vodu pre dojčatá Lucku. A tú tiež prevárate? My asi budeme nútení pristúpiť na dokrmovanie UM, lebo maličká málo ťahá a budí sa 20 min. po napapaní hladná. A koľko si mám pripraviť UM, keď kombinujem s MM, stačí napr. 50 ml. Poradte mi pls.
3. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli držím palce nech to máš za sebou a všetko nech dobre dopadne :dizzy_face:
3. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie my sice nedokrmujeme,ale ked robime cajik,tak davame normalnu vodu z vodovodu prevarit.

juliap drz sa! :wink:
3. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky cheerlady,ved aj ja robím čajík z normálnej vody... to ma vôbec nenapadlo, že koľko už tej našej vody popila
3. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie ja dokrmujem malu UM popri kojeni a prevaram Lucku. Kolko dokrmovat zalezi od toho, kolko od teba mala taha, ja dorkmujem podla toho ako hladne vyzera :grinning: Stalo sa, ze vypila len 30ml, ale vacsinou to je 60ml..
3. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes to rozmaznane dieta pod nami nie je doma a malinka mi krasne spinka!! :dizzy_face: Boze, kiezby sa uz nevratilo :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julii drzim palce, aby ju uz netrapili a malinky bol coskoro pri maminke :slight_smile:
3. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Civava,Renko spi uz od zaciatku vo vlastnej izbicke a je to uplne super,my nebudime jeho a on nebudi nas....niekedy vie byt hore a vtedy si sam pre seba rozprava,ale kym neplace ani za nim neidem. Funguje to super a s mm mame v spalni klud......
a co sa tyka sexu,ja snivam skoro kazdu noc,mm nechcem uz ani vidiet,co ma tak rajcuje,ale s mojimi 4 nastrihmi budem este asi dlho postit.....aj ked ma to nikdy nebolelo ani netipalo,relativne rychlo sa to hoji....
3. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi zmazali fotku.....ale im to trvalo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Julia drzime palceky :wink:
3. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury najprv dáš MM a potom hned UM? alebo si dávate medzitým aj pauzu? túto noc sme prežili na MM, ale včera to bola riadna kríza, papá asi 20 min, a z toho polovicu prespí a je po mliečku :frowning2:. Ale cez noc sa zase stihlo vytvoriť a teraz už zase spinkáme napapaný s úsmevom na tváričike... joj len dokedy
3. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak je zo mna posledny mohykan? :grinning: :grinning: :grinning:
julka, drzim palce, hlavne nech je vsetko v poriadku!
3. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej julka držim prsty..

moni vyzerá to tak :wink: budeš asi uzatvarať aprilovky :slight_smile:
3. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme dosli z poradne aj z prechadzky - mala pribrala za mesiac 650g a vsetko je ok, este sa objednat na sono klbov

boli si tam dat prepichovat usi take asi 2rocne dievcatka - tak revali ze az :grinning:

bola som v Lidli - sme sa s kocikom nezmestili cez pokladnu a takisto cez jedne dvere na poliklinike - a ze detske odd :slight_smile:

fleu - pekne zelanie :grinning:
3. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, no ved ja to tvrdim uz 2 tyzdne ze to ukoncim, ale nikto ma tu neberie vazne :sweat_smile:
3. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a ako casto kojite? Ten moj zrutik si pyta niekedy aj kazdu hodinu.... :confused:
3. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carrie-ja tiez dokrmujem ako , najskor svoje, potom umele alebo len umele. Ale v podstate je podla mna jedno, ktore das skor, ale ak sa chces zbavit mliecka v prsnikoch, tak skus najskor svoje dat. A nemam medzi tym pauzu, teda ked neratam pripravu umeleho mliecka. A ja to robim tak, ze ked chystam UM napriklad 60ml, tak dam 40ml studenej lucky, a 20prevarenej. Aby som nemusela cakat kym vsetko vychladne a mam idealnu teplotu. Poradila mi tak sestra, tak sa tym tiez riadim.

Julia- drzkame palce.

Cici- ty ides davat prepichovat? CI budes nastrelovat.

Moni- tak teda asi to tak bude, ze zavres.
3. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk - este neviem, ale este chcem nejaky ten mesiac pockat

mala spi uz 3 hod a mne sa nic nechce robit...

a dala by som si coko..
3. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
som tu dlhsie nebola, tak dodatocne gratulujem vsetkym novym mamickam k narodeniu ich uzlikov :slight_smile: a juliap drz sa
v piatok sme boli s tatinom prvykrat kocikovat, bolo krasne teplucko, tak sme si aj posedeli na teraske pri priehrade a dali sme si pizzu :dizzy_face: a potom sme boli pozriet prarodicov, domov sme dosli o pol 8 vecer :zipper_mouth:
my ideme na poradnu zajtra, tiez tam mame byt po 12tej, som zvedava ako to casovo stihneme a kolko sme pribrali
my mame tiez super zazitok s fararom :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mm bol zahlasit krst a povedal kto idu byt krsny rodicia a farar hned, ze to nie su dobry krstny rodicia a to nemozu byt krstny rodicia (ziju spolu, ale este nie su zobraty, ale tento rok sa beru!!!!) a ze ziju v hriechu a tak. vsak ale vsetci sme hriesni, tak ja neviem, ci im ide iba o tej papier, ze su manzelia, tak to si mame dat za krstnych takych co su zobrati ale napor. 5 rokov neboli v kostole, tam nik nebude riesit co a ako??? :angry: :angry: :angry:
tak zajtra ide mm za fararom ktori nas sobasil, a tomu to hadam nebude robit problem, ked mu nerobilo problem zosobasit nas v stredu :wink:
3. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht...krasna fotka, ale aj tu ti zrusia...musis byt na nej ty :confused:
aktakk, no veru to tak vyzera....treba zhasnut kedze odchadzam ako posledna? :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojte blahoželam novým mamičkam :wink:
Ja mam teraz pauzu aj ked nie na dlho lebo mala už ťaha 5 hodin spanku.
A v piatok sme boli dať prepichnuť uška tak už mame naušničky usim pridať foto niekedy ale asi až zajtra večer
aj moj dnes vynimocne spinka skoro cely den, ale to bude asi tym pocasim

k Lucke - zalezita aka je ci ruzova ta je nesytena alebo ked je modra tak tu treba prevarat
3. máj 2010 o 14:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna - my budeme mat tiez krstnu co zije v hriechu - s mojim bratom nezosobasena este, az v juni :slight_smile: sa cudujem, ze to moja svokra neriesila a farar to ani nezistoval :grinning:
kedy krstite? my teraz v sobotu

julia - drz sa

moja spi od 11.30....uz cakam rev
3. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gajana a boli velke place pri prepichovani?

Stanus dobre hovoris- ruzovu netreba prevarat, tu modru treba

Moni- to mi pripomenulo tu reklamu Match game...pamatate si?
3. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk s malou bol muž ale povedal že dr. so sestričkou hovorili že to ešte nevideli lebo mala neplakala že len trošku pomrnkala a nič
3. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, my budeme krstit asi buducu nedelu, este uvidime ako sa mm dohodne zajtra s tym fararom
3. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok