Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
3. máj 2010

Tak to mas potom teda "malu velku hrdinku" 🙂 . Ja mam uz teraz "srac.." z toho.

moni
3. máj 2010

aktakk, ja teda neviem, uz nie som v obraze 😕

inak, ja som myslela ze uska prepichuju neskor, v nejakych 3 mesiacoch ked je po nejakych tych ockovaniach....

vejula
3. máj 2010

kukam kočky že mate podobný problem ako ja s tým krstom, tiež som chcek abraška al "žije hriechu" však kto nie.... Tak teraz riešime čo dalej. Som z toho na nervy... Druhy braško zas cirkev moc neberie. tak sa dnes ideme porozpravať čo a ako... Už som chcela aj celý krst odvolať, čo som z toho taka znechutená ☹

kikarv
3. máj 2010

moni a ako sa ináč cítiš? isto sa ťa to každý pýta ja len tak zo zvedavosti. ináč moni nám ten byt nevyšiel takže zatial ostávame tu kde sme. ked sa nedarí tak sa nedarí.

moni
3. máj 2010

to je dievcata neprijemne ze mate trampoty s krstom....
drzim palce nech to nejako vyriesite!

kika, dakujem za opytanie, celkom to ujde. o chvilu idem na prietoky a pozriet ci ta plodovka klesa alebo to vydrzime. cakanie mi ani tak nevadi, ale uz zacinam rozmyslat ake to cele bude, ako to zvladneme...doteraz som bola vacsia hrdinka 🙂
joooj, skoda toho bytu, skoda skoda! tak snad sa cosi ine pritrafi!

kikarv
3. máj 2010

my budeme mať len uvýtanie do života na matrike a tam takéto veci či je to alebo nieje hriech neriešia. lebo keby sme mali v kostole tak by nám dali hned lucifera 😀 krstný ( mm brat) nieje ženatý ale žije s priatelkou a čakajú bábo a krsná (moja sestra) nieje vydatá a ešte ani nežijú s priatelom lebo čakajú na byt a tiež čakajú bábo. to by skolaboval farár keby taký hriešnici napochodovali do kostola. 😀 ja som krstená ale mm nieje.

grekyna23
3. máj 2010

veji a neskusali ste sa pytat v inom kostole??

fleury
3. máj 2010

carrie ja najprv davam MM a potom UM. Inak s tou Luckou to riesim ako aktakk, tiez davam nejaky pomer horucej a vychladenej..

cici moc dlho som sa netesila, ten maly zloduch uz je doma a malinka uz ma aj taky spanok o nicom .. ☹ Ale ja sa uz tesim ako sa zahram s loptickou a hafanom v byte, ked sa im narodi dieta 😀 😀

k tomu krstu..ja to mam z vas asi najzaujimavejsie, ja som si za krstnu vybrala kamosku, ktora nema ani prve svate ani birmovku 😀 Cize v kostole byt nemoze krstna, ale kaslem na to, bude "neformalna" krstna. Snad nebude farar robit problem, ze mame len krstneho..

vejula
3. máj 2010

greky už je to aj tak pase s tým staršim bráškom, lebo akosi sám rezignoval.... Je mi to tak luto že su okolo toho také hlupe opletačky

fleury
3. máj 2010

jo a k nausniciam pre malicke..uz ste boli pozerat v obchodoch nejake? My chceme nausnice z bieleho zlata, som zvedava aky vyber budu mat ..

vejula
3. máj 2010

na odlahčenie par fotečiek 🙂

fleury
3. máj 2010

a este sa pochvalim!! Sme si vcera objednali manducu, koncom tyzdna ma prist, sa tesiiim .. len dufam, ze nielen mna, ale aj malu potesi 😀

fleury
3. máj 2010

vejul jeeej ake fotky krasne 🙂 Dobry napad, fotky s hafanom, len to nase teliatko na postel urcite nepustim, musim vymysliet nejake ine zakulisie 😀

vejula
3. máj 2010

jej flery tak už sa budete nosiť 🙂

no nejako sme chlpača prehovorili nech sa ntvari tak urazene tak to trošku zahral 😀 😀 😀

aktakk
3. máj 2010

Moni- to bola taka, ze sa zhaslo svetlo a tusim Muller prisiel a povedal Match game prosim. 🙂 .

Fleury my mame tiez z bieleho zlata s takymi kvietkami.

Inak krst to je tiez sila- mna sestra chcela za krstnu ale na fare to nepovolili, lebo nemam birmovku. Kamaratka krstila, na tej istej fare tyzden pre sestrou a jej dovolili krstnu bez birmovky...tak o com to je. hodime si kockou, komu povolime komu nie ?

Veji- nadherne fotecky...my ako rodinka nemame ani jednu foto, mali by sme nieco poriesit.

grekyna23
3. máj 2010

my pojdeme nausnicky tak zbezne kuknut asi zajtra, ked pojdeme od doktora, a tiez by sme chceli z bieleho zlata, take nejake kruzky a tiez si chcem pozriet nejaky prsten z bieleho zlata za porod a tiez som zvedava na vyber 😉
veji, kraaaasne fotky 🙂

vejula
3. máj 2010

aktak treba poriešiť šup šup... 😉 Inač neviem či budem mať čas aj pri druhom takto ale Dominik bude mať kopec spomienok teda.. Dufam že stihnem aj pri druhom všetko takto zaznamenávať aby potom nemalo pocit že Dominika som mala radšej 😅 Ale tak pri prvom človek zapisuje aj každý prt 😀 😀

moni
3. máj 2010

aktakk, aha...ja to mam v pamati este v suvislosti s nejakou predvolebnou kampanou za meciara 😀

veji, krasne fotky 😵

to je to ze tie pravidla na krst zavisia od farara...tak to je potom o com 😔

vejula
3. máj 2010

dakujeme greky 🙂

vejula
3. máj 2010

aj tebe moni 🙂 😀

aktakk
3. máj 2010

Veji- to nas bolo 5deti... Brasko najstarsi ma toooolko fotiez z detstva, potom sestra ma pomenej, ja mam asi tak do 20 fotiek a sestry dvojicky posledne maju len zo skolky 😀 .

Moni- veru take nieco to bolo.

vejula
3. máj 2010

aktak 😅 no času stale menej a tým aj fotky...

Tak mz sme štyria najstarší braško ma fotiek dosť ja trocha menej mladší braško fakt len zopár... Ale ten najmladší nas všetkých predbehol, je aj na kamere... Tak ale to sme už boli všetci velký sme mali 20,16,15 rokov, takže sme ho už aj my fotili, aj fotíme, ja s mužom máme strašne vela jeho fotiek z roônych akcii, tak on to vychytal 😝

cicimon
3. máj 2010

my dame malej nausky po mne 🙂

nas farar nezistoval "pozadie" krstnych - ake stastie

to spanie - snad mala bude po mm - ja mu hovorim, ze on by s malou na noc nemohol sam ostat, bo mala aj reve a on spi ako zarezany....ved by umrela od hladu

aktakk
3. máj 2010

Cicimon- to si este niekde vyhrabala nausky? Ja mam tiez niekde ale len jednu...druhu som odpasla niekde.
A to mas stastie, ze farar nezistoval pozadie krstnych...no sto fararov, sto nazorov.

cicimon
3. máj 2010

jj, sperky mam odlozene 😀

no tu je taky mlady farar, asi take neriesi....sak ani mna v kostole velmi nebolo vidno 😨

kikarv
3. máj 2010

no moja Vanda má strašne veľa fotiek to sa len fotilo a fotilo a kamerovalo. Lea má tiež už veľa ale ešte netromfla Vandu 😀 a aj na kamere je ešte len málo. Každý deň sa chystám kamerovať no ale ako si na to nie je čas alebo chuť 😒 až napokon drobček vyrastie a my budeme ľutovať že sme zmeškali prvé týždne jej života a nenatáčali. joj to nesmiem dopustiť musím dnes niečo natočiť.

cicimon
3. máj 2010

no moja ma uz tiez dost fotiek ale so mnou asi ziadnu...

stanusa
3. máj 2010

my sme nasho natocili vo vani, on je tam taky trosku vyhukany ale tie velke oci stoja zato 😀

vejula vydarene fotky...ani ja nemam spolocnu fotku s malym

juliap
3. máj 2010

tak babulky a som spat, uz sme stihli aj dlhu prechadzku na ukludnenie ... na ctg kontrakcie, maly sa rozhybal, je asi alergicky na ten zvuk z ctg, ked ma odpojili, uz sa zase nehybe. sono v poriadku, prietoky idu, kontrakcie mam, ale bohuzial uz mesiac mam rovnaky nalez dole, len na 1 cm, co nikoho nezaraza...dostala som odporucanie, ze ako 3rodicka, by som mala prist do nemocnice az vtedy, ked budem mat silne kontrakcie /aj ked vsetkym dookola hovorim, ze ich necitim/ a rozsiahly nalez zdola, takze mi neostava nic ine, len si zohnat nejakeho sukromneho gyndu, co ma bude chodit pozerat a povie mi, ked ten rozsiahly nalez budem mat ... no a zaklincovana som bola tym, ze TP musia brat podla PM a od tohto datumu ma mozu este nechat prenasat 2 tyzdne, ak sa nezmeni nalez, takze podla nich mozem rodit aj az 2.6., takze by som bola asi svetovy unikat zeny, ktora citila pohyby dietata uz v 2 mesiaci tehotenstva, tak sa potom mozem dat zapisat do ginesky ... proste som sa vyrevala, som z toho na nervy, ale uz som mm povedala, ze do nemocky nejdem, az ked sa budem skriabat po stene a prosit ho na kolenach, aby zavolal sanitku ... takze my mozte gratulovat, urcite to tu uzavriem, len si nie som ista, ci s kladnym vysledkom ...

kikarv
3. máj 2010

juliap len klud. viem že máš toho všetkého už plné zuby ale snad doktory vedia čo robia a ty bud kludná ked je všetko v poriadku z bábom. snad to do toho 2.6 už nevydržíte a drobec sa vypýta na svet v najbližšej dobe -dní - hodín 😅 😉 tak držím palce nech to máš čo najskôr za sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre