Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
4. máj 2010

juli - gratulujem !

moni
4. máj 2010

co som to vyhrala? 😎

michalag
4. máj 2010

juli gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!

moni a s tebou to ako vyzera???

moni
4. máj 2010

miska, zajtra rano nastupujem na vyvolavacku 🙂
klasika inak, poslickujem, mala je hrozne nizko, som na 3cm otvorena....

seuska
4. máj 2010

juli gratulky 🙂 😵

Moniiii tak drzkam zajtra palceky... to o kolkej naseho casu to ma vypuknut?

moni
4. máj 2010

seus, o pol2 poobede vasho casu...no a uvidime ako sa jej bude chciet 😅

mackopuf
4. máj 2010

moni,tak si vitaz. Drzkaj sa zajtra,riadne sa vyspi,aby si mala dost sil. Nech ti to vsetko dobre dopadne.juli,velka gratulacia

moni
4. máj 2010

mackopuf, no s tym spankom je to biedne, uz tretiu noc som poriadne nespala. snad sa dnes cosi podari...
vy ste uz doma? ako sa mate?

fleury
4. máj 2010

jeeej, julii velka gratulacia!!! 😵 😵 Potom ma zaujimaju podrobnosti ako to prebiehalo cele, ci to bolo take rychle ako pri dievcatach 🙂

frucht..ja viem, ze tvoj mm je rakusak 🙂 len si predtym pisala, ze ste mali niekde cestovat, ale ze pojde mm nakoniec bez teba, lebo maly nebude mat este pas ..

moni drzim palce zajtra, nech ta mala moc nepotrapi!! 🙂

moni
4. máj 2010

fleury, no to by som si vyprosila...ze vytrapit, za tolky komfort ktory poskytujem 😀 😀 😀
sme dohodnute ze bude spolupracovat a svihne si 😵

cicimon
4. máj 2010

my sme na sono dopadli dobre, uz netreba balit nasiroko 😵

len mala pol dna preplakala a len by chcela jest, korkotazko sa ju podarilo uspat...

seuska
4. máj 2010

Moni tak od pol druhej budem na teba silno mysliet... potom nech nam daju kocky z temy USA vediet ze sa narodilo posledne aprilovciatko....

moni
4. máj 2010

seuska, diiik 😵
no keby bolo prilis neskoro tak veru ani nebudem posielat vejulke a aktakk smsku, ale radsej nech sem baby z usa napisu....

aktakk
4. máj 2010

Moni ano, musime striedat umele a moje... ☹ Zavidim kockam, ktore naplno koja. AJ ja budem na teba mysliet, keby cosi, tak pis 😉

Juli- gratulujeme!!! Tak chvalabohu to prislo bez pomoci lekarov nakoniec.

aktakk
4. máj 2010

Ahaa MOni..tak mozno cakam sms. 😝

moni
4. máj 2010

aktakk, no nechcem neskoro pisat keby sa to nejako vlieklo....

seuska
4. máj 2010

Moni nebude sa to vliect 😀 uvidis budes to mat rychle ako ja... som ti to teraz vyvestila... 😀

moni
4. máj 2010

seuska, to je aj moj plan 😀 nejako sa spolieham ze ked som na 3cm tak ozaj nebude robit drahoty, rano mi to pichnu, po par hodinach prsknu plodovku a sup, poobede je na svete.

grekyna23
4. máj 2010

ahojte,
juliap, gratulujem k Jarkovi, tesim sa s tebou, ze uz to mas za sebou
Moni, tebe drzim na zajtra palce, nech je to rychle, ked uz na tu princeznicku tak dlho cakame, aby bola tabulka uplna 😵
my sme mali dnes tiez poradnu, mala pribrala za 2 tyzdne 500 g, a vsetko je v poriadku. Emka ma tiez rada na volno si pokopkat a tak ked sme boli u doktora a sme sa povyzlikali a cakali, tak sa mala stihla pocikat, pogrckat a zakoncila to riadnym kakom 😀 , uz viem, ze k doktorovi mam brat aj nahradne ponozky, keby nieco 😅
civi, aj nasa dost grcka, aj som sa obavala toho refluxu, ale ze to deticky este riadne nemaju vyvinutu tu zaklopku na zaludku, tak sa im to mliecko vracia, tak ako niekto pisal, niektore dieta to ma viac, ine menej.

aktakk
4. máj 2010

Moni- jaaj, ty myslis ze bude u nas vela hodin...blik. Tak to kludne mozes, a kockam by som dala pripadne vediet az rano keby nieco...ja mavam mobil na tichom, takze sa nemusis bat, ze by si nas zobudila. Ved ako uznas za vhodne 😉

vejula
4. máj 2010

moni aj mne možeš 🙂 ja si kuknem ked budem v noci maleho prebalovať 🙂 ozaj tebe odomna prišla sms ked sa malý naridil??? lebo som posielala

cicimon
4. máj 2010

Moni - drzim palce!

moni
4. máj 2010

veji, hej prisla mi smska, ale nejako som si neskoro pozrela mobil, a uz sa tu vedelo o dominikovi 😵
no ved uvidim podla okolnosti, ako mi bude, a taaak 🙂

civavava
autor
4. máj 2010

juli, gratulujem! 😵 posli udaje,nech dam do tabulecky 😉

tak Renko je uz vo svojej izbicke v postielke, som zvedava, ako sa mu tam bude pacit! 😝 aj ked neratam, ze sa nejalk super vyspim 😲

moni, drz saaaa!!nech vsetko dobre dopadne!!

civavava
autor
4. máj 2010

baby a ako vyzera vracanica pri refluxe????

vejula
4. máj 2010

civAnka to by aj mna zaujimalo, ako zistim či je to len normalne odgrcavanie alebo ten reflux 😕

moni
4. máj 2010

civi, moja mudra knizka hovori ze to zavisi od toho ako dlho po papani babatko zvracia, a teda ci je mliecko uz natravene alebo nie. kedysi pediatri prihliadali len na zvracanie ale nemusi to byt vzdy sprevadzane sablami do metrovej dialky. skor narodene deticky, zltackove, po cisarskom, s nizkou porodnou hmotnostou maju vyssiu sancu ze budu trpiet refluxom.

bobaky male, snad rychlo dorastu ten zvierac aby sa tolko netrapili 😝

vejula
4. máj 2010

idem ja už do postele, nech sa trocha vyspím. Tak bruuu noc všetkým, moni a tebe prajem nech sa maličká rozhodne sama vonku 😉

moni
4. máj 2010

ale nie je sanca rozlisit ci sa babo iba prejedlo, alebo je to reflux....len to ze pri refluxe by to vracanie bolo castejsie, babatku by viac vyhovovalo ked nelezi. a vraj pri odgrgavani ho netreba moc tapkat po chrbatiku.
moj brat ked bol maly sa prehybal dozadu ako luk, ked ho to velmi trapilo 😔

michalag
4. máj 2010

moni, tak zajtra od 13:30 na teba budem mysliet aby ta malicka dlho netrapila a konecne uvidela maminku a ocka aj z vonku 🙂

my sa stale trapime s kojenim a uz si pripadam ako kravicka, pomaly nebudem moct vyjst ani von ..... zacne papat pekne a zhruba za 10 minut sa odtiahne akoby mala dost zaspi a ked ju polozim do postele tak je za chvilku hore a opat chce prsnik, niekedy mam pocit ze si robi so mna cumlik ktory inak odmieta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre