Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
24. sep 2009

A dobre rano vsetkym som zabudla 😉
Susanita ja zatial nekupujem nic, vecicky na oblecko podostavam, aj ked jasne ze chcem aj ja kupit nejake, skor si sondujem u kamosiek kto mi co pozicia, postielku, prebalovaci pultik atd... ked si to tak zratas vsetko co budeme potrebovat bude to pekna palka, mam taku sporkasku kde si davam kazdy den 3 eura a za to sa kupi kocik...
zuzka drzim palce na sone.... moja svagrina ma tiez Sebastiana a je to tiez pekny betar 😀

zuzana232
24. sep 2009

seuska 😀 😀 živé deti sú najlepšie 😀 aj ta potrapia,ale aj potešia 😀 😀

carrie4
24. sep 2009

bre ránko, ja tiež ešte nekupujem... zatiaľ len tak trošku sondujem... ale my budeme musieť kupovať všetko, v našom okolí nepoznám žiadne mamičky, a nemáme ani v rodine ani kámošky deti ešte nemajú ☹ tak si môžeme chystať riadny balík penazí ...

tantama
24. sep 2009

Dobré ránko... čo sa týka kupovaniu okrem tých jedných body nemáme nič... tiež budeme začínať od nuly tak to bude pálka ale čo už... a kupovať začnem tak za 4 týždne

zuzana232
24. sep 2009

ja začnem nakupovat jedine vtedy,ked sa dozviem,čo to bude ak dievčatko tak tak isto začínam od nuly.. ak chlapček tam nemusím kupovat nič 😀

kika29
24. sep 2009

dobré ránko. Ja výbavičku nemusím kupovať mám všetko pekne odložené po malej len dokúpim nejaké košieločky. Minule som videla krásne dupačky a to som nebola ešte tehotná tak som ich chcela kúpiť ale nemala som ich komu dať ale boli bohovské. Keby som ich videla teraz asi ich bez váhania kúpim.
Ked som čakala malú pamätám si že som sa nevedela dočkať kedy začneme nakupovať. Moja sestra si s tým nelámala hlavu jej ked sa niečo páčilo tak mi to kúpila a to som možno bola len 4 mesiaci. Takže ked si už niečo pekné pre bábo kúpite podľa mňa môžete aspoň si spravíte radosť. Ja som sa nevedela vynadívať na tie malinké vecičky a predstavovala som si v nich našu malú 🙂 to som síce ešte nevedela že budem mať babu.

Baby budete sa pýtať na pohlavie? Ja áno. Ked som čakala malú nevedeli mi povedať až pri pôrode mi doktor zagratuloval k dievčatku. Ale teraz sa chcem opýtať lebo naša malá chce len bračeka a asi by bola sklamaná keby sme ju v tom nechali. Tak ju chceme pripraviť na obe varianty.

susanita555
24. sep 2009

Ja tak isto nemam nikoho vo svojom okoli kto ma alebo mal male babo cize musim kupovat vsetko.Inac ak by ste chceli nieco vediet ohladom vysetreni a tak rada poradim mamka je diplomovana porodna asistentka. Takze budem ten porod mat o nieco lahsi.

kika29
24. sep 2009

zuzana232 moja kamarátka má prvého chlapčeka a ked čakala druhé tak jej jej doktor povedal že čaká diievčatko. Ona sa veľmi tešila lebo aj chcela dievča ale ked bola v nemocnici na ultrazvuku tak tam jej diktor na 100% povedal že čaká chlapčeka a naozaj porodila chlapčeka. Tiež mala niečo kúpené ružovučke ale čo už život je taký.

aktakk
24. sep 2009

Dobre ranko sa praje..
Civavava GRATULUJEM. Tak budete mat asi malu princeznicku? Tak super. Mozno nejaku modelku, ked ma velke chodidielko, aj nozky jej hadam dorastu... 🙂
Zuzana drzime paste na sobe, potom daj info, ako si dopadla. Verime ze OK.
Susanita, tak Ty vsetky info budes mat z pravej ruky, to mas super. Mozes mat niekoho pri sebe, komu 100% doverujes.
Ja si veci nechystam tak skoro kupovat, moja sestra ma teraz malinke, tak od nej budem mat vela veci(ak to bude dievcatko), ak chlapcek, tak len take univerzalne asi...Ale ja nechcem vediet co cakame, takze by som mohla len nejake biele, pripadne zlte farby kupovat, tak neviem, ci sa aj do niecoho pustim. Ale tak nejake tie dupky alebo co ked mi padne do oka urcite nezavaham 🙂

aktakk
24. sep 2009

Zuzi ...na sobe= na sone 😀

zuzana232
24. sep 2009

aktakk no možme to volat aj sob 😀 ako sranda ked sa o jedno písmeno sekne 😀 no jasne,že dám vediet.. ja len dúfam,že všetko ok! 😉

zuzana232
24. sep 2009

kika.. 😀 mne povedali chlapčeka a mala som chlapčeka tak dúfam,že sa neseknu 😀 bo ja cem šiatky kupovat 😀 😀 😀

lucinka1104
24. sep 2009

baby dakujem už som sa o nu bala

aj ja som krvacala,ale jednorázovo našťastie

aktakk
24. sep 2009

Zuzi...no to je tak, ked necumim na klavesnicu ale len do monitora 🙂. A kraaaasny preklep z to vysiel 😀 😀 😀 .
Luci, kedy si krvacala? Teraz, ci pri prvom tehotenstve?

martina05
24. sep 2009

Ahojte baby, čo je tu nové ?? Čivava gratulujem k výsledkom..
Nám NT robili pred týždňom, začala som totiž trošku krvácať, bolo to len jednorázové a bezbolestné. Išla som radšej k lekárovi a tak mi robili aj sono. Povedali mi že podľa veľkosti bábätka a jeho hlavičky som v 12tt /skoro 4cm po kostrč/, NT sme mali 1,1... Objednali nás aj na alfafeto proteínový test na 7.10 - len mám strach či vyrátali dobre tie tt, lebo ono sa to má vraj robiť až v 15tt - tak nech tie výsledky nie sú skreslené ...
Mám prvé tehu gate Next !!!!!!!! HURÁ
jesť mi stále nechutí a únava pretrváva .....
Ako ste na tom s menami a kočíkmi ....???
Mojimi kočíkovými favoritmi sú Bugaboo a Gesslein a mená - Neviem !!!!!! /Vanda, Klára ..../- ale času dosť

všetkým pekný deň

kika29
24. sep 2009

martina05 moja dcérka sa volá Vanda. A teraz rozmýšľame aké dáme druhé meno ked náhodou budeme mať dievčatko aj druhé. Chceli by sme aby k sebe pasovali. Pre chlapčeka máme Matúško.

martina05
24. sep 2009

Kika, to je super !! Vanda sa mi páči už veľmi dlho, len musím ešte presvedčiť MM...ten sa s tým zatiaľ nestotožnil.
Páči sa mi aj tá Klára, Alexandra alebo aj Hana ...

a chlapčenské.... môj top je Maxim, Adam - tých je ale veľa, tak chcem pohľadať niečo "originálnejšie" ... MM hlasuje za Jána - po sebe - CHLAP

klongova
24. sep 2009

civava - gratulujem ku dievčatku a hlavne nech je zdravé.
.... ja ešte nič nekupujem mám po malom všetky vecičky no ak to bude baba to bude prúser lebo nemám nič ak nerátam nejaké veci spred 15 rokov od sesternice. Bude to bieda
.... inak chcela som ísť na tému pôrod no nik tam nieje už od 7.00 tam píšem a stále nič neviem či spia alebo tú tému opustili takže som zase tu.
.... mužíčkovi sa páčia tie kočíky čo som mu vytlačila no ešte trochu počkáme a pôjdem pozrieť aj do obchodov či náhodou nie sú lacnejšie a lepšie lebo cez počítač neskúsim ani kvalitu eni nebudem presne vedieť farbu lebo to trochu skresluje. 🙂

klongova
24. sep 2009

u nás ja som rozhodnutá pre Šimonka a dievčatko dal mm Sabína no mne sa nejako nepáči ja by som dala Eliška, Nelka, Timejka ešte neviem

martina05
24. sep 2009

Nela je pekné, mne sa páči aj Ela - ale tiež je ich už dosť... Známej sa v júli narodila Lea
Kamoška má Elišku a je strááááášne zlatunká .....

kika29
24. sep 2009

vytaj späť klongová.
martina05 mne sa zo začiatku nepáčilo veľmi meno Vanda ale môj muž nechcel ustúpiť tak som to vzdala a teraz nelutujem teraz sa mi páči. Tu u nás neviem či vôbec je niejká Vanda okrem našej. Je to také zvláštne meno. Ale ludom sa páči ked sa ma opýtajú ako sa volá. A hlavne že muž je spokojný a aj ja.
Práve som si pozrela tú čínsku tabulku tak podľa nej mi vychádza že budeme mať chlapčeka ale to nieje isté tak uvidíme. 😉

oliinka
24. sep 2009

ahojte tak mne sa dnes vobec nič nechce,v noci ma bolelo bruško,bolo to také chvilové po 3krát.aj vás niektoru boli?mna aj nafukuje tak možno aj preto.snad je to v poriadku

klongova
24. sep 2009

Eliška je skôr české meno a nie je ich tu tak moc, ja som vždy chcela meno také čo je také nie moc zriedkavé. No Samko je teraz každý druhý chlapec - to mi nevyšlo

tantama
24. sep 2009

Klongová ak y si nám chcela byť neverná🙂)) Aj my sme vybrali také netradičné mená ale nikomu okrem nás sa nepáčia.. ale čo už ved to bude naše mimi 😀

kika29
24. sep 2009

klongova ved ked sa tak poobzeráš tak tu sú mena z každej svetovej strany a Eliška je pekné meno.
Všade okolo je Samko Dominik Brian Maximilian a teraz u nás letia mená Bruno a Hugo. Aspoň ked som v poradni a stretneme sa tam nektoré mamičky a prehodíme reč tak majú takéto mená.
A dievčatká sú teraz Sofinka, Sára, Laura, Lili, Vaneska atď.

oliinka
24. sep 2009

mne sa páčia dievčenské Nelka,Natália,Timea a aj iné a chlapčenské Marcus,Samko,Adam ale aké by sme dali ešte nevieme

kika29
24. sep 2009

tantama a aké ked to nieje tajomstvo s tými menamy?

aktakk
24. sep 2009

Klongova- ja som narodena na Elisku 😉 . Tiez sa mi pacilo toto meno, ale rozhodla som sa na 100% pre Barborku a aj priatel je za. A Vanda sa mi tiez velmi paci 🙂
Chlapcenskych mien je ovela menej peknych na vyber. Ja hladam aj nieco vhodne k priezvisku, aby som to neznelo smiesne, paci sa mi matus, ale take dat nesmiem skrz to priezvisko, vsade kde je Š by som mala vynechat. Ale paci sa mi Jakub, Filip, Michal, Boris, Brano, Adam, Samko, Matej...ale vybrate nemam koknretne este ziadne.

tantama
24. sep 2009

Kika tajomstvo to nie je dievčenské sme vybrali Grétka a chlapčenské Matiasko..

kika29
24. sep 2009

jé moja malá ked sme sa ju pýtali aké dáme meno bračekovy tak tiež povedala že Mtiasko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre