Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
4. máj 2010

aprilovky, dakujem vsetkym za zelania!
dam vediet ked budeme mat malicku na svete 😵

kikarv
4. máj 2010

juliap gratulujem takže v čera som dobre povedala že to stihneš v najbližších dňoch-hodinách 😀 😀 😀 tak prajem ýchle zotavenie. a ako to prebiehalo ako to na teba prišlo?

kikarv
4. máj 2010

moni budem na teba myslieť tak sa čím skôr ozvy 😀

kikarv
4. máj 2010

idem spať konečne droba spí. tak baby držte sa. zajtra sa nám narodí posledné aprílovčatko 😀 držím palce.

fleury
5. máj 2010

Bre ranko 🙂

pozeram, ze dnes je tu ticho, vsetci dnes akame spravu od moni 🙂 Poslednu dobu to tu bolo ako stavkova kancelaria 😀
Takze po dnesku by sme aj tabulku mohli uzavriet a venovat sa maminkovskym starostiam 🙂

Ja dnes idem po polroku ku kadernicke, ani neviete aky sviatok to pre mna je!! 😀

Dnesok vyzera opat uprsany, ale snad sa najdu aj svetle chvilky ako vcera, ked sme si vysli na prechadzku po burke a ten vzduch..parada, mala pospinkala este aj doma, sme ju oklamali a dali k oknu vo vanicke, si myslela, ze sme stale vonku 😀

fleury
5. máj 2010

cakame malo byt 🙂

seuska
5. máj 2010

Dobre ranko.
Jeeej Fleu este ze si mi pripomenula, aj ja mam dnes kadernicku o jednej, ale prsi a ja nemam na kocik prsiplast, mal by mi dnes prist do jednej predajne. A teraz co? V dazdi bez prsliplasta nemozeme. ☹ Ja som tiez rozmyslala ze dam malu do vanicky dnes a otvorim okno, lebo ona je zvyknuta vonku a vo vnutri mi nechce spat....
Tak moni ma sice este hlboku noc ale urcite nespi, ani ja som nespala den pred nastupom do porodky... jaj nech to uz ma za sebou.... 🙂

fruchtbar
5. máj 2010

dobre a uprsane,
Fleu,aha,tak si to myslela,ale ostal doma,mal cestovat 21.4.,cize tyzden potom,co sa narodil Rene a to povedal,ze to jednoducho neide!!!! 😀 Bola som stastna,mozno sa mu podari vybavit si este jeden termin na jesen a pojdeme spolu,to budeme mat uz pas (dufam)

Julia,gratulujeme k sy<ncekovi

A uz cakame len na Moni!

fruchtbar
5. máj 2010

Civava a aka bola prva noc bez Renka v posteli? ....ja si myslim skoro kazdu noc,ze dnes sa nevyspim,hlavne ked je cez den umrncany,ale on sa tak krasne vo svojej izbe upokoji 😉

civavava
autor
5. máj 2010

dobre ranko,

frucht, super noc bola! Renusko v noci prvy krat spinkal vo svojej izbicke..a pacilo sa mu, som hrozne rada!!! 😵 😵 sikovny chlapcek! akoze isla som zopar krat k nemu ked zaplackal, ale v globale plakal menej, ako ked spal v kosiku s nami v spalni...

😵

moni, drzim palce!!!!!

fruchtbar
5. máj 2010

tak gratulujem Civi,to je super,ze sa mu pacilo !!!!
Moj zaplace tiez sem-tam,ale ja k nemu neidem,on prestane,to on zo sna, sa mu len nieco sniva......vzdy to trva len chvilu!

fruchtbar
5. máj 2010

urcite sa kvalita spanku zlepsi jemu aj vam ( a mozno aj kvalita niecoho ineho 😉 )

fruchtbar
5. máj 2010

ja idem nieco v domacnosti porobit,kym Rene spi,tak zatim

Felu,a nech si da ta kadernicka zalezat 😉 ,cerstve mamicky musia byt kocky!!! 😵

fruchtbar
5. máj 2010

to malo byt FLEU

kikarv
5. máj 2010

ahojte. tak čo moni sa neozvala? kedy jej majú pichnúť tú vyvolávačku?

cicimon
5. máj 2010

caute,
tak ja som sa dnes celkom vyspala, aj napriek tomu, ze mala v noci 3x pytala jest a rano sa pri prebalovani pocikala na cistu plienku - ved naco este do starej 🙂 Aj mm som spravila ranajky, dala prat, povysavala som, rozbehala net...o 2hod ma dojst kamoska, tak romzyslam, co dodtedy . Pocasie je hnusne, tak som zvedava, ci pojdeme dnes von

cicimon
5. máj 2010

kika - cca 14.30 nasho casu

kikarv
5. máj 2010

u nás je krásne teplúčko svieti slnko tak nech len vydrží čo najdlhšie. v noci tu super popršalo tak máme čerstvý vzduch.

cicimon tak dosť pozde jej to pichnú

kikarv
5. máj 2010

no zmenila som fotku a pozerám že len jedno oko mi tam idno tak snad ma nezmažú. ináč mám na tej fotke celú tvár tak neviem prečo mi to tu tak to ukazuje 😒 uvidíme do kedy to vydrží a nezrušia ju.

cicimon
5. máj 2010

kika - oni tam maju 6hod menej

seuska
5. máj 2010

Myslim ze moni pisala, ze o 13:30 naseho casu jej maju dat vyvolavacku...
tak u nas tiez prsi, mala mi jasne ze nespi doma, tak neviem co dnes s nou budem robit cely den... treba mi tiez povysavat, navarit a pozehlit...

kikarv
5. máj 2010

baby aj vy dávate kvapky VIGANTOL?

cicimon
5. máj 2010

kika - ano

kikarv
5. máj 2010

ja na to zabúdam vždy ma napadne ked už malá spinká a aj pred očami si ich nechám a zabudnem
som ja ale trúba
teraz bola sestra v poradni tak mi normálne chýbajú tie časy ked sme chodili my a podávali si informácie čo a ako 😀

vejula
5. máj 2010

kika to je sranda ako tehulky sme už zavideli tým čo maju bábatká a teraz nám je smutno za tehulkovaním 😀 😀 😀 Tiež ma občas chytí taka mierna nostalgia, ale už by som to teda späť nevrátila, možno tak na deň 😝 😀

aktakk
5. máj 2010

Ahojte...

veru aj mne chyba to tehotenstvo....take tie krasne chvile, ked sme videli tie nase fazulky ako rastu v brusku atd.
Ale nemenila by som ani ja uz. 🙂

seuska
5. máj 2010

Tak mne to vobec nechyba, hlavne tie posledne tyzdne ked som sa nevedela uz ani pohnut, ja som spokojna s babatkom ze uz je tu aj ked momentalne uz zasa bojuje a nespi!!!!! 🙄 😀

zuzkabar1983
5. máj 2010

Ahojte babenky,

Julia gratulujem a prajem vela zdravicka!
A Moni, tebe drzim palce, nech to mas rychlo za sebou.

Kika aj ja davam vigantol 2 kv. kazde rano a raz za tyzden mam davat 2 kv Kanavitu.

My sme mali posledne dni neskutocne trapenie s bruskom .... Tak sme vcera mali stretnutie u nasich s jednou nasich znamou, detskou dr, a ta maleho popozerala, aj pozerala ked som ho kojila ako papa a vysledok .... maly je zdravy, nadherne prospieva avsak je velmi pahltny a z toho ma tie bolesti bruska. Ze nerobim nic zle a ze budeme musiet byt trpezlivy. Ale odporucila mi ten Sab simplec kvapky, teraz na zaciatku ich mam davat pred kazdym kojenim. A pripadne ak nezabery tak Infacol. Ale ze to nemam hned menit, lebo, ze vysledky mozem vidiet az o par dni nie hned. A este mi poradila, ze si mam kupit v lekarni probiotika a tie mam uzivat ja, ze aj to niektorym mamickam velmi pomaha, ale tiez ze to nezaberie hned, ze to trosku trva, pokym sa malemy vytvori ta ''flora'' ci ako sa to vola.
A inak cely cas ako sme s nou boli (asi 2 hodinky) tak maly bol ukazkovy, aj krasne prdkal aj si 3x odgrgol, co sa doma nikdy nestane 😅
A dnes v noci mi prvy krat prespal 7 hodin v kuse 🙂 🙂 🙂

kikarv
5. máj 2010

joj ani ja by som to nevrátila ja len ked teraz sestra mi tak chodí do poradne aj švagriná a oni mi podávajú info tak mi to tak prišlo že ako som ja bola 😀 alebo žeby mi chýbal môj doktor? 😀 😀 😀 😀

zuzkabar1983
5. máj 2010

Ozaj a este ste tu spominali tie pupaciky na lickach. Moj to ma tiez a povedala, ze Holtova mast je velmi dobra ale odporucila mi aj potret mu to repikom, ale dat pozor aby sa mu to do ociek nedostalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre