• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
detské prídavky mi prišli za Vandu 15.4. na účet za Leu som nedostála.
5. máj 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkabar takych dochodcov ako opisujes mame aj my nad nami..pokial su doma len oni budiz, aj ked ta zenska je tiez trosku mimo, 8x denne vysava a xkrat za den roztahuje a sklada postel..ved kazdy mame nejake muchy .. ale ked jej dojdu vnuci a vnucky - sodoma gomora...hlavna vec, ze ona sa chodi stazovat na susedov nad nou, ze nech si urobia poriadok s detmi :grinning: :grinning:

kika pekna fotka v pase!! :wink:

Ja idem pomaly ku kadernicke, len som prisla kuknut, ci nic nove s moni...vecer budem konecne vyzerat ako clovek :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..Tak som si rýchlo prečítala čo je nové u vás..Takže velké gratulky Juli.konečne má JARKA prisebe..A Moni,tebe držím moc palčeky..Už to máš asi aj zasebou,,,Snád dáš vedieť...Si už posledná z nás všetkých...čítala som si čo ste tu písali o spinkání a grckaní.Malá doteraz vobec negrckala,a včera prvý krát..Tiež mám pocit že vždy je tak rýchlo,ako keby nejedla už tri dni,rýchlo sa nahltá a namiesto odgrgnutia vždy vypustí takú fontánu...a teda ma ogrcká..--(((((((Skúšala som jej robiť prestávky,ale vždy sa jeduje a plače ked ju odlepím od prsníka..Sa z nej zbláznim..A so spaním je to tiež biedne,Cez den krásne spinká..Po večšine sa sama zobudí vždy po tých 3hodinaách...Ale večer nie a nie zaspať..Vždy aj dve hodiny je hore..Tak jej dávam dudlík.Vždy si dudle a dudle,ale ked jej vypadne začne plakať tak jej ho musím podať.A takto to bolo včera viac jak dve hodiny..Už som zaspavala a zase...Tak dnes to urobím tak jak píšete,o18:00 ju okúpem dam papať a skúsim ju zabaviť aby nezaspala,uvidime čo to spraví...Pridám aj fotky neaké nech sa vám tiež pochválim zo svojou princeznou,...
5. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kočeny. len som nakukla. Moni nic?
5. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, blahoželám julke k malému Jarkovi. :dizzy_face:
A moni už má niečo?
5. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no velmi rada by som si precitala co je nove ale nejak nestiham.. my uz sme od nedele s nemocky doma a dnes mame krasny prvy tyzden.. no a je tu medzi nami este nejake kinderko??? alebo uz sme vsetky maminky??
snad si casom spravime nejaky ten denny rezim a potom sa k vam zas pridam
5. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám správu od moni a nič tak čakám dalej.

moja malá je dnes mrzutá a zvrackala. okúpala som ju a hned zaspinkala ani nepapkala, normálne mám o ňu strach či jej niečo nieje :frowning2: teplotu nemá merala som, mám pocit akoby sa nevedela vykakať ale kakala v pondelok a troška nám obkakala osušku pri kúpaní. teraz tak sladko spinká zlatíčko moje. :slight_smile:
5. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janicka ahoj- krasne fotecky :wink: . S tym dudlikom je to u nas podobne. :unamused:
5. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako pozeram, tak vsetky tu cakame na spravu od moni a stale nic :slight_smile: Ale hadam to uz ma za sebou ......

Baby s tym dudlikom ..... u nas je to tiez. Ked je maly v noci mrchavy tak mu dam dudlik, ale ked ho vypluva, tak ho dam ku nam do postele a iba mu ho prstom pridrzam a vtedy sa krasne vsetci vyspime :sweat_smile:
5. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkabar- ja tiez takto pridrzam dudlik, ked je barborka s nami v posteli :grinning:
5. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tu lezi a odusu cmula cumel...no snad aj zaspi, dnes od obeda sa jej nejako nechce spat, som zvedava, co bude vecer
5. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taká trúúúúba zase som zabudla dať malej Vigantol :angry: joj hnevám sa sama na seba.
5. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiš kika ja som tiež dnes na to uplne xabudla, dam mu v noci :wink:
5. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiez taka trubka, ze na to pravidelne zabudam..potom davam v noci alebo rano.
5. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: sme sa tu stretli :grinning: :grinning: :grinning: no a som faaakt zvedavá či mi v noci príde SMS od moni :wink:
5. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne, ze si na to spomenieme...niekedy :slight_smile: .
To som aj ja veru zvedava, co ta Moni. Nas "posledny mohykan" :slight_smile:
5. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, pisem vam z usa - moni zatial nic. resp. este mi nedosla ziadna sms od nej. :wink: potom vam dam urcite vediet.
5. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad sa moni ozve kým pôjdem spať. he ona si vychutnala nás všetkých a teraz nás drží v napätí :- :grinning: :grinning: D
5. máj 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre skore ranko, sprava on MONI:

Posledna aprilovka Lea Petra vytrapila maminku a prisla na svet 5.5. o 20:02 s mierami 3,6kg a 52 cm B-)

Takze sme kompletka kocky, bude nova tema? Alebo ostavame? GRATULUJEME MONI
6. máj 2010 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni gratulujem!!!!!!!!

Nasmu drobcekovi sa od piatej dako neda spat tak ho koisem na rukach a oci mi len tak klipkaju ... :rolling_eyes: :frowning2:
6. máj 2010 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk ma neser :grinning: teraz som vstala a zbadalana svojom mobile sms od moniky, hned startujem zo zalepenymi ocami PC ze vam to tu napisem a ty si ma predbehla :sweat_smile:

MONI GRATULUJEM k Leuske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dobre rano vsetkym :sweat_smile:
6. máj 2010 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj som dospat nemohla jaka som bola zvedava na Moni :grinning: Veeelke gratulky k Leuske uz to mate za sebou..

Tak ja navrhujem ze posledna otvara novu temu o detickach... hm?
6. máj 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velkaaaa gratulaaaacia moni a Leuske!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

seus suhlasim :slight_smile: uz sme kompletka, cloveku sa az nechce verit, ze to tak ubehlo!!!
6. máj 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nechavate babatka lezat aj na brusku? Ako dlho? A co ked vam tak zaspia?
6. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeee Moni,gratulujeme,krasne meno PETRA (aj sa volam)....prajeme vsetko dobre!

Seuska,ja maleho davam casto na brusko,spinka tak velmi rad a uz dlhsie si dokonca aj hlavu sam pretaca!
6. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinka tak aj tri hodky
:wink:
6. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frucht vaaazne? Lebo nam lekarka vravela ze tak 20 minut ju tak mame nechat ak si nemoze odgrgnut a ze aj kvoli nazickam ale ze nenechavat ju tak zaspat kvoli SID :fearful: clovece to je fakt ze kazdy radi daco ine...
6. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
moni gratulujeeeeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krasne meno ma vasa princeznicka :slight_smile:

ja malicku tiez davam na brusko ale len na chvilku, spinkat ju tak nenechavam koli SID tak ako seuska
6. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:

tabulecka kompletna :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/album/aprilovcata-2010-nase-vytuzene-deticky/

ja by som nechala nasu temu, ved sme stale aprilovky 2010 :wink:

aj ja davam Renka na brusko :wink:

dnes ma nas ocinko narodeniny a takyto pozdrav sme mu vyrobili :dizzy_face:

ideme za chvilu na sono klbikov, drzte nam palce, pa zatial
6. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supééééééééééééééééééér už sme kompletka :grinning:
moni konečne si sa aj ty dočkala gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

podľa mňa by sme mohli v názve pokračovať ale ja sa pridám k vám ako sa rozhodnete ved vás nechcem opustiť :wink:

aj moja Lea veľmi rada spinká na brušku a tiež aj 3 hodinky. v nemocnici mi sestrička povedala že ju mám dávať aspoň raz za deň spinkať na bruško že je to dobré na črevá ale mám ju kontrolovať samozrejme.
6. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok