Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
11. máj 2010

veru 🙂 a dokedy budete "postit"?

fleury
11. máj 2010

tak ja som spat z prechadzky, mala si pochrapala, doma som ju este dala k oknu a za zvukov kosaciek chrapala dalej 😀 Inak sranda, ze vonku je jej absolutne jedno aky hluk je a doma si len pes prdne a uz je hore 😀 Vecer zaspava len s nami pri telke, sama v izbe spat nebude, sibalka mala 🙂

aktakk neprovokuj, ja uz mam slinu na pivo dlhuuu dobu 😀

prave som sa objednala na kontrolu po sestonedeli, takze mam dojst aj keby som krvacala este..

fleury
11. máj 2010

cici co myslis pod pojmom postit? lebo tam sa da zaratat kopec veci 😀

cicimon
11. máj 2010

fleu - no skor som myslela pivo a pod.... ved sex na uz narodene deti nema vplyv 😀

si vcera pisala, ze nevies, ako budit malu - u nas jednoznacne funguje zacat ju prebalovat...to je hned hore

fleury
11. máj 2010

cici no sex moze mat zavazny vplyv na malu!! noveho surodenca 😀 😀

vcera sme skusali vsetko, aj jej dat najest...mala nas na salame 😀

aktakk
11. máj 2010

CIci- tak moj drahy si v piatok otvoril flasu vinka a ja ze ulej aj mne, ved som prave odsala mlieko...tak mi nalial jedna k jednej a vypila som asi tri glgy a mala som dost...spotila som sa z toho ako taka "svina" takze som to ani nevypila. Inak, ja myslim ze si kludne mozme nieco slabsie dat..ale tak hned po kojeni, nie tesne pred.

Fleury- tak ja som si aspon nealko dopriala, to bola paradicka...dve som stiahla za sebou u nas na ihrisku ked som bola s malou na prechadzke.

aktakk
11. máj 2010

No ja neviem, ci si ten alkohol nedoprajem skor ako sex 😀 . Ked som bola na kontrole a vopchal do mna tie klieste som myslela ze zamdliem.

cicimon
11. máj 2010

fleu - no toto ma nenapadlo 🙂 snad to mala potom prezije 🙂

no musim vymysliet, ako poriesit tu svadbu..

aktakk
11. máj 2010

Cici- odstriekaj za vagon mliecka a mas to vybavene...a mozes sa tam "sundat" 😅

fleury
11. máj 2010

aktakk nealko som mala uz aj ja, ale musel mm dopit, mne nealko nikdy nechutilo. Minule mi ale kupil mm jedno flaskove cierne..a ja som ho rozbila pri vyberani z tasky, kuchyna nam smrdela este 2 dni, nie je mi zjavne este sudene pit pivo 😀

cicimon
11. máj 2010

fleu - tak sa aspon nadychas ked uz neochutnas 🙂

kikarv
11. máj 2010

hááááááááááááááá závislááááčky aj ja sa pridávam do klubu. nechcem už byť abstinent chcem glg niečoho 😀 😀 😀

aj ja som dnes dostála chuť na šľuk ale nemám a asi by som si ani nedala. bolo by mi 😝

improvizacia
11. máj 2010

zdravím maminy.... ked vás tu čítam, tak ma normálne desíte ! Vy ste už všetky také činné, varíte, chodíte na prechádzky a pod. a ja sa pritom ledva odvážim posadiť.... ☹ ako to robíte?

PS: pozdravujem všetky aprílovo-majové babatká - ste vsetky krasne...

aktakk
11. máj 2010

Fleu- no tak alko je alko...ale Birel mi chuti aj ked je nealko.

michalag
11. máj 2010

tak my sme sa tu fakt stretli 😀 😀 😀

stacynka
11. máj 2010

ahojte baby 🙂
inac s tym smradom aj ja som rozmyslala co mi tam hnije, a aj hned po tom ako sa osprchujem mi to tam smrdi 😝
frucht-moj mm tiez chcel nakuknut na sitie ale som to zatrhla, ani ja som sa este nepozrela.... 😒
inak vcera sme si vecer riadne poplackali, jedla som kusok ceresnovej bublaniny a maleho slo roztrhnut, jak som si nadavala
tak som musela trosku rurku strcit rektalnu, sa vykakal a potom bolo dobre dokonca prespal pat hodin potom
od vcera som zacala caj na kojenie pit, nieze by som mlieko nemala ale nejaku inu chut som chcela
chcela som sa opytat na espumisan ako davate malym ak davate, lebo som kupila pre pripad a pisu ze dojcatam 25 kvapiek sa mi to zda vela na 11 dnove babo, ak viete poradte
kika sa pytala na orechove kolace, ja by som ich nejedla lebo sestra zjedla orechove slize ked kojila a malemu sa odvtedy atopicky ekzem vyhodil, ale tak mozno u vas to nebude nic robit
fleury, mala funynka je uzasna aj ten vyraz tvare je perfektny
inac ja uz si konecne celkom v pohode sadnem, len ma svrbi to sitie by som sa tam najradsej poskrabala 😲
sorry ze zasa roman pisem a tak preskackovo ...

aktakk
11. máj 2010

Stacy- mne doktorka povedala, ze mi staci 8kvapiek 3x denne davat toho espumisamu.

aktakk
11. máj 2010

Aaaach- nasa Barborka spi uz 3hodiny hlavne ze ja som uz 2nachystana, ze vstane a ideme von 😠 . Urcite bude este buvat vonku. Vydlabe sa na mna.

cicimon
11. máj 2010

aktakk - ja detto - mala spi od 12.20 a ja cakam, kedy vstane a pojdeme von....kym ju nakojim a nachystam aj 4 budu...ale zehlit sa mi nechce..

fruchtbar
11. máj 2010

tak ja som si vytiahla aj ten posledny steh,ten bol celkom pri ritke a taaaaaaak strasne tahal,dufam,ze sa teraz nerozpadnem! 😀

mne svokra povedala,ze si mam dat za poharik cerv.vinka,kedze som malokrvna a tak som si ho vychutnala.......a z mm pivka si upijem vzdy ! Ved tmave pivko je dobre na mliecko ! 😉 .a mozno preto spinka Rene tak vela 😅 😕 😵

fruchtbar
11. máj 2010

babulky,co kojite,aj vy mate taky hlad???? ☹

zuzana1971
11. máj 2010

ahojte 🙂
som tu narychlo, ideme sa zachvilu s maxikom vyvencit 😅

ja som krvacala ca. 5 tyzdnov, ale bolo to stale slabsie a slabsie, na konci uz len spinenie, zapach nebol, ale mozno zato ze som rodila sekciou, mrchu som este nedostala...hm co som to este chcela okomentovat?

frucht ja zeriem ako prasiatko a to ani nekojim 😝 len trosku asi 1-2x denne z jedneho este

skleroza uz neviem co som este chcela komentovat, tak cmuky pre vsetky nase krasne babenka

zuzana1971
11. máj 2010

inak babule neviete ci malym ostane farba oci ake maju teraz? lebo s ahovori, ze sa to moze do 6 mes zmenit...maxik ma krasne modre oci, mohli by mu ostat 😵 , ja mam hnede...(jeho tatino mal tiez modre)

moni
11. máj 2010

ahoj maminky, tak som vas citala....a je dobre vediet ze v tom clovek nie je sam 😅
nasa malicka je zatial vzrona, poplace si ked ked je hladna, alebo jej kruti crievko, ale nic dramaticke. posledne dve noci trosku zapasime s poslednym vecernym kojenim, a tym padom mame rozhodenu noc, no ale co sa cudujem ked prechrape cely den.

krvacanie nebavi ani mna, a to nie je este ani tyzden 😝 odvazila som sa pozriet na sitie, ale ja tam nic nevidim 😕 kazdopadne ten pohlad nebol vobec prijemny 😖

no a pikoska na zaver, dnes sa mi snivalo ze som v 4tt 😅

fleury
11. máj 2010

stacynka dik 🙂 dnes zase hrame, tak ju mm urcite zase ovesia salom 😀

aktakk cici ma nezloste, ze 3 hodky spanku doma..co ja by som za to dala??!!!!
Pockam na mm a pojdeme zase vonku, vezmeme uz aj psa, doobedu som ho nebrala a normalne sa urazil 😀

kami sa uz ozvala po porode? som si ju tu nevsimla

no a ja zas utekam, ten hnup mi zase zobudil malu 😠

fleury
11. máj 2010

zuzi farba oci sa moze zmenit, ja tiez dufam, ze emuske ostanu take krasne modre ocka 🙂 ..po mamke 😀

moni
11. máj 2010

aha, ja som estecosi chcela...ako ste zistili ze babatko ma zapalene ocko? nejaky opuch? cervena farba?

cicimon
11. máj 2010

frucht - ja som tiez stale hladna, rano uplne najviac..

fleu - no uz by som aj bola rada, nech vstane, aby sme nesli nanoc von...

minius
11. máj 2010

moni tak uz aj ty mas babuliatko? Gratulujeme !!! Predlho som tu nebola a asi dlho neostanem, maly chrust je velmi demanding 😀. Kedy si porodila?

babulky moj maly aky bol prve dva tyzdne teraz je strasny. Furt kojime ked sa mu zaziada, spat v postielke nebude ani nahodou tak je stale s nami v posteli a ked sa s nim nerozpravam tak stale place a horko tazko doma zaspi max na pol hodinky ked si s nim nelahnem. Ale zasa v noci celkom pekne buva, zobudi sa tak 3 krat a prespi niekedy aj 12 hodin. A krasnucko pribera uz ma 5 kil a uz gugu gaga a nadherne sa usmieva 😵 😵 😵
Vy to mate ako? Uz vase malicke maju nejaky rezim?

moni
11. máj 2010

ahoj minius, tak ja som prosim pekne asi ozaj ukoncila aprilovky, malu vydurili 5.5. von 😅 od piatka sme doma, a zaciname si zvykat. kojim ako si pyta mala, cez den je to lepsie, v noci si aj poplaceme, lebo lea je pazravec, a ked tlaci do plienky, vylezie jej to aj vrchom. no a akonahle zisti ze ma co len trosku miesta v brusku tak chce duplu 🙂 tak ale co by clovek cakal od 6dnoveho babatka. mm sa jej furt pyta ci ju bavi tolko spat 😅
vy ste krasne podrastli! kus chlapa mate doma, ako to rychlo uteka, o chvilu ani nebude pravda ze to boli babatka. mne stale nejde do hlavy ked ju vidim vedla seba, ako mohla byt poskladana v tom brusku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre