Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
15. máj 2010

Fleury uz mam dve cisla na poradkyne tak asi zavolam. ale inak uz som skusala zmenit polohu pri kojeni ale Kubo je asi niaky tvrdohlavy a nech o tom ani pocut. prste reve a nechce sa prisat

grekyna23
15. máj 2010

ahojte, tak vcerajsia navsteva dopadla super, malinka spinkala, hoci tu bolo dost rusno, ale je zvyknuta na taketo party este ked bola v brusku 😉
dnes dalsia navsteva a zajtra ideme pre zmenu na navstevu my 😵
marika, tiez som ti chcela poradit nech si zavolas nejaku laktacnu poradkynu, nech sa na vas pozrie a poradi vam ako na to.je skoda to vzdat tak skoro, ked mliecko mas
a pridavam sa do klubu aktualizovanych foto v profile 🙂

marika1902
15. máj 2010

a moni priberame na poradni ked ho vazila pribral 900g a to je vraj velmi dobre. Len su to vydrete gramy

kikarv
15. máj 2010

ahojte.
už ste niektorá dostáli mrchu? ja mám od včera poobedia krče v podbrušku. nekrvácam už po pôrode a tak ma napadlo či tie krče niesu predzvesťou blížiacej sa mrchy. 20.5 mi bude končiť šestonedelie.
pri Vande som mrchu dostála hned po šestonedelí. možno sa mylim a tie krče sú z niečoho iného.

michalag
15. máj 2010

marika, presne ja som malickej tiez dala aj cumlik a aj ho cumle ako o zivot ale dost casto ho vypluva ze ho nechce a ked ju dam na prsnik tak taha ko o zivot ... my mame opak doobeda je hore a niekedy aj do 14:00 a potom zalomi a spi aj 4 hodky od unavy a vecer zase nevie zaspat a kym zaspi tak to trva ..... ja som tiez rozmyslala uz nad UM ale len prikrmit po mojom mliecku, uplne by som ju nedokazala odstavit to by mi nedalo

michalag
15. máj 2010

ale uvidim ako mala pribera po poradni (25.5.) a podla toho sa poradim aj s doktorkou

zuzana1971
15. máj 2010

grekyna krasne foto v profile

zuzana1971
15. máj 2010

moni krasna je ta tvoja babika 😵

a ved najlepsie sa prave fotia ked spia 😅 ja chcem uz dlho pofotit maxika a on nie a nie spat 😀 dnes som ho chcela odfotit v slnecnych brilach, lebo aj civi ma taku suprovu fotku, ale on si ich fur srhaval, tak sa mi nepodarila ani jedna fotka 😝
a vcera ked som ho chcela fotit, tak reval jak besny, usta otvorene furt ako vrata 😝 ako vravi civavka ako michalska brana 😀 😀 😀

moni
15. máj 2010

zuzi, moja mama sa stale dozaduje fotiek kde bude mat otvorene ocka...co je u nas skoro nemozne. ked nimi gula, tak sme tak namakko ze posledne na co myslime je fotenie 😅

marika, veru laktacna poradkyna by ta mala pozriet, po telefone je to o nicom. mne napriklad povedala ze sa mala dobre prisaje a aj tak mam dozute bradavky 😖

stanusa
15. máj 2010

marika moj maly zaspaval pri kojeni a podla annag to robia male babatka ked je malo mliecka a starsie tie sa odtahuju a zlostia - to vidim teraz na malom, ked mu tak netecie akoby chcel

my sme vsetci 3 absolvovali rodinne nakupy, nemala som nic na seba okrem jednych tehu rifiel a mikiny 😝
malemu sa uslo oblecko na leto, vyberal mm a tak sa vyzival, musel poradit aj mne lebo by som si nekupila nic, nejako sa neviem trafit do velkosti 😅

stanusa
15. máj 2010

baby v lete budete malych natierat opalovacimi mliekami?

moni
15. máj 2010

stanusa, myslim ze do 6 mesiacov sa neodporuca natierat. ale planujem sa to buduci tyzden opytat pediatra lebo tu uz je teraz 30 stupnov 😝

michalag
15. máj 2010

stanus ja planujem kupit detsky krem Niveu s najvyssim faktorom , minimalne ju budem natierat na rucickach, nozickach a tvaricku, predsa aj ked bude v kociku ale nie vzdy zabranis aby ti slnko preslo k malemu

stanusa
15. máj 2010

moni ze 30 😝 tu mame tak polovicu z vasej teploty a dazd, potom prosim ta daj vediet co povedala

michala ved som tiez pokukovala v obchode, len som zatial nenasla od kedy je to vhodne...niveu pouzivam krem na zadocek a zatial som spokojna

stanusa
15. máj 2010

cicimon som podobne s fotenim, ale mm uz spravil zopar zaberov.

stanusa
15. máj 2010

kika vcera som mala take krce ako na ms, trvali len kratko ms zatial nikde ani my nechyba

stanusa
15. máj 2010

😖 nie my ale mi

cicimon
15. máj 2010

no ja mam dojem ze mam menzes 6 tyzdnov, vcera skoncilo sestonedelie a krvacanie stale..

kikarv
15. máj 2010

baby aké máte pekné foto v profile 🙂 všetky s bábätkamy velmi je to milé 🙂
krče nemám stále len sem tam ma chytia. momentálne ma všetko páli zo spodu. teraz som vyliezla z hypermangánu. stále nosím slipové vložky a ja mám pocit že už mám ošúchanú pucu z nich. 😀 aj by som i natrela nejaký krém len neviem čo je dobré. dám si detskú pastu a pampersku 😀 😀 😀 . mňa tie vložky už nebavia 😝

kikarv
15. máj 2010

ozaj ešte sa nám maternica sťahuje? ako dlho to trvá? dakde som to tu už čítala že ako zistiť či je už na svojom mieste ale priznám sa že neviem.

fleury
15. máj 2010

tramtadadaaa druhe video nasej Emusky 😵

https://www.youtube.com/watch?v=ppsTJ5JXtvI
cicimon
15. máj 2010

fleu - zlata je 🙂

kikarv
15. máj 2010

fleury krásne video. 🙂

moni
15. máj 2010

fleury 😎
tazku frajerku mate doma 😅

kika, ty by si mala mat maternicu uz zvinutu naspat.
po porode sa mi ti dalo nahmatat, ale teraz to uz akosi necitim, hmm....

zuzana1971
15. máj 2010

mna uz nebavi toto pocasie 😠
furt zima 😠
uz od septembra tj 9 mesiacov 😠 ,pamatam z uz vtedy bolo minus 2 stoupne ked som bola v nemocke
je mi luto Maxika ked ho musim v takej kose v byte prebalovat, prezliekat, kupat a ojlejcekovat 😝

ja chcem 30 stupnov ako ma moni 😝 uz vidim, ze tento rok bude max 2 mes teplo, ak vobec 😠

prave je pocasie, zajtra ma byt zase vydatny dazd a prudky narazovy vietor 😠

zuzana1971
15. máj 2010

fleu mne nikdy tie tvoje videa nefunguju 😝

ale verim, ze mala je tam urcite zlatunka

aktakk
15. máj 2010

Fleu- emmka bude mat super spomienocky, ked jej taketo videa robite.Paradicka.

Zuzi- no inak to je hrozne pokial si nemozte samostatne zakurit. My mame nastastie v byte samostatny kotol. A ozaj, co tak aspon nejaky ohrievac kupit?

vejula
15. máj 2010

fleu mala je krááásna 😵

zuzana1971
15. máj 2010

tu je taky vietor, ze mi ide okno vyvalit

cicimon
15. máj 2010

zuzi - tu podobne, som zvedava kedy sa bude dat ist von

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre