Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
25. sep 2009

baby a ktora ste uz boli na NT screeningu - brali vam pri tom aj krv? lebo mne nic k tomu nepovedali,tak neviem,ci sa mozem predtym najest 😕

kika29
25. sep 2009

žienky a ako ste na tom s bruškami? ja už niečo malé mám ale niesom si istá či je to už tehu alebo pacal či nafuknuté 😀

lubiku
25. sep 2009

Ahojte baby, tak ja som si dnes vyzdvihla vysledky z PAPP-A testu a mam hodnotu 0,6 (ako ty cheerlady), sestricka mi vysvetlovala, ze riziko je nizka hodnote, nie vysoka. Ale ked som sa spytala ci uz 0,6 je rizikova tak mi povedala, ze to je len jedna hodnota a tam sa beru este do uvahy vysledy z AFP testy (robia sa v 15tt) a vek matky a to cele sa vyhodnocuje. Tak tiez som s toho jelen 😠

kika29
25. sep 2009

baby neporovnávajte si tie výsledky lebo sa len zbytočne stresujete už ste aj mňa nakazili. verte že je všetko ok. Keby sa niečo doktorom nepozdávalo tak nám to určite povedia. Hlavy hore naše bábätká nás chcú veselé a kľudné nie smutné a nervozdne nooooooooo každa nech sa 😀 😀 😀 oni to cítia pozor na vec 😉

tantama
25. sep 2009

lubiku to je to čo povedali aj mne jeden je nič musíš mať všetky výsledky a potom budu múdri .... neboj bude to ok... 😉

cheerlady
25. sep 2009

lubiku a je to riziko coho? 😕 kokos mne ta moja nic nevysvetlila a nemala som ani casu sa pytat,lebo uz sa pomaly balila domvov 😠 ach jaj,no zostava nam len cakat 😔

kika no mne uz za posledny tyzden brusko narastlo,ale asi to este vyzera v tricku ako keby som pribrala 😀

stacynka
25. sep 2009

jejda baby keby mi nebolo tak zle tak aj sa tesim....
ale dufam ze uz to prejde co chvila
dnes v noci som skoro nespala kazdu hodinu som pozerala na hodinky a 6 krat som bola cikat 😲 😔
kika to brusku mne sa zda ze mam ale svokra hovori ze sa jej nezda, je pravda sice ze slaninka tam bola nejaka predtym 😒 😉

lubiku
25. sep 2009

Teraz som si to hodila do googlu a nasla som tam, ze vysledky z PAPP testu by sa mali pohybovat od 0,5 do 2. Pod 0,5 su rizikove.
Inak tiez si myslim, ze to je velmi nepresne a zavadzajuce. Hlavne verit, ze je vsetko v poriadku a nestresovat sa.
Hlavne tie vysledky z AFP testov byvaju castokrat skreslene a vyjdu zle a nahanaju zbytocny strach 😠 .
Takze budte v klude, babatka su v poriadku a rastu si v bruskach a pocituju nase stresy, takze 😀 😀 😀 😀 ,
vsetko bude v poriadku.

kika29
25. sep 2009

stacynka neboj o chvílu ti bude lepšie. Ja som od samého začiatku zvracala potom ma už len veľmi napínalo a teraz ma napne už len sem tam. Nevolnosti vyditeľne ustúpili už idem aj do práce v pondelok. Bola som doma kôli tomu 5 týždňou na PN. Teraz mi príde nevolno ked mi niečo smrdí 😝

cheerlady
25. sep 2009

stacy mne 3dni nebolo "nic" a teraz ma paradne zacali boliet prsia,prehnalo ma a "preventivne" sa mi tocieva hlava 😝 jaj,uz nech je to za nami,ale som nakukla do temy marec2010 a tam je babam este stale zle ☹

kika29
25. sep 2009

cheerlady nestraš ved ja sa už ukludňujem že mi už bude lepšie a lepšie. lebo mňa tie nevolnosti už poriadne vyčerpali 😢 ☹

cheerlady
25. sep 2009

kika ja nechcem strasit,len hlasim,co som sa docitala 😒 ale snad budeme vynimky 😖

kika29
25. sep 2009

ja viem niektorým je zle až do konca len dúfam že ja to nebudem 😀

cheerlady
25. sep 2009

kika presne tak-mysli pozitivne 😀

stanusa
25. sep 2009

ahojte tehulky,
nase vyskedky PAPP-A su negativne

cheerlady
25. sep 2009

ajoj stani 🙂 tak to ti gratulujem,aku si mala hodnotu?

stanusa
25. sep 2009

joj to mi nepovedal, doki mi telefonoval rano do skoly. mala som dozor na chodbe a prave prvy krat zvonilo a ja hned, ze do tried deti...takze ani nebolo casu
dakujem, a tesi ma ze aj tebe a dalsim babam vysli dobre 🙂

cheerlady
25. sep 2009

nevadi,hlavne,ze su ok 😉

civavava
autor
25. sep 2009

ahojte babenky,konecne viiikend 🙂)

ikushik moc drzim palce, aby si otehotnela coskoro, s tym spravnym clovekom po tvojom boku a aby si mala krasne zdrave mimi 😵

kiwinka, gratulujeeeem k dievcatku, tak sme uz dve "ruzove" 🙂) mne to lekar zistil na sone v stredu, ale ze na 96 % , takze este je mozne, ze sa ukaze pipik, aj ked on tvrdi, ze nie 🙂))

inak hrdlo ma uz neboli, brala som odvcera vecera homeopatyka HOMEOGENE na bolest hrdla a vyzera, ze pomohli 🙂

ja cakam tiez na tie krvne testy co maju byt spolu s NT vysledkami. to cakanie je hrozne, uz aby to bolo za nami..

prajem krasny vikendik 😉

civavava
autor
25. sep 2009

stanuska, moc gratulujem k super vysledkom!! 🙂

stanusa
25. sep 2009

dakujem civavka 🙂
pozrite co som nasla https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzana232
25. sep 2009

stanuška to je krásne 😀

civavava
autor
25. sep 2009

jeej stanusi, nadhera! to museli mat ake stastie - vystihnut ten moment a odfotit to....
krasna pamiatka na cely zivot 😵

seuska
25. sep 2009

jeej ta fotka je fakt uzasna 🙂 kokso to bola nahoda toto...neuveritelne... az teraz som sa tak zamyslela ze aky to bude pocit ked sa bude mimi mrvit v brusku...?

Ja mam dnes strasny den aj v praci aj teraz na mna dajaka depka depka leze...manzel pride z tyzdnovky az zajtra tak este k tomu som aj sama doma...bleeee

dejna3
25. sep 2009

ahojte babuľky,

ešte som dnes všetko nedočítala... len k tej foto som chcela.... je to veľmi milá fotka, ale myslím, že nereálna, prípadne nejaká fotomontáž... v 18tt bábätko ešte určite také veľké chodidlo nemá a natoľko ešte nekopká 😕

dnes prišiel muž z práce nejaký chorľavý, tak len tŕpnem, aby sme to od neho nedostali aj my s bambuľkou 😒 ... my sme si totiž obe minulý týždeň odkrútili dosť silnú nádchu... ☹

dejna3
25. sep 2009

jeeej, kiwinka, tak gratulujem k dievčatku 😉 krásne meno ste vybrali 😵 veľmi rýchlo vám oznámili výsledky, super 😉

stacynka
25. sep 2009

baby dnes som sa vazila a za mesiac som schudla 4 kila ☹ 😒 😒 dufam ze tam sa to zastavi a zacne stupat lebo neviem, inak aj pri malom som schudla najprv...

cheerlady
25. sep 2009

babule nechcem vas sklamat,ale tu fotku s tou nozickou som dostala mailom este asi pred 2rokmi-je to umelecka fotka robena profikom 😉

stacynka
25. sep 2009

cheeer ja uz som ju tiez videla vo viacerych albumoch ...

dejna3
25. sep 2009

stacynka, ja ti tak trošku "závidím" ... ja priberám ani neviem z čoho 😝 ... mám skôr nechutenstvo a hnačky, sladkosti žiadne a kilá nabiehajú aj napriek tomu 😠

baby, koľko tekutín denne asi vypijete? ja cez deň často "zabúdam" piť... možno cca 1 liter a v noci to dobieham a som schopná vypiť ďalší liter za noc... a potom idem 5x na wc-ko 😒 ja sa normálne zobudím na to, že som smädná 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre