Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
27. sep 2009

ahojte 🙂

tak ako ste víkendovali?

ja som po víkende oddýchnutá, i keď roboty (upratovania) bolo dosť, ale keďže bol manžel doma, tak som si mohla kedykoľvek dovoliť ľahnúť si a odpočinúť... cez týždeň sa mi pri malej tak nedá 😔

vôňa surového mäsa, najmä hydinového, a vajec mi vadí neskutočne, bleee 😝 😝

inak, babule, mne už lezú tieto "teplá" na nervy... ja by som brala tak cca 20 stupňov... minulý rok som bola v lete v 7 - 8 mesiaci a znášala som horúčavy omnoho lepšie, než teraz v I.trimestri 😕

čo sa týka toho detského oblečka - to veľmi závisí od počka... ak si spomínate, tento rok v apríli už bolo veľmi teplo... skôr by som asi viac vrstvila, než kožušinky 😉

motylik6
27. sep 2009

ahojte tehulky,
dlho som sa neozvala, lebo sme to mali chaotickejsie v praci

mam na vas otazocku, uz niektora z vas nieco pribrala? lebo ja nic a uz mi to vrta akosi hlavou 😅

cicimon
27. sep 2009

ja som sa dnes vazila, tak 1,5kg naviac, aj ked este asi 2 tyzdne dozadu do bolo 2kg..

civavava
autor
27. sep 2009

ahoj motylik, ani ja som vobec nic nepribrala, naopak, 2kg su fuc ...

juj ta chladnicka a mycka riadu smrdia aj mne, a to maso k tomu...dnes som zjedla len 2 rozky so syrom a trocha cestovin, uz aj jablko vygrcam.....

baby vy nie ste citlivejsie ako zvycajne a partner vas vytaca aj malickostami, co by ste inak prehliadli? 😒

lucinka1104
27. sep 2009

civava z jablka som aj mala kyselinu vždy vethu len enktarinky a pomaranč na počudovanie môžem

motylik6
27. sep 2009

buduci tyzden idem konecne po 5 tyzdnoch na uzv, tak sa neviem dockat

ja sa bojim, ze aby nahodou babatku neprestalo bit srdiecko 😖

civavka, mna ani tak nevytaca, ale som skor emotivnejsia, skor mi slzy vyhrknu

cicimon
27. sep 2009

motylik - ja idem vo stvrtok na poradnu a po tom co sa stalo ikusik, mam tiez obavy co a ako

motylik6
27. sep 2009

cicimon, aj ja idem vo stvrtok 😉
veru, je to hrozne, uvedomujem si, ze zabranit tomu nezabranime, ale tak snad vsetko dobre dopadne
u mna to znasobuje hlavne to, ze ja nemam ziadne napinanie, zvracanie a prsia ma uz davno nebolia
brusko sa mi tiez este nezvacsilo

cicimon
27. sep 2009

no ja moje 1,5kg nejako velmi neberiem, a kedze celkovo nie som nejaka chuda, tak to na mne nevidno a mozno este chvilu nebude. U chudych bab to asi vidno viac

tantama
28. sep 2009

Dobré ránko.. teda babule vy ste toho za víkend stihli popísať 😀 inak čo sa týka toho smrdenia mäsa tak so mna sa pomaly stáva vegetarián lebo len keď si na mäso spomeniem je mi blee a to ja nevraciam ale ten smrad je strašnýýýýý ☹ ja som sa nevážila čo som niečo pribrala ale v piatok idem na poradňu tak uvidíme 😉

zuzana232
28. sep 2009

dobré ranko dámy 😉 😀 no ja mäso nepapám nechutí mi.. ale zase udeniny mi vonajú vobec mi taká vona nevadí,ale predstavit si to jest tak to áno.. ☹ a pritom mäsko mám velmi rada 😀 ja mám poradnu až 21.09. 😔 ☹ to ešte dááááááááleko fnuk

tantama
28. sep 2009

hihi zuzi asi 21.10.. 😀 😀

klongova
28. sep 2009

baby ani ja som sa nevážila len v poradni a znova do poradne idem až 8.10 takže potom zistím či som pribrala. Bruško už mám i keď malé ale je. Čo sa týka vracania od piatku nič až do dnes, ráno ma napínalo no nič viac. V nedelu som dokonca navarila po dlhej dobe kurací perkelt - myslela som že mi bude zle no naopak.
mm ma tiež vytáča a nie len on ale všetci okolo mňa mám pocit že mi to robia naschvál. Ale napodiv keď sa vykričím je mi lepšie.

zuzana232
28. sep 2009

tantama jj tak to malo byt 😀 😀 😀 😀

klongova
28. sep 2009

baby viem že to nesúvisí s tehotenstvom no potrebovala by som právnika - jednu radu nieste niektorá právnička jedná sa o súkromnú záležitosť a bola by som rada keby som to mala za sebou nech sa nenervujem zbytočne. Ďakujem.

zuzana232
28. sep 2009

no baby ako fakt.. ja tiež zvracam bud raz abo dva krat za den 😠 ale je to lepšie ako mi má byt zle... 😉 beriem to športovo čo sa babätku nelúbi ide von 😀

zuzana232
28. sep 2009

klongová a neni nejaká tema na konovi kde by si sa opýtala? 😉

klongova
28. sep 2009

už som hľadala no našla som len ohľadom detí a toto sa jedná o dedičštvo

tantama
28. sep 2009

skus najsť v zozname nejakého v okolí teba a niekedy podajú info aj telefonicky......za skúšku nič nedáš....alebo skus u vás na sude tam musi byť právna pomoc aj bezplatne.... na každom súde to funguje....

klongova
28. sep 2009

tantama dííík skúsim už nevieme čo máme robiť je to hrozné a zbytočne sa iba rozčulujem

lfs
28. sep 2009

Dobré ránko tehulky, dnes sa mi vôbec nechcelo ísť do práce.
A keď som vyšla von , tá zima no des.
Moja zlatá, teplučká posieľka... 😒

tantama
28. sep 2009

noo to nie je dobré... prajem nech sa ti to podarí úspešne vyriešiť... 😉

matenka
28. sep 2009

ahojte, ak môžem odporučiť zo začiatku tehotenstva sa vyhýbajte orechom a citrusovým plodom, zvýši sa tým riziko, že bábo môže byť alergik, samozrejme v nejakom malom množstve je to v pohode 😉
a k tomu, čo budete potrebovať v apríli na oblečenie, moc veľa teplých vecí nekupujte, ja som mala pred tým marcové bábo a skoro nič sme z toho nevyužili, lebo prvé dva týždne sme ešte moc nechodili von a potom už bolo pekne teplúčko, malá bývala v zavinovačke a prikrytá len dekou

klongova
28. sep 2009

ja nad tým ešte ani neuvažujem kupovať nebudem nič mám po samkovi narodil sa v novembri takže ak bude zima to mám a mám aj zavinovačku, fusak a podobné veci čo sa používajú v zime. Ak bude teplo tak ho nedám do fusaka len zavinovačky a prikryjem dekou. Je to ešte dosť času no som rada že to nemusím kupovať síce som to požičala tak dúfam že keď budem potrebovať tak sa mi to vráti v pôvodnom stave hehehe

tantama
28. sep 2009

klongová to je super že aspoň niečo máš... my nemáme nič ale počkám a nakupovať budem až okolo vianoc... skor netreba a isto nie vela vecí ved to postupne dokúpim nech to aj vynosíme.... 🙂

martina05
28. sep 2009

Ahojte, tak ako po víkende??? Ja som bola včera totálne nemožná, unavená....
Inak s tými kilami, jas om sa včera vážila a mám -4kg 😖 😖 , lekár mi tvrdil, že je to ok, že sa nemám strachovať...
Seuska mrzí ma že tými linkami som ťa vystaršila, čo si vôbec sa neboj, všetko bude ok...

Civava aj ja dúfam, že to vracanie skoro prejde... my sme skoro zmeškali divadlo v piatok, lebo som stála nad WCkom a vracala ako po opici... Po návrate z divadla som mala zase ružové špinenie, ale len málilinko a nič ma nebolelo, tak dúfam, že to bude ok...

Dnes idem na brušné tance, už sa hroozne teším, vraj je to s bábom v brušku úžasné.

Kamoška mi posunula nejaké tehu veci, tak som sa vytešovala, že si aspoň nemusím toho veľa nakúpiť..ona rodila tiež v apríli, tak na zimu a jar som vybavená....
No a pre bábo začnem nakupovať až po Vianociach.... veď to má čas....

lucinka1104
28. sep 2009

dobré ranko mna dnes čaká poradna ale až o 12,30 inak mi je nadalej staršne zle už aj s rožku s medom hrúza...pekný deň

brušné tance su super,alwe pokiaľ viem až od 13 tt ale to je asi jedno

tarinka333
28. sep 2009

Ahojte kocky,
no tak ako pozeram, po vikende ma tu cakalo kopec neprecitanych sprav.. riadne ste sa rozpisali 🙂 Inak mne je zle este stale. Alebo teda skor nevolno, najma rano, ked som hladna a ked sa naopak velmi najem... vtedy je to des...
No a brusko vykuklo... NIe je este take peknucke gulatucke, stale hrbolate, ale je to brusko 🙂
Pokial ide o vonu suroveho masa... mne smrdi maso vtedy, ak sa este surove zacne prazit na oleji... a smrdi mi, az kym nezacne vonat v sucinnosti s cibulkou a koreninami... ale priprave masa sa teraz radsej vyhybam... varieva svokra 🙂

Inak aj Vas stale picha niekde v brusku, raz vlavo, potom vpravo??? Furt inde ale picha?

martina05
28. sep 2009

No Luci to je pravda, mne lekár 16.9. tvrdil podľa sona že som v 12tt .. cyklus som mala hrozný tak vlastne ani sama neviem /podľa BT by som mala byť v 12tt teraz/...
Ja som tancovala aj predtým, tak to teraz iba oznámim lektorke a uvidím, aké mi dá inštrukcie ...

Mne sa dnes taak strááášne nechce pracovať ... aké máš na dnes plány ???

martina05
28. sep 2009

Tarinka s tým pichaním ... mňa pichalo v sobotu a vyzeralo to ako ľavý vaječník, nebolo to nejaké hrozné a prešlo to. v nedeľu zase v pravo ... takže sme na tom podobne ... ono je to asi tým že bábo rastie ....
A musím sa pochváliť... Včera som sa večer premohla a upiekla koláč... po dlhom čase.....!!! Broskyňový s posýpkou...no a dnes ráno som ho na počudovanie aj jedla 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre