• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
@annika11 Ahoj, ja tak za lyžicu ryže opláchnem studenou vodou a varím to spolu so zeleninkou a na konci dávam ten olivový olej a trošku petržlenovej vňate. Keď sa to rozmixuje s tou ryžou, tak je to hustejšie a treba to trošku zriediť s vodičkou. Ja používam okrem Lucky aj iné dojč. vody, aj z Jednoty, Billy a Drobček, cenovo sú lacnejšie, ale teraz bola Lucka v Tescu v akcii, tak sme kúpili celý karton. :slight_smile:
22. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 jasne, ryza sa moze,len potom popucit
22. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 mne teraz malá kaká každý deň, alebo každý druhý, výnimočne dva krát za deň.
22. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez varim len v obyc,z vodovou, ved ta SK je celkom kvalitna
22. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka tak moja kadi aj 4x denne a tiez vzdy pri jedeni :slight_smile:)
22. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon minule si moj sef dal spravit rozbor vody na troch miestach BA kde byva, bude byvat a kde byvaju jeho svokrovci, neuviedol odkial ta voda je a mala si vidiet tie vysledky - normalne bola zavadna...:((( dik za tu ryzu, uz vyzeram jak truba, ale cely den na nohach, ma napadlo az potom co sa pytam:slight_smile:))))
22. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheerlady ahoj, skús k zeleninke uvariť sladké jabĺčko. Moja má zase radšej zeleninku ako ovocko.
22. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ahoj. už sa môžu aj ovsené vločky a cestovina?
22. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 určite aj tak to môžeš urobiť. Dať po dovarení tú ryžu do zeleniny a spolu pomixovať.
22. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka cestoviny ale len bezvajecne
@p69majka uz mozu aj rohlik a chleba:slight_smile:)) teda my sme v siedmom mesiaci a to uz ano...
@karmelka77 a vies kde bola ta zla voda?celkom by ma to zaujimalo
22. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheerlady ryža je prvá z obilniny, ktorú môžeš. Aj prvé kaše od 4.mes. sú ryžové, určite daj, ale nie často, lebo trochu zapeká.
22. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ďakujem.
22. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon v Ruzinove, v starom meste a v Zahorskej...
22. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 a pečivo nie až od 10. mes? My máme 6 mesiacov aj týždeň zajtra. Rožtek dávam len suchý žužlať na ďasná a dávam pozor veľký, aby niečo nezhltla. :fearful:
22. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka mne povedala lekarka ze uz teraz sa ma...
22. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon tak to pekne, ja som rada, keď sa vykaká takto nejako pravidelne ako som písala. Stále mám z toho nervy, keď bola maličká, tak sme určitý čas kakali len cez rektálnu rúrku a to bolo niečo hrozné. Malá tlačila a ja som pri nej revala, čo mi jej bolo ľúto. :cry:
22. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 aha, no nebyvame ani v jednej casti...

@p69majka ja by som skor zacala vlockami, bezvajecnymi cestovinami..
22. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 no vy ste asi aj väčší, my máme tak okolo 6,5 kila a 67 cm. Tak asi má ešte čas na také a zuby už máte?
22. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ok, skúsim. vločky doma mám a cestoviny mám asi len vaječné a špaldové.
22. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 mozes aj samu, len co s takym malym mnozstvom v hrnci? ak to tebe je takto lepsie tak v pohode...ide len o to ze nema vyznam varit taku trosku osobitne a v tej zelenine sa viac rozvari a lepsie sa mixuje

22. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka to nie je o velkosti ale o veku:slight_smile:)) mame 4 zuby a uz asi ide dalsi:slight_smile:))
22. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 tak vám sa to s tými zúbkami asi lepšie kúše. Ja by som sa bála ešte dať rožtek alebo chlebík, na to má ešte času dosť.
22. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon tak neviem on daval robit iba toto, kto vie co by vyslo v inych castiach:slight_smile:)) ale neboj sme tu vsetci to pijeme a vsetko je o.k. ja som to napisala iba ako zaujimavost:slight_smile:)
22. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka lekari to doporucuju teraz skor, lebo ze neskor uz moze byt neskoro...ale jasne kazdeho vec to je...a neboj ked mu dam aj keksik od nestle do ruky som pri nom, lebo ked odkusne tak poriadny kus nanho, tak aby sa nezadusil s tym:slight_smile:))
22. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ahoj. máš pravdu s tým pečivom, je to od 7. mesiaca, ale nie príliš čerstvé, aj cestoviny a ovsené vločky. Mne kázala dok. dávať aj piškótu a vôbec nepovedala, že mám kúpiť bez vajec. Ja som kúpila tiež tie Nestlé keksíky a tiež sedím pri nej keď to žužle. No sem tam dám aj piškótku.
22. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som čítala, že slivky by sa mali dávať až od 18.mes., to fakt všade píšu niečo iné? A že tiež aj kel, ja si pamätám, že malému som skôr určite dávala kel a vôbec nič mu nebolo, ani ho nenafukovalo.a taktiež to platí vraj aj pre hrášok a kukuricu.
22. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka vsade je nieco ine...ale ked si zoberiem tak predavaju hotove od 4 mesiaca aj s kukuricou a hraskom, tak sa to asi moze...ja som to este cerstve nedavala, ale v tych kupovanych to bolo...
22. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheerlady tak ked sa bojíš tej ryže, skús najprv ryžovú kašičku, takú bez príchute. Nájdeš aj mrkvovú, myslím, že tá je od nestle a sunarová je aj brokolicová. Tak možno privykne aj na iné zeleninkové chute. Alebo primiešaj do čistej ryžovej kašičky zo dve tri lyžičky pomixovanej zeleninky...zachová si to takú sladkastú chuť a predsa tam bude zeleninka... :wink: možno ho trocha oblbneš
23. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok