Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
28. sep 2009

Bre ranko

Klongova- napis mi do IP co by si potrebovala vediet, skusim Ti to preverit o rodinneho prislusnika 😉
Tarinka aj mna stale nieco picha, raz tam, raz tam. Je to urcite okej.
No cheerlady...aj mna uz dufam presli casy zvracania a zacinam naopak asi dobiehat vsetko, co som za posledne dva mesiace s jedlom zameskala. Som stale hladna..Dokonca som sa tiez premohla predvcerom aj vcera a navarila a nic mi nesmrdelo a aj som sa z chuti najedla.
Luci- drzim paste do poradne, potom daj info, ako chrustik vyrastol 🙂
Inak, co sa tyka oblecka ja vobec nad nicim neuvazujem este, fakt.

tarinka333
28. sep 2009

NO ja papam vsetko, okrem paradajok... tie nemusim ani vidiet 🙂 Ani zdaleka...
A zase neviem velmi vela papat, lebo sa mi toho do zaludka akosi vela nezmesti... Ak tam toho narvem, je mi zle...

martina05
28. sep 2009

Tari aj mne vadia paradajka a paprika hroooozne .....

tarinka333
28. sep 2009

ja papriku no mozem... ale nie ak je v leči, lebo tam su aj paradajky... 🙂
Inak oblecenie nepozeram ani... az po vianociach ak...
Akurat budem musiet nieco na seba kupit...ale ked take je vsetko drahe...

zuzana232
28. sep 2009

tarinka aj moja sestra nemohla paradajky 🙂)) ani vidiet ich nemohla 😀 😀 😀 😀 😀 a bolo to dievčatko 😉

stacynka
28. sep 2009

baby dobre ranko, vy teda pisete jak draci 🙂
ja a paprika a rajcina blee, strasne mi to smrdi
a maso tiez varene, zeby teda dievcatko ? 🙂

martina05
28. sep 2009

No podľa "paradajkového testu" to budú samé baby ... To by bolo fajn, lebo o ženských menách mám aspoň akú takú predstavu .... mužské sú moja nočná mora ... MM ale tvrdí, že mi máme v brušku chalana ... 🙂 🙂 🙂 🙂

stacynka
28. sep 2009

inak uz asi stvrty den ma boli strasne hrdlo som si davala take cmulacie tabletky co mi lekarnicka poradila ze mozem a stale neustupuje, neviem ci nebudem doktorovi musiet ist

stacynka
28. sep 2009

no my mame mena vybrate, ak bude babika tak po maminke 🙂

tarinka333
28. sep 2009

Hm stacynka, ak neustupi ani do zajtra, tak radsej chod...pre istotu. MOzno Ta posle domov s cmulacimi cukrikmi aj lekar 🙂
Inak kocky mne sa tak nechce.. najradsej by som lahla a spala, ani cez vikend som prach neoputierala, ani nepovysavala, lebo by som len spala a spala...

stacynka
28. sep 2009

mi hovor tari o tom upratovani ani ja som tomu nedala teda, a neviem co varit, poradte, zakl. poziadavky aby to nesmrdelo a bolo rychlo :D

martina05
28. sep 2009

Stacy, mňa tiež bolelo hrdlo a pomohol citrónový čaj, Panthenol a kloktanie Floarsalminom. Keď bude zle môžeš si dať aj Bioparox, ten sa môže aj v tehu...
A varenie, no to ti movc neporadím . Ja varím len polievky /sem tam/ inak sa stravujeme v reštikách /na obed z práce/ a u našich cez víkendy... Sme to my ale rodina !!!!!!Možno nejaké cestoviny alebo granatír ....

martina05
28. sep 2009

čo sa týka upratovania, u nás je ako po bombe .... V stredu mi príde pomôcť mamina...je strašne zlatá, pomáha mi aj so žehlením, lebo tie košele MM naozaj nezvládam ....

martina05
28. sep 2009

Stacy a cítiš sa aj nejako inak ako v prvom tehu alebo je to rovnaké .....???

stacynka
28. sep 2009

mati tak ja mam doma dieta tak musi jest keby o mna sa jednalo mne najviac suchy rozok ide 🙂
granatir sme mali v piatok, ale aj to ho musel muz urobit bo ta smazena cibulka ee pre mna, ani som ho nejedla ja len suche zemiaky, ale dakujem za radu 🙂 rozmyslam nad bielou sosovicovou a druhe neviem teda

stacynka
28. sep 2009

ked porovnavam toto a prve tehu, je to podobne ale teraz mi je skor zle a mam pocit ze aj viac tak uvidime 😒 😉

tantama
28. sep 2009

baby mne sa tak nechce.... v páci je dnes celkom nuda išla by som domou spať... a ked porovnám svoje tehu s tým predchádzajúcim mám pocit že toto zvládam horšie.. stále obavy a kontrolovanie či pichá nepichá........pred tým som si to asi viac užívala 😒

zuzana232
28. sep 2009

juj baby.. ja sa už teším,ked sa začne mimi pohybovat 😀 to bude zase krásny zážitok 😀 😀 😀

zuzana232
28. sep 2009

baby kto máte tú tabulku nastarosti??? nech možem dat údaje 😉

minka21
28. sep 2009

dobre ranko,tak ja som vcera este o polnoci sa hadala s tym mojim,on teda mlcal a to ma este viac vytacalo,dnes ma boli hlava hrdlo,je mi blee,,a vcera som mala v podbrusku take pocity ako pred mrchou,to asi z tych nervov

a maso paradajky ani ja nemozem,nie ze by ma napinalo z toho ale nemozem to dat nejak do ust,
a pribrat som teda este nepribrala,zatial sa mi drzi to co som schudla pri nevolnostiach🙂juchu🙂

dnes je krasny den,este je vonku chladno ale nadherne,

tantama
28. sep 2009

zuzi tabuľku robila gajana1 tak jej pošli údaje do IP.......

tarinka333
28. sep 2009

inak som citala, ze mnoho kociek ma poradnu 1.10 🙂 aj ja... to uz bude 13tt+1
a na dalsi den hned mam ten NT skrining

minka21
28. sep 2009

baby a na ten skrining sa chodieva kam?,

martina05
28. sep 2009

Nehodíte sem niekto link na tú tabuľku ???

Stacy a čo keby si k tej polievke spravila zemiakové placky, alebo zemiakovú babu /neviem či to robievate ??/ - to je lepšie a nemáš s tým toľko roboty ako s plackami, len očistiš zemiaky,postrúhaš, zamiešaš všetky prísady a dáš na plech .....

tantama
28. sep 2009

martinka jednu mám v albume

zuzana232
28. sep 2009

tantama dakujem🙂

zuzana232
28. sep 2009

hádam možem mat takéto foto 🙂 dúfam,že mi ho nezrušia 🙂 😉

martina05
28. sep 2009

no tak to by ma teda naštavlo, keby ti ju zrušili !!!!!!!!!!! Ja mám drobca na mobile ako pozadie ....

zuzana232
28. sep 2009

no ja mam ale už na svete čo je drobec 😉 na pozadí a potom ich budem mat spolu 😀 ja som len zvedavá ako bude reágovat na súrodenca 🙂 ked už nebude jedináčik... teraz si vynucuje vela pozornosti.. 😕 😅

tarinka333
28. sep 2009

och kocky, no mne tak prislo nevolno... tiskam coko do hlavy, snad prejde... a to idem o pol hodinu prednasat !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre