Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

p69majka
23. feb 2011

@aaangella mne vypije tak 50ml, ale cez deň pije aj mliečko asi od smädu 🙂 . Ja aktiviu nedávam, iba plnotučné jogurty mi kázala lekárka. Ja tiež dávam z čajovej fľašky, ale s čajovým nadstavcom. Skúšali sme aj náustok, ale to jej tieklo a dusila sa.

p69majka
23. feb 2011

@karmelka77 ja poznám tú šťavu, je výborná. 🙂 aj malá sem tam z pohárika umelého, ale nič moc to nieje, ona sa s tým skôr hrá a vymýšľa a potom sa obleje, aj mňa a máme o robotu postarané. 😀

maya30
23. feb 2011

ahojte, my sme dnes boli u koznej s tymi vyrazkami co sme mali na chrbatiku, vsetko co som skusala zabralo len docasne, vzdy sa mu to vracalo a niekedy ho to tak svrbelo ze lezal na chrbatiku vrtel sa a skrabkal sa ako prasiatko 🙂 ...tak sme odtial odisli vybaleni 4 mastami, na kazdu cast tela inu 😝 mame aj na natieranie tvare aj na cele telo - to som ja doteraz nerobila lebo moja lekarka vravela ze netreba 🙄 na exem a do kupela, tak mozme natierat 🙂

aaangella
23. feb 2011

ahojte my sme dnes papali rybaciu nsatierku z tuniaka prvy krat velmi velmi chutila cely roztek mala zbastila

karmelka77
23. feb 2011

@maya30 akoze netreba natierat mlieckom po kupani maleho?? Tak si to myslela?? Ja kupem a natieram kazdy den, lebo ked bol babatko mal suchu pokozku a tak sme si na to zvykli ze kazdy vecer to robime🙂)) A ma to teda exem na tom chrbatiku?? Chudatko, ja mam exem na rukach bojujem s tym uz dlho, teraz akurat beham po lekaroch koli tomu...no zit sa s tym da, ale ked to zacne svrbiet, koniec, ja si to normalne az rozhryzem:(( tak drzim palce nech vam masticky pomozu natrvalo🙂)

maya30
23. feb 2011

@karmelka77 veru tak mi vravela na prvych poradniach, nepouzivat ziadnu kozmetiku pri kupani ani nicim nenatierat po kupani 😕 ten exem co ma je atopicky takze so spravnym kremom zmizne, aj starsi to mava z casu na cas, najviac sa tesim kremiku na tvar lebo mal trosku cervene licka od vetra a mrazu, len som nevedela cim mu to natierat...mne sa tiez spravil exem na ruke pod obruckou a bolo to hrozne, zvykla som to rozskrabat az do krvi tak hrozne to svrbelo, a trvalo rok kym to preslo 😔

maya30
23. feb 2011

@aaangella a to mala normalne pohryzie cely rozok ? Ja som skusila malemu pokrajat rozok na kolieska a natriet maslom ale napinalo ho z toho, nevedel take susta spracovat 😒

karmelka77
23. feb 2011

@maya30 no u mna exem trva uz asi 7 rokov:(( viem ze dnes su take nazory, neumyvat nicim iba vodou a nekremovat, ale neviem...na cervene licka je super NIVEA SOS, my s tym mame tiez problem...strasne to mava cervene a az drsne a toto nam velmi pomoze...co Vam na to dala?

maya30
23. feb 2011

@karmelka77 ten kremik sa vola Lipobase, neviem ci sa da kupit aj bez receptu, ale niekde by urcite dali 😉 taku vlacnu plet mal od toho ze hned som aj starsieho natrela 😀
no ja si neviem predstavit ze by som vtedy ten moj exem nenatierala nicim, ja som to mala tak suche ze mi koza praskala a nakoniec mi to zmizlo nahodou po tom ako som pila taku kuru kde sa nejaka huba zalievala kazdy den mliekom a zistila som ze aj exem mi to vyliecilo 😕

karmelka77
23. feb 2011

@maya30 ja mam jednu vodicku na exem, nic ine mi tak dobre nepomoze, ale idem teraz na testy tak uvidime z coho by to mohlo byt...snad zistia...inak mne maly zacal tiez hryzt rozok, normalne mu ho dam do ruky a pekne z neho odkusuje, ale samozrejme zo sucheho...🙂)) nevies aka to bola huba???

aaangella
23. feb 2011

@maya30 ahoj ano mala mi zbasti rozok ked jej ho natriem tak pokrajam kocky a ked nenatrem tak suchy a cely jej ho dam ale jasne ze bez tych koncekov a zje ho cely pekne z neho odkusuje

p69majka
23. feb 2011

@karmelka77 my máme tiež Nivea SOS a je super. my máme zase vyrážky od dudlíka a slinenia. na to nám pomáha krém z Biodermy ABC derm Péri-oral. Kozmetiku používame Seba med. No keď malú rozbalím, aj pred kúpaním, tak sa vždy začne škriabať, ale pritom má krásnu pokožku ako alabaster.

p69majka
23. feb 2011

@maya30 Lipobase mi teraz dala sestra, lebo ja mám hrozne suché ruky, on je veľmi dobrý aj po práci v záhrade. Nemala letáčik, tak sme to hľadali na nete. http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/lip...
je to zaujímavé...

cicimon
23. feb 2011

@p69majka ten lipobase je volne predajny?

karmelka77
24. feb 2011

@cicimon je akurat som ho kupila🙂))

annika11
24. feb 2011

@p69majka ahoj, bebinka pije čajík cez avent náustok. Trvalo to 2 dni, kým sa naučila cezeň piť, lebo to funguje inak ako cumlík, ale odvtedy pije všetko tak a cumlíky veľmi nechce. 😉

annika11
24. feb 2011

@p69majka budem musieť aj ja vyskúšať ten krém, lebo ja mám tiež hrozné ruky...odkedy mám malú večne niečo čistím a ručne periem, je to strašné, mám ich ako šmirgeľ 😉

p69majka
24. feb 2011

@cicimon ahoj. ja neviem. mne ho dala sestra do kelímka. ona ho mala na predpis. Podľa mňa je, no asi je vtedy drahší. 🙂

karmelka77
24. feb 2011

@maya30 kupila som dnes ten Lipobase, akoze fakt super, natrela som malemu licka a krasne mu to cele ustupilo a aj hebku pokozku ma...ta nivea SOS mu vzdy to scervenenie znizila, ale ostala mu drsna pokozka, ale toto je fakt dobry kremik🙂))

karmelka77
24. feb 2011

cafte baby, tak dnes sme boli znova v nasej milej detskej "kaviarnicke" pripajam foto - on je potom taky unaveny, ze krasne spinka🙂))

aaangella
24. feb 2011

@karmelka77 maly je uzasny tak dakedy sa pridame ku vam vyzera to tam velmi pekne

karmelka77
24. feb 2011

@aaangella kludne mozte🙂)) je to super fakt, tak sa tam unavia...staci 1,5 hodiny a koniec, mrtvy je..🙂))

p69majka
24. feb 2011

@karmelka77 ahoj. a koľko si dala za ten krém? ty si nemala recept? Ďakujem. Inak malý je zlatý a je super , že v meste máte takéto možnosti. To zase my na dedine nič. ☹ no ja zase som tu veľmi spokojná. 🙂

karmelka77
25. feb 2011

@p69majka vies ze ani neviem kolko, brala som este sudokrem a nieco na recept, dokopy som platila okolo 7 EUR takze to nemohlo byt vela mozno do 3 EUR🙂) nezobrala som si blocek🙂)) Hej moznosti mame a som aj rada, lebo v poslednych dnoch na nom vidim ze sa doma uz nudi, uz naozaj nech je teplo nech mozme byt cele dni vonku, lebo uz mi dochadzaju napady co s nim🙂)) ja som uz spominala ze byvam sice v BA ale v casti kde su rodinne domy a je to tu uplne ako na dedine🙂) aj sliepky pocujes aj kohuta rano🙂))

cicimon
25. feb 2011

@karmelka77 a kde ste to boli? ako sa to vola?
ja aj teraz chodim denne 2-2,5hod vonku, lebo doma pri malej by sa mi asi neico stalo..

karmelka77
25. feb 2011

@cicimon www.hopsasa.sk v Petrzalke🙂)) no veru daju nam zabrat teraz, uz nech je teplo, lebo v tejto zime to je uz hrozne...

annika11
25. feb 2011

@karmelka77 aký je krásny filipko 🙂 veselučký, určite sa mu tam páči, ja som s malou ešte nebola na takom mieste, ani neviem, či niekde v košiciach také niečo je...teda je, ale skôr pre staršie detičky

annika11
25. feb 2011

baby mne sa malá vysypala vzadu na bokoch, potrela som jej to sudocremom a pekne to zaschlo, ale dnes som na to pozerala, ked to už nie je červené vidno, že sú to také pozdlžne čiarky, akoby sa tie vyrážky spojili, vlastne mi pripadajú ako strie....ja nemám ani poňatia z čoho by to mohlo byť, nepapala nič nové, neperiem v novom prášku ani aviváži, nemáme nové mydlo....proste nič. Mohol by to byť nejaký dozvuk z toho, že mala črevnú virozu???? Objavilo sa to behom jedného dňa a hned ako som to potrela, tak to cez noc pekne zaschlo a pekne to mizne.

karmelka77
25. feb 2011

@annika11 ale aj toto je pre starsie deticky, ale da sa tam ist aj s takymito🙂)) za starsie sa aj plati🙂) hlavne ze je tam je koberec a mozu si lozit do zblaznenia:🙂)) ak sa bude dat urcite vyskusaj🙂) a nemoze to mat z plienky ze sa spotila, alebo je oskierala boky?? my mavame zo zadu na krku z podbradnikov a z oblecenia take aj flaky aj ciarky...

aaangella
25. feb 2011

ahojte aj ja sa pridam dnes malej zacervenali lycka a ma tam taku suchu kozu vyzerala ako marfuska uz to par krat mala ale dnes to je dost az sme si mysleli ci nema teplotu ze ked je taka cervena .Ja pouzivam A Dermu na tvar to mi poradila kozna mate s tym daktora skusenost ze co to je ci je to od zimi alebo sliny alebo mam to ist radsej ukazat ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre