Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaangella
27. máj 2011

no ja som uspavala ze polozila som do postielky a oddysla za 10 min spala to nam trvalo rok a mesiac takze super ale teraz take dva tyzdne zaspi len ked som pri nej a poklepkavam ju po ritke naozaj neviem cim to je lebo do teraz sme mali uspavanie na jednotku a neviem co sa stalo 😖

ivka1603
27. máj 2011

@aaadinka nič si z toho nerob, aj my malého na rukách uspávame a keď už spí, potom ide do postielky.....ale je veľmi ťažký na takéto uspávanie ☹ Dúfamže sa raz naučí aj normálne sám zaspať 🙂

karmelka77
27. máj 2011

Tak babenky mi uz chodime🙂)) po dnesku co povyvadzal uz je to na beton🙂) doteraz to bolo take kostrbate, ale dnes sme boli v rakusku na nakupoch a mlady pan ked sa dostal mimo kocik chodil a chodil az nam ruky odrazal ked sme ho chceli chytit a strasne sa z toho tesil🙂))

karmelka77
27. máj 2011

jeeezisss sorry za hrubku🙂))

aaangella
27. máj 2011

@karmelka77 super my uz tiez chodime takych 20 metrov sama a podom padne ako cinovy vojacik 😉 tak ju pustam z ruky len na trave.

karmelka77
27. máj 2011

@aaangella akoze rovno dozadu pada?? Nie na zadok? To musi byt teda sranda🙂) uz sa nam ti krpci rozbehaju konecne🙂)

aaangella
27. máj 2011

@karmelka77 co na zadok to by bolo fajn ona rovno do predu pada

karmelka77
27. máj 2011

@aaangella 🙂)) super sa zabavis...my nastastie na zadok a dokonca odkedy chodi sam a padne nejak blbo a buchne sa ani neplace🙂)

ivka1603
27. máj 2011

@karmelka77 Závidím, závidím, závidím 😀 😀 😀 aj ja chceeem, aby Rastík už sa rozbehol, aspoň za ruky...

aaangella
27. máj 2011

@karmelka77 zabava by to aj bola ale potom ten plac lebo sa zlakne je to vazne zabava

karmelka77
27. máj 2011

@aaangella vsak tak som to myslela 🙂)

karmelka77
27. máj 2011

@ivka1603 aj ja som zavidela inym a hlavne mladsim🙂)) v dobrom samozrejme, a je to tu vidis...🙂) neboj zachvilu to aj vas chyti🙂)

lenocka84
27. máj 2011

@ivka1603 neboooj ami my este nechodime, teda aspon sami.
ale vooobec to neriesim

ivka1603
27. máj 2011

@lenocka84 ja to zatial ešte neriešim, ale aj tak závidím...mám taký blbý pocit, hlavne keď ideme na detské ihrisko a mladšie deti už behajú samé alebo aspoň za ruku a ja musím na všetky húpačky malého nosiť na rukách...ako invalida ☹ keby aspoň pekne stál a snažil sa jeden krok, ale on chce sa hýbať iba po zadku na zemi ☹ je mi to ľúto, že je taký lenivý ☹

aaangella
27. máj 2011

@ivka1603 nic si z toho nerob pamates ako som sem ja pisala ze vsetky deti uz lozia a stvornozkuju a moja nic nerobila do roku ja som bola vtedy nestastna a zrazu kazdy den nieco nove aj lozit aj stvornozkovat zacala a teraz uz chodime ale trapila som sa koli tomu tak ta chapem

ivka1603
27. máj 2011

@aaangella Ďakujem ti za povzbudenie 🙂 ....radšej už na to nebudem myslieť....ja viem, že to nie je správne niekomu závidieť, ale je to ťažké 😒 .....moje kočky začali do jedného roka chodiť, aj keď nie samé, ale chodili...ale ja si rada počkám na ten "veľký" deň, keď sa aj malý rozbehne, aj keď len popri nábytku 😵

karmelka77
27. máj 2011

@ivka1603 baby su sikovnejsie, chlapom sa treba prosit cely zivot🙂))

aaangella
27. máj 2011

@ivka1603 naozaj aj ja som sa velmi trapila koli tomu aj doktorke som to hovorila a ani som sa nenazdala a vsetko doslo naraz ale zato aj riadne modriny 😉

ivka1603
27. máj 2011

@karmelka77 tak je, máš pravdu 🙂

ivka1603
27. máj 2011

@aaangella išlo to tak naraz ako blesk z neba? jeden deň nič a na druhý deň chcela chodiť? 😀

aaangella
27. máj 2011

@ivka1603 no najprv sa zacala plazit jak vojak o 4 dni stvornozkovat potom som s nou chodila za obe ruky ale to sa este nevedela postavit pri nabytku ale makacka na chrbat a potom asi po 3 tyzdnoch uz len za jednu a teraz ju pustim ale len na trave lebo este capne

karmelka77
27. máj 2011

@aaangella tak to bol expres fakt tvoja mala🙂) u nas to vsetko trvalo dlho...🙂)

ivka1603
27. máj 2011

@aaangella no super, tak sa jej to podarilo 🙂 tak držím Andrejke palce, aby sa pekne držala, aby už toľko nepadala 🙂

aaadinka
27. máj 2011

@lenocka84 ta potom ja zavidiiiiiim 😀

aaadinka
27. máj 2011

No ja som malu neucila chodit a ani nebudem,nech sa uci sama....Chodi,ked ju drzime za jednu rucku,takze pripravena uz zrejme je,len sa boji...Stoji len niekolko sekund a uz ma hlada....Nebudem ju do toho tlacit , nech chodi sama ked sa na to bude citit 🙂))

lenocka84
28. máj 2011

@aaadinka pises ze sama stoji,mne sa vcera stalo ze Patko si v ruke drzal hracku druhou sa mna drzal, ale chce mi zobrat telefon pustil sa ostal stat a vzal si mobil
som cumela, a urobil to 2x za sebou
za 1 ruku chodi uz paradne ale pustit sa nechce

aaadinka
28. máj 2011

@lenocka84 mne sa mala pusti,len ked potrebuje obe ruky alebo ked zbiera vonku kamienky....Ale nemozem sa od nej ani trochu vzdialit,potom zacina nervacit.Este sa velmi boji....U nas v okoli kocky, ktore maju rovnako stare deti,tak uz behaju....Ale tu ste ma potesili,ze nie sme posledni,co nebehame samy.... 😀

lenocka84
28. máj 2011

@aaadinka tak este mame 5mesiacov nato kym zacneme stresovat 😉 takze to nehroziiii

miska246
28. máj 2011

Ahojte maminy, strasne uprsany den, vsak? Nasa Timka je cely den nervozna, umrnkana, nevie pochopit, ze nesmieme von... 😲 😲 😲

karmelka77
28. máj 2011

@miska246 u nas to tiez tak bolo a nakoniec sa to vyriesilo same - spali sme 2,5 hod. poobede a potom sme isli na navstevu k babke🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre