Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

matenka
1. okt 2009

klongova, ja to mám tiež, ale teším sa z toho, že dieťa bude strašne chytré, keď mi všetky mozgové bunky berie 😀

zuzana232
1. okt 2009

matenka dakujem za vysvetlenie 😀 😉 už mám v tom jasno🙂 a čo pohoda vyžila som s tejto materskej vyžijeme aj stej druhej.. 😉 aj ked sú tam už dve deti 😉 😀 však mi biely sa musíme uskromnit.. cigáni to majú iné 😉 😀

matenka
1. okt 2009

michalag je to nespravodlivé, lenže oni to spravili tak preto, lebo ako by sa po tom zvýšení naše rómske obyvateľstvo rozrástlo, rómky nikdy nerobili, takže im sa automaticky nezvýši

michalag
1. okt 2009

matenka, ved ja viem, ale na romky doplacaju aj obycajne rodiny 😒 ☹

matenka
1. okt 2009

súhlasím 🙄

matenka
1. okt 2009

michalag a teraz ma napadlo, prečo nemáš nárok, veď tebe sa materská započítava

michalag
1. okt 2009

matenka aj ked som na predlzenej neplatenej MD? to asi nie

klongova
1. okt 2009

ja viem že vyzerám ako sprostá no zle som to pochopila už teraz viem ako to je no vravím asi mi to pomalšie zapína - pomýlilo ma ten vek 2 roky

zuzana232
1. okt 2009

michalag a ako pokračuje tehotenstvo? 😉 😀

pome rozoberat už tehu a nie náš krásny štát🙂))

matenka
1. okt 2009

neviem ale možno hej, kedy sa narodil samko?
musíš mať za posledné 2 roky 270 dní platené odvody a počas materskej ich platí štát, aspoň podľa tomanovej to tak je

stacynka
1. okt 2009

dobre ranko
baby este ma napadla otazka, co v pripade ak materska by mi vysla viac ako tych 156 ale menej ako 256, daju mi automaticky 256? ci ako?

klongova
1. okt 2009

idem na interné tie výsledky krvy ma už začínajú štvať som zvedavá čo mi povie doktor, mám pocit že mama to moc preháňa - je zdravotníčka vidí na nás všetky choroby sveta.

michalag
1. okt 2009

zatial to ujde, obcas mi vadia nejake pachy a obcas ma natiahne ale to je malokedy a uz ani taka unavena nebyvam, sice chodim skor spat ale neskor ako predtym 🙂 a pomalicky rastieme a v pondelok idem do prvej poradne a o asi 2tt pojdem na sono, ale mam strach aby to dopadlo dobre, ale to asi kazda jedna z nas

zuzana232
1. okt 2009

klongova a gyn. ti niečo povedal,že sú moc zle alebo len horšie???

matenka
1. okt 2009

materská nemá nič spoločné s rodičovským príspevkom stacynka
prvých 6 mesiacov poberáš materskú vypočítanú z platu, a potom ti dajú rodičovský príspevok po 6 mesiacoch 164 alebo 256 eur

michalag
1. okt 2009

matenka, ja som predtym nerobila kedze sa nam postastilo hned po skole, takze som bola od zaciatku na rodicovskej

zuzi a ty ako? asi to tu pisete ale nemam sancu precitat tych xx stran dozadu

klongova
1. okt 2009

nejde o krv čo vyšetruje gyn. ale mám problémy so štítnou žľazou a tie výsledky mám zlé - aspoň to tvrdí moja mama robí totiš s krvou a má to z prvej ruky. Ona tvrdí že sú zlé no nevie aké majú byť v mojom stave. Je to komlikované, ja sa zatiaľ nestresujem až potom keď mi to potvrdí doktor

zuzana232
1. okt 2009

michalag🙂 tak super🙂 😉 ale neboj všetko bude v poriadku🙂 aj ked sa bojíme všetky 😉

tantama
1. okt 2009

miška aj ja si myslím že to je hlúposť buď to mali zdvíhať postupne všetkým alebo to nechať tak.... ja neviem ako môžu rozdeľovať dieťa do 2 a 3 rokov keď celá MD trvá 3 roky... príde mi to len ako zalepenie očí pred voľbami... sory to je môj názor..

matenka
1. okt 2009

tak potom sa treba len tešiť z bábetka michalag a hlavne nech je zdravé 😉
ja mám stále pocit hlavne večer, ako keby mi začína menzes, a bojím sa či to je ok 😒
stále si nahováram, že sa maternica rozťahuje, ale občas ma napadnú čierne myšlienky
a najhoršie, že malá chce stále na ruky, a je už dosť ťažká na nosenie ☹

zuzana232
1. okt 2009

klongova tak tak nestresuj 🙂 škodí to babenku.. aj ked naše maminy stresujú asi viac než my dokopy 😀 😀 😀

michalag.. ale ja oki vysledky sú dobré aj so sona ja som už prvú poradnu mala 😉 😀 a dalšiu mám až 21.10 ☹ daleko ešte ach.. a potom o týžden na krv...

michalag
1. okt 2009

tantami, presne suhlasim, ale Tomanova je takato od zaciatku, rozdeluje ludi ako ....

stacynka
1. okt 2009

matenka lenze bolo to tak ze ak si pracovala trebars za min. mzdu a vysla by ti materska menej ako 156 tak ti dali rovno rodicovsky

michalag
1. okt 2009

matenka, ved jasne ze sa tesime z drobceka ale kazda korunka pomoze, viem co to je zit s RD a nie je to bohvie co, hlavne ked uz je vacsie a potrebuje prikrmy atd atd

tantama
1. okt 2009

miška a ako Samko zvláda škôlku??

minka21
1. okt 2009

dobre ranko🙂troska som si pospala🙂 vcera som cely den pobehovala s foteckou,je take krasne🙂 inak videli ste film bajecny svet shopaholiku?super film,hihi,pre baby🙂

matenka ja mavam tiez pocit ako pred mrchou ale to sa asi tam fakt roztahuje,lebo som sa bala tiez ci je vsetko v poriadku,a vcera som videla ze je🙂

michalag
1. okt 2009

keby Samko necapkal deti, nerobil im zle a nepocikaval sa tak by to bolo optimalne 😉 , ale tieto 2 dni ked bol doma tak sa pytal rano do skolky a dnes sa mu uz ist nechcelo 😅

tantama
1. okt 2009

to ho prejde🙂) mne keď malý začal chodiť do škôlky tak ho odo mna musela učiteľka odtrhnúť potom 2 hodiny plakal a keď som prišla pre neho tak som sa pýtala či sa mu páčilo a či ide znova ta povedal páčilo moc ale zajtra už nejdem..... trvalo to skoro celý rok... 🙂

minka21
1. okt 2009

baby moja mamca je teraz v auparku a ze v h&m tehu nemaju,,,,tak kde ma ist este kuknut? viem ze c&a,a este tam je nieco?

civavava
autor
1. okt 2009

dobre ranko babenky,

ako sa mate dnes? vidim ze rozoberate RP, ja si myslim - ako pise aj tantamka, ze to robia len a len kvoli volbam, nas stat matky s detmi nezaujima, nie su peniaze na nic...len aby to zase po NEDAJBOH vitazstve Smeru vo volbach neokresali.... 😠 je to smutne.. v inych statoch je priorita rodina, matky s detickami...

no nechajme to radsej tak a tesme sa, ze to aspon zvysili na tie 2 roky 😉

baby, mna odvcera tak picha dole v podbrusku , ako pred mrchou, mate aj vy take stavy? to sa asi maternica roztahuje, nie?

juj zajtra idem do poradne, neviem sa dockat. a dnes vecer prileti za nami manzel, yupiiiii 😉

frichtbar vitaj naspat 🙂

ja som stale nepribrala ani deko a ani brucho neni vidno, hruuza 😝

klongova na stitnu zlazu si daj pozor, ja som kvoli tomu min.rok potratila 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre