Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
1. okt 2009

ja chodim do prace, snad sa nic nestane a budem co najdlhsie

bubinkaaa
1. okt 2009

tak jasne baby az vam nie je nic,tak nie je o com rozmyslat,mne bolo ale zle ako som uz vyssie spominala...stale som len pozerala,ze kam spadnem az by som naozaj odpadla, bolo to v praci strasne....tak sa stresovat,ci sa nahodou potom niekam neudriem atd

blondy12
1. okt 2009

jasne treba si davat pozor.....napr.ja som cez vikend mala akurat taky blby stav....asi nieco s tlakom, lebo mi prislo blbo, zle sa mi dychalo, a nakoniec som zaspala,a prespala skoro cely vikend...... 🙂 🙂 🙂 ,ale cez tyzden mi je pohode,bud to babo so mnou suciti a necha ma cez tyzden si robit svoje veci co mam ale cez vikend si robi zas ono co chce 😀

bubinkaaa
1. okt 2009

mozno ani nemas cas cez tyzden mysliet na to,ze si tehuuuu 😉

cicimon
1. okt 2009

presne, ja ked som v robote, nic mi nie je...ale doma ma napina..

blondy12
1. okt 2009

no nieco na tom bude...skola, praca a myslim na to akurat tak vecer ked si pisem s vami o tom ako vam je,ze ste boli na vysetreni atd......a vtedy si spomeniem, ze aj mna to caka, ze mam strach co bude a tak

blondy12
1. okt 2009

a este hlavne tie zaciatky, a v mojom pripade boli normalne, bez nejakeho zvracania,mozno tie hormony trosku so mnou, ked sa rozplacem pri filme, pri ktorom nie je nejaky dovod plakat 😀 asi viac to budem pocitovat ked pocitim aj pohyby.....zatial sa mi zivot akoby nezmenil......

susanita555
2. okt 2009

http://search.next.co.uk/shop/att100/maternity/... tu su tie nohavice a dalsie tehu veci inac veci pre babo su tu nadherne.

zuzana232
2. okt 2009

Dobré ránko tehulky.. dneska ste niektoré aj v poradni však? 😉 😀

martina05
2. okt 2009

Ahojte, mne bolo včera hrozne...bola som strááášne unavená a bolo mi zle od žalúdka- hladná som bola ale jesť mi nechutilo. Nasilu som do seba natlačila chlieb so syrom....
Baby, mám takú "čudnú"otázku .... Dá sa tehotenské bruško stiahnuť - no myslím tým ako normálne, keď nechcete aby vám trčalo... Ja totiž to svoje bruško stále podvedome sťahujem a jednak sa bojím, či to neublíži bábu a jednak som nadobudla pochybnosti, či je to tehu bruško ... Nejde síce stiahnuť celkom ale neviem či by mohlo byť od priberania, takéto som ho nemala a to som od zistenia tehu schudla 4 kg..
Idem pracovať a už sa neviem dočkať 15,30 - huráááá víkend !!!!!!!!!!!

martina05
2. okt 2009

Susi, tie Next veci sú krááásne, ja som si už kúpila jedny tehu gate next a som s nimi maximálne spokojná.... Ja mám také sivé rovné klasické s pukmi a manžetami...

matenka
2. okt 2009

martinka, bábo je také malinké, že ešte moc nie je vidieť, to čo tam máme je ešte slaninka a tá sa stiahnuť dá,
mne rebrá trčia ako som schudla ale bruško mám, a myslím, že je tam aj nejaká slaninka, však aby mu bolo teplúčko, veď ide zima, ale stiahnuť ide aj mne, už som to skúsila
inak next sú krásne vecičky

aktakk
2. okt 2009

Dobre ranko kocky...
Chcela by som sa tiez troska pridat k debate "priznaky"... ja som vracavala kazducky den, vobec nic mi nechutilo...a od minulej soboty mi zo dna na den prestalo byt zle...aj jest som zacala. Teda chut do jedla nemam stale nejaku specialnu, len hlad pride na mna. Tak sa musim najest. Mna inak tak ako na menzes boli tak raz za tri tyzdne...Na zaciatku tehu to bolo kazdy den, potom to vymizlo. Skor mam take pichnutie raz tam, raz tam.
Martinka- ja brusko sem tam stahujem ale skor len tak pred zrkadlom, inak nie. A velmi mi to nejde..teda cast sa stiahne a cast ostane. A casto sa inak v posteli natahujem, tak viete, ked sa rano zobudim. Nemoze aj to nejak ublizit? Ale snad nie...

martina05
2. okt 2009

aktakk, presne aj ja - časť stiahnem ale časť nie .... No a naťahujem sa aj ja a sem tam v noci aj zaspím na bruchu...potom sa zbadám a presuniem sa. Inak že vraj by sa nemalo ležať na chrbte rovno s vystretými nohami, kvôli tlaku na nejakú hrubú žilu /môže sa prejaviť tŕpnutie nôh/- lekárka mi ale povedala, že všetko zbadám časom sama, žiaden stres, telo bude reagovať same a same si povie ako sa uložiť.... Vraj je to prirodzené... tak hádam to občasné naťahovanie sa neublíži ....
Inak všímate si to - sme mi ale zodpovedné....

zuzana232
2. okt 2009

baby.. však bábo potrebuje zásoby 🙂 to je normálne,že máme tukové bunky na brušku 😉 😀 však ked nám nechutí moc jest.. aj ja sa čudujem,že bruško už mám a pri tom som ani nepribrala 😀

blondy12
2. okt 2009

baby no mne zle nebolo,sice zo zaciatku som skor nechcela jest, take male nechute,ale na vsetko,iba vodu som chcela, ale teraz si davam uz pozor, lebo keby som jedla vzdy ked "mam hlad" tak priberiem uz teraz mozno 5kil, takze skor zeleninka, aj suchar si dam, ale obed je hlavny, aj kamoska moja hovorila, ze potom uz jedla suchare,lebo by sttrasne pribrala...

inac sniva sa Vam uz o babu, ze ho mate?mne sa takto snivalo uz druhy krat, po prvy krat aj s menom, bol to chlapcek a dali sme mu meno Samuel, preto sme sa s ocinkom dohodli na tomto mene, ma aj pekny vyznam, a nemali sme ziadne pre chlapca, a dnes vecer opat, a zas som mala chlapca, to bude asi nejake znamenie, hoci ja osobne by som mozno teraz dievcatko...ale je mi to jedno v podstate

minka21
2. okt 2009

ahojky,tak vcera mojej mamci v h&m a c&a povedali ze tehu modu nevedu,tak ale dnes som ju este raz poslala kde v auparku este maju tehu veci? nasla som ten obchod Mutti,a mothercare,este nieco tam je?

jankako
2. okt 2009

blondy12 tak to možeš byt rada že Ti je tak ako je..Ja som v kolkom už tt a stále mi býva zle... 😝 a tiež mávam MS príznaky,ale od kámošiek viem,že to býva cele tehul..no ale ja sa samozrejme bojim tak či tak..Bruško rastie,zle mi je stále,prsia bolia neskutočne,tak je hádam ok...

jankako
2. okt 2009

bibinkaaa,ak chodiš do rizikovej poradne,tak preto tak často..aj ja chodim každe 2 týž.ale UTZ,len klasika ako sa má v príslušnych týž..Inak,to čo je??ja nie som v 16tt...Zajtra začínam 15tt... 😖
Aj ja som nad tym rozmýšlala že sa stále ripaju v človeku,ale zase si zoberte ked máte pohlavny styk,tak to je potom čo??Ved to je to iste,nie??

blondy12
2. okt 2009

jankako no tak aspon vies ze si tehotna 😀 😀 😀,ja zas okrem toho, ze sa citim dobre uz iba v jednych nohaviciach ani neviem ☹ , co niekedy by som chcela, ale zase aby mi bolo stale zle tak to nezavidim..

jankako
2. okt 2009

No ja som síce do 12tt pribrala len 1kg,ale už som musela zmenit šatnik,teda kúpit si väčšie nohav.Ono sa to nezda,to brucho nie je neviem ake velke,ale aj boky mi vyskočili a to spravi svoje..No a už ma zase nadrapuje..No vidim to dneska na pekny nadrapovaci deň... 😖 😖 😖

civavava
autor
2. okt 2009

caute kocky,

juj ja mam des poradnu o 13ej, neviem sa dockat....
😉

dostala som aj vyseldky krvicky na trombofilne mutacie - je to negativne, hura :🙂

a UTZ sa moze robit tak casto ako uzna doky za vhodne, nemusite sa bat. aj ja chodim kazde 2 tyzdne 🙂

cheerlady, to je aka sila ten tvoj gynekolog..sup sup si najst noveho 🙂)

tantamka, ozvi sa ked prides z poradne!!!

ja dnes zacinam 2.trimester a furt mi je zle..kedy to uz prejdeeee
😒

zuzana232
2. okt 2009

mne býva tiež stále zle raz abo 2x za den musím íst niečo von ☹

blondy12
2. okt 2009

civavava gratulujem k pozitivnym vysledkom 😀 😀 😀
ja mam prvu poradnu az o tyzden, uz som zvedava, nech aj dnes ti vsetko dopadne na 1 😉

lucinka1104
2. okt 2009

civavka gartulujem to ja mam zlé vysledky z kultivácie a ridne mam mykozu, streptokoky a ecoly na to mi po pôrode takmer umrelo dieťa môžem byť rada že somenpotratila, lebo ja amm problémy ako svrbenie a palenie už 2 mesiace a vyter mi robili teraz 😠

civavava
autor
2. okt 2009

juj lucinka to je mi luto, a neda sa to nejak preliecit????

blondy dakujeem, neboj aj tebe ten tyzden rychlo ubehne a uvidis svoje mimiiii 🙂

zuzanka, mne byva zle kazdy vecer a tak 2-3x do tyzdna aj vraciam 😖

zuzana232
2. okt 2009

mne ešte výter z pošvy nerobil kedy sa to vlastne robí? ja som to už zabudla

civavava
autor
2. okt 2009

mne ho robili ked som bola v 12tt

zuzana232
2. okt 2009

civavka no tak to máš dobre,že 2x-3x do týždna ja každy den ☹ a tiež to začína večer a niekedy aj poobede,že idem ked mi tak tažko na žalúdku je.. ☹ ale vačšinou tiež večer..

aj vy baby sa inak cítite plné že sa do vás nič nezmesti? a potom zase ste hladné a zase ten pocit? ☹

zuzana232
2. okt 2009

no tak pekne.. ja mám íst do poradne až toho 21.10. tak asik v tedy mi to bude robit.. no parada.. tento gyn. sa mi zdá fakt nejaký divný ja neviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre