Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
2. okt 2009

dá muž mi pôjde po lieky ale ja som aj v prvom tehu mala stale problémy aj po preliečení s týmto..... 😖 😔 musím isť malý sa ide očkovať vôbec vas nestíham ani neviem čo sa tu deje tak ma to mrzí myslím na vas veľa zdravia

martina05
2. okt 2009

Baby , no vy ma prekvapujete ... mne zatiaľ žiadne stery nerobili, naposledy keď som ešte nebola tehu v apríli a to som mala cyto v najlepšom poriadku ...zistili mi ale ureaplazmu a na tú som brala ATB aj s MM...
Krv mi brali 1x - výsledky ok ale na čo všetko ma testovali neviem... Na AFP idem 7.10. Na sone som bola 2x ...

Civavka, gratulujem výsledkom ...
Luci, drž sa a dúfam, že to bude ok....

jankako
2. okt 2009

No ja by som baby vobec nepovedala ake možu byt mykozy v tehoten.nebezpečne pre dieťa..Zažila to moja kámoška..Caste mykozy sp.pokazenie plodovej vody. ..No a následkom toho dieta dostane otravu krvi...Ale neviem či ju mala ona dostatočne liečenu..ked sa stalo čo sa stalo...ja som bola na to liečena už 2 krat a to som asi nemala ani neviem aku strašnu...Ja som odbery už absolvovala aj stery viac krat,lebo som už 2 krat oddychovala v nemocke..Počítam krv asi 3-4 krat...a stery tiež...takže dost,na tom že som ešte len v 15tt/od zajtra/.

jankako
2. okt 2009

mata,tak tu ureapl.Ti asi zisitli zo sterov,nie?aj ja idem na AFP 13.okt.a tiež som bola na sone 2 krat.V 77tt a na konci 12tt..teraz neviem kedy..

jankako
2. okt 2009

počkaj,to sa asi z moču zisťuje..nie zo sterov..ale ak TI nerobil stery,tak neviem či okolo 16tt sa nerobia take riadne prve stery..ale to je asi individualne..každy doktor inak...pozri si to na nete,že kedy by si to mala absolvovat a spýtaj sa ho nato potom..

tantama
2. okt 2009

ahojte babulky.. ja som sa práve vrátila z poradne..... utz úplne super všetky rozmery nám sedia NT 1,1 a malé tancovalo ako Jackson...doktor ho meral asi 40 minút lebo nechcelo postáť... strašne sme sa smiali....len výsledky moje z cytológie sú dosť zlé ale zobral mi stery a uvidím o týždeň .... hádam sa to zlepší.....
civavka držím palčeky.. 🙂

civavava
autor
2. okt 2009

tantami, gratulujeeem! juj tak sa tesim, ze je vsetko OK! a drzim palce aj na cyto, uvidis, bude to fajn 🙂

ja uz neviem obsediet, o 12ej pride pre mna manzel a snad to do tej 13ej vydrzime nejako 🙂))

civavava
autor
2. okt 2009

baby kuk aky super kocik...co na to poviete? poznate niektora vyrobcu?

http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...

tantama
2. okt 2009

civavka neboj to rýchlo ubehne potom daj hneď vedieť🙂

zuzana232
2. okt 2009

tantama jej gratulujem,že je mimi ok🙂)) no a photo nemáš?? 😉 😀

cicimon
2. okt 2009

mne vcera NT 1,6 ale myslim, ze to je tiez ok
moje babo spalo, len srdce mu bilo ako zvon 🙂)

prave robim francuzaky na obed, dnes som si zobrala dovcu, a som sa sikovnica popalila ked som davala misku do rury 🙂)

zuzana232
2. okt 2009

cicimon je to ok do 2,5 😉 😉 😉 😉

cicimon
2. okt 2009

inac,,,myslite ze sa to moze casom menit?

zuzana232
2. okt 2009

cicimon.. ono zo sona to neni íste.. ešte musia krv brat.. ja pojdem v 17tt na krv.. 😉 a až potom to bude celistvé či mimi bude uuuuuuuplne v poriadku.. to sú najdoležitejšie výsledky

cicimon
2. okt 2009

mne brali krv aj vcera na nejake markery ci co, prvy 5 skumavkovy odber dopadol dobre a o 4 tyzdne na vrodene chyby...tak hadam..

zuzana232
2. okt 2009

cicimon jj na vrodené chyby sa to bere.. aj toto bolo či tvoje bábo nemá ten dawnom syndrom..

cicimon
2. okt 2009

tie markery?

tantama
2. okt 2009

zuzi mám ale musim ju doma dostať do pc.. teraz som v práci:( tak ju tam večer hodím moju machulku🙂

zuzana232
2. okt 2009

nie sono.. to NT 1,6 čo si mala 😉 ja som mala 1,0 🙂

cicimon
2. okt 2009

tak to mas super 🙂
a tie markery su naco?

zuzana232
2. okt 2009

tantama 🙂 paradička.. 🙂 je to krásny zážitok ked už vidíš jak sa hýbe na tom monitore 😀 😀 😀

zuzana232
2. okt 2009

to ti ja už neviem 😒

cicimon
2. okt 2009

neva 🙂

inac - vy si volate po vysledky ci cakate na dalsiu poradnu?

civavava
autor
2. okt 2009

cici, ja som mala NT 1,5 a je to UUPLNE v poriadku, aj tvoje, neboj 🙂

zuzana232
2. okt 2009

ona mi povie,či si mám zavolat,alebo či stačí potom ked prídem do poradne

tantama
2. okt 2009

to hej inak strašne sme sa nasmiali lebo dr sa snažil odmerať nosnú kostičku vraj je to dôležitý udaj a malé si tam stále dávalo ručičku alebo sa otočilo.. ja mám nos troška dohora atak sme sa smiali že bude po maminke a hanbi sa za svoj noštek... 😀

cicimon
2. okt 2009

diki baby

tamtama - ten kocik co mas v albume uz mas kupeny? ci lent aky chces?

zuzana232
2. okt 2009

tantama jj nosná kostička.. to je to či to má už vyvinute.. bo prvý náznak dawnového syndromu je nevyvinutá ta nosná kostička 😉 😀 xi.. tak je fajne,že maš takého veseleho dokiho.. bo ten moj stojí za hofno

tantama
2. okt 2009

taký by som chcela... nie ja som poverčivá 😀 😀 budem kupovať kočík až úplne nakoniec...

jankako
2. okt 2009

No baby najlepši kočiar že je Teutonia a JANE...ale neviem kolko ste ochotne dať za kočiar...ja určite nie 1000 ečiek..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre