• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
baby neviete co je s gajankou? uz tu dlhoo nebolaa :slight_smile: ! hm...
chcem doplnit udaje do nasej peknej tabulečky!
cakame dievcatko , meno- Karolína a termin porodu 01april!
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem Gajanka!!! :wink:
2. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimonka dakujem lubi ja som ho našla na nete a stojí fakt pár € tak ho budem objednávať asi pred pôrodom...a je super
2. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z KE :slight_smile:
2. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama,ja som ho tiez nasla na nete,ale kupovat ho budem v obchode,kusok od nas by ho mali mat,uz som si to dala vyzistit :grinning:
2. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je supeer. ta si ho môžeš isť pozrieť.....
2. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co stoji ten kocik?
2. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na vianoce,uz sa tesim,dufam,ze rychlo prejdu tie 3 mesiace
2. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici na nete je cca220€.... a aj ja dufam že to rýchlo utečie... ale ved čo už je október november a už sú vianoce.. :grinning:
2. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantam, krááásna machuľka .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, keď vidím tie fotky sona, hneď by som tam letela aj ja..... my máme posledné sono z 16.9 ....7.10. idem na poradňu ale či ma pošle aj na sono neviem.....
2. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
220e je super cena

martina - tvoja lekarka nema sono? ja som mala povodne patrit k inej, ale ked som sa dozvedela, ze nema sono, tak som si nasla radsej inu, aby som vzdy nemusela chodit na 2x
2. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimonka si ma predbehla to isté som sa chcela opýtať martinky :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodím na takú súkr. kliniku, kde sedia 4 lekári a jeden sa špecializuje výlučne na sono a robí ho pre všetkých gynekológov ,ktorí sú tam.. /3D,4D.../... No takže keď idem na poradňu na sono ma posiela do susedných dverí... Je tam ale príjemné prostredie a hlavne s gynekológom som spokojná. Odporúčali mi ho aj kamošky ... Takže mi to nejako neprekáža, že to sono robia vedľa a aspoň si vždy vypočujem názory viacerých lekárov ...

Inak Cicimon - vybrali ste si kráásne dievčenské meno :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a musím sa pochváliť, po dlhom čase som zjedla celý obed - kurací rezeň so slovenským šalátom a je mi celkom fajn -dúfam, že to nezakríknem....
Poobede sa chystám robiť tehotenský album.... MM ide na autosalón tak budeme s drobcom leňošiť ....
2. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama,aj ja hovorim,dobra cena a je ktomu aj dost veci,dufam,ze ho este budu mat,jaj uz aj veci chcem nakupovat ale to moje ze nie a nie :confounded:
Lubi vyčkaj na výpredaje po vianociach...
jej baby kukajte toto som si objednala tehu tričko :slight_smile:

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?products_id=2561 mooc sa mi paci,,to biele s ruzovymi packami s napisom Tu byvam ja
tak mi to zdvihlo naladu :grinning: do kopi 21,33eur na dobierku :slight_smile: budem mat radost!
2. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak mi mame dnes za sebou NT skrining :slight_smile: Sme v 13/3, cize TP mame 6.4.2010, lebo meriame uz 7,69 cm od hlavicky po kostrc... Babenko sa mrvilo, krutilo, NT je 1,22 mm, takze super :grinning: Velmi sa tesime, velmi nam odlahlo...
2. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám vyhliadnuté tieto kočíky :
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=158 Gesslein Future

http://www.bugaboo.com/sk/en Bugaboo Cameleon
2. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - ano, ja som si povedala, ze podla toho, co bude prve, tak to bude Martina alebo Martin

inac, ja sa tiez spolieham na tie vianocne vypredaje

dnes sa chystam do sauny :slight_smile:
2. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka gratulujem a lubi je to fajn kočík a potom keď máš chuť tak si sem tam nejakú maličkosť pre mimi kúp....len to neprežeň :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tari gratulujem, vy ste aký veľký .... my sme mali 16.9. len do 4 cm a to nám tvrdili že je to 12tt /vraj aj podľa hlavičky/
2. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina05 nemozem,ja sa po vianociach vraciam naspet do irska,takze musim to vyuzit,bo potom az v oktobri prideme domov aj s babenkom a dufam,ze uz sa nevratime naspet :wink:
2. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, tak ty budeš aj rodiť v zahraničí?? A neoplatí sa ti lepšie nakúpiť tam?? Všetci tvrdia, že u nás je všetko najdrahšie.... Ja sa chystám na kočík do Rakúska...
2. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby sorry za to natiahnutie stránky ..... :unamused: :unamused:
2. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - daj potom vediet kde :slight_smile:
2. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina05,hej budem rodit v zahranici,ved ked tu budem mat aj vsetky prehliadky a vysetrenia,kociky som tu uz pozerala,ale nic moc zatial,ale este chcem pokukat,tak vam dam vediet,ci sa to tu oplati ci nie
2. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
ako spozorujem či mi tvrdne brucho a či to je ozaj tvrdnutie? ja to neviem rozpoznať a bojím sa. mám taký pocit v bruchu ako keby sa mi brucho naťahovalo po bokoch, okolo žalúdka má tlači musím si stálle lahnúť a vyložiť nohy. alebo sa mi napína ja neviem ako to mám presne opísať. Neviem či to tak má byť alebo je niečo zle. Ja sedím 8 hodín zohnutá v práci nad šijacím strojom a veľmi ma bolí chrbát.
Na dotyk nemám tvrdé brucho aspoň mne sa nezdá - neviem to posúdiť. :frowning2:
Kedy by sa mali objaviť prvé pohyby?
2. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj babenky,
tak som nazad z poradne, vvsteko je OK, dnes pozeral doky podrobne srdiecko, takze mimi nemeral :wink:
srdiecko je uplne v poriadku, vsetky komory, aorty a chlopne a co ja viem co este :grinning: su OK
vysledky PAPP a ostatne veci tiez dobre, uz ma cakaju v 15tt len AFP krvne testy.
mimi sa pekne mrvilo, srdiecko ma uz 7mm :slight_smile:)

ale som strasne unavena, nejak je tu divny tlak, najradsej by som sla do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tantamka, krasne foto mimiska mas! :wink:
2. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok