Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
2. okt 2009

baby neviete co je s gajankou? uz tu dlhoo nebolaa 🙂 ! hm...
chcem doplnit udaje do nasej peknej tabulečky!
cakame dievcatko , meno- Karolína a termin porodu 01april!
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem Gajanka!!! 😉

tantama
2. okt 2009

cicimonka dakujem lubi ja som ho našla na nete a stojí fakt pár € tak ho budem objednávať asi pred pôrodom...a je super

cicimon
2. okt 2009

z KE 🙂

lubi44
2. okt 2009

tantama,ja som ho tiez nasla na nete,ale kupovat ho budem v obchode,kusok od nas by ho mali mat,uz som si to dala vyzistit 😀

tantama
2. okt 2009

to je supeer. ta si ho môžeš isť pozrieť.....

cicimon
2. okt 2009

a co stoji ten kocik?

lubi44
2. okt 2009

no na vianoce,uz sa tesim,dufam,ze rychlo prejdu tie 3 mesiace

tantama
2. okt 2009

cici na nete je cca220€.... a aj ja dufam že to rýchlo utečie... ale ved čo už je október november a už sú vianoce.. 😀

martina05
2. okt 2009

tantam, krááásna machuľka .... 🙂 🙂 🙂

martina05
2. okt 2009

Baby, keď vidím tie fotky sona, hneď by som tam letela aj ja..... my máme posledné sono z 16.9 ....7.10. idem na poradňu ale či ma pošle aj na sono neviem.....

cicimon
2. okt 2009

220e je super cena

martina - tvoja lekarka nema sono? ja som mala povodne patrit k inej, ale ked som sa dozvedela, ze nema sono, tak som si nasla radsej inu, aby som vzdy nemusela chodit na 2x

tantama
2. okt 2009

cicimonka si ma predbehla to isté som sa chcela opýtať martinky 😀 😀 😀

martina05
2. okt 2009

Ja chodím na takú súkr. kliniku, kde sedia 4 lekári a jeden sa špecializuje výlučne na sono a robí ho pre všetkých gynekológov ,ktorí sú tam.. /3D,4D.../... No takže keď idem na poradňu na sono ma posiela do susedných dverí... Je tam ale príjemné prostredie a hlavne s gynekológom som spokojná. Odporúčali mi ho aj kamošky ... Takže mi to nejako neprekáža, že to sono robia vedľa a aspoň si vždy vypočujem názory viacerých lekárov ...

Inak Cicimon - vybrali ste si kráásne dievčenské meno 😀 😀 😀

martina05
2. okt 2009

Baby a musím sa pochváliť, po dlhom čase som zjedla celý obed - kurací rezeň so slovenským šalátom a je mi celkom fajn -dúfam, že to nezakríknem....
Poobede sa chystám robiť tehotenský album.... MM ide na autosalón tak budeme s drobcom leňošiť ....

lubi44
2. okt 2009

tantama,aj ja hovorim,dobra cena a je ktomu aj dost veci,dufam,ze ho este budu mat,jaj uz aj veci chcem nakupovat ale to moje ze nie a nie 😖

martina05
2. okt 2009

Lubi vyčkaj na výpredaje po vianociach...

kiwinka
2. okt 2009

jej baby kukajte toto som si objednala tehu tričko 🙂

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?prod... mooc sa mi paci,,to biele s ruzovymi packami s napisom Tu byvam ja
tak mi to zdvihlo naladu 😀 do kopi 21,33eur na dobierku 🙂 budem mat radost!

tarinka333
2. okt 2009

Ahojte kocky, tak mi mame dnes za sebou NT skrining 🙂 Sme v 13/3, cize TP mame 6.4.2010, lebo meriame uz 7,69 cm od hlavicky po kostrc... Babenko sa mrvilo, krutilo, NT je 1,22 mm, takze super 😀 Velmi sa tesime, velmi nam odlahlo...

martina05
2. okt 2009

Ja mám vyhliadnuté tieto kočíky :
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=158 Gesslein Future

http://www.bugaboo.com/sk/en Bugaboo Cameleon

cicimon
2. okt 2009

martina - ano, ja som si povedala, ze podla toho, co bude prve, tak to bude Martina alebo Martin

inac, ja sa tiez spolieham na tie vianocne vypredaje

dnes sa chystam do sauny 🙂

martina05
2. okt 2009

Kiwi super...... ja mám zálusk na toto .....

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/t...

tantama
2. okt 2009

tarinka gratulujem a lubi je to fajn kočík a potom keď máš chuť tak si sem tam nejakú maličkosť pre mimi kúp....len to neprežeň 😀 😀 😀

martina05
2. okt 2009

Tari gratulujem, vy ste aký veľký .... my sme mali 16.9. len do 4 cm a to nám tvrdili že je to 12tt /vraj aj podľa hlavičky/

lubi44
2. okt 2009

martina05 nemozem,ja sa po vianociach vraciam naspet do irska,takze musim to vyuzit,bo potom az v oktobri prideme domov aj s babenkom a dufam,ze uz sa nevratime naspet 😉

martina05
2. okt 2009

Lubi, tak ty budeš aj rodiť v zahraničí?? A neoplatí sa ti lepšie nakúpiť tam?? Všetci tvrdia, že u nás je všetko najdrahšie.... Ja sa chystám na kočík do Rakúska...

martina05
2. okt 2009

Baby sorry za to natiahnutie stránky ..... 😒 😒

cicimon
2. okt 2009

martina - daj potom vediet kde 🙂

lubi44
2. okt 2009

martina05,hej budem rodit v zahranici,ved ked tu budem mat aj vsetky prehliadky a vysetrenia,kociky som tu uz pozerala,ale nic moc zatial,ale este chcem pokukat,tak vam dam vediet,ci sa to tu oplati ci nie

kika29
2. okt 2009

ahojte baby.
ako spozorujem či mi tvrdne brucho a či to je ozaj tvrdnutie? ja to neviem rozpoznať a bojím sa. mám taký pocit v bruchu ako keby sa mi brucho naťahovalo po bokoch, okolo žalúdka má tlači musím si stálle lahnúť a vyložiť nohy. alebo sa mi napína ja neviem ako to mám presne opísať. Neviem či to tak má byť alebo je niečo zle. Ja sedím 8 hodín zohnutá v práci nad šijacím strojom a veľmi ma bolí chrbát.
Na dotyk nemám tvrdé brucho aspoň mne sa nezdá - neviem to posúdiť. ☹
Kedy by sa mali objaviť prvé pohyby?

civavava
autor
2. okt 2009

ahoj babenky,
tak som nazad z poradne, vvsteko je OK, dnes pozeral doky podrobne srdiecko, takze mimi nemeral 😉
srdiecko je uplne v poriadku, vsetky komory, aorty a chlopne a co ja viem co este 😀 su OK
vysledky PAPP a ostatne veci tiez dobre, uz ma cakaju v 15tt len AFP krvne testy.
mimi sa pekne mrvilo, srdiecko ma uz 7mm 🙂)

ale som strasne unavena, nejak je tu divny tlak, najradsej by som sla do postele 😝

tantamka, krasne foto mimiska mas! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre