• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
už spinkáte?
3. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie :slight_smile:
rozmyslam, ako to oznamit rodine :slight_smile:)
3. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni to ešte nevedia? tak kúp malé papučky a daj im ako darček len tak :sweat_smile:
3. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nepojde, kedze su 500km odo mna, len cez telefon, pokial nechceme cakat do vianoc :slight_smile: ale rozmyslam, ze poslem foto zo sona ako mms :slight_smile:)
3. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si kde? no tá mmska by bola pekná. ja som tak dnes poslala nojej krsnej fotku a veľmi sa potešila. To je dobrý nápad :slight_smile:
3. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon tak to teda obdivujem, ze to rodinka este nevie, moj milacik to musel povedat hned ako mi to doktor potvrdil
3. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v BA, oni TV a KE

blondy - ja som chcela aspon foto alebo nieco take "ozajstne, oficialne"
3. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do kedy to vydržíš tajiť? aj my sme to hned nepovedali až ked som to mala oficiálne potvrdené. aj ked mi 2 testy vyšli pozitívne tak sme ešte nepovedali nikomu nič
3. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo...ak sa podari, tak zajtra :slight_smile: ja by som vydrzala aj do vianoc, ale to by asi nebolo pekne voci nim :slight_smile:
3. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s foteckou si myslim, ze by si urcite potesila :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako im to zajtra povieš máš už fotečku?
3. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, mam aj v albume, tak asii poslem ze "kuk babi" : :slight_smile:
3. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak daj vedieť aká bola reakcia babky a dedka :wink:
3. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, urcite napisem
3. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon fotka malickeho je krasna, urcite sa potesia a urcite to posli cim skor ako na vianoce, to budes mat ovela viac fotiek :slight_smile:
3. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy. A vy co este vsetky spite? Ako to ze neklepeteb rezne???? :grinning:
4. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjky uz nespime...akurat sme vstali ach nedela konecne, dnes robi obed muzik :grinning:
4. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy aj u nas dnes vari polovicka :slight_smile: ..som zvedava ci nebudeme mat radsej na obed chleba s maslom..? :grinning: :wink:
4. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska ale no tak snaha sa ceni nie? :grinning:
4. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamtama- super fotecka. Inak, v tom Hlohovci su az dve sestricky a obe su zlate..to sa nestava vo vela ordinaciach veru...
Vsetkym gratulujem k dobrym vysledkom!!!

Ja tiez kvapkam nasivin, mam chronicku nadchu, inak by som zosalela asi :wink: . Ale beriem teraz len tie pre dojcata.

Lubi: v Koseci som prezila skoro cele detstvo, mam tam obe babky. Mozno sa aj pozname z detskych cias :slight_smile:))
4. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ,
u nas ked vari muz, tak mame vzdy rezne :slight_smile:) tak dnes som varila ja a mali sme knedlo vepro, mnam
ja dnes pokracujem vo oddychovani, vcera sme boli na vylete, tak sa treba pripravit na pracu :slight_smile:
4. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak u nas zasadne ja, lebo moja polovicka vobec nevari. uz byvame spolu (od 1. oktobra :slight_smile: ) tak dufam, ze ho aspon zaklad naucim, nech nerzahynie :grinning:

ked som sa pytala na nadchu a bolest hrdla, povedal ze mozem nasivin a mucosolvan- po 1. trimestri je to vraj bezpecne.
4. okt 2009 o 13:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon prave som na teba myslela, ci si uz poslala mms :dizzy_face:
4. okt 2009 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali ryzu a bravcove so zeleninou na smotane a sackovu polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2009 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani - spravu necham na vecer :slight_smile:
ja som s muzom "uzavrela" dohodu, ze raz za msiac v nedelu vari on - ale vacsinou to skonci pri reznoch :slight_smile:)
4. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa necham inspirovat...raz do mesiaca prezijeme aj rezne, no nie :grinning:
4. okt 2009 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ako vravis, za to pohodlie potom to stoji :grinning:
4. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha...zmenila som termin porodu podla posledneho sona a uz mam zrazu 16 tt
4. okt 2009 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda stani a mozno casom bude experimentovat a aj to bude chutit :slight_smile:, moju polovicku musim pochvalit niekedy uvari fakt zaujimave jedlo a aj chutne, a gulas robi uzasny......
4. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem blondy, tak snad aj my sa casom vypracujeme...minule mi urobil salko s kakaom
4. okt 2009 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok