Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
3. okt 2009

už spinkáte?

cicimon
3. okt 2009

nie 🙂
rozmyslam, ako to oznamit rodine 🙂)

kika29
3. okt 2009

oni to ešte nevedia? tak kúp malé papučky a daj im ako darček len tak 😅

cicimon
3. okt 2009

no to nepojde, kedze su 500km odo mna, len cez telefon, pokial nechceme cakat do vianoc 🙂 ale rozmyslam, ze poslem foto zo sona ako mms 🙂)

kika29
3. okt 2009

a ty si kde? no tá mmska by bola pekná. ja som tak dnes poslala nojej krsnej fotku a veľmi sa potešila. To je dobrý nápad 🙂

blondy12
3. okt 2009

cicimon tak to teda obdivujem, ze to rodinka este nevie, moj milacik to musel povedat hned ako mi to doktor potvrdil

cicimon
3. okt 2009

ja som v BA, oni TV a KE

blondy - ja som chcela aspon foto alebo nieco take "ozajstne, oficialne"

kika29
3. okt 2009

a do kedy to vydržíš tajiť? aj my sme to hned nepovedali až ked som to mala oficiálne potvrdené. aj ked mi 2 testy vyšli pozitívne tak sme ešte nepovedali nikomu nič

cicimon
3. okt 2009

noo...ak sa podari, tak zajtra 🙂 ja by som vydrzala aj do vianoc, ale to by asi nebolo pekne voci nim 🙂

blondy12
3. okt 2009

no s foteckou si myslim, ze by si urcite potesila 😀 😀 😀

kika29
3. okt 2009

a ako im to zajtra povieš máš už fotečku?

cicimon
3. okt 2009

jj, mam aj v albume, tak asii poslem ze "kuk babi" : 🙂

kika29
3. okt 2009

no tak daj vedieť aká bola reakcia babky a dedka 😉

cicimon
3. okt 2009

jj, urcite napisem

blondy12
3. okt 2009

cicimon fotka malickeho je krasna, urcite sa potesia a urcite to posli cim skor ako na vianoce, to budes mat ovela viac fotiek 🙂

seuska
4. okt 2009

Dobre ranko damy. A vy co este vsetky spite? Ako to ze neklepeteb rezne???? 😀

blondy12
4. okt 2009

ahojjky uz nespime...akurat sme vstali ach nedela konecne, dnes robi obed muzik 😀

seuska
4. okt 2009

blondy aj u nas dnes vari polovicka 🙂 ..som zvedava ci nebudeme mat radsej na obed chleba s maslom..? 😀 😉

blondy12
4. okt 2009

seuska ale no tak snaha sa ceni nie? 😀

aktakk
4. okt 2009

Tamtama- super fotecka. Inak, v tom Hlohovci su az dve sestricky a obe su zlate..to sa nestava vo vela ordinaciach veru...
Vsetkym gratulujem k dobrym vysledkom!!!

Ja tiez kvapkam nasivin, mam chronicku nadchu, inak by som zosalela asi 😉 . Ale beriem teraz len tie pre dojcata.

Lubi: v Koseci som prezila skoro cele detstvo, mam tam obe babky. Mozno sa aj pozname z detskych cias 🙂))

cicimon
4. okt 2009

caute ,
u nas ked vari muz, tak mame vzdy rezne 🙂) tak dnes som varila ja a mali sme knedlo vepro, mnam
ja dnes pokracujem vo oddychovani, vcera sme boli na vylete, tak sa treba pripravit na pracu 🙂

stanusa
4. okt 2009

ahojte,
tak u nas zasadne ja, lebo moja polovicka vobec nevari. uz byvame spolu (od 1. oktobra 🙂 ) tak dufam, ze ho aspon zaklad naucim, nech nerzahynie 😀

ked som sa pytala na nadchu a bolest hrdla, povedal ze mozem nasivin a mucosolvan- po 1. trimestri je to vraj bezpecne.

stanusa
4. okt 2009

cicimon prave som na teba myslela, ci si uz poslala mms 😵

stanusa
4. okt 2009

my sme mali ryzu a bravcove so zeleninou na smotane a sackovu polievku 😝

cicimon
4. okt 2009

stani - spravu necham na vecer 🙂
ja som s muzom "uzavrela" dohodu, ze raz za msiac v nedelu vari on - ale vacsinou to skonci pri reznoch 🙂)

stanusa
4. okt 2009

asi sa necham inspirovat...raz do mesiaca prezijeme aj rezne, no nie 😀

cicimon
4. okt 2009

jj, ako vravis, za to pohodlie potom to stoji 😀

stanusa
4. okt 2009

fuha...zmenila som termin porodu podla posledneho sona a uz mam zrazu 16 tt

blondy12
4. okt 2009

to je pravda stani a mozno casom bude experimentovat a aj to bude chutit 🙂, moju polovicku musim pochvalit niekedy uvari fakt zaujimave jedlo a aj chutne, a gulas robi uzasny......

stanusa
4. okt 2009

gratulujem blondy, tak snad aj my sa casom vypracujeme...minule mi urobil salko s kakaom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre