Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
5. okt 2009

bre ranko babenky, chcem sa opytat myslite,ze musim ist k zubarovi zas, ked som bola v auguste?a to som bola v nejakom 6-7tyzdni asi, ale kedze som to este nemala potvrdene tak mi nedal peciatku,mne prave sestricka hovorila, ze teraz uz na to kolonka nie, zatial chvalabohu ma zuby nebolia, tak neviem ci mam ist alebo nie,lebo ja viem, ze ten moj ked uvidi, ze som tu preventivku uz mala, tak akurat mi tam hodi peciatku bez prehliadky,

civavava to je super,ze uz pomalicky tie nevolnosti ustupuju, teraz si to budes moct este viac uzivat,
ja idem uz konecne 8.10 na prvu prehliadku, tak snad mi urobi aj fotecku, ale zacinam sa bat, lebo zo zaciatku som sice pribrala,trosku, co som zacala viac jest ako obycajne, ale teraz mi pride, ze sa drzim, jem 3x denne, a nemam pocit hladu pocas dna, dokonca ako keby som aj schudla, ani prsia nie su bolestive, ani nevolnosti nemam,
jediny priznak, ktory mam, je ze nemam MS 😉 , dufam, ze s babom bude vsetko ok 😢

lucinka1104
5. okt 2009

dake tabletky do pošvy 😝
myslím, že ked si bola v 7 tt tak nemusíš

oliinka
5. okt 2009

no ja pojdem ale ešte nevien kedy,musím sa dať objednať.a čo budete dnes porábať?

tantama
5. okt 2009

olii no ja dnes pracujem tak do piatej program istý a potom domov a leháro🙂)

oliinka
5. okt 2009

no tak to je dosť do piatej,ja som s malým na predlženej materskej ale neplatenej,takže sme doma

civavava
autor
5. okt 2009

takze zamestnavatel je upovedomeny, moj sef sa velmi tesil, aj sa mu slzy v ociach zaleskli, moc mi gratuloval a drzi mi palce. tak uz je to vonku 🙂)

ale kolegom nebudem zatial hovorit nic, kym to nebude na mne viditelne 🙂), samozrejme, ze zopar ich o tom vie, co sme kamosi, ostatni nemusia zatial 🙂)

tantama
5. okt 2009

civavi to je super že máš dobrého šéfa....a kolegovia to uvidia aj sami🙂))

martina05
5. okt 2009

Ahojte, baby tak je mám pocit, že cez víkend mi nejako narástlo brušlo... no fakt zmena zo dňa na deň ...
V stredu idem na tie Tripple testy alebo AFP testy - neviem presne čo mi to vlastne všetko budú robiť ....
Inak všetkým krásny dník ...

martina05
5. okt 2009

No a konečne som si upravila aj pas podľa zistení lekára......

maxii
5. okt 2009

caute kocky...

gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom 😅 😅

moje brusko je zatial dost mini, vidia ho len ti co vedia 😀 pribrala som len1kg
mamina s ami priznala ze ona uz kupila 2-3 bodinka pre male ale hlavne ze mne este zakazuje kupovat vecicky 😀 😀 😀

bubinkaaa
5. okt 2009

ahojte...pred dvoma tyzdnami som bola na krv,brali mi do 3 skumaviek.Vraj mam vsetko OK,len nieco som mala s trombocytmi neviem ci malo,ci vela!?!...ale neviem co mi tam vsetko zistovali,ktora to viete prosim napiste,budem happy.Poradnu mam az o tyzd,a mna to zaujima uz teraaaaaaz 😉 dakujeeeeeeem...pozdravujem Vas vsetky! 🙂

oliinka
5. okt 2009

mi sme sa akurát naobedovali,malý pozerá rozprávku a za chvilku pojde spinkať a možno aj ja sním,takže fajn strávené dve hodinky

tarinka333
5. okt 2009

Ahojte kocky,
blondy, ked si bola u dokyho cez prazdniny - u zubara - tak uz nemusis ist. Mas narok ete na jednu bezplatnu prehliadku pocas tehotenstva - v poslednom trimestri.
Peciatka sa uz do karty nedava. Ak aj k zubarovi nepojdete na preventivu, nic sa nedeje, je to len a len na Vas, ale odporuca sa, aby ak Vas boli zub, lekar ho osetril, lebo nie je dobre, ak mate ani nie kaz, ale infekciu. Kvoli tomu sa odporuca zubarska navsteva.
Inak aj ja mam pocit, ze nevolnosti ustupuju, aj ked teraz bojujem s nadchou a bez liekov je to trosku narocne. hm... a brusko? Ja som vcera mala pocit, ze je akesi malicke oproti inym dnom a dnes som sa takmer nezapla do kabata, hm...

tantama
5. okt 2009

baby aj vám je taká zima??? ja sedím v práci vo veste a klepe ma... fuj ja už chcem zasa jar:((

cheerlady
5. okt 2009

ahojte babule,tak ja som od dnes PN...boli ma hrdlo a nos mam uz zodraty od smrkania 🙄 ale teplota nastatie ziadna,tuk,tuk,tuk... a ako sa mate? ja uz nevolnosti nemam ziadne,skor by som povedala,ze mi nastupuje asi pazravost 😅 ja sa tiez strasne bojim zubara a viem aj,ze mam kaz 🙄

tarinka333
5. okt 2009

tantama, prave som si bola kupit horucu cokoladu, lebo mam uplne skrehnuty prsty !!! Ete mam okna na zapat, ta tu ani slnko nesvieti !!!

tantama
5. okt 2009

tu u nás je zamračené ako pred snežením....ja som si urobila čajík

tarinka333
5. okt 2009

U nas slnecno 🙂 NO predsa zima, vrrr.

lubi44
5. okt 2009

cheerlady,dufam,ze sa rychlo vyliecis,aspon si ale oddycnes 😀 ,ja uz pijem cajik druhy den tiez na mna niec lezie,uz sa to blizi babenky,to zimne obdobie,aj my sme tu mali 5 stupnou v noci 😖

tarinka333
5. okt 2009

ale to je strasne s tou zimou a nikto nam ani neprikuri, teda v praci sa zacne kurit asi az s prvym snehom... skvele...
Inak v noci ma chytil taky kasel!!! Normalne kaslovy zachvat.. taky minutovy... Moje mimi v brusku sa asi nevyspinkalo, kedze som ho stale kaslanim zobudila 🙂

tantama
5. okt 2009

tari neboj mimi to dospí cez den🙂).. a keď ťa to poteší aj tu majiteľ budovy nezakúri skôr kým nám nevisia z nosa cencúle.... ☹

cheerlady
5. okt 2009

lubi diky a dufam,ze tebe to ani nestaci prepuknut 😉 ja uz pijem asi 6.hrncek caju 😖 ale nevadi mi to,ja to lubim 🙂 mne osobne choroba nevadi,ja byvam velmimalo chora,tuk,tuk,tuk,len teraz sa bojim kvoli miminu 😔 ale snad bude vsetko v poriadku 😵

lubi44
5. okt 2009

no baby tak to vam nezavidim,no ale ja mam zimu v robote cely rok,robim totizto z masom,takze v miestnosti mame takych 5 stupnou,takze len cakam,kedy budem moct ist na matersku 😀

tantama
5. okt 2009

lubi a nebojíš sa robiť v takej zime ked si tehu????

lubi44
5. okt 2009

no bojim,lenze co mam robit?ale ved tam robia aj ine tehu a zatial v pohode,no ale ved som naobliekana jak taky medved 🙂,dufam,ze vsetko bude ok

michalag
5. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
Ja som bola dnes na prvej poradni a doki mi dal listok na sono na buduci tyzden a to budem len 11tt+4d podla mna je to skoro, co si myslite, kedy ste boli na sono?

lubi44
5. okt 2009

michalag,mna to este len caka no ja buem tiez len zacinat 12 tyzden,mne sa to zdalo tiez skoro,ale niektory hovoria,ze je to normalne,ze vtedy uz ma babo okolo 6cm.

tantama
5. okt 2009

miška lubi prvé sono by sa malo robiť v 10tt potom v 20tt a potom v 30tt.... tieto aj poisťovňa prepláca... nebojte mimi bude pekne vidieť..

diamond_doll
5. okt 2009

Ahojte my cakame tiez v aprili nemozem sa pridat medzi vas ? 😀

tantama
5. okt 2009

diamond kludne 😀 vitaj 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre