Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
5. okt 2009

chodite niektora do sauny, resp neviete, ci sa moze?

tarinka333
5. okt 2009

cicimon, velmi nie, sa trosku bojim, lebo telesna teplota by nemala velmi vystupit, aby to neblizilo babu, ale zas, niektore kocky pisali, ze sa to moze... ze chodia, tak neviem. Ja radsej nie.

cicimon
5. okt 2009

no ja som sa zabudla spytat, ale tiez to vsade inak pisu...
a zas za tych 5 min sa to telo az tek neprehreje,,

pipimiska
5. okt 2009

ahojte,

ja co viem,tak sa ani sprchovat nema vo velmi teplej vode,iba v takej prijemnej telu,lebo sa zevraj nema prekrvovat cele telo, aj preto niesu dobre niektore druhy masaze..
takze si myslim,ze saunu by trebalo pre istotu vynechat..a co je horsie,ze nikdy sa neda pocuvnut iba jedneho doktora,pretoze kazdy ti povie inac.. 😉

maxii
5. okt 2009

pekny vecer dievcata, tak mne sa asi vratili nevolnosti dnes som uz 2x objimala wc misu 😝 😝 😝 co to ma znamenat????

inak som musela k lekarke na vyplach, aj zajtra idem, mam mykozu no proste same mnamky 😝 , a ona mi nechce dat teraz cipky ze v skorom stadiu tehu nerada dava, tak mi robi len vyplachy boraxom zevraj stara babska metoda 😀 😀

blondy12
5. okt 2009

tarinka inac krasne je tvoje miminko 😀, uz sa tesim kedy aj ja dam svoje, snad vo stvrtok sa mi podari

inac baby aj mne zacal dnes nejaky divny vytok, sice zatial mi nesmrdi, ale ja sa dost bojim pouzivat aj na tu intimnu hygienu lebo aj ked som nebola tehu tak mi nejako nerobili dobre, skor od nich som este dostala nejaky vytok, mozno najlepsi bol ten intima, co chodi aj v reklame, ale tie lacnejsie mi na 100% nerobili dobre, ale dnes je aj hnusne pocasie, trosku vacsia zima, a niekedy sa mi to v takom pocasi prave stane tak snad nebude nic zle

uz nech je ten stvrtok, chcem pocuzt, ze je vsetko v pohode

este sa chcem opytat, su nejake caje, ktore su odporucane v tehotenstve a ktore zas by sa pit nemali? ako napr.ovocny, pigi a tak....nie som teda velmi fanynka cajov, s rumom mi chuti 😀 no ked uz tak pijem ovocne.......

civavava
autor
5. okt 2009

maxii, tak aj mne sa vratili nevolnosti, ma na wcku napinalo asi 10 minut, fuj.....a tak som sa tesila, ze je to uz passe 😢

fruchtbar
5. okt 2009

ahojte babulky,dnes sme boli na druhom sone a uz mame 7,9 cm.....tak som sa chcela len podelit s mojou radostou!!!!

Prajem vam pekny vecer!

maxii
5. okt 2009

civava viem presne o com hovoris 🤐 🤐 🤐 kedy nam to uz konecne prejde????

fruchtbar gratulujem, krasny rozmer uz 😅 😅

blondy12
5. okt 2009

fruchtbar tesim sa s tebou......gratulujem, len tak dalej 😀

zuzana232
5. okt 2009

ach jaj baby tak sa mi to vliečie :( ja chcem ist už do poradni..

lucinka1104
5. okt 2009

ja som sa slukym kupala v horucej vode až dopôrodu a aj tak som skoro prenášala ono to nijako neuškodí mimču, ale môže to spôsobiť kontrakcie preto sa kupať nemá na konci tehuzase podľa toho rozoznáte falošné kontrakcie, lebo ked vam po teplom kupeli prejdú taksú falošné ked sa zhoršia tak rodíte 😀

dejna3
5. okt 2009

ahojte 😉

aj ja som sa celé tehu kúpala v teplej vode a tesne pred pôrodom som bola furt vo vani, no urýchľovač nezabral

blondy, čo sa týka tých čajov, tie ktoré sa v tehu nemôžu, to tam majú uvedené... ovocné aj čierne sú v pohode, skôr terba dávať pozor na niektoré bylinkové

ja som bola dnes oznámiť v práci, že tak skoro nenastúpim 🙂, pani, ktorá ma zastupuje sa veeeľmi potešila 😀

inak, tá sauna by teda aj mňa zaujímala, či sa môže alebo nie? 😕 chystáme sa s malou na plaváreň a máme aj voľné vstupy do sauny.. ako netehu som zopárkrát bola, no teraz neviem 😕

maxi, mne bolo dnes tak zle, ako ešte nebolo 😝 asi som mala niečo s tlakom.. celý deň ma bolela hlava, ťažko od žalúdka a navečer sa mi krútila zem pod nohami 🙄

cicimon
5. okt 2009

dejna - ja som precitala x clankov o saunovani, asi v polovici sa pise, ze je to ok, hlavne ak sa saunovalo uz predtym, ze clovek citi, ak mu je zle a pod...a v druhej polovici sa pise, ze to nie je dobre, ze sa velmi prekrvuje telo a pod..Aj ked zas som citala, ze za tych par min co je clovek v saune, sa telo nikdy neprekrvi tak velmi, aby to mohlo uskodit

http://www.klafs.sk/vas_zdravotny_stav/wellness...

a kedze mam volne listky do bazena a sauny, kupila som si dnes tampony na kupanie pre tehu, tak min ak aj sauna nie, tak aspon ten bazen

a doma sa kupete obcas? tam to musi byt najhygienickejsie a predsalen v horucej vode sa clovek nekupe...a nejaka pena alebo sol?

blondy12
5. okt 2009

cicimon chcem sa opytat, musis mat tie tampony do bazena???ja by som sa chcela ist tiez kupat do bazena, no dufala som, ze raz za cas to nie je nejaky problem

tarinka333
5. okt 2009

KOcky moje, ja idem pinkat, lebo som dajaka unavena, alebo aspon dokukam panelak... takze sa vidime zajtra. Bru nocku.

cicimon
5. okt 2009

blondy - asi to nie je nejako extra potrebne, len som citala, ze to zamedzuje mykozam a pod.. Dnes som kupila, 4ks 2,65 e...celkom dost,ale zas nejako extra do bazena chodit nebudem a na doma mi netreba 🙂

dejna3
5. okt 2009

cicimon, a aké sú to tampóny? kde si ich kúpila? 😕

cicimon
5. okt 2009

v lekarni, znacka protect. som opytala ze pre tehotne na kupanie

dejna3
5. okt 2009

dík, to si určite kúpim

cicimon
5. okt 2009

a chystas sa niekde do bazena prip sauny?

kika29
5. okt 2009

ahojte. Dnes som bola u doktora s tým mojím bruchom čo ma ťažilo tak bábätko je v poriadku ale zajtra idem na ultrazvuk žlčníka, žalúdka, pankreasu a pečene. Doktor povedal že sa na to pozrieme že čo ma to môže tak tlačiť a bolieť. A že ked niečo bude budeme to dyskutovať s chyrurgom ☹
Bolel niekoho žlčník alebo žalúdok tehulky nemáte s tým skúsenosť? Ja by som nechcela ísť pod nože.

cicimon
5. okt 2009

no ja som mavala vecer pocit, akoby som mala kamene v zaludku, take tazke brucho, ale mam dojem, ze ma to uz prechadza

kika29
5. okt 2009

uvidím že čo mi povedia zajtra na tom ultrazvuku nejako sa toho bojím 😢
Aspoň že drobček je v poriadku videla som ho dnes na ultrazvuku ako sa mrvilo a naťahovalo rúčky. 🙂
Len keby som nemala tie bolesti.

kika29
5. okt 2009

dnes mi doktor povedal že mám už výsledky na tie vady a všetko je ok tak aspoň tomu som veľmi rada 😀

blondy12
5. okt 2009

kika tak strasne gratulujem k dobrym vysledkom, mozes sa dalej tesi 😀

oliinka
6. okt 2009

tak dnes som sa nemohla akosi prihlásiť,nešlo to.dnes ten výtok už nieje taký ale stale mám výtok do žlta i ked nesvrbí.aj sa trochu obávam niekedy či je všetko v poriadku lebo vobec nič mi nieje okrem toho že nemám menzes a som unavená,takže si cez den s malým vždy pospím.kika to je super že máš dobre výsledky ja idem 14.10.na poradnu i sono tak ja budem mať výsledky asi vtedy.kolko trvalo kým prišli výsledky?

stanusa
6. okt 2009

ahojte,
kika dobre vysledky potesia 😉
oliinka, som podobne s priznakmi a este jeden, ze mi rastie brusko...tak uz aj verim ze som tehu 😀
uz neobleciem nohavice, a tehotenske su na ceste...nosim do roboty take lanove cervene - jedine co netlacia.

oliinka
6. okt 2009

no hej ešte tie 2 kilá čo som pribrala a rastuce bruško

blondy12
6. okt 2009

olinka a stanusa aj ja som na tom rovnako ale uz konecne vo stvrtok idem na prve sono, tak snad bude vsetko ok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre