• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
hehe chlapom sa nikdy nechcelo ucit :grinning: ale zas na druhej strane ja som sa ucila hrozne zle a nakoniec som vysku skoncila :grinning: dokonca som mm pomahala pisat diplomovku :grinning: inak citite to normalne z tych reci o tom ake budu deti po nasich mm ide strasna radost :grinning:
10. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam vyhadzanu celu tvar :cry: fnuk
10. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak, sme vedeli, prečo si ich vyberáme, no nie? :grinning:
10. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to ano :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sa pridam aj ja ku vam,tiez som sa cela vyhadzala,zacalo to asi v siedmom osmom tyzdni a trva to do teraz,no des,ani ja nevijdem bez mejkapu :wink:
aky typ tych vyrasiek mate?moje su cervene male je ich vela,niekedy na cele svrbia,najviac je ich prave na cele,ale su vsade lica brada aj na nose,co som nikdy nemala :sweat_smile:
10. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ich mam asi od zaciatku tehu, nie je ich vela, ale su take vacsie - lakaju na vytlacanie :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sice nie som vyhadzana, ale ukrutne ma svrbieva hlava, uz som dvakrat zmenila sampon a stale
aj v noci sa zobudim na to ako ma svrbi a musim sa skrabkat, uz aj take chrasticky mam po hlave z toho
moze to mat suvis z toho ze mi vlasy padaju, zeby ma tak svrbela?
10. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka, mňa svrbieva občas celé telo, tiež aj hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono to môže mať súvis s tehu, len neviem, či už aj takto skoro to môže byť :confused:
10. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dost vypadavaju vlasy, ale hlava ma nesvrbi
10. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to padanie je hormonálne... mne padali pôrode, bolo to strašné... už som sa bála aj hrebeň chytiť do ruky a to ja mám teda raidne husté vlasy :unamused: aj som sa potom musela dať ostrihať :frowning2:
10. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave viem ze telo svrbieva ked babo tlaci na pecen ale to az pri konci
ja mam prave strasne jemne vlasy, a este aj z tych mi pada a to dost, ale aj pri malom padali, len to svrbenie je neznesitelne, neviem ci koznej by som nemala ist
10. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa momentálne svrbievajú nohy - kolená a lýtka.. okolo kolien mám aj taký slabunký jemný výsyp... nesvrbí to stále, ale z času na čas.. no a samozrejme, hlava :confounded:
10. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vas citam,aj mna zacalo secko svrbiet :grinning:
vlasy mi tiez padaju,ach jaj..
10. okt 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
:slight_smile: :unamused: tento je z pocasia
o dva tyzdne mame svadbu a len dufam, ze aspon nam na fotenie slnko zasvieti!

nejak zvlast ma nesvrbi nic, len tie vyrazky co mam po ksichte a krku, tiez som mala problemovejsiu plet, ale tak velmi az v tehu a este ma trapia dasna, zacala som brat centrum vitaminy.
11. okt 2009 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes tusim vyvarate vsetky :slight_smile:
my mame dnes vysmazany karfiol so zemiackami, malemu asi zapecem v trube
11. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam karfiol, my mame kuracie stehienka, zemiakovu kasu a mrkvovo-ananasovy salat a havadziu polievku.
11. okt 2009 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chceeem karfiol, mňam :slight_smile:
my máme plnené kurča a na večeru etše urobím steaky, lebo už mám rozmrazené mäso, tak musím zúžitkovať
11. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
my sme mali karfiol vcera a dnes medove kurca :slight_smile:
a dnes oslavujeme vyrocie svadby :slight_smile:
11. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem :wink: koľké?
11. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujem cicimon,pekne oslavte :slight_smile:

ja som dnes veru nevarila, na obed som si spravila iba omeletu so syrom, k tomu zeleninku a celozrnny chlebik
:wink:
11. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no iba prve :slight_smile:

prave som dovarila puding, mnami :slight_smile:
11. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali svadbu pred vyše 2 mesiacmi :grinning:
11. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawky tehulky:slight_smile:tak dnes rano som tak z chuti zjedla pribinacika,a aby mi nebolo malo tak toho velkeho:slight_smile:a hned som si sla aj pokecat s Wc,uz dlho sa mi to nestalo:slight_smile: baby mne konci dnes 13tt:slight_smile:uz budem v 14tom,jjuchuchuuu:slight_smile:a v stredu na ultrazvuk,a snivalo sa mi ze som bola na 4D a videla tam gulky :grinning:
11. okt 2009 o 16:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka - a vraj koncom prveho trimesta by tie nevolnosti mali prestat...ja tiez koncim 13tt a furt ma napina pri otvoreni chladnicky - uz sa neviem dockat, kedy to prestane
11. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chvalabohu mna uz napinat prestalo,a teraz som citala ze v 14tt zacina babatko pocut:slight_smile: no neviem,ale bolo by to super:slight_smile:
11. okt 2009 o 17:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim baby, hlasim Vam riadnu chorobu, prave som prisla z pohotovosti, lebo som uz mala zvysenu teplotu tak som radsej sla...no a dal mi Augumentim 1g. taka megadavka, velmi sa bojim aby malicke ostalo v pohode ale co uz, ked mne samej je odveci, nemozem poriadne dychat ani hovorit uz ma chcyta depka

verim ze vy ste na tom lepsie a prajem vam nech vas vsetky pliagy obchadzaju...
11. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninus!to ma moc moc mrzi ze si chora :frowning2: !ale malickemu by to nemalo moc ublizit,aspon podla toho co pisu na nete,ze v druhom trimestri by nemalo,no drzim palceky,pekne sa liec!!!
11. okt 2009 o 18:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa k Vám pridať? tiež mám termín apríl :slight_smile:
11. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
monika vitaj medzi nami :slight_smile:
ninuska drzim palce, neboj male to zvladne :wink:
minka tak skoro - zacnem pustat nejaku kludnu muzicku
11. okt 2009 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja som tu už dlhšie nebola.
vitaj monikkka. mne trocha prišlo nevolno v tesku. Aj ja som trocha nachladená pobolieva ma hrdlo a kícham aj malá mi soplí a kícha tak si varíme čaj s citronom a malej dávam Sinupret. Snad nás tá nádcha prejde :sweat_smile: . Babenky nejaké pocity nepociťujete? Hlavne čo už máte deťúrence? Ja dva dni nejaké pocity som postrehla ale neviem či sa s tým už mžem pochváliť alebo sú to len črevá :unamused: tak ešte počkám kým vám poviem na isto :wink:

stanusa ty si už 17tt? a pohyby si nepocítila ešte? máš niečo nové?
11. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok