Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
14. okt 2009

tantami ahoj a to znamena co???

michalag
14. okt 2009

a myslite ze 1,2mm je v norme?

tantama
14. okt 2009

miška to sa merá ak to poviem správne tuším hrúbka nejakej kosti tuším lebečnej a áno 1,2 je v pohode ja som mala 1,1 a dr že super... neboj.. 😉

michalag
14. okt 2009

aj som si myslela ze je to sijove prejasnenie, ale nebola som si ista ... dnes idem este k dokimu zaniest sono, kedze ho robi iny dr. a uz mi da asi termin aj na triple testy, tak som zvedava ... ale aspon som sa ukludnila 🙂

tantama
14. okt 2009

neboj bude to dobré... a triple ti bude asi v 16tt robiť 🙂

michalag
14. okt 2009

mne sestricka povedala ze v 17tt 😕

tantama
14. okt 2009

no každý dr inak 😒 ale väčšina aj tu z nás ide do 16tt.... ved uvidíš čo ti presne povie 😉

martina05
14. okt 2009

Ahojte, jeeej Civavka gartulujem ku chlapčekovi !!!!!!!!!!!!
A ďakujem za všetky Vaše včerajšie gratulácie... Inak bola som taká šťastná, že cez obed som letela do obchodu a kúpila drobcovi prvý svetrík - zelený s dinosaurom... je taký ... no skôr chlapčenský ale strááášne sa mi páčil........ tak ak budeme mať babu, niekomu ho podarujeme...

Inak všetkým želám kráásny dník a nezmrznite!!!!
Michalag..NT 1,2 je super... mi sme mali 1,1 a veľkosť tiež sedí... mne tvrdili že som 12tt a to sme mali len cca 4 cm ... Ono je to individuálne a dôležitý je aj rozmer hlavičky

cifroska
14. okt 2009

Ahojte kocky tak aj ja sa kvam pridavam.
Mame uz jedneho drobca a velmi sa tesime aj na druhe.
Prajem vam pekny den.

klongova
14. okt 2009

civavka - gratulujem k chlapčekovi - ticho ti závidím aj ja chcem chlapčeka 🙂 🙂

michalka - ja si myslím že ten rozmer je OK mi sme mali v 11 tt+6 5,5 cm a doki povedal že je trochu väčšie na svoj vek

olinka - s tou cikulkou je to moc smutné. u nás bol problém s predkožkou doktor mu to musel preťahovať 2 x no bolo to hrozé. Nechcel nám vôbec cikať lebo ho to bolelo a večer keď sme ho išli kúpať tak ričal akoby sme ho rezali za živa. Museli sme mu to stiahnuť, natrieť masťou a znova natiahnuť no niečo hrozné. Mne nik nepovedal že to treba robiť takže som to vpodstate zanedbala. našťastie už je všetko OK a voláme to ŠUP a robí si to úplne sám dokonca sa teší že to nemá choré.

majca424 - ty si schudla len 5 kg to sa ti zdá málo ja som chudla 2 kg a sestrička ma riadne zrbala že nejem a pritom jem stále a len sem tam vraciam. Ak to nie je tajnosť koľko vážiš teraz ja mám 62 kg

martina05
14. okt 2009

Ja som tirž schudla... momentálne mám 64kg a v deň prvého testu som mala 68 kg - lekár tvrdí, že je to v pohode....

oliinka
14. okt 2009

dobr ranko.klongova tak to je super že to máte v poriadku,ja sa bojím ,aby si to spravil sám,raz to spravil a nešlo to naspeť.inak dnes idem o jedenástej do poradne tak dufam,že všetko je ok.ja som pribrala 2 kila,nemala som prečo schudnuť,nebývalo mi zle,našťastie.takže momentálne mám 68kg

cheerlady
14. okt 2009

ahojte kocky,tak dnes som bola na poradni,ale len mi sestricka zobrala krv,lebo dr.ma dovolenku 😒 a som sa jej pytala,ci su to tie tripple testy a ona,ze ano a vysledky budem mat o tyzden,teda mam prist za tyzden vo stvrtok,ze to uz budu urcite 🙂

inak mne sono robil naposledy v 10tt aj to len preto,ze som ho poprosila,lebo na predchadzajucej navsteve mi nepovedal,ci videl byt srdiecko. a on sa drzi zasady,ze poistovna hradi len 3utz za cele tehotenstvo - v 10tt,20tt,30tt, takze si este pockam 😒

inak baby,ten morfologicky utz v 20tt,co je zamerany na organy vam bude robit vas dr.? lebo ja pochybujem,ze ten moj s utz 100rokov za opicami bude moct diagnostikovat take dolezite veci 🙄

civavava
autor
14. okt 2009

ahoj kocky, babenky vdaka za gratulacie k chlapcekovi, aj my sa velmi tesime, a samozrejme manzel je vo vytrzeni 😀

klongova, tak drzim palceky, nech je aj vase mimi chlapcek 🙂)

mcihalka, NT hodnotu si mala uplne super, my sme mali 1,5 a do 2,5 je to OK 😉

ja som zatial tiez nepribrala ani deko, tak uvidime, kedy sa to rozbehne
😲

cifroska, erika77 vitajte medzi aprilovkami 😉

oliinka
14. okt 2009

cheerlady mne už robil 2 utz a dnes bude 3 krát,ale tento si mám zaplatiť 10 eur,nevadí aspom budem vedieť či je všetko v poriadku

ninuska8
14. okt 2009

ahoj baby, aj ja som schudla navyse teraz, ked beriem atb. mi ani nechuti jest tak sa len nutim, mam minus 3kg. inak sa uz citim lepsie, len tie hlieny su neskutcne a chrcim jak stary dedo, no a u nas este dnes nasneziloooooooo takze parada🙂))

civavka tesim sa s vami z maleho chlapa🙂

a vitam nove tehulky🙂)))

civavava
autor
14. okt 2009

cheerlady, mne bude nastastie robit vsetko moj doki, ma super UTZ tak sa tesim, ze nemusim chodit na viacere miesat naraz, mam to vsetko u toho svojho - navyse ma aj odrodi, uz som mu vravela, ze ked budem mat TP tak bude Velka noc, ze nieze sa niekde odtatari na dovolenku a on mi slubil, ze tu bude 😀

co sa tyka rozmerov, vo mne rastie asi valibuk, v 11tt+4 sme mali 6 cm a vcera ked so mu videla chodidla, som ostala s otvorenymi ustami.... ma ich obrovskeee 😀

jaaj a vitam medzi nami aj minius 🙂))

cheerlady
14. okt 2009

civava a beries nejake vitaminy?lebo vtedy su vacsie deticky 🙂 no tak to mas super,ze mas takeho dr.,zaaavidiiim 😒

olinka aj ja ked chcem navyse utz,tak si za to musim platit 10eur - dokonca ked som isla k nemu 1.krat s tym,ze som tehotna a este tam nic nevidel,tak si vypytal aj vtedy za utz,lebo ze este nevie,ci som tehotna,tak si to mam zaplatit 😠 akoze sila

no moje malo v 12+1tt 5,46cm 😉

civavava
autor
14. okt 2009

cheerie, hej, beriem vitaminky, mam ich dokonca predpisane od dokiho a navyse kedze nejem poriadne lebo mi je zle, resp. prvy trimester mi bolo, tak lekar povedal, ze musim brat vitaminy....ale maly bude asi po manzelovi, on je vysoky skoro 190 cm a ja mam 170 cm 😉

a doki mi robi stale utz ked idem do poradne, fakt som s nim velmi spokojna. je pravda, ze si vsetko platim,ale zamestnavatel a poistovna mi to preplacaju, cize je to OK.

pre nove aprilovky - ak by ste chceli byt v tabulke, poslite mi do IP vase udaje /erika77 uz poslala/ 😉

tabulka vyzera takto:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

civavava
autor
14. okt 2009

juuuj ja mam dnes velmi smutne vyrocie..dnes je tomu presne rok co som bola na kyretazi nasich dvojiciek, po missed abortion 😔

tantama
14. okt 2009

juj baby vy ma desíte.. my sme mali 11+6tt 7,2cm... bože to malé bude basketbalista?????

civavka ja viem že je to smutné ale teraz máš v sebe šťastíčko a to už neuletí... 😀

cheerlady
14. okt 2009

civi nemysli uz na to a tes sa z mrnuska v brusku 😉 asi to tak malo byt...ja verim na osud,vela krat som sa uz o tom presvedcila,ze niekde to proste mame napisane a nikto to neovplyvni 😔

civavava
autor
14. okt 2009

ja viem, ved sa aj tesim z maleho v brusku 😉 😉

tantami, FIIIHA to uz aky kus 😀

cheerlady
14. okt 2009

tantama a povedali ti dobre tt? tak to musi byt chlap! 😀

tantama
14. okt 2009

ved to.... a to som brala vitamíny len prvý trimester....asi ho dobre živím... musím sa krotiť 😀 😀 😀

cheerlady
14. okt 2009

aj ja som brala vitaminy len prvy trimester.teraz,ked uz mozem normalne jest,tak si dam radsej ovocie 🙂 hlavne som teraz zavisla na jablkach - uz som zjedla polku bednicky 😅

civavava
autor
14. okt 2009

no ja zial nejem normalne este ani teraz ☹ ☹

maxii
14. okt 2009

caute to mate akych valibukov baby 😀 😀

ja som bola vcera na konrole, vsetko je OK, az na to ze mam vcestnu placentu, to je ze je ulozena hned za krckom, a ak sa pocas tehu nedvihne hore musim rodit cisarskym. No a mame zakazany sex a musim byt velmi opatrna co sa tyka prudkych pohybov a namahy.

o 2 tyzdne idem na 3D ultrazvuk, to sa uz velmi s mangelom tesime 🙂

aktakk
14. okt 2009

Ahojte tehulky,

ja som dnes bola tiez po mesiaci na poradni. Vobec sa mi nechystal robit sono, ale som ho poprosila, tak spravil. A mam aj foto, ale taku od chrbtika. 🙂 . Tak ju nebudem ani zverejnovat. Tiez mi brali krv na AFP, o tyzden mam volat, keby nieco nebolo okej, tak mi zavolaju aj sami. Inak sestricka sama povedala, ze su neni spolahlive tie testy x krat.

A kocky, pytala som sa na to 4D- Tie co ste chceli vediet v Hlohovci. Robi sa od 20tt do 28tt . Najlepsie je tak v 24tt asi. Tak ak mate zaujem, radsej by som volala uz tak skor, lebo vyzera to, ze maju dost plno.

Monikka- Ty chodis do Hlohovca k lekarovi?

Civi gratulujem k fesacikovi s dlhymi nozickami 😉 . Mozes mi doplnit udaj...meno Katarina,vek 27 pohlavie nechceme vediet

A tiez samozrejme gratulujem vsetkym kockam k dobrym vysledkom.
My sa pohlavie dozvieme az po porode, som sa rozhodla vydrzat. Beriem to ako "velke prekvapenie"

civavava
autor
14. okt 2009

ahoj aktakk, udaje doplnim vecer doma

to je super ze vydrzis tak dlho cakat, ale na druhej strane budete mat urcite najvacsie prekvapenie na svete 😵
ja by som nevydrzala 😲

ja sa chystam na 4D az v decembri v BA, ked budem v 24tt+4 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre