• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
zlatucke :slight_smile: :grinning:
18. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky, pozdravujem vas a difam, ze mate super nedelu :slight_smile:

lenocka drzim palceky, nech si OK a placenta nech ostane tam, kde ma...

citam, ze svokry vam teda moc radost nerobia, ale nekazte si nimi tehotenstvo a tie krasne chvilky..nestoja za to, ked si nevedia vazit vnucence a svoje nevesty...
...ja mam na svokrovcov sice stastie, obaja su super, ale zas mam velmi choreho mojho ocinka a bojim sa onho, tak mne zas toto nedovoluje sustredit sa na tehotenstvo, ako by som chcela..ajked sa snazim byt silna kvoli Renuskovi v brusku .....
:pensive:

my sme boli vcera s manzelom pozerat detske izbicky a aj sme si vybrali, ale kupovat ju budeme az zaciatkom januara. Ale kupili sme aspon nalepky na stenu
:sweat_smile: :grinning:
no a ndes je tu nadgre slnecne jesenen pocase tak sme sa boli presjt v lese, juus syperbool dychat stdueny cerstvy lesny vzduch.....
18. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked je reč o svokrách no tak ja mám termín vypočítaný presne na svokrine narodky... Haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to tiež baranisko ako hrom... Tvrdohlavé. Však priateľ nooo skoro manžel sa už pripravuje, bo so svojou mamčou si tiež nie vždy hrali do nôty :grinning:
18. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka a kde ste boli pozerat?a aku ste vybrali?ja sa tiez chystam na vacsie nakupy az po novom roku,budu zlavy:slight_smile:
18. okt 2009 o 18:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa ake krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 18:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky minka
aj my budeme nakupovat az v novom roku, aj ked ja isto nejake drobnosti skor
18. okt 2009 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no take vecicky ako cumliky a neviem plienky ci co bude treba tak isto skor,tomu neodolam :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
mi mame teraz ťažke obdobie malemu idu stoličky a ja potrebujem tak surne masaž ale najprv sa chcem poradiť s gynekologom.
Čo mate nove????
18. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj gajanka,nove bude az v stredu,idem k dr,tak ta zasypem novinkami ak budes chciet:slight_smile:lebo doma uz ich nebavi pocuvat ako stebocem o babatku:slight_smile:)))a ty ako sa mas?co dvojicky? a brusko uz trci?ake velke teraz tak su?

dejna3 vidim ze si pridala foto,aka paradna torta!!ja by som tiez chcela taku :dizzy_face: :dizzy_face: kupila ci sama si taka sikovna? a aj chutila?mala si ako uzila oslavu?aj ste tančili? :grinning:
18. okt 2009 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj minka21 kľudne ma môžeš zasypať novinkami .
Ja sa nemam veľmi dobre lebo ma strašneeee boli krčna chrbtica ani spať nemôžem.
Bruško už trči ale nie veľmi a teraz maju okolo 13 tt
18. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, tortu piekla švagrinká - krsná malej... bola dobrááá, mňam, ja vypekám skôr koláčiky, než zákusky :wink:

inak mne teraz posledné 3 - 4 dni, veľmi vykuklo bruško :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinká sa tešila hlavne z darčekov - z každého chvíľku :grinning: porozvešali sme jej po izbe aj 12 balónikov... ku koncu už bola ale trošku mrzutá, lebo toho bolo na ňu veľa - aj hostí, aj celý ten rozruch :sweat_smile: ale už je super, máme poupratované a malá teraz vegetí pri tatinovi, ešte šup do vane a ide sa spinkať :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajanka a mm ta nemoze trosku rozmasirovat?joooj,nezavidim:(((

dejna tak pochval svagrinku!naozaj krasna,a ze v januári mam narodky ja :grinning: smejem,tiez by som to chcela vediet takto pekne to ozdobit,to sa robi z marcipanu sak?
a sme s mojou maminkou kukali a mne tam uz tiez kuka cez tu slaninku:slight_smile:
18. okt 2009 o 20:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz mávala len večer bruško a nik si to nevšimol, ale teraz je to už vidno :wink: ...
18. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie pohyby teda kedy mame citit?18-20 ci aj skor? inak baby co mate uz babatka a mali ste vajicka autosedacky,ako dlho vam sluzili?lebo jedna kamoska uz teraz nemoze dvojmesacnu slecnu do toho napratat ked ju naoblieka
18. okt 2009 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna no krasna torticka aj malicka je velmi zlatucka...ako babika..... :grinning: , aj ja by som si teraz dala z tej torty...ach ani ziaden zakusok nemam
18. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy, dík :wink: veď ja jej aj hovorím, že je moja bábika :dizzy_face:

my sme vajíčko využívali do 10-tich mesiacov úplne v pohode... síce nôžky malej už trčali, ale účel si plnilo :wink:

pohyby by mali prvorodičky začať pociťovať, myslím, medzi 18 - 22tt... ja som pri malej cítila na zač. 18tt a teraz som mala už 2 večery taký pocit, že cítim kopkanie, ale teda, vôbec si nie som istá, takže to netvrdím na 100% :sweat_smile:
18. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka kamoška má 2 mesačného chlapčeka a požičala som jej autosedačku čo je vbäčšia od vajíčka a je mu dobrá. Ja som tiež rozmýšľala o vajíčku ale každý mi hovorí že je to drahé a krátko ju využijem že sa neoplatí tak teraz neviem či ju vbec kúpim.
18. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie vajka su velmi pekne,a tie babatka v nich,ale velkost je asi u kazdeho tiez ina,treba asi dobre vyberat,hmmm a isto aj kocik najskor poriadne si vybrat.lebo tiez to nie je najlacnejsia zalezitost,

dejna a mala babika spinka?ci este slavite?
18. okt 2009 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli pred chvilou v divadle...a chvilami to pri obliekani vyzeralo dost zle, ked som nohavice ledva zapla a kabat tiez len tak ltt... slusacke nohavice su tym padom passee, jedine co obleciem su rifle
18. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, tata teraz kúpe, ja budem olejčekovať a potom mliečko a šup do postieľky :wink: ona zaspáva medzi 21,30 - 22,00, ale doobeda dlho spí, o 7,00 sa napapá a ťahá aj do 10,00 - 10,30... takže tak...
inak ja mám tiež veľký problém so zimnou bundou... už som aj bola kuki v obchodoch, ale nič pekné vo vhodnej veľkosti som nenašla :frowning2:
a ja mám všetky bundy také "puberťácke" :stuck_out_tongue_closed_eyes: do pása... jednu dlhú bundu, ale tú asi o mesiac nezapnem :frowning2:
18. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o mesiac by sme uz mali byt viac gulatucke:slight_smile:teda bruska aspon:slight_smile:ja len dufam ze natrafim na original tehu kabat a ze nebudem musiet kupovat nejaku xxxxxl bundu:(

inak baby neviem ci to je tou superstar ale dnes sa to tu flaka :wink:
18. okt 2009 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
superstar bola dnes teda fakt parádna :dizzy_face: baby super spievali :wink:

ja som už origoš tehu kabát pozerala, ale bol veľmi tenký :stuck_out_tongue_closed_eyes: už minulý týždeň by mi v ňom bolo zima :unamused:
18. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt velmi pekne spievali dnes vsetky dievcata...skoda ze niektora vypadne.

no ja sa este zmestim, ale neviem neviem co dalej bude.....jedine svetre hrube velmi hrube a nezapnem sa
18. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby boli fakt dobre,kukam to aj ja :grinning: mam radda tu Moniku Bagarovu:slight_smile:ale vsetky su podarene:slight_smile:
18. okt 2009 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ešte spinkáte? Ja som už odniesla malú do šklky a mám chvílku čas tak som nakukla.
19. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... tak už zasa v práci:((
19. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa to ešte len čaká idem na poobedňajšiu do 22h :frowning2:
19. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika tak to nezávidím.. ja som do 17:00 a už teraz sa mi nechce :grinning:
19. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem čo robíš ale radšej by som bola do 17h ako 8h sedieť za strojom šijacím zohnutá. bolia ma kríže jak poraza.
19. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok