Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
19. okt 2009

No ke)ď sme pri Vianociach, naši varia šošovicu a rybu a svokor kapustu bez mäsa a rybu... Minulý rok sme to riešili tak, že sme mali 2 večere, jednu so svokrom a druhú u našich...k nám domov sme sa dostali okolo 22 hod.- bola som úplne mŕtva a prepchatá, rozbalili sme dary /po 3.krát 🙂))/ a zaspali ....

cicimon
19. okt 2009

minka - to mas pravdu, len ja zas nie som taka ortodoxna ako moja svokra, ze 2x za den do kostola a ked posti ona musia vsetci okolo.... Naj bolo, ze ked sme tam boli, tak sme sa aj bali vybrat nieco na ranajky, a mala aj sunky a tak...lebo co ak by sme jedli nieco, co sa nema....a ked dosla z kostola, tak ze " a preco si neico nespravola, ved si tu doma" 🙂) haha...doma by som si dala sunku a nik by na mna krivo nepozeral

kiwinka
19. okt 2009

mamajka72 si sa pytala kto ma este TP 01apríl? JA 🙂 ale je to len priblizne, este sa nam to zmení, neboj nič 🙂
ja mam realny porod medzi 17marcom a 15aprilom v tejto dobe sa musí narodit nase mimi. a do knizky mi dala TP 02april, lebo ze nemoze mi dat 01,,neviem z akeho dovodu, ze to sa endava ... som nechapala,,ale co uz.. 😒

martina05
19. okt 2009

kiwi, tie ceny sú príšerné..ja som najlacnejšie tehu gate našla v HM ku menčestrálky za 30E no a potom okolo 50E stáli ostatné. No ale čo už..teraz tu sedím s odopnutým gombíkom na mojich "netehu"nohaviciach... a zajtra sa chystám na nákupy...

kiwinka
19. okt 2009

to je miléé, ze netehu gate s 🙂 rozopnutym gombikom 🙂 no, ja uz ziadne nedam na seba , okrem tehu co mam dvoje,,jedny rifle a jedny tie menčestrakove,,... ide mi rychlo brusko,,mne zacalo velmi rast od 13tt a rastie stale.. je viac a viac viditelne.. az sa vsetci cuduju ze uz take brusko,,ze ci sa nesekli na gynde,ci uz nemam o mesiac viac...

klongova
19. okt 2009

mata ja niesom na takéto veci no niekomu sa to možno páči. je to pekné no pre mňa až moc na môj vkus.

minka21
19. okt 2009

cici tak to mne by bolo jedno ako sa na mna kto pozera,ked mam chut na sunku tak si dam,a este po nej by som hodila velky usmev ze aka je vyborna🙂 to je uz chore,a na obed budu rezne si mala zahlasit🙂))to mojho rodina chodia tiez do kostola a tiez su veriaci ale u nas to je zasa inak,no a ja som ani svadbu v kostole nechcela,ale tak nech je klud tak sa budem🙂

ja sa inak na vianoce tiez tesim,samozrejme budeme u nasich,lebo tu aj teraz byvame,tak budeme tu,som si robila hlavu ze ci nemam radsej ist k svokre,ale svagrina zahlasila ked som sa jej pytala ze kde budu na vianoce tak ze tam kde byvaju aj budu,tak som sa toho chytila aj ja,a moc mi to vyhovuje 😀

klongova
19. okt 2009

baby našla som celkom pekné meno pre dievčatko čo vy na to : BIANKA
mne sa celkom páči, no určite lepšie ako SABÍNA

martina05
19. okt 2009

klongova, ja by som tiež uprednostnila klasickú postieľku /určite je praktickejšia aj bezpečnejšia/ ale máme malinký byt, tak neviem ako by sa to tam vmestilo... Sťahovať sa máme asi až v máji -júni 2010, tak to beriem ako dočasné riešenie... Nič iné podobné som nenašla.. Som zvedavá na cenu, možno ma totálne dorazí....

maxii
19. okt 2009

caute baby 😀

ja tiez nosim moje netehu gate s rozopnutym gombikom 😅 😅 co mam robit, ked inde som neni vacsia len na brusku, a to hlavne ked sa najem a k veceru 😀

inak tento tyzden mam nejaky "krvavy" 😀 zajtra idem na hematologiu na kontrolu ako som na tom so zelezom, a v piatok AFP testy, ktorych sa troska bojim 😖 😖 😖

martina05
19. okt 2009

Maxii neboj, bude to všetko ok... a hlavne nech ťa celkom "nevycucajú"...
Ozaj ešte ti býva zle??

klongova
19. okt 2009

mata dúfam že si sa neurazila, mne to pripadalo moc načančané a starodávne zároveň, ale keď máš malý byt a iné sa ti nezmestí tak je to praktické riešenie

martina05
19. okt 2009

Klongova jasné, že nie... ak by ste našli niečo podobné ako alternatívu k postieľke hoďte link ... Zatiaľ hľadám márne... V ponuke sú len koše bez nožičiek...

cicimon
19. okt 2009

baby - a nejake tehu sukne a pod? ci to su len klasicke na gumicku? nam prislo pozvanie do divadla na december, uz vcera som ledva zapla cierne nohavice a vetdy si uz asi nebudem mat celkom co obliect..

minka21
19. okt 2009

mati ja tiez planujem kosik kupit na zaciatok,ale aj postielku,ale na tom stojane a ten kosik je prenosny,a take nieco ako mam v albume,mne sa to moc moc paci🙂a u nas to aj potrebujem,lebo izbicku budeme mat na poschodi a nebudem behat hore dole.

kiwinka
19. okt 2009

mnam, akurat som spapala kuraci vyvar a chystam sa na strapačky 😀 , ja som mala pred tehu 55,5kila,,, maximalne 56 kíl... teraz za 4 mesiace som pribrala na 60-61kíl 🙂 tak nám chutíí jest si predstavte 🙂

ozaj,, a idem na ten morfologicky UTZ... ze je tam krasne vidiet vsetky detaily, tak s auz tesim,,nech je 12NOV...

cicimon
19. okt 2009

kiwi - kde sa robi ten morfo utz a kedy? resp je to nieco ako nepovinne vysetrenie?

kiwinka
19. okt 2009

ozaj baby, chcem sa Vas opytat ci niektorá kupujete aj prebalovaci pult pre mimi??? aky mate nazor na to? 😕

cicimon
19. okt 2009

ja sa pult nechystam kupovat, nebudem to mat kde dat, asi len tu podlozku

martina05
19. okt 2009

http://www.matrace-postele.sk/search.asp

Minka pozerala som tie košíky v tvojom albume... No super..vďaka za tip... ja som tiež premýšlala, že by som to po presťahovaní sa využila aj v dome... postieľka hore , košík dolu, len neviem do akého veku tam bábätko bezpečne obsedí..no ale čo už pri jednom zostať nechcem, tak by sme to možno využili aj pri druhom .-)))

Cicimon, našla som kráásne tehu šaty tu v NR NEXT čierne..také divadlové...ale podľa mňa by sa z nejakými športovejšími doplnkami dali nosiť aj na deň... Práve som si hovorila, že škoda, že ich nepotrebujem....

maxii
19. okt 2009

mati vdaka, inak zle mi uz nebyva, ae dnes som celkom necakane vyvracala jablko 😖 😖 nechapem preco 😀 inak sa uz pekne viem nadlabnut, uz mam 2,5 kg hore 😀 😀

martina05
19. okt 2009

morfo UTZ je tuším v 20tt ...

Maxii aj mne začalo chutiť, len mávam problém s "kyselinou" - aj od jablk so šupkou .... Svoju pôvodnú váhu som ešte nedobehla...Ale myslím že dlho to nepotrvá ...
No ja nad prebaľovacím pultom z priestorových dôvodov neuvažujem - neskôr určite.. teraz si budeme musieť vystačiť s podložkou...
Ozaj nemáte nejaké referencie na vedro na kúpanie bábätka???

lubi44
19. okt 2009

ahojte babulky,vidim,ze dnesna tema viac mile o vianociach,mooc ste ma potesili,aspon sa necitim len ja taka sama co rozobera vianoce,neviem,ale tento rok ma to chyta akosi skor,strasne sa tesim a neviem ci to je tym tehotenstvom,ale aj tym,ze ideme domov,no moj manzelik sa na mna diva,ze preboha sak vianoce su az za 2 mesiace a ja uz pomaly kupujem drobnosti co zoberiem domov 😀,no my sme a rozhodli z manzelikom,ze tohtorocne vianoce stravime asi tak,ze ja budem u nasich vecerat a on bude u svojich,teda u svokrovcov,su to fakt prve vianoce po piatich rokoch doma,tak nech si nas uziju kazdy svojho a potom on pride ku nam.este sa to nejako doriesi,ved potom budeme uz kazde vianoce spolu kedze ideme uz na buduci rok domov,co myslte?hadam to nieje trafny napad 😀
ja som sa kocik rozhodla kupit na svk,tu v irsku nas vyjde na 350£ a doma ten co sa nam paci tak na 220£ a este som rozmyslala,ze ked pojdeme uz domov od tialto,tak budeme mat doma nan zaruku,ved kto by sa trepal do rska?aspon bude mat mimi prvy darcek na vianoce kociiik

minka21
19. okt 2009

mati ten kosik na uplny zaciatok,ja neviem asi prve 2-3 mesiace?🙂 a potom sa chystam kupit to lehatko,v ktorom si moze aj pospinkat,alebo dole kupim nejaku cestovnu postielku skladaciu a hore bude mat normalnu postielku,

mne sa to vedierko teda nepaci:( to tam to male si nemoze ani lezkat ani nic,je tam take poskladane:(a musis ho stale drzat,ja kupim asi vanicku a do vanicky tu vlozku,

lubi44
19. okt 2009

minka21,suhlasim stebou,ani mne sa to vedierko akosi nepozdava,ved to ho mozem rovno kupat v lavori 😀 ,aj my kupime vanicku 🙂

minka21
19. okt 2009

presne,este aj v lavori mu bude lepsie a viac miesta🙂))

lubi44
19. okt 2009

😀 😀 😀,no uz kupujete taketo veci?ci najskor postielku a taaak???

minka21
19. okt 2009

ja este cakam co bude za pohlavie a potom asi az neskor zacnem taketo vacsie veci kupovat,ked budem uz izbicku chystat,a budem vediet ci pre chlapceka alebo dievcatko🙂 joj, v stredu uz idem k dr,tak budem nanho tlacit nech to tam poriadne kukne 😵 😵 😵

lubi44
19. okt 2009

no ja idem zajtra,som zvedava,ani neviem presne v kolom tyzdni som lebo podla poslednej menstruacie som v 14tt,ale mysim,ze len v nejakom 12tt teraz,n ved uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre