Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

klongova
23. okt 2009

no ahojte dievčatá,
možno je to ešte skoro no večer a ráno som mala pocit, že som cítila jemný pohyb. Bolo to naozaj jemné. Ráno som s prehodila na bok a mala som pocit, že ma niečo tlačí pri rebrách. Akoby kopnutie. Myslíte že to mohlo niečo podobné byť. Doki povedal že malé je väčšie ako obyčajne.

cheerlady
23. okt 2009

civavka dakujem 🙂 no vidis a mne sa vcera cudoval,ze som este necitila pohyby,ale asi mu trosku sibalo,ved ja som 16tt 😅
aktakk to fakt? 14cm? waaaw,pekne rychlo rastu ti mrnuskovia 😵 ja neviem,kolko ma teraz moje v 16tt,lebo mi nerobil utz,ze az nabuduce 😒

bre ranko babule,to je so mnou strasne-ked mozem spat,tak som vzdy uz od siedmej hore 🙄

kika29
23. okt 2009

dobré ránko. aj ja si chcem dať robiť melír takže dobre vedieť že môžem.
roxi aj mne treba ísť ku zubárke zober aj môj zub ☹ bolí ma ale ked si predstavím že tam presedím pol dňa tak radšej si bolesť pretrpím. tam je horor sa dostať dnu tolko ludí má. darmo som aj objednaná čakáš tam dlho velmi dlho 😠

cheerlady
23. okt 2009

bleee,o zubaroch sa nebavme,hned mam zlu naladu ☹

ludka140281
23. okt 2009

klongova ahojky. Myslim,ze si mohla citit dietatko.Aj ja to citim od 14tt.Teraz je to omnoho silnejsie 🙂

kika29
23. okt 2009

klongová to mohli byť pohyby však sa hovorí že druhorodičky môžu cítiť pohyby skôr. ja som raz tiež niečo jemné cítila aj sa ma včera doktor pýtal ale nebola som si istá či to boli pohyby tak som mu povedala že neviem.

civavava
autor
23. okt 2009

dobre ranko dievcence,

dnes zacinam 17tt 😀

neskutocne sa tesim na vikend, som unavena a potrebujem sa vyspat, lebo v noci nespim...a ze vraj v druhom trimestri mame mat kopu energie .... 😖 😎

aktakk, wow to uz mas velkeho mimiska 🙂 ja tiez neviem rozmery, najblizsie az na morfo UTZ 16.11.

pekny dnik zatial,

cicimon
23. okt 2009

caute,
tak zubarska tema : ja som dnes bola na prehliadke vramci tehu, vsetko oki 🙂 ak sa ma nespavost prejavit neskor, tak neviem, ako to bude, lebo ja uz teraz neviem spat, prevraciam sa z jednej strany na druhu a rano sa zobudim na pocit tazkeho brucha..

cheerlady
23. okt 2009

no ja by som k tomu zubarovi aj isla,ale momentalne nemam ziadneho dobreho 😒 ale mm ma spickoveho,aj ked je drahsi,ale on uz neberie novych pacientov,no mozno by ma zobral namiesto mm,kedze on k nemu ide,len uz ked je najhorsie - chlapi 😀 som zvedava ako by rodili 😀
inak vcera som bola pozriet na dome a uz sa to tam celkom rozbahlo,ja dufam,ze za mesiac sa budeme stahovat 🙂

stacynka
23. okt 2009

cheer a kde staviate?

aktakk
23. okt 2009

Bre ranko dievcata.

Tych 14cm mala kamaratka, nie ja, mne ide robit merania az v 20tt. Ale ratam, ze aj tie nase uz mozu mat tak nejak. To je uz hotovy "dlhan", no nie? A to sa vlastne nerataju nozicky.

Civi: ja veru tiez nepocitujem, ze by som mala nejak extra vela energie. Skor si pripadam taka akasi lemrava. Spavat chodit so sliepkami a rano sa mi nechce vstavat.

Cheer- ja si tiez myslim, ze pohyby este vobec nemusia byt citit. Ja teda nemam ani naznak.

roxi
23. okt 2009

a zabudla som napísať, že ma včera gyn. šokoval, keď mi podľa sona presunul termín na 31.3., vraj som už v 17 tt a 2 dni, normálne ma začína chytať panika, že už by som už mala pomaly aj začať dokupovať vecičky, len by najprv rada vedela, čo to bude,

stacynka
23. okt 2009

inac baby dobre ranko ani som vas nepozdravila drzana 😲 sa hanbim
ja tiez cakam kedy ta energia pride lebo som stale unavena hrozne....

cheerlady
23. okt 2009

nestaviame-kupili sme domcek a prerabame ho - v pezinku 🙂 najprv sme chceli len take mensie upravy,ale nakoniec sme davali novu komplet elektriku,vodu,plyn,nove radiatory a tak + kupelku novu,okna,no proste skoro vsetko.akurat strechu teraz nerobime,ale mm chce na buduci rok,aby sme uz mali vsetko a bol pokoj 🙂

civavava
autor
23. okt 2009

ja sa chystam k zubarovi az po vysledkoch tripple a morfo UTZ, cize niekedy v druhej polovici novembra .....

roxi a este ti nevedia povedat pohlavie? mne uz povedali v 14tt+4 😲

stacynka
23. okt 2009

no super cheer, tak budete mat do "noveho" 🙂

aktakk
23. okt 2009

Civi...ja som bola minuly tyzden na poradni, vlastne na konci 16tt a malinke bolo chrbatikom otocene, takze sme videli akurat tak ritku 🙂
A ani som sa nepochvalila...vysledy tripple testov mame OK.

aktakk
23. okt 2009

Ludka- pozeram na Tvoju foto a mas teda uz riadne brusko 😉

tarinka333
23. okt 2009

Veru veru aktakk, Ludka mas brusko teda... mne uz tiez vytrca, ale menej ako tebe.. ovela 🙂

seuska
23. okt 2009

Ahojte baby. Gratulujem vsetkym k dobrym spravam a vysledkom. Ja mam nejake blbe obdobie zas. V praci mame nejake problemy 2 dni som nenormalne stresovala a okrem ineho mam blby pocit, lebo sa mi zda ze brusko mi nejak nerastie, prsia ma uz vobec nebolia, neni mi zle, proste nic mi nie je. Mam z toho nejaku halusku. K lekarovi idem az o tyzden, dufam ze je vsetko ok.

cheerlady
23. okt 2009

stacy no vlastne akoby ano 🙂 uz nech sme tam,lebo toto obdobie je hrozne-ja nemozem nic pomoct,akurat tak ked sa nastahujeme veci vykladat do skrin,tak len cucim doma a mm tam furt nieco robi 🙄
seuska nic sa neboj,ja som mala tiez uz velakrat take myslienky aj preto,ze sme sa s mm casto skaredo hadali,ale vsetko je ok a urcite aj u teba 😉

kiwinka
23. okt 2009

seuska klud, neboj sa,,aj ja som mala take dni ze som sa citila ako totalna netehula.. a teraz naopak dosli take dni kedy sa deju nejake zmeny a citim az moc tehotenstvo,,len to neviem opisat co sa mi deje vnutri,,,ale daco sa deje,, cele tehulkovanie je zvlastne a kazdy tyzden prezivam inak,,neviem ako vy baby,,ale ja citim napriklad teraz obrovsku zmenu ,,nechapem co to je,, a nedokazem to popisat...
uz nech ideme na morfo,,,chcem ist kupovat veci pre babenko nase milovane

klongova
23. okt 2009

no žienky ja som dnes kúpila s mm perinku + hlavničku ani nestála veľa len 14,80 a ešte sme kúpili takú podložku keď sa melé pociká nech to nejde do madraca. Postieľku máme ešte po mne takže základ už je. Len doviesť malé bábo. Chceli sme kúpiť aj kočík, no mm zložil ten po Samkovi a hneď som sa potešila, že aspoň na niečom ušetríme. 🙂

cheerlady
23. okt 2009

kiwi veru tak,uz nech mame dobre morfo a hrrrr na nakupy 😀 aj ked sebe este aspon jedny rifle kupim skor,nech nechodim v tych istych 😉

kika29
23. okt 2009

baby klud to tie hormony. ja sa dnes cítim nejaká nesvoja a hlavne sa kus obávam tých bolestí čo mám ale ked doktor poveal že to sú väzy tak neviem nejako mi to nepasuje. ale asi sa zbytočne obávam lenže tá bolesť okolo toho ľavého vaječníka mi nedá pokoj. ☹ ☹ aj vás to pobolieva? bééé je mi blbo ale tak psychicky 😠

minka21
23. okt 2009

Ahojteeeeee🙂mna stale pobolieva v podbrusku,sem tam ma tak poriadne zaboli 😖 az si myslim ze to to male tak kope!🙂))

Ludka tak to je uz riadne brusiiiinkooo🙂tak na 6 mesiac🙂

seus ziadny stres!neboj,male bude v poriadku,tak uz konecne ti prestalo byt zle,ved uz bolo načase nie?🙂 brusko mozno rastie len to nevidis,neboj,uvidis ze vsetko je v poriadku🙂

cheer ako to balenie a vybalovanie veci ti teda vobec nezavidim:( ja teraz vypratavam skrine,lebo uz sa tu nemozeme pomestit,triedim a odkladam a balim a ako nebavi ma to strasne prestrasne,co tolko mame veci,a ani neviem ci to vyhodit ci odlozit,ale tak asi pri stahovani do vlastneho to bude asi skor radostne balenie vybalovanie🙂

cheerlady
23. okt 2009

minka no ved ja sa netesim na balenie siat - lebo mm ma asi raz tolko veci,z toho minimalne polovicu nenosi,uz teraz sa nam to nezmesti do skrin,tak esteze sme si dali spravit tie vstavane,tak tam sa hadam nejako pomestime.ale to triedenie - toto chces?nechces? jaaaj,ked si na to spomeniem,tak uz mam dopredu mindrak.ale rozhodla som sa moje veci,co uz davno nenosim bez milosti vyhodit (teda moja mama to zdy niekam nosi-tusim do klastora).lebo ja som jak skrecok-mne sa vzdy vsetko zide 😠 😀 ja som chcel spravit poriadok s vecami este pred mesiacom,ale som si povedala,ze to necham az ked sa budeme stahovat.no a o topankach ani nehovorim-nam by aj 3botniky nestacili-teda mm - on ma snad 30parov tenisiek 😠
no Ludkine brusko uz je teda riadne 🙂 ale ja si myslim,ze jej za chvilu prestane rast a potom ju zas my dobehneme 😀

minka21
23. okt 2009

klongova jeeeej!ja chcem uz tieeez nakupovat 😵

cheer a co su to tie morfo?a ako to ovplyvnuje nakupy pre babatko?

kika mna boli na kazdej strane!aj v strede dole hore,vsade!raz tam raz tam!nech to uz prestane:( lebo fakt to vie vystrasit ked tak poriadne zaboli ako pri mrche:(ale asi to tak ma byt 🙂

cheerlady
23. okt 2009

minka to je morfologicky utz,kde lekar kontroluje vsetky organy,ci su spravne vyvinute a moze vylucit nejake ich vrodene chyby 😉

kika29
23. okt 2009

minka dakujem za ukludnenie. len ma štve že doktor sa na mňa ani nepozrel a včera to bolo rozprávanie cez stôl. a čo ked je to niečo vážnejšie? bolo to celé divné no neviem. ale asi to už nechám tak lenže tá bolesť nedá pokoj.
tak sa majte idem do práce prajem pekný deň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre