Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
23. okt 2009

cheer hej nakupovaaat pre miminkaa ,, mne teraz netreba nic,,ja mam dvoje gate a zopar vrchov,,mam tak asi 4-5 variacii co si mozem obliekat a to uplne staci,,aj tak este brusenko narastie a bude to chcet nove tehu vacsie tehu gate :D
a s tym oblecenim pre nas dospelych som taka ista,,budeme sa stahovat a to iste ma caka presne!!! a ja som bez milosti tiez dala par veci uz,,asi 6 kusov xixi,,tiez som jak skrecok... :D a vstavane skrine chceme dat do chodby, este nemame vybrane,,kde ste si dali robit vy tie skrine? rozmyslam ci nekupime uz nejaku hotovu skrinu satnikovu,,HM... ani niesu velmi drahe,,len som nenasla taku kde je ulozny priestor aj na vysavac :D ked uz tak vyuzit to na plno xiii

cheerlady
23. okt 2009

no ja vrchy este kludne vynosim aj tie,co som nosila doteraz,len tie rifle som chcela kvoli tomu pasu,aby sa mi aj tielko v zime nevyhrnalo,nech je mimco v teplucku 😉 no my mame teraz skrinu skoro na celu stenu,ale je tam zalostne malo miesta,lebo 2bloky su na vesiaky a v tom tretom je zase polovica na vesanie a len 3policky na poskladane veci+3sufliky.tam sa fakt neda pomestit.tie vstavane sme si dali robit u jedneho pana z Modry ale chodieva robit aj do Blavy - svagrine robil tiez a dala nam na neho cislo a ma ich super-aj so zrkadlom a su dost hlboke aj na 2rady veci,takze si tam das co chces a aj sezonne oblecenie sa ti tam zmesti.

minka21
23. okt 2009

cheer aha,takze kebyze nieco zisti,tak v com by bol rozdiel?ako samozrejme ze nic zle ti nezisti!!!!!ale ze preco to ovplyvnuje nakupy,ci aj ja na to mam cakat?🙂ja cakam len na pohlavie🙂

kikus mne dr vzdy urobit ultrazvuk ked som tam:(aj ma prezeral zospodu,no teraz nie,len ultrazvuk robil,a meral🙂 sak to ho nic nestoji ked ti babo ukaze ze je v poriadku,asi si to budes musiet vyslovene ziadat!a hovorila si mu ze ta to tak moc boli?

kiwinka
23. okt 2009

no a presne tak malo miesta je tusiom v kazdej vstavanej satnikovej skrini a to ma rozculuje,,v IKEA maju jednu kraasnu ,,len ta sa nam rozmerom nezmesti do bytu tak som smutila,,bola perfektnaaa! no neviem ako to poriesime,,zariadujeme cely byt , bol to holobyt a ide ma z toho uz porazit..
a upozornujem ze ASKO nabytok je podradna firma!!! vsetko co sme od nich kupili sme na druhy den sli vratit! nekvalita jak hrom, nikdy som sa nestretla s takou nekvalitu vyrobkou.. to keby islo na obchodnu inspekciu,,neviem neviem ci by ich nezavreli!!! jedna hroza vazne! ☹ boli sme velmi sklamaní! tesili sme sa ake je to pekne ako sme super vybrali,, a booom jedna nekvalita pri skladani toho...

zuzana1971
23. okt 2009

ahojte babule 🙂 🙂 co nove ?
konecne po druhej hospitalizacii doma
je tu na chvilu kamoska s internetom

zuzana1971
23. okt 2009

uz viete pohlavie?

kiwinka
23. okt 2009

jej zuzka, sme rady, ze sa nam ozyvas,,dost sme na Teba mysleli ako s ati dari a tak.. teraz uz je dobre??? verim, ze uz bude len najlepsie tebe aj malinkemu v brusku !! posielam silu a energiu ktoru potrebujeme vsetky tehulky! 😉

seuska
23. okt 2009

dakujem babula za povzbudenie, aj tak mam divny pocit... na idem na utz 6.11.2009 uz sa neviem dockat ze by bolo vsetko v poriadku.... drzim palce aj ja Vam.... ja este nic nekupujem, ale po utz zacnem aj ja uz nieco nakupovat, hlavne tie zakladne veci, postielka, kocik atd...

jeeej Zuzi ako sa mas? ste v poriadku? Vela som na teba myslela ze ako sa ti dari a ako to zvladas.... 🙂

lubi44
23. okt 2009

ahojte baulky,dnes ste sa akosi rozpisli 🙂 ,alebo je to tym,ze ja sa neskoro ozyvam???kika neboj vseko dobre dopadne,necitis sa prechladnuta?ja sm tiez mala bolesti pri vajecniku lavom,aj v podbrusku a ic mi nezistili,povedali mi,ze to mozem mat aj z prechladnutia zospodu
vsekym gratulujem k dobym spravam a vysledkom
zuzi dufam,ze teaz uz bude vsetko v poriadku a budes si nami popiskovat,tesim sa 🙂

cheerlady
23. okt 2009

jeeej zuzka,ahooooj 🙂 no ako sa mate s mrnuskom? dufam,ze uz bude vsetko v poriadku! 😉 chodis do prace,ci zostavas na rizikovom?

minka cakam na to,aby som si bola ista,ze babatko je v poriadku,mozno je v tom aj trochu povery,no neviem... 😔

kiwinka my sme boli v ASKU pozerat sedacku,ale dokopy nic moc tam nemali a este sme pozerali kuchynsku linku,ale to som teda zirala - za 2m kuchynskej linky uplne obycajnej,len dosky poskladane si pytali 5.000eur,ked uz bol k tomu aj taky mini barovy pult,tak cez 6.000,no hroza,kam chodia na tie ceny!!! 😲 😲 😲

klongova
23. okt 2009

ahoj zuzi dlho si tu nebola, dúfam že sa už máš dobre. Teraz hlavne moc oddychuj a neboj všetko bude v pohode. Ja ešte neviem čo budeme mať a ty už vieš. Zatiaľ vie myslím civava - chlapčeka a ešte jedna dievčatko no nespomínam si že ktorá. Prepáčte baby nemám v tom prehľad.

klongova
23. okt 2009

už viem kiwinka - dievčatko

minka21
23. okt 2009

cheery a keby ze nie je tak ho das prec?sak aj keby nedaj boze bolo nejake tak myslim ze nakupovala by si rovnako🙂) a ten morfo sa robi kde?aj moj dr mi to pozrie ci musim niekam ist?( ja to nemyslim v zlom,len sa pytam,lebo v tom nemam vobec prehlad🙂

cheerlady
23. okt 2009

minka mne povedal ten moj,ze ten mi moze spravit aj on,no ale on ma dost stary utz,tak uvidim 🙄 no vies minka,ja neviem,ci by som dokazala vychovavat postihnute dietatko... 😔 ale nechcem na to ani mysliet a ani to vyslovit... 😔 😔 😔

lubi44
23. okt 2009

boze baby,vi ste nahdili taku smutnu temu,nebojte sa vsetko dopadne dobrea cheer,v kolkatom tyzdni sa to robi???

cheerlady
23. okt 2009

lubi v 20tt 😉
to minka sa pytala,ja by som sa tym inak nezaoberala.

minka21
23. okt 2009

nieee,cheer male bude urcite v poriadku 😵 ja mam rovnaky nazor,len som nevedela ci sa to este moze v tomto mesiaci,
no moj dr ma novy ultrazvuk,a tak hadam mi to urobi,a v ktorom tt?

lubi44
23. okt 2009

ja som myslela,ze to sada vlastne zistit z tych trple testov,ale z toho sa zistuje sa mi zda ten downov syndrom atd....

minka21
23. okt 2009

lebo mna to zaujma ze naco vsetko je co dobre,a co potom ako sa da robit🙂 a mne este teda test nerobili vobec,az terza mi budu prvy krat brat krv...len viem ze male ma dve nozky a dve rucicky,a aj hlavicku to je vsetko🙂

cheerlady
23. okt 2009

lubo ano,ale organy ti mozu skotrolovat len utz.
minka bez udania dovodu mozes ukoncit tehotenstvo do 12tt,ak sa zisti plodu nejaka vyvojova chyba,tak je to myslim do 25tt.

ada_april
23. okt 2009

Ahojte,
blondy, zabudla som ti este povedat, ze na tie bolesti v podbrusku mi doktor kazal brat magnezium. Aj mi to po nom preslo. Tak ak by sa ti to zopakovalo, mozes skusit.

fruchtbar
23. okt 2009

ahojte babenky,.......magnezium uvolnuje,bezne by ho mali zeny v tehotenstve uzivat!

Kedze som ja na tych stresujucich testoch nebola (down syndrom) izbicku uz mame dlhsie kupenu. Zafarbili sme ju do zeleno oranzova,postielku sme kupile v ikea za 35 €,lacnejsiu som nikde nevidela!

Prajem vam pekny den!

lubi44
23. okt 2009

olinka,vcera som sa stavila u tej sestricky s pytala som sa jej aj co mozem na tu nadchu a co stym vytokom,povedala mi,ze na nadchu v podstate nic,ze ani nosne kvapky bys om nemala ☹ a ze ten vytok je normalny,ze to moze byt aj z toho ked som nachladnuta,tak neveim asi som moc nepomohla no ani ona mne...

cheerlady
23. okt 2009

inak bola som s kamoskou,co ma 8-mes. maleho a ta mi hovorila,co si nemam kupovat,ze kopec veci nevyuzila - tak napr.prebalovaci pult - ona mala taky skladaci - a mala pravdu,ved babo polozim na manzelsku postel,prebalim a hotovo,aj tak by mu bol za chvilu ten pult maly 😉 a ze nevyuzila ani monitor dychu. ale som citala,ze zdrav.poistovna ma na neho od januara prispievat tusim vo vyske 50% . myslim,ze sa to tyka dovery a teda aj apolla. no a ze si nemam kupovat vela veciciek pre novorodencov,lebo ze za par dni z toho vyrastie.

ja budem mat postielku este tu,co som mala ja 😀 je uplne ako nova,akurat do nej kupim novy matrac a tie pekne navliecky 😵

ada_april
23. okt 2009

Lubi, asi kazdy lekar radi nieco ine.. Ja mam s nadchou alebo teda s upchatym nosom problem uz 2 mesiace v kuse a lekar mi povedal, ze spreje ako olynth a nasivin mozem. Ze s mierou samozrejme. No nasla som na nete vela nazorov aj proti, tak som si kupila aspon ten detsky nasivin a ten si dam tak po jednej kvapke 3 krat do tyzdna, ked je to najhorsie.

cheerlady
23. okt 2009

baby kvapky do nosa mozme PINOSOL - je tam aj v letaku napisane,ze vhodne pre tehotne a dojciace zeny 😉 mne to poradil obvodak,ked som mala virozu nedavno.

lubi44
23. okt 2009

ada,aj mna vcera napadlo,ze sa pojdem spytat do lekarne ci by som aspon mohla aspon tie detske kvapky uz ma unavuje ta nadcha a strasne ma hlava z toho boli a najhorsie ze uz mam taky podrazdeny ten nos,ze uz krv smrkam ☹

minka21
23. okt 2009

aha to som vobec nevedela,a tak uz teda skoncime tuto temu uz mam v tom jasno 😅

cheerlady
23. okt 2009

minka ok - koniec negativnych tem 😉 ty uz si nieco kupila pre miminko? 🙂 ja vcera prvu vec-ponozticky 😀 som ich aj dala do albumu.

ada_april
23. okt 2009

No mne pinosol absolutne nezabral - teda ak neratam tu minutu, pocas ktorej som mala pocit, ze ten mentol mi trosku uvolnil nos. Ale potom znova akoby som ho mala zabetonovany.
Lubi v lekarni ti asi povedia ako aj mne, ze ani detsky nasivin by si nemala. Radili mi naparovat sa nad morskou solou, morsku sol si striekat do nosa - physiomer, mar alebo sterimar. Vsetko mozne mam vyskusane a naozaj mi nic nezabera. Tak si myslim, ze v takom pripade by bolo horsie keby som bola kazdy den nevyspata a nervozna ako ked si raz za cas streknem tie detske kvapky. Hladala som vela info o tomto probleme a az ma prekvapilo kolko tehotnych ma s tym problem. A vela z nich pisalo, ze uzivalo dokonca kazdy den muconasal alebo nasivin - striedali ich a maju zdrave deti. Tak si myslim, ze tie detske kvapky su najmensie zlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre