Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
23. okt 2009

frucht ano v IKEA mali tusim najlacnejsie postielky,,aj ja som si vsimla a take ako celkom pekne aj rozne farby...aj obliečky na perinku maju,,aj prebalovak, vanicku, vsetko mozne :D

inak krasne veci ako postielky ale aj ine doplnky kociky, autosedacky, oblečky, flasky, dudinky a pod. maju v KIKA kraaasne!! a 24-25 teraz maju dva dni zlavu 10% na baby veci!

lubi44
23. okt 2009

no ja idem zajtra do toho mesta a poriesim nejake tie kvapky a mam v plane cely vikend oddychovat a naparovat sa,dufam,ze mi to pomoze,uz mi aj vraveli nech si dam polku paralenu ale nechcem brat lieky a uz nie paralen kym nemam teplotu,mna najviac stv ta bolest hlavy,potom som cely cas taka podrazdena a este k tomu byt v praci,no hroza amt k tomu na starosti okolo 25ludi ,taaak katastrofa,ale neva uz je piatok,nejako tu poobednu vydrzim...
inak uz mi vypocitali kedy mozem ist na matersku a uz od 8 februara 😀 uz by to tu bolo

minka21
23. okt 2009

cheery ja mam uz aj ponozticky nakupene biele,zlte🙂aj overal taky teplucky,pyzamka krasne ruzove 😀 bodynka aj ruzove aj jedny modre,ako viem ze to mozno nevyuzijem,ale musela som to kupit,jednoducho musela,chcela som to mat doma🙂a potom este taky kabatik krasnucky taky smotankovy,a asi tri ciapocky mam co boli k tym obleckam,vacsinou ked som v tescu tak vzdy som odtial nieco doniesla,teraz uz nekupujem,cakam na to pohlavie🙂 a mam aj teplomer do vanicky🙂 a teraz inak studujem latkove plienky,moderne!a som z toho ocarena.) kuknite mi aj v albume mam jedny ktore by som hned brala!🙂tieto su all in one,teda ako pampersky,len latkove,zdrave,a nevyhodite do kosa,ale do pracky,no nekup to!🙂 jednoznacne som rozhodnuta pre latkovky,aj tak nemam co ine robit,a neperem rucne,ako kedysi nase babky,mozno aj maminy,a hodim do susicky,takze az tolko roboty s tym nebude🙂 no do porodu to musim vsetko poriadne nastudovat,a uz teraz by som kupovala🙂

susanita555
23. okt 2009

Caute kocky dnes sme boli na ultrazvuk vsetko je dobre babo sa mrvilo bol to krasny zazitok hlavne pre tatko kedze sme sa dozvedeli ,ze cakame chlapceka takze moje tusenie sa vyplnilo. Hlavne nech bude zdrave, ale to je zelanie kazdej jednej z nas. 😉

cheerlady
23. okt 2009

no ja sa v tych plienkach moc nevyznam - poznam len tie klasicke,co sa prali a potom pampersky. ale tie sposoby kedy sa ma aka davat,tak to fakt neviem.sak ale este mame cas na studovanie 😀

kiwinka
23. okt 2009

susanitka a to uz teraz v 14tt z ultrazvuku bolo zjavne co to je? to je az neuveritelne.. 😅

cheerlady
23. okt 2009

no ja som videla 3D z 12tt a tam bolo krasne vidiet,ze je to chlapec - teda to tu mala jedna baba v albume.
susi gratulujeeeeem! 😀
no chlapca kor potvrdia,lebo ked tam "nieco" je,tak je to jasne,ale pri babe este cakaju,ci sa tam to "nieco nahodou neobjavi 😀

minka21
23. okt 2009

susanita blahozelam k chlapcekovi!!!🙂

ja som bola teraz u dr a povedal ze to este nemoze vidiet!preco vam to vidno! ☹ mne povedal ze ono je aj pipik aj susulka moc malinka a ze sa to da lahko teraz pomylit...tak ale vam to hadam bolo poriadne vidno a bude to chlapcek!🙂

vejula
23. okt 2009

Je to je sranda, že už v 14tt vám povedali pohlavie... Ja ešte neviem ale hádam na buducom ultrazvuku mi už povedia 😉

ludka140281
23. okt 2009

no super. Blahozelam. Mne v 16tt len vedeli povedat ze ma 17cm a ritku... 🙂

susanita555
23. okt 2009

No v 14 tyzdni uz to je vidiet dost pridam fotku do albumu ,ale neskor lebo manzel to ma v mobile aj video tak mi to potom da sem.Dakujem za gratulacie 😉

vejula
23. okt 2009

Jeee ludka a to bruško čo máš to máš už teraz, či to je z prvého tehu... LEbo ja mám tiež dosť veľké bruško a každý mi hovorí, že na to v kolkom som mesiaci je príliš veľké, že či nemám zle termín vypočítaný, ale kukám, že ty máš tiež pekný veľký balonik :D

susanita555
23. okt 2009

To sa nedalo nevidiet ved v 14 tyzdni je uz jasne vidiet co to je ak ma lekar dobry ultrazvuk a babatko sa ukaze tak ako ma .Ved potom uvidite na fotke ako sedelo a bolo vidno pipik.... 😅 😅 😅

ludka140281
23. okt 2009

toto je fotka robena pr 🙂 ed 3dnami.Tiez sa kazdy divi ake je velke.Pribrala som 3kg,no mam pocit,ze aspon 10.vejula uz citis tie vytuzene bublinky?ja asi od 14tt, 🙂 ..susanita velmi sa tesim na fotku drobceka

vejula
23. okt 2009

Nie ešte nič, no každý mi hovorí, že ked som prvý krát tehu, tak nemám čakať pohyby skôr ako v 18tt no ja som len dnes začala 17tt a už netrpezlivo čakám... Ale ja mám bruško možno o kúsok menšie ako ty, nie o veľa, no ale kedže som prvý krát tehu všetci sa veľmi čudujú že je veľmi veľké.. Ale tak každý to má asi ináč, preto aj dúfam že vytúžene pohyby budú skôr 🙂 Však uvidíme, ale som taká netrpezlivá... Ale ma to ukludnilo, že nie som jediná, že je to normálne :D Pri prvom si mala tiež tak rýchlo veľké bruško?

minka21
23. okt 2009

susanita rychlucko tu hod fotku!🙂lebo ja to chcem vediet rozpoznat!!! 😵 😵

susanita555
23. okt 2009

Tak tak rychlo to asi nebude kedze manzel nechal doma v Ke kabel na mobil a dnes spime u nasich v PO tak musite pockat do zajtra 😝 😀

civavava
autor
23. okt 2009

jeej susanita gratulujem k druhemu aprilovemu chlapcekovi 😉

ludka, ty mas ake krasne brusko uz....aj ja chceeem 😒

monikkka
23. okt 2009

ahojte, bola som v stredu na poradni. odmeral mi brucho a ze dovidenia... a na to som cakala 2 hodky 😠 o mesiac idem konecne aj na ultrazvuk... pribrala som 4kg od zaciatku a sestricka ma sprdla ze to je dost... a malo by sa priberat az od 17tt.... no co ja za to mozem ze mi nebyvalo zle??? 😅

blondy12
23. okt 2009

babenky blahozelam Vam k dobrym vysledkom..... 😀 😀 😀
konecne vikend 😀
dnes bol narocny den, dnes som si nasla svojho favorita....ale neuverite, ze takato kombinacia kocika neexistuje nikde na internete.....maju ho iba v jednom obchode.... 😅 , a iba v troch farbach ale inac je super...no je tu v cechach a ked porodim tak ho z ciech kupovat bude problematicke ☹, skoda

vejula
23. okt 2009

Jaj Monika ja som pribrala 6 kg a nič mi na to nepovedali, práveže ešte setrička poznamenala, že samé štíhlé... No ja si myslím že je to individuálne... Nebudem si teraz od ust odtrhávať ked mi ide na chuť a týrať sa len aby som bola podla tabuľiek... To je hlúposť... Ono aj ked si otehotnením chudá, tak väčšinou zo začiatku viac priberieš aby malo bábo dobrý základ to je aj môj prípad 😉 Nič si z toho nerob.

monikkka
23. okt 2009

vejula: dakujem za povzbudenie 😉 ved si nic moc z toho nerobim, ja len tak ze jaka haluza 🙂

monikkka
23. okt 2009

jej... a my uz mame doma postielku... kupili sme cez internet pouzitu 2roky je krasna ako nova... moc im to babo nespavalo v nej vraj 😅 a objednala som si aj baldachyn,hniezdo,navliecky.... ja viem ze to je skoro... ale no nekup to 😀

ttiffanny
23. okt 2009

ahojte kočky!
my sa máme fajn. čakáme na výsledky triple testov. dúfam, že budú dobré. čakáme chlapčeka, tak sa už vytešujeme. dr. mi povedal, že od hlavy po ritku meria okolo 10 cm. ako som čítala malo by mať okolo 12, ale niektoré tu udávate nejaké veľké čísla 😲 . tak teraz mám chrobáka v hlave, či nie je ten môj šibal nejaký malý. ale dr. povedal, že všetko je fajn, tak keby sa mu nezdalo, tak snáď mi povie?!

blondy12
23. okt 2009

ahojky tiffanny gratulujem ku chlapcekovi, neboj ked doktor nerobi vedu z velkosti maleho tak to nebude problem podla mna....vsak nie sme vsetci rovnaki.. 😀

minka21
23. okt 2009

baby ja som s a teraz vazila a kilo hore 😕 asi ze som napapana,a to som za cely den zjedla jeden rohlik a krajec chleba so sunkou,a teraz dva zemiacky v trube upecene,ziadny tuk nic,,jedno jablko,lebo mi papat moc nechuti,tak ze neviem kde to kilo som zobrala!asi zo vzduchu zasa! 😀 sice vcera som papala dost sladkeho,tak asi to mi nerobi dobre 😅

tiff moje ma teraz 10cm,tak ale v 11+3dni malo len 3cm,takze bolo akesi male oproti ostatnym,konecne podrastlo🙂neboj,ono to vsetko bude dobre ak dr nic nepovedal a v tehu knizke mas napisane ze si ktory tyzden podla velkosti?

vejula
23. okt 2009

ttiffany určite sa báť nemusíš, lekári sú dnes až príliš opatrní aby ti niečo zatajili, alebo tak. Určite to je v najlepšom poriadku. ňno ja si tie čísla nikdy ani nepamatám... Len viem že naposledy meral iba hlavičku, a povedal, že to sedí... No a nabuduce idem až v 19 tt a to asi už urobí aj morfo - sono. A gratulujem ku chlapčekovi 😀 No som zvedavá že čo povie mne. Ale tak tipujem chlapčeka, bo aj podla prstienka a všetkých možných kalendárov mi vychádza chlapček 😉

minka21
23. okt 2009

veju a nemas zapisanu hlavicku v tehu knizke?ja to mam ze ma 2,70cm a nic nepovedal na to,tak ze ci to je ok🙂

anaja81
23. okt 2009

Ahojte babenky, pripajam sa k vam...taktiez cakame nase prve miminko 18.aprila...este nevieme pohlavie a to som bola tuto stredu v poradni a dr mi vravel, ze to je este skoro urcit pohlavie...tak som prekvapena, ze niektore uz viete...ale ved najhlavnejsie je, aby bolo zdrave 😉

minka21
23. okt 2009

anaja vitaj🙂 mne to tiez povedal,ale co by som za to dala to uz vediet!! 😵 ale ked pojdeme na 4D tak cakam ze tam uz mi isto povedia🙂 a ake mate miery?🙂 babo nie ty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre