Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
23. okt 2009

vejula.pri prvom tehu som tiez mala hned velke brusko,no mne pripada normalne 🙂 ved mame co ukazat 😵

ttiffanny
23. okt 2009

minka, keď ho meral, bola som v 16tt. robil mi aj 3D a 4D a všetko v poriadku povedal. tak hádam to bude ok.

dejna3
23. okt 2009

ahojte brušká 😉

ja som sa dnes nemohla dovolať dokime po výsledky tripple, vždy bolo obsadené, tak až po víkende 😒 ...
ale už zopár dní cítim kopančeky drobca 🙂
tento týždeň som si kúpila tehu menčestráky, tak konečne sa cítim pohodlne... i keď rifle ešte zapnem, je mi v nich oveľa lepšie 😉
pozerala som aj nejaké tehu bundy alebo kabáty, ale všetko je buď veľmi krátke alebo veľmi tenké a nezohreje ☹ premýšľam, že kúpim látky a dám svokruše niečo ušiť... lebo bundy xxl sú mi úplne veľkéééé... všade... a i keď bruško do nich narastie, budem v nich ako strašiak 😝

nečítala som všetko spätne, tak dúfam, že ste všetky o.k. 🙂

minka21
23. okt 2009

tiff jaj,to mas super🙂

anaja81
23. okt 2009

minka, vies ze ani neviem...nevravel mi 😒 moze byt, ze sa zabudol, lebo na ultrazvuku bol so mnou aj manzel

minka21
23. okt 2009

anaja a v knizke to nemas?ja to tam zapisane mam,a mi to tiez nehovoril som si to tam precitala,lebo bol podozrivo ticho tak ma to trosku vyplasilo,tak ja ze porovnam s tvojim🙂

anaja81
23. okt 2009

minka, prave som pozerala do knizky a tam mam zapisany iba ultrazvuk z 12tt a vtedy to bol este len chrustik malinky cca 6cm

vejula
23. okt 2009

Ved ja som pyšná na bruško, to je jasnačka 😀 LEn som nevedela či je to normálne, ked všetci mi tipuju tak 6-ty mesiac 😀 Ale tak asi áno, však všetky sme iné....

anaja81
23. okt 2009

vejula, aj ja si myslim, ze mam o cosi vacsie brusko a to som iba v 15tt...videla som uz aj babenky s takym bruskom ako mam ja a ony boli v 6-7mesiaci....na kazdej je to individualne

minius
23. okt 2009

ahojte aprilovky 😵,
vy tu uz niektore pisete ze uz citite babo, ja idem na 17 tyzden a stale nic, kym som to malicke nevidela tak som tomu ani neverila (ale to uz bolo v Septembri), nemala som ziadne ranne nevolnosti, iba na zaciatku ma boleli prsia ako rastli a trosku este sem tam boli v pod brusku asi ako si babatko robi miesto. Ja som dakedy mala pamat ako slonica a teraz zabudnem nieco po piatich minutach a vcera hormony pracovali ako utrhnute z retaze 😉. Sami plac...
Vcera moj partner aj pocuval ci moze pocut srdiecko a vraj tam cosi pocut ale neviem ci ma nechcel len ukludnit ☹ , ale na buduci tyzden idem k mojej midwife tak dufam ze mi da popocuvat malinke. 😅

Ludka ty mas ale riadne brusinko 😲, dvojicky?

Majte krasny Piatkovy vecer

susanita555
23. okt 2009

civavava dakujeme a tiez dakujeme za zmenu v tabulke tak uz sme dve 😉

vejula
23. okt 2009

Jaj minius tie hormony.... No to poznám.... Tiež plačem za každú kravinu... Alebo sa rýchlo rozčúlim, a tak... No snad to už bude lepšie. No a pohyby, tiež ešte nič... Ale tak vraj kočky čo su prvý krát tehu to cítia najskôr v 18 aj to len niekedy, väčšinou v 20tt... Tak z toho nerobím ešte žiadne horory 😉

minius
23. okt 2009

joooj vejula tak si ma potesila... 😀 , hormony sa trosku ukludnili (aspon na teraz 😕 ) Na tie naladicky mi pomohla cokolada 😉

marika1902
24. okt 2009

Dobre rano tehulky

tak ja sedim v praci ale cakam len na jedneho prepravcu ma mi doviest vykovky, ktore potrebujem dat urgent do vyroby, Tak som aspon som pridala fotecky mojho drobca nech sa aj ja mozem chvalit ako krasne rastie.

Zatial sa majte a krasny i ked tu v tn uprsany vikend

marika1902
24. okt 2009

inak ked ste hovorili o pohyboch vcera ako som lezala tak som citila take klop klop pod pupkom. Najhorsie je ze vobec neviem ci to bol drobec alebo alebo len moje creva 😀 Ja uz sa tak strasne tesim ked zacne drobec kopat a prevalovat sa juuuuuuuuj iba sa tak popod fuzy usmievam. Aj vy sa tak strasne tesite lebo ja si niekedy od radosti pripadam ako sisi (debil) 😀 😀

blondy12
24. okt 2009

marika tes sa mas na to pravo 😀

inac ja tento tyzden mam tiez pocit akoby ma par krat nieco slabulinko koplo, vacsinou vecer, ked som uz mala klud po narocnom dni, no asi to je este skoro, moje prve, tak neviem ci to tak skoro vobec moze kopat a nie tie creva ako hovoris marika, no mam dost male brusko este, tak si hovorim, ze sa tam nema az tak vela priestoru nie?
😝

civavava
autor
24. okt 2009

dobre ranko kocky,

minius, anaja81, vitajte medzi nami 🙂

minius, ak si necitila este pohyby, to nevadi, mne po poslednej poradni, ked vsetko skontroloval, povedal doki, ze nech necakam prve pohyby pred 21tt-22tt (som prvorodicka), tak sa nemusis bat 😉

marika, krasne foto babatka! 😵

idem do obchodu, zatial sa majte pekne 🙂

zuzana232
24. okt 2009

ahojte baby.. tak mi sme o týžden rastovo menší ale hádam to nevadí.. no .. 😒

carrie4
24. okt 2009

ahojte babulky, teším sa z vašich dobrých správ a kopančekov.... mne sa včera večer prvý krát zdalo, že niečo cítim, ale skôr to bolo také šteklenie v podbrušku, ako také mravčenie... žiadne kopanie ako klopkanie... no dufam, že je všetko ok, lebo sono mi robili naposledy v 10tt... ale bruško si veselo rastie 🙂

ludka140281
24. okt 2009

Dobre ranko Maminky...je mi luto,ked ste v praci.... 😀 ja som v14tt citila len take bublinky...nie vetry 😀 ...od vcera vsak,ked som lezala na chrbte sa to zmenilo.Okolo pupka sa mi to zacalo vlnit,akoby drobcek splachoval wc 😀 😀 .Potom som aj pod rukou citila kopanceky......tesime sa a citil to i manzel.Inak to brusko je riadne nevyhoda....obcas.....napr.ked si chcem obut topanky...a to sme len na zaciatku 🙂 zuzana...to ze tyzden meskas nic neznamena,aj ja som meskala a teraz ma 17cm...to dobehnes,ved mame cas 🙂

marika1902
24. okt 2009

Ludka takze to ked som okolo pupka citila take klop klop to mohli byt kludne pohyby. 😀 Inak mas super brusko ja sa uz na take neviem dockat 😀

marika1902
24. okt 2009

inak ak je 140281 datum tvojho narodenia tak ja som iba o 5 dni mladsia 😀 😀

blondy12
24. okt 2009

a mate uz velke bruska?ja som teraz zacala 14tt, podla posledneho sona,nie podla toho ako mi to ukazuje tu,ale tak este zatial ludia na mne nevidia, ze som tehotna, ja aj jem, no to brusko mi nerastie az tak rychlo, akurat ked ukazem brusko a mm sa nanho poriadne pozrie tak povie, ze trosku vytrca, no oblecena tak to na mne nespoznali este.....inac teraz som kupila prve body nasmu malickemu drobcekovi,u cinaka mali iba zelene modre a ruzove, tak som vzala zelene, a velmi sa tomu tesim 😀 😀 😀 , take najmensie ake mali som vzala, lebo zatial to nevypada na valibuka, hoci v 11tt malo 6,5cm...

teda tak to on hovoril ale v tehu knizke mam nieco ako BPD:16cm-10/5W, chapete tomu?lebo o velkosti tam inac nic nie je

ludka140281
24. okt 2009

BPD znamena bocny priemer dietata...ja to mam BPP ako plodu....marika uhadla si je to datum aj rok.Inak v tehu mam asi vypadky pamate,lebo vsatko zabudam...ja som si ku 2dietatku nakupila len malilinke teplaciky aj to v sekaci ,take na doma,lebo pri malej som mala pozicane a nosili sa nallepsie..stali 50centov tak som sa zasobila 🙂 zboznujem nakupy za oar drobakov 😀 😀 ..a to,ze to niekto nosil mi nevadi...na nove valmi nieje a to staci,lebo rychlo porastu 😀

anaja81
24. okt 2009

Ahoj civavava,
posielam ti nase udaje, aby si aj nas mohla supnut do tej krasnej tabulky 😵 vek: 28, meno m: Andrea, meno o: Jan, termin porodu 18.04.2010...dakujeme pekne

Inac pozeram, ze nas je tu zopar s rokom narodenia 1981 😅 Ludka a Marika su februarove a ja som 10. april, takze ak to male sa bude hlasit o par dni skor ako je predpoklad, moze sa sa stat, ze dam si krasny darcek k narodeninam.

anaja81
24. okt 2009

Blondy,
pozerala som si tvoj album a mas tam fotku kociarika, ktory mas v plane kupit....chcem ti len podat info od mojej znamej, ze ona si tiez kupila zelenej farby a teraz neskutocne nadava, ze na to hrozne sada hmyz 😖 ...nechcem ta odradit od kupy (lebo aj mne sa velmi pacia kombinacie so zelenou)

blondy12
24. okt 2009

anaja ja som sa rozhodla ze ten hnedy skor s tyrykysovou aj pre dievca aj pre chlapca sa hodi, a ta zelena farba sa mi pacila na zaciatku ale teraz skor toto, no ten zeleny je vyfoteny ako cela kombinacia...tak aj preto som ho tam dala

blondy12
24. okt 2009

ale inac dakujem za radu anaja... 😀 😀
ludka a teda co z toho BPD mozem vycitat? ze 16cm-10??? 😀 ..ked mne hovoril ze ma 6,5 cm ...nechapem 😨
a chcem sa Vas baby opytat...nevadi ked budem par vecicoiek kupovat od cinakov a nebude to 100% bavlna?nemam sa s kym o tom poradit...no tiez nakupovat nove a v tych drahych obchodoch na par tyzdnov...sa mi zda strasne... 😖

ludka140281
24. okt 2009

blondy...u mna ta znamenala cela dlzka drobca...to znamena ze moje malo pred tyzdnom 17cm....aj u teba by to malo znamenat to iste,inak neviem...a ak ti mozem poradit mojej malej od cinaka veci nerobili nic a neboli 100%ba...ale kamoskina mala vyrasky na celom telicku....nekupuj vela,nevies co to urobi tvojmu drobcovi,,no take co nedavas na hole telicko nemusi bit 100% 🙂

ludka140281
24. okt 2009

kocky robili ste si test babatka podla cinskej tabulky?Mne ukazuje dievcatko,,,,aj prva dcerka mi podla nej vysla 😀 😀 ...asi bude KARINKA...tak by sme to chceli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre