Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
26. okt 2009

no nevypila ani neviem či sestrička nato nejako prišla,ja som tiež riadne zamiešala,ma stoho napinalo a nemohla som jednoducho,ja idem 3.11.do poradne a musím si dať spraviť výter,lebo to je hrozné s tými výtokmi,mala som to aj pri malo,ale len raz a to asi v osmom mesiaci,to som ale musela brať už aj antibiotika pred porodom aby sa to počas porodu neprenieslo na malého

klongova
26. okt 2009

ja našťastie postieľku mám je síce ešte odomňa no je dobrá. je taká väčšia a zmestím sa do nej aj ja. Keď som kojila malého ľahla som si k nemu a po kojení som jednoducho zatiahla a iša som spať do svojej. Podľa mňa a z vlastnej skúsenosti, keďže som mala aj drevenú túto moju by som nevymenila za nič na svete. Nie je taká pekná ale je praktická.V piatok sme kúpili už aj perinku a hlavničku. Už nám treba len 2 plachty + 2 obliečky no nedá sa všetko naraz kúpiť. Dosť vecí mám aj po Samkovi takže aspoň trochu ušetrím. 🙂

oliinka
26. okt 2009

aj ja mám postielku ešte po surodencoch,mal ju aj paťko a vystačíme si snou aj teraz,ved bude treba ešte vela iných veci

tarinka333
26. okt 2009

Ja postielku nemam :( Ani nic ine :( Nemam po kom dedit.

lubi44
26. okt 2009

tari,no ja som mala raz infekciu mocovych ciest na to mi dali antibiotika,ktore mozu aj tehotne a potom o 3 tyzdne sa mi ukazala infekcia obliciek a tiez mi dali antibiotika a na 3x som mala tiez inf.obliciek a na to mi uz nic nedali,lebo mi povedali,ze to mozem mat aj zo zmi,kedze robi v zime,ze sa mam len teplo obliekat,aj som bola rada,bo som nechcela stale brat pirule,no vlastne od bolesti mi mi dali ale to som si dala iba 2 lebo uz sa to nedalo vydrzat 😖 ,ale dufamze uz to preslo a nevrati sa,povedali mi,ze tie prve 3 mesiace su najhorsie,ze potom by uz som mala byt v pohode a aj v robote mi stale hovoria,ze po prvych 3 mesiacoch by sa malo ulavit,tak dufam,ze je to pravda,uvidime...no a postielku mi chceme ist pozriet na buduci vykend teda okolo 7 nov.ale chceme ist pozriet to charitativnych obchodov,nasi znami tam v jednom kupili za 40£uplne novu este zabalenu,ze len si ju niekto nevyzdvihol,tak ju dali do charitatineho obchodu,isli by sme aj tento vykend,ale u nas je halloween,takze deturence chodia po domoch pre sladkosti a inak ideme aj na party tak uz sa tesiiim a mam uz aj kostym kupeny a uz mi je v nom pekne v nom aj brusko vidiet,takze budem carodejka tehulka 😀

cicimon
26. okt 2009

ja tiez nemam po kom dedit, ale videla som v ikei a cca 34e a v mobelixe do 50, co sa mi zda este celkom ok a cestovna postielka za podobnu cenu.

oliinka
26. okt 2009

čarodejka tehulka,zlaté. 🙂 mi sme s malým robili cez víkend dyne,ako ozdobné,vyrezávali a tak a je snim nadšený,

lubiku
26. okt 2009

Ahojte mamule 🙂

Chcem sa len podelit o radost, vysledky z AFP testou su v poriadku 😎 😎 , tesim sa 😀

Pekny dnicek 😵

oliinka
26. okt 2009

lubiku gratulujem 🙂 🙂 🙂

lubi44
26. okt 2009

lubiku gratulujem,tesim sa stebou
ja mam postielku ale na svk,este po nas detoch,ale kedze sme teraz v zahranici tak budeme musiet kupit,preto ani nemusi byt nova,ale aj tak ju budeme domov brat a tak isto tam chceme pozriet aj autosedacku,ze sa tam daju strasne lacne kupit,tak som zvedava uz teraz sa neviem dockat

kika29
26. okt 2009

ahojte baby. práve som prišla domov a konečne som si na chvílu sadla. ako sa máte?

kika29
26. okt 2009

my máme postielku po našej malej. malá jej síce dala zabrať no našťastie je celá a pevná 😀 takže druhé bábo sa bude mať kde vybúvať 😉 . len škoda že ešte nevieme čo to bude ☹

ttiffanny
26. okt 2009

ahojte!
ja tiež s radosťou hlásim, že triple testy dopadli OK!!! sme šťastní ako blchy, tak vo štvrtok ideme do poľska trošku už po nákupoch pre malého šibala 🙂 .

kika29
26. okt 2009

gratulujem ttiffanny. ja mám za triple testy volať vo štvrtok. dúfam že to bude v poriadku. a ty už vieš čo čakáte?

lubiku
26. okt 2009

Ttiffanny gratulujem 😉

Trocha padne kamen zo srdca, ze?
Aj ostatnym babenkam prajem aby dopadli OK.
Pa

ttiffanny
26. okt 2009

lubiku - nie kameň, ale balvan mi padol zo srdca 🙂 . celý týždeň čakať na výsledky bolo dosť stresujúce.
kika - áno, vieme už, že čakáme chlapčeka. keď som bola v 16 týždni v poradni, tak mi spravil aj 3D a 4D a bolo to krásne vidieť. predtým mi robil 3D v 14 a to ešte dobre nevidel, ale teraz už áno. teším sa na ďalšiu poradňu, keď zase uvidím môjho drobca 🙂 . všetkým prajem, aby dobre dopadli testy.

stanusa
26. okt 2009

ahojte
gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 🙂 🙂
v sobotu som zmenila stav, zopar fotiek mam v albume.
dobru nocku

minius
26. okt 2009

Stanusa, zo srdiecka vam obom (trojom) prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie, bola si krasnucka nevesticka

lubiku
27. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Stanusa gratulujem 😉 , to je velka vec 😵 , vsetko dobre 😀

Ja idem na 9-tu do prace, tak papa

tarinka333
27. okt 2009

Bre ranko dievcicky, ja som uz v praci od pol osmej...
Nejako mi je trosku zle... som spapala jogurt.. tak mi nesadol asi dobre na zaludok, ci co...

civavava
autor
27. okt 2009

dobre ranko babenky

stanusa, gratulujem k svadbe, krasne foto, ste velmi sympaticky par. nech vam stastie vydrzi navzdy. 😉

ja furt nemam vysledky tripple, snad dnes budu. dnes je tomu tyzden co mi brali krv 😠 uz nevydrzim to cakanie....
inak - som strasne unavena, ja neviem kde je ta energia v 2.trimestri 😖 asi uz ani nebude 😝

gratulujem k vsetkym dobrym vysledkom a k 3.chlapcekovi v aprilovkach 😀

stacynka
27. okt 2009

ahojte babulky
mne je dnes zas divne, ma naplo so syroveho chleba.... ☹
akurat pijem cajik a pojdeme do obchodu kupit knedlu, idem varit koprovku
ja idem na poradnu stvrteho aj na krv uz aby to bolo

cheerlady
27. okt 2009

stanusa gratulujem k svadbicke 😉 prajem vela lasky 😵 ja mam tu svoju este cerstvo v pamati-bola v juli 🙂
gratulujem k dobrym vysledkom aj k dalsiemu chlapcekovi v aprilovkach 😀
civavka snad uz dnes budu,daj hned vediet 😉
no ja dnesok stravim nad knizkou,ale taaaak sa mi nechce 😝

tarinka333
27. okt 2009

ja budem mat vysledky tripple hadam v stvrtok, idem na poradnu...
Ale ta mykoza, ktora ma chytila asi pred 3 dnami je riadna pliaga, uz sa mi aj zle sedi... furt to svrbi... Tak sa budem liecit 2x za posledne dva mesiace, super...
Inak ja som pred tyzdnom mala pocit, ze mi niekto alebo nieco robi kotrmelce robi, ale odvtedy nic. Myslite si, ze to boli pohyby? Ako casto sa potom citia tak na uplnom zaciatku? Raz denne?

cheerlady
27. okt 2009

tarinka podla mna to nemozu byt este pohyby - prvorodicky az tak okolo 19,20tt,niektore aj o nieco neskor 😒 ale mozne je vsetko,ktovie akeho kaskadera tam mas 😀

tarinka333
27. okt 2009

🙂 jj, len som uz asi 5 dni cca necitila nic, tak to asi nebolo ono, hm.

vejula
27. okt 2009

čafte kočky... Nooo tarinka som počula že niektoré holky cítia pohyby už v 17 tt aj ked sú prvý krát tehu... No ja netrpezlivo čakám, ale zatiaľ nič ☹ Tak dúfam že čoskoro to príde 😉

tantama
27. okt 2009

ahojte tehulky...
civavka súhlasím s otázkou kde je tá energia čo mala byť v 2 trimestri.. aj ja som úplne unavená ☹

babulky nebojte pohybov sa dočkáte.. možno tak nečakane ako ja...v nedeľu som pozerala na superstar a asi sa mu páči hudba tak tancovalo 😀

cheerlady
27. okt 2009

aj ja stale cakam,ale zatial asi nic,som zvedava,ci to potom budem vediet rozoznat 😕 🙂
no tak o tej energii skoda reci,ja nou tiez nejak "netrpim" 😖

tantama
27. okt 2009

cheer neboj isto hej ale ja som v sobotu také jemnulinké šteklenie a v nedeľu to bol už riadny tanec.. to sa nedalo pomýliť 😉 už sa teším keď dôjde mm už to bude hádam cítiť aj z vonku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre