Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
27. okt 2009

tantama a kde mas mm? 😨 ten moj sa vytesuje z toho,ze uz mi vykuka brusko 😀

tantama
27. okt 2009

no ono je to taký smiešny príbeh.. boli sme spolu 2roky a rozhodli sme sa že sa vezmeme..pred tým sme o jedno mimi prišli a ja som deň po svadbe zistila že som tehu.. išli sme na dovolenku a hneď po nej musel pracovať na týždňovky... tak sme spolu iba cez víkendy aj to nie každý 😒 ale asi len do konca roka budu takto robiť lebo majú vela práce a potom voľno cez sviatky🙂) teraz príde asi zajtra lebo velmi chcel isť so mnou vo štvrtok na 3D. čiže kým sme sa nevzali boli sme spolu stále 😀 😀

cheerlady
27. okt 2009

aha,no ja si to neviem predstavit,ze by mm chodil na tyzdnovky,ja som nerada sama doma dlhsiu dobu ☹ aj ked robi na smeny-aj denne aj nocne,ale stale je to lepsie ako na tyzdnovky.no sice teraz ho aj tak cely den nevidim aj ked ma volno,lebo sa stale mota na dome a najhorsie je,ze ja sa citim jaj neschopna,ked tam nemozem nic pomoct,ale nech uz sa stahujeme - vtedy aspon poupratujem a uz sa tesim na zariadovanie a vybalovanie veci 😀 uz idete na 3D? 🙂 ja chcem ist tak za 3tyzdne 🙂 tak sa tesite co,dufam,ze sa vam drobec ukaze,co by ste chceli viac? 😵

tantama
27. okt 2009

na 3d ideme vo štvrtok... a chceli by sme dievčatko tak dúfam že to vyjde 😀 on tak nikdy nerobil ale hneď po svadbe musel tak sa nedalo nič robiť.... ale zasa aspoň má robotku a slušne zarobí...a ja nie som sama doma mám ešte jedného syna a psa.... super spoločnosť 😀

cheerlady
27. okt 2009

no ved to je jasne a hlavne v dnesnej dobe-hlavne,ze ma robotu a dokaze sa postarat o rodinu 😉 my sme teraz vela penazi dali do prerabky toho domu,co sme kupili a este aj dost pojde na zariadenie,ale co uz,potom budeme mat zas na nejaku dobu pokoj 😒 takze na vianoce si nebudeme nic extra kupovat,ale ani mi to vadit nebude,ved budeme mat skoro cele zariadenie nove,tak to budu nase darceky 😀

cheerlady
27. okt 2009

tak drzim palce na dievcatko 😀 aj my by sme velmi chceli dievcatko,tak uvidime,ale zatial mi vacsinou tipuju chlapca,ale mm rozprava stale len v zenskom rode 😀

minka21
27. okt 2009

babule a ako je to s ty Mozartom?pocuvate ho ?🙂 a neviete co este take by sa hodilo mimcu?

cheery a na vianoce uz budete na domceku? 😵

tantama 3D sa robi aj v 17tom tt?

tantama
27. okt 2009

aj my to tak robíme tiež si kúpime niečo potrebné a pod stromček len nejakú maličkosť a malému darčeky a teraz tam pribudne aj niečo pre mimčo🙂) no a dúfam že to bude dievčatko.. ved už vo štvrtok to budeme vedieť teda keď sa pekne otočí.. 🙂

cheerlady
27. okt 2009

no moje mimco teraz dost casto pocuva bicie 😀 som teraz u nasich a bracho,ked cvici na bicich,tak sa otriasa cely dom 😅 co uz,aspon bude odolne,ked vykukne von 😀
a 3D ti spravia skoro hocikedy - kamaratka bola aj v 13tt 🙂
no dufam,ze na vianoce tam uz budeme,stale sa to posuva,lebo sme cakali na majstrov - ked jeden povie,ze moze az za tyzden,tak aj to ostatne,co sa ma robit potom sa odklada 😒 ale uz len dat na zem betonocy poter a murar obhadze kupelku a moze sa zacat stierkovat,malovat,davat parkety,atd. 🙂

tantama
27. okt 2009

neboj hádam to stihnú🙂) ved na vianoce vám stačí len jedna izba a hlavne byť spolu sami.. 😀

cheerlady
27. okt 2009

tak to dufam - potrebujem vsetko-kde sa budeme umyvat a kde budem varit stedrovecernu veceru??? 😀 mnam,uz sa tesim na majonezovy salat 😀 😀 😀
tantama drzim palce, nech je dobre otocene - kamoske mala na 3D spala a bola zle otocena,tak im dr.povedala,nech pridu o par hodin a to uz bola hore a aj dobre otocena,tak im porobila krasne fotky 😵

cheerlady
27. okt 2009

babule prave som sa docitala,ze v 18tt zacina babatko pocut! 🙂 vraj uz pocuje tlkot maminho srdiecka aj zvuky z okolia,ale vzdy rozozna hlas maminy od ostatnych zvukov 😵 takze od buduceho tyzdna sa s nim uz mozem zacat rozpravat a budem vediet,ze ma vnima 😵 😵 😵 inak viac je tu http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

minka21
27. okt 2009

to je uzasne ked si tak predstavim ze vo mne malicke spinka,a sa zobudi a vystraja!!! 😵 uz chcem ist aj ja na ten 3D...ci 4D,,

cheerlady
27. okt 2009

minka a v ktorom tt chces ist? ja som teraz zacala 17tt a chcem ist v 20tt a rozmyslam,ze sa objednam na 23.11. - vtedy mam narodky a aj mi vtedy tak vychadzaju tie tyzdne,no a mala by som pekny darcek 😵

minka21
27. okt 2009

ja chcem ist tiez v 20tom,ale chcem ist aj s priatelom,a tak uvidime ci bude doma,lebo chodieva na 10dni prec,takze uvidime, a tak to bude teda darcek!🙂 mne sa chce vzdy plakat pri normalnom utz a ked ho este takto uvidim,no koniec 😵

o tom pocuti som to na jednej stranke citala uz v 14tt,ze sa mame zacat ucit pesnicky🙂 ale uz neviem na ktorej stranke to bolo..

cheerlady
27. okt 2009

hej? 😕 no vsade to asi pisu inak 😒 ved aj ja pojdem s mm,uz sa nevieme dockat 😀 a keby to este bolo dievcatko,to by bol darcek jak vysity 😵 😀

minka21
27. okt 2009

ja dufam ze nam tie dievcatka vyjdu 😵 😵 a este ti berie sladke??mne strasne ale strasne slo na chut salko,dva tyzdne som po nom tuzila,pootom som si ho kupila aj taku jasenku,a bolo mi z toho zle🙂 ale vyvracala som sa a zasa som si dala🙂

cheerlady
27. okt 2009

aj ja dufam 😉 no hej,sladke mam v podstate kazdy den,ale nechcem to moc prehanat,snazim si dat namiesto sladkeho jablko alebo nieco ine.a raz som mala neuveritelnu chut na nieco nezdrave a vyprazane,tak mm musel so mnou ist so mnou do restiky a dala som si gordon a opekane zemiaky,mnam 😀

carrie4
27. okt 2009

ahojte babulky,
ked chutia sladkosti, malo by byť dievčatko? No ja mám sladkosti miesto ranajok, obeda aj večera ... ale dávno predtým ako prišlo tehu 😀... a tiež sa pridávam k tým, čo si prajú dievčatko. môj muž chce chlapčeka, takže to máme pekne vyvážené a nevieme sa dočkať sa už chystáte na 3D-4D...

Minka, vidím, že si z Čadce, chcela som sa ta spýtať kam sa chystáš na 3D, 4D? Doporučil ti nejakého lekár? Ja mám lekára 100 km daleko, ale žijeme v ZA, tak by som chcela niekde tu v blízkosti isť na UTZ. Len moj lekár mi povedal, že musí to byť len autorizovaný dr. na 3-4D. Nevieš mi poradiť?

lubi44
27. okt 2009

ahojte babulky,no tak ja som pred chvylkou dovarila a uz si pochutnavam 🙂 mm by tak isto chcel dievcatko,ja neviem mne to je asi jedno,len nech je to zdrave,ale v tabulkach mi visiel chlapcek,tak uvidime
stanuska gratulujem k manzelstvu,prajem vam krasny dlhy zivot spolu plny lasky 😵
my tak isto nebudeme bohvieco kupovat na vianoce,ale kedzeideme domkov tak rodicom urcite,aj babo bude mat svoj prvy darcek,teda ak sa nam bude lubit,chceli by sme kupit kocik,no ved uvidime....

cheerlady
27. okt 2009

carrie-hej,hej,tak sa to hovori,ze ked mas chut na ovocie a sladke,tak dievcatko a ked na slane a kysele,tak chlapec 🙂

carrie4
27. okt 2009

jeeeeej a to aj ovocie mi začalo velmi chutit, hlavne jablčka... aj ked potom tá kyselinaaaaa

lubi44
27. okt 2009

babenky a ked mi chuti aj aj?dvojcata to nebudu,uz nam povedali,ze je len jedno,takze sa nechame presvdcit 15 decembra? 😀

klongova
27. okt 2009

nejak sa nám to začína hemžiť chlapcami už tretí myslím no super nakoniec bude v apríli samý chlap ako to vychádza v tej čínskej tabulke.

Babky keď berú krv na tripple robí aj ultrazvuk pretože ja neviem či vydržím čakať do polovice decembra aby mi povedal že či je všetko OK. Keby som ho požiadala urobil by mi ultrazvuk na vlastnú žiadosť keď si ho sama zaplatím či nie aké máte skúsenosti.

Inak neviem ktorá ste mi poradila že nemám jesť na večeru ovocie lebo sa robí kyselina. Včera som nejedla a ráno som ani nevracala - niečo v tom bude. ďakujem za radu. Sem tam ma natiahne no nevraciam. Dúfam že už bude len dobre a bruško bude rásť, ja mám pocit že už trochu ho vidno aj pod svetrom tak sa teším. Pohyby boli a už aj prestali. Možno že ich tak nevnímam lebo boli naozaj také jemné.

roxi
27. okt 2009

ahojte, dnes som bola na genetike a v piatok by som mala ísť kvôli veku na amnio, len sa neviem rozhodnúť či ísť, alebo nie, chystá sa ešte niektorá z vás na amnio?

zuzana1971
27. okt 2009

ahojte babulky, som tu na skok, tak som vas prisla pozdravit, nemam nic nove,na kontrolu idem az zajtra...citite uz pohyby? ja uz od 15 tyzdna

zuzana1971
27. okt 2009

roxi ja nejdem na amnio, ked som bola v nemocnici boli tam 2 co im babatka po amnio zomreli 😨 😨

roxi
27. okt 2009

ahoj zuzi, teba som tu už tak dávno nevidela, ako sa mávaš, čo tvoja polovička, ten môj sa tento víkend spamätal a začal sa konečne správať normálne, ale mám na neho ťažké srdce, že to doteraz tak ignoroval 😠

zuzana1971
27. okt 2009

roxi moj sa mi uz vyse mesiaca neozval a to vedel, ze som v nemocnici a nemam sa dobre, absolutny nezajem ci jeho dieta vobec prezilo 😖

roxi
27. okt 2009

aj ja sa toho obávam, práve preto sa neviem rozhodnúť, zdá sa mi to príliš riskantné, lekár ma presiedčal, že na druhej strane, ak sa mi narodí postih. bábo, že sa už nebudem môcť venovať malej a že to poznačí celú rodinu a pod., ja viem, že na to musia upozorniť, no neviem, nejak sa mi to nezdá 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre