Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
27. okt 2009

ahoj kocky,

zuzanka vitaj, dufam, ze poradna dopadne OK zajtra! Izbicku mam nafotenu v albume 🙂

ja idem na 4D az 21.12., budem vtedy v 24tt+4.

a s tymi chutami - no mne chuti sladke strasne a predsa cakam chlapceka 😝

zuzana1971
27. okt 2009

jedna co bola v nemocnici si to tiez nedala, lebo sa pytala doktora co jej odporucik na to ist ci by na to poslal svoju zenu a on ze nie...ja na to nepojdem, ale ja m\am diagnozu hroziaci potrat tak nebudem riskovat este nejaku ihlu do brucha, mozno keby som mala uplne bezproblemove tehotenstvo tak by som o tom porozmyslala

zuzana1971
27. okt 2009

civavka nadherna izbicka, a to budes s babom tam ci na SK ked sa narodi?

minka21
27. okt 2009

carrie no pocula som ze je aj v cadci,ale neviem kde presne,ale kamoska bola v ZA,tak asi sa jej popytam kde co ako a pojdem tam.keby si nieco zistila o tej cadci tak daj vediet🙂

civav ale mi budeme mat dievcatkaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ale ked povedia chlapcek,tak sa budem tiez vytesovat,lebo konecne budem moct ist na nakupy 😀 hlavne nech uz vieme pohlavie🙂

civavava
autor
27. okt 2009

zuzi, vdaka, tu budeme, potom ked bude mat cca 3mesiace , az potom pojdeme do BA navstivit rodinu... 😉

minka, drzim palceky na dievcatkooo 🙂

stacynka
27. okt 2009

ahoj zuzi, som rada ze si sa ozvala, myslela som co je s tebou

stanusa gratulujem k svadbe, vela stastia 🙂

baby chcem vam povedat skusenost z prveho tehu neviem preco stale sme si hovorili ze asi dievcatko a aj som sa tak rozpravala s bruskom, nevedeli sme co to bude do siedmeho mesiaca a potom som ostala v takom soku, normalne som ostala smutna, akoze v podstate mi to bolo jedno ale bola som "namotana" na babu, potom mi to aj bolo luto ze som tak reagovala, a bala som sa ze to babo citilo

teraz by som timka nedala za sto bab a strasne ho lubim
a teraz to neriesim povedala som si ze je to jedno a babo je len babo nie ona alebo on...

minka21
27. okt 2009

stacynka ked budeme mat chlapceka,tak budem sa samozrejme tesit,ved je to moje dieta,len vacsina by chcela mat tu babiku🙂 lebo same to vieme s dievcatkami najlepsie🙂

vejula
27. okt 2009

No ja som tiež najprv myslela že bude dievčatko, teraz myslím skôr chlapca, kvôli tabuľkám a prstienku 🙂 No ale je mi to celkom jedno... Len aspon jednu dcerenku by som v živote chcela, lebo sa mi zdá že tak viac v dospelosti ostane pri matke aj potom dcerine deti sú podla mna bližšie ako nevestine deti... Nevesty si už zas budu viac chodiť za vlastnou maminou... Aspon mám z toho taký pocit... Možno to nieje pravidlo, ale aspon jednu dcérku v živote by som chcela... No ale kedže s priateľom plánujeme tak zo štyri deti tak hádam jedno z nich bude aj dievčatko.

civavava
autor
27. okt 2009

babenky, tak mne je konecne vidno brusko, sa tesim 😀

juuj to je zlate ako kazdy riesi pohlavie... 😅 mne to bolo srdecne jedno, jedine zelanie a tuzba co som mala = aby bolo dietatko zdrave 😉

tak drzim palceky, nech sa kazdej splni to vysnivane pohlavie 🙂

vejula
27. okt 2009

Však mne je to tiež jedno :D Určite len aby bolo zdravučké.. A aby sa to všetko podarilo do konca. No však budeme skúšať kým nebudeme mať aj aj.... Trebars aj 5 detiskiek by som zniesla... Aspon bude sranda 😉

civavava
autor
27. okt 2009

vejuli, ved prave. treba skusat 😉
juj akeho pekneho havinka mas v albume 😵

vejula
27. okt 2009

Ďakujem... Som ho našla minulú zimu, sa chudiatko túlal. Tak sme si ho osvojili, no a teraz si to už bez neho neviem predstaviť... Len je žiarlivý, ako neublíži ani nič ale začne tak ľútostivo skučať ked sa s priateľom bozkáme alebo tak... No som zvedavá ako zvládne ten šok ked budeme mať malé a psík už bude na druhej kolaji... Ale čo no bude si musieť zvyknúť 😅

civavava
autor
27. okt 2009

jeej to je krasne, ze ste si ho osvojili...vidno na nom, ze je stastny, ze ma domov 🙂
aj ja sa bojim co bude s nasimi dvoma selmami, doteraz boli stredobodom pozornosti oni...no ale urcite si zvyknu, budu musiet 😝

marika1902
27. okt 2009

Ahojte tehulky tak ja som prave do seba natrepala kilo mandariniek ani som nane nemala chut ale ked om si dala prvu nedalo sa to zastavit.

vejula styri deticky fuuuuuuuuuuuuu ty mas odvahu. Veru ja som sa rozhodla ze ked to bude chlapec bude to jedinacik a ked dievcatko dame este jeden pokus lebo mm je posadnuty chlapcom.

Dnes som bola inak v poradni vsetko je v poriadku ale vysledky tripple testov budem mat az za dva tyzdne. Moj dr to ma inak vyriesene tak ze ked su vysledky dobre tak sa neozve a ak su zle tak mi bude volat tak dufam ze sa neozve.

civavava
autor
27. okt 2009

marika, mnam mandarinkyyyyy, dala by som si 😅
a inak aj moj doki tak, ked je zle, zavola, ked odbre, tak nie 😉 tak len dufam, ze sa do 16.11 neozve, kym pojdem na morfo UTZ.
moje tripple vysledky by mali byt tento tyzden 😕

marika1902
27. okt 2009

vejula aj moji rodicia maju dvoch psov a ked segra prisla s malymi drobcami a nasi sa im venovali to bol pohlad obaja skucali, buchali ta lapkou no proste ziarlili ale poriadne. a ja som sa na tom pekne bavila bol to cool pohlad.

marika1902
27. okt 2009

no ja mam morfo za 4 tyzdne az cize asi az koncom novembra neviem ani kolkeho bude. Ja chodim presne v utorok este som nebola iny den

a civavava drzim palce aby bol drobec ok

inak mne kamoska vravela ze kedze som prekonala toxo tak moje vysledky budu zkreslene neviete ci je to pravda?

vejula
27. okt 2009

No môj doki tiež tak robí... No a ja som tak začala s perníčkami, starká napiekla, tak som si dala do krkana riadne 😅 No a s tými deťmi, priateľ hovorí že minimálne štyri ja že maximálne štyri tak sme sa zhodli na štyroch 😉 Ale tak uvidíme čo prinese život.

marika1902
27. okt 2009

wau vejula mas moj obdiv

inak ja mam este tri segry a je pravda ze sme sa nenudili a dodnes mame strasne dobre vztahy ja mam skor strach ze by som to nezvladla asi som strasne leniva

vejula
27. okt 2009

No marika o tých výsledkoch neviem... Len viemže sa ich netreba moc držať... Mojej mamine hovorili že bude mať choré dieťa a nech ide na plodovú.. Ona nešla, lebo bábo chcela tak či tak, no a bráško je úžasný krásny zdravý chlapec... Ja mám pocit že tie testy dokáže skresliť hocičlo... Ako viemže keby mi vyšli zlé výsledky, tak by som bola z toho dosť mimo... No na druhej strane viem že majú veľmi nízku výpovednú hodnotu... Vraj na západe ich už ani nerobia, zbytočne stresovať tehotné ženy, ked v mnohých prípadoch ani nieje čím.

marika1902
27. okt 2009

no ja viem ze nie su moc spolahlive uz som pocula tolko pribehov ze az ale vies kazda buduca mamicka dufa ze predsa len povedia vsetko je ok aj ked si vela krat uvedomuje ze vypovedna hodnota je mala. 😝

vejula
27. okt 2009

Presne tak. Ja tiež dúfam že to bude Ok... Lebo tak plodovú vodu si zobrať nedám, a v tej neistote a strachu budem do konca tehu... No však uvidíme. Budeme si držať prsty 😉

marika1902
27. okt 2009

urcite budeme aj ked ja asi v pripade ze budu vysledky zle pojdem na odber pv. Pre mna je nevedomost strasna, bojim sa jej viacej ako ako toho ze vysledky budu zle. Moja svagrina bola na odbere a vravela ze je to hrozne aj ked mas pred sebou monitor a vidis ihlu a aj drobca. Ona ma krasnu zdravnu a velmi nadanu dceru.

minka21
27. okt 2009

vejul ty mas ale brusinooooooooo 😵 😵 😵 aj ja chcem mat uz take krasneeee 😵 kolko tam tych drobcova schovavas? 😀 😉 a pritom si stihla a uz take brusko paradne🙂 kolko meria drobec?

inak to s tou ihlou je brutal! ved co ak malemu ublizia,,ja viem ze si davaju pozor,ale ja neverim v tomto moc...asi to tiez nebudem chciet

cheerlady
27. okt 2009

marika mne hovorila sestricka vtedy,ze tiez som asi prekonala toxo,ale teraz som mala vysledky tripple a bol spokojny,ze su velmi dobre,tak hadam sa da na to spolahnut a drzim palce,nech su aj tvoje dobre 😉

vejula
27. okt 2009

🙂 Ďakujem minka.... Iba jedno sa tam schováva 😉 No a veľkosť mi naposledy ani nemeral.... Iba veľkosť hlavičky a povedal že je to dobré... KEd som sa pýtala že aké je veľké tak hovoril že to mi nemeral...
No a ten odber PV by som si nedala zobrať, lebo máme v rodine s tým zlé skúsenosti.. Moja krsná po odbere dostala infekciu Plodovej vody a začala sa otvárať v 7 mesiaci aj porodila. A malinký mal kilo, bol dlho v inkubátore, viackrát ho museli pri pôrode oživovať... No a ešte teraz to dobieha všetko... Potom mala veľa problémov s ním, behala od lekára k lekárovi... No a to jej z plodovej vody vyšlo že je všertko OK.... Len proste maličký ešte nebol pripravený na cestu do sveta ☹

minka21
27. okt 2009

vejul to je hrozne 😒 ja tu plodovu teda fakt nechcem,, sak po porode tak ci tak babatkam robia vysetrenia nie?tak potom zistia vsetko,naco uz teraz sa s tym stresovat:(

minka21
27. okt 2009

inak rano som si pustala ze mozarta pre baby🙂a teraz strasne sa mi paci od The Gossip--Heavy cross...mensia reklama🙂 nemozem sa toho nabazit🙂

vejula
27. okt 2009

Jasnačka, že po pôrode ti spravia všetky vyšetrenia.Neboj... Ten odber plodovej vody má význam iba pre holky, ktoré by si choré dieťatko dali zobrať... No lenžie ja by som na potrat nešla nech by boli výsledky akékoľvek... Ja by som to psychicky nezvládla. Je to predsa moje dieťatko nech je akékoľvek, a budem sa musieť zmieriť so všetkým... Aj ked viem že by to bolo ťažké oveľa ťažšie by bolo pre mna sa bábatka vzdať 😔

marika1902
27. okt 2009

baby podme mysliet pozitivne ja verim tomu ze nase deticky budu zdrave a krasne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre