Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jana3
12. aug 2009

wow, to je fakt ako z akcneho filmu🙂

lucinka1104
12. aug 2009

zuzi drža sa snad to bude dobré ja som krvácala 3-4 razy a bolo to dobré poslali am vždy domov s liekmi

lucinka1104
12. aug 2009

seus to už hej 🙂

maxii
12. aug 2009

ahojte tak som od lekarky naspat, videla gestacny vacok 1 cm ale nevidela v nom este embryjko, tak mi vzala krv a v piatok uvidime ci hcg stupa tak ako ma....tvarila sa ze to embryjko by tam uz malo byt, tak snad bude vsetko OK 😖 😖 😖

ale verim ze ano 😉 😉 mozno som mala neskor ovulku

maxii
12. aug 2009

sesuska to je riadny pribeh, na film 😉

zuzulik drz sa!!!! mali by ti nasadit ten duphaston podla mna...

martina05
12. aug 2009

seus ty si niečo ako MC Gyver 😀 😀 😀 😀 😀

aktakk
12. aug 2009

maxii neboj, aj embrijko bude vidiet...tusim, ze ziadna z nas tu pomaly nenapise ziadnu dobru spravu. mali by sme aspon sem tam vtip nejaky napisat. 🙂
musime verit, ze vsetko bude dobre!!!

seuska
12. aug 2009

no tiez mam pocit ze sa tu len zle veci pisu ☹ snad to vsetkym dobre dopadne.
maxii neboj sa bude to vsetko ok, urcite...
aj Zuzka dobre dopadne uvidite, uz cakam na jej prispevok, drzim jej palce...
dievcata dakujem, fakt bol vcerajsi den ako z filmu 😀
martinka no hej MC Gyver by bol zo mna v tej cakarni, ak by ma tam zamkol, lebo este aj mobil som mala vypnuty, tak bud by som musela zostat spat na lavicke a cakat do rana, alebo nejakym sikovnym trikom odomknut dvere 😀

jannuulik
12. aug 2009

Zuzka drž sa.... ja som mala slabe krvácanie a špinenie po ultrazvuku 😒 , ale nie vždy

Seus dobrá story 🙂 , inač ja som raz vybavovala u vás na matrike rodný list, potrebovala som ho súrne súrne a tie ženy boli také akčné 🙂 , do týždňa som mala dokonca dva doma 😉

katulienka.
12. aug 2009

tak ja sa k vam pridavam, tiez mam termin v aprili 🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxii
12. aug 2009

dievcata ja verim, ze hcg v piatok mi potvrdi ze vsetko je OK🙂 mozno bolo na embryjko este skoro....mozno som len 5tt a nie 6tt, takze myslim pozitivne 😵 😵

zanulienka
12. aug 2009

caute baby aprilove,trosku som sa zacitala a tiez mam babenku aprilovu a tiez som si toho uzila az dost.najprv to vyzeralo na potrat,neskor na nevyvyjajuce sa embryo a posledna davka bola,ked ma doktorka poslala domov z tym,ze"cakajte na potrat.a teraz mam krasne 4 mesacne dietatko,zdrave a stastne.takze len tolko k tomu,ze neverte vsetko co doktori povedia. 😉

civavava
autor
12. aug 2009

ahoojte kocky, seuska, ty koki to aky pribeh, wow! hotova krimi🙂)

ja beriem tiez kyselinu listovu, aj Prenatal od Jamiesonu a laktobacily 🙂

ozaj babenky, vam tmavnu bradavky? lebo mne VOBEC, su stale take blede ako pred tehu 😒

zanulienka, diki za pozitivne spravy a podporu ... 🙂

civavava
autor
12. aug 2009

maxiiii, drzim palceky na piatok!!!!!

aktakk
12. aug 2009

Civava: Ani mne nie...ani naznak 😒

lucinka1104
12. aug 2009

baby na tmavnutie bradaviek mate čas počkajte ešťe aj zle vam možno bude užívajte si tehu, že vam nič nie , príznaky prichádzajú v 7-8 tt
laktobycili sa majú brať , ale s prestávkami nie v kuse 😉

maxii myslieť pozitívne je najdôležitejšie

maxii
12. aug 2009

zanulienka, lucinka dik za povzbudenie - vy ste uz skusene mamicky 😵 😅 😅

ja si tiez myslim ze lekari nasniekedy zbytocne nastrasia ved kedysi nebolo sono a len prehmatom zistili ze zena je tehotna a neriesili dutinku, embryjko, srdiecko, vsetko az neskor sa zistovalo a tu sme 😅 😅

ale zase nechcem im krivdit, niektori su velmi mili a vsetko vysvetluju ako ta moja dnes, az moc 😅 😅

zuzana1971
12. aug 2009

ahojte babulky
tak ja som mala dost tmavej krvi, ako som vam pisala doobeda v robote (viac nez spinenie), lekar mi telefonicky povedal, ze mam prist az o 13hod, nahodou bola v robote lekarka, lebo akurat bola u nas akcia ze sa darovala krv, tak mi dali deku na zemi v zasadacke, kde som si lahla, a chodila tam skoro cela robota sa najest, napit a posediet po odbere, a cumeli co sa ja vyvalujem na zemi, ale mysleli si mozno, ze som odpadla ked aj mne brali krv, a lekarka ma ukludnovala lebo som velmi plakala...a cakali sme do 12,45 na sanitku ktora prisla pre krvicku, a odviezla aj mna mojmu doktorovi...v cakarni boli 2 predo mnou, prisla dalsia po mne, ze kto je posledny, ja ze ja, ale som akutny pripad, vysla sestricka a brala karticky poistencov a jedna predo mnou taka vyfintena 50 rocnsa panicka sedstricke, ze onaje na rade, akoze ona mna nepusti dopredu...sestricke som povedala o co ide, kaslala na mna. Ta druha co bola predo mnou ma nastastie pustila, zlata mlada baba, lekar hned ako ma videl ma volal k sebe do miestnosti, sestricka ze este donesie kartu, on ze nemusi, ze uz si ju zobral, takze ma cakal, on uz vcera ma chcel dat na PN, tak dnes hned prve, ze idem na PN, pozrel ma, povedal, ze nic take tam nevidi, len nieco hnede (krv?), dal mi duphaston, prednasku, ze musim lezat nech sa neopovazim ist do roboty, atd,atd. Bola so mnou kolegyna, odprevadila ma domov. Lenze doma som si teraz vytrpela v strese 4 hodiny lebo nado mnou prerabaju byt a VKUSE vrtali do betonu vrtackou ci zbijackou ci ako sa to vola, som myslela ze sa zblaznim, a vraj nklud na lozku toto teraz kazdy den pocuvat 😖 Po 4 hodinach hluku som na dne. Keby som isla do roboty tsk by som v klude isla rano 15 minut pesi pomalicky cez kludnu stvrt, v robotke by som v klude,tichu sedela, roboty je teraz malo, pisala vam, cez obed by som isla na dobry obedik s kolegynami...a tu vrtacka hluk, az ma z toho boli hlava, brusko, sma medzi 4 stenami, neviem ci mozem ist kazdy den do obchodu kupit si papat, mam milion veci na vybavovanie, kupovanie,cakala som na vyplatu, dnes dosla a ja musim lezat...ako aby ste pochopili, mne nejde o to byt v robote, ja nie som karieristka, ale byt v tichu, klude, a nie sama so svojimi strachmi pri hlucnej vrtacke. Jedine plus v robote mi dali internetovu kartu aby som mohla robit doma, takze mam aspon internet a mozem vam teraz napisat...inak by som sa nemohla 100 rokov ako ozvat

zuzana1971
12. aug 2009

babulky citala som si vase prispevky, dakujem z apovzbudenia, seuska je hrdinka, maxii ty si sa nepytala na to srdiecko? neviem ci to vsetko nemam aj s tych stresov kvoli srdiecku. Maxii moj vacok ma len 6mm 😖 a tvoj uz 1cm aj ked je mladsi...dufam, ze moj neprestal rast 😖
babulky vy ako casto beriete duphaston? ja mam brat kazdych 8 hodin, tj 3x denne. Inak lekar povedal, ze do nemocnice mam bezat eby som mala jasnu krv alebo bolesti bruska. Krvacala som len doobeda, odvtedy nastastie nic, ale chodim s obavou vzdy na wc

civavava
autor
12. aug 2009

Zuzanka, teda to je sila...v prvom rade sa tesim, ze mimi je v poraidku a nech to tak aj ostane....moja skus sa nad to povzniest, ja viem lahko sa to hovori, ale ak si lekar mysli,ze je pre teba a mimi potrebne,aby si lezala, tak to sprav...mimi za to stoji...a verim, ze to rychlo ubehne..susedua tiez nebudu vrtat stale .... 😉 skoda ze nie som v BA, ak by si potrebivala cokolvek rada by som Ti pomohla :(....moc ti drzim palce a SUPER ze mas doma net, uvidis, s modrym konikom ti ten cas prejde rychlejsie 🙂 DRZ SA

zuzana1971
12. aug 2009

maxii mne o embryjku nehovoril lekar vobec nic 😖

zuzana1971
12. aug 2009

civavka dakujem, si zlata, no doky nevedel ci je mimi ok, kedze stale nebolo este srdiecko 😖 tak mi ostava len dufat a za tyzden idem na ultrazvuk znova

civavava
autor
12. aug 2009

zuzi, baby tu pisali, ze srdiecko je az neskor....tak musis verit!!

fida
12. aug 2009

Zuzi, srdiecko ma este cas, ja mam termin 1 den po tebe a tiez som este nemala srdiecko. Teraz len musis lezat a papat tabletky. Dal ti aj ascourtin? Ten je proti krvacaniu. Kedy mas prist na dalsiu kontrolu? Ja az 2.9., ale ak zacnem opat spinit, mam utekat do nemocnice. Drzim palceky, pekne oddychuj a mysli pozitivne. Viem ze je to tazke ale musime verit ze vsetko dobre dopadne. Drz sa.

zuzana1971
12. aug 2009

fiduska ascourtin mi nedal. v piatok idem k nemu na krv, pre vyswledky krvi potom po 3.9. a buduci tyzden kvoli srdiecku k jeho kolegovi, lebo on ma dovolenku...to lekar ma vceravystrasil s tym srdieckom, keby povedal, ze to je normalne tak sa nestresujem

fida
12. aug 2009

neboj Zuzi, ked ti povedal ze si v 5tt aj nieco, tak je jasne ze srdiecko nebolo. Budem drzat palceky. Mna ani na srdiecko neobjednaval... Tak tiez som na tom vselijako. Hlavne bud kludna a oddychuj.

lucinka1104
12. aug 2009

srdiečko začíja byť najskôr posledný deň 6 tt a najneskôr posledný deň 8 tt

maxii
12. aug 2009

zuzi uff,konecne si napisala super ze ti dali ten internet.
Kde byvas v BA? napis mi do IP.
Ja som v BA kazdy den vpraci a mozem ti priniest hocico by si potrebovala,oki? 😉 😅

zuzi inak ja si myslim ze tvoje embryjko tam uz je a to ma tych 6 mm 😅 😅

hlavne mysli na dobre vec, nie na zle,oki?

zuzana1971
12. aug 2009

fidus dnes som bola uz 6tt plus 3 dni a nie 5tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre