• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
civavava a okrem toho,ze je tam u vas urcite vacsi komfort su aj nejake speci veci okolo porodu? :confused: budes chciet rodit normalne na koze alebo do vody alebo nejak inak? tam je tych moznosti urcite viac ako tu :rolling_eyes:
2. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem na 99% v ruzinove tiež...cheerlady, možno sa stretneme v čakárni :sweat_smile:
2. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa neviem rozhodnut medzi Ruzinovom a Antolskou. :confounded: Ruzinov mam blizsie ale zas moja lekarka rodi na Antolskej a asi by som chcela rodit u nej. Nepoznate ju nahodou? Mudr Durinova - je z Procare
2. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cheerie, ja idem na cisarsky, kvoli ociam, takze o ine sposoby porodu som sa nezaujimala...ale ten komfort tu je - budem v obycajnej statnej porodnici, ktora ale vyzera ako 4* hotel...sama na izbe, resp. s manzelom, samostatna kupelna, rooming-in ci ako sa to vola - ze si stale so svojim babatkom.....
Moje 3 kolegyne tam rodili a ked som videla tie foto izieb, tak som zirala....plus pristup personalu je vraj perfektny....a to je statna porodnica, neviem si predstavit, jak vyzeraju potom tie sukromne :astonished:
2. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi - co sa tyka toho morfo . v tom GYN fiv mi povedali, ze sa neda objednat len na morfo, ze sa musim objednat aj na morfo aj na 3D, ze na 3D akoby overia vysledok toho morfo...
a ja som nebola 100% rozhodnuta, ci chcem aj 3D....ale teraz neveim, kde mam ist na morfo tak , aby to nebolo viazane aj na 3D..
no ja som mala hned jasne,ze v ruzinove-z kramarov mam taky blby pocit a na antolsku nejdu moc dobre reci... :unamused: a o ruzinove som aj citala dost pozitivnych skusenosti-hlavne s lekarmi.o izbu mi ani tak nejde,tie 4dni tam nejak prezijem,ved predsa idem do nemocnice a nie do luxusneho hotela,takze s tym sa treba zmierit :unamused: ale urcite budem chciet nadstandard,ak bude prave volny :sweat_smile:
adasik je to mozne :grinning: a chces mat pri porode aj manzela/partnera? :confused:
autor
jaaj a este ze vraj tu epidraul davaju uz bezne vyse 20 rokov automaticky, a zena ked si ho NEZELA, tak ma na to upozornit lekara :wink: cize presne naopak ako u nas...
2. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sorry, epidural :slight_smile:)
2. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som min. rok planovala rodit na Kramaroch, lebo tam aj byvam a mam to najblizsie...ale potom som potratila a potom sla von, tak sa to nekonalo...ale aj tam je ze vraj nadstandardne oddelenie, ktore je vraj moc super...
2. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka aha,takze ty nemusis mat obavy z porodu ako my ostatne :sweat_smile: ach jaj,kedy slovensko bude na takej urovni....asi fakt NIKDY :angry:
2. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snad casom bude, asi ani tu a inde na zapade to nebolo odjakziva super, len mali ine moznosti skorej, ako SK...a trocha je to aj o ludoch... :wink:
2. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak kedysi som citala, ze Slotova manzelka vraj rodila dceru na Kramaroch na tom nadstandarde a vraj bola maximalne spokojna :astonished:
2. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka ja nehovorim,ze na kramaroch je zle,len su mi take nejake nesympaticke :confounded: no a dalsia vec je ta,ze ked to bola slotova manzelka,tak okolo nej asi aj inak skakali :rolling_eyes: vies jak to je na slovensku... :rolling_eyes:
2. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi hej, lebo sa bali jej muza :slight_smile:))))

:grinning:
2. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to, on ked si tam hubicku otvoril :grinning: :grinning: :grinning: hned tancovali jak on piskal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: pripadne tam dal v podgurazenom stave facku dakemu lekarovi .... :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nieeeeeeeeeeeeeee,ved on nepijeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi vidim,ze si uz aj fotky pridala,no ja mam uz trosku vacsie brusko,idem pridat aj ja :grinning:
2. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cheerie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jasne, sup s fotom bruska do albumu:slight_smile:

a aj ostatne babenky :wink: mozno by som mohla pridavat foto nasich brusiek do albumu Aprilovky 2010, k tej tabulke, co vy na to? :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi to by bolo fajn-ak by sa ti teda chcelo :grinning: len sup sup sem aj s ostatnymi bruskami :wink:
2. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civa z boku ani nevidno velmi to brusko, akurat z predu sa gulati :grinning:
2. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje by sa tam asi nezmestilo :grinning: Vyzeram ako niektore v osmom mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blondy vsak toto...ja uz tiez xcem mat pekne velke bruskoooo :confused:
2. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi ani mne ho nevidno vobec, a este ani nemam take zagulatene ako ty...ale neboj este budes nadavat, ze ti brani v pohybe... :grinning:
2. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cheerie, neni problem, ked budu fotky, ja ich tam nahodiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj a ten super ferrari kocik co mas v albume, co stoji? ja som taky ani nevidela este nazivo :astonished:
2. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi no tak teraz ich nepridam,lebo mam sirsie usb-cko a na tomto pc mi tam nejde cele strcit :angry:
ten kocik stoji do 10.000czk.nazivo som ho este ani ja nevidela,ale vyzera byt kvalitny,ak je oirignal ferrari-oni maju kvalitne veci-viem z vlastnej skusenosti :wink:
2. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je jasne ze maju kvalitne - a aj pekne veci
ta cena je celkom fajn na to, ze je to ferrari!
2. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,aj ja som bola prekvapena tou cenou! :slight_smile: mm ma predajnu s ferrari vecami,tak som bola do toho "povinne namocena" :grinning:
2. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej cheerie tak to ma mm supeer robotu!
2. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vy si budete kupovat tehu kabat/vetrovku? Ak hej, tak kde? Bo ja som nikde nic take nevidela, vsade len svetre, ale zimne kabaty ee.....mm varvi, ze si mam kupit v normalnom obchode, ale o 2 cisla vacsie.... :unamused:
2. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok