Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
2. nov 2009

civavava a okrem toho,ze je tam u vas urcite vacsi komfort su aj nejake speci veci okolo porodu? 😕 budes chciet rodit normalne na koze alebo do vody alebo nejak inak? tam je tych moznosti urcite viac ako tu 🙄

adasik
2. nov 2009

ja budem na 99% v ruzinove tiež...cheerlady, možno sa stretneme v čakárni 😅

lubkamik
2. nov 2009

Ja sa neviem rozhodnut medzi Ruzinovom a Antolskou. 😖 Ruzinov mam blizsie ale zas moja lekarka rodi na Antolskej a asi by som chcela rodit u nej. Nepoznate ju nahodou? Mudr Durinova - je z Procare

civavava
autor
2. nov 2009

cheerie, ja idem na cisarsky, kvoli ociam, takze o ine sposoby porodu som sa nezaujimala...ale ten komfort tu je - budem v obycajnej statnej porodnici, ktora ale vyzera ako 4* hotel...sama na izbe, resp. s manzelom, samostatna kupelna, rooming-in ci ako sa to vola - ze si stale so svojim babatkom.....
Moje 3 kolegyne tam rodili a ked som videla tie foto izieb, tak som zirala....plus pristup personalu je vraj perfektny....a to je statna porodnica, neviem si predstavit, jak vyzeraju potom tie sukromne 😲

cicimon
2. nov 2009

kiwi - co sa tyka toho morfo . v tom GYN fiv mi povedali, ze sa neda objednat len na morfo, ze sa musim objednat aj na morfo aj na 3D, ze na 3D akoby overia vysledok toho morfo...
a ja som nebola 100% rozhodnuta, ci chcem aj 3D....ale teraz neveim, kde mam ist na morfo tak , aby to nebolo viazane aj na 3D..

cheerlady
2. nov 2009

no ja som mala hned jasne,ze v ruzinove-z kramarov mam taky blby pocit a na antolsku nejdu moc dobre reci... 😒 a o ruzinove som aj citala dost pozitivnych skusenosti-hlavne s lekarmi.o izbu mi ani tak nejde,tie 4dni tam nejak prezijem,ved predsa idem do nemocnice a nie do luxusneho hotela,takze s tym sa treba zmierit 😒 ale urcite budem chciet nadstandard,ak bude prave volny 😅
adasik je to mozne 😀 a chces mat pri porode aj manzela/partnera? 😕

civavava
autor
2. nov 2009

jaaj a este ze vraj tu epidraul davaju uz bezne vyse 20 rokov automaticky, a zena ked si ho NEZELA, tak ma na to upozornit lekara 😉 cize presne naopak ako u nas...

civavava
autor
2. nov 2009

sorry, epidural 🙂)

civavava
autor
2. nov 2009

ja som min. rok planovala rodit na Kramaroch, lebo tam aj byvam a mam to najblizsie...ale potom som potratila a potom sla von, tak sa to nekonalo...ale aj tam je ze vraj nadstandardne oddelenie, ktore je vraj moc super...

cheerlady
2. nov 2009

civavka aha,takze ty nemusis mat obavy z porodu ako my ostatne 😅 ach jaj,kedy slovensko bude na takej urovni....asi fakt NIKDY 😠

civavava
autor
2. nov 2009

snad casom bude, asi ani tu a inde na zapade to nebolo odjakziva super, len mali ine moznosti skorej, ako SK...a trocha je to aj o ludoch... 😉

civavava
autor
2. nov 2009

inak kedysi som citala, ze Slotova manzelka vraj rodila dceru na Kramaroch na tom nadstandarde a vraj bola maximalne spokojna 😲

cheerlady
2. nov 2009

civavka ja nehovorim,ze na kramaroch je zle,len su mi take nejake nesympaticke 😖 no a dalsia vec je ta,ze ked to bola slotova manzelka,tak okolo nej asi aj inak skakali 🙄 vies jak to je na slovensku... 🙄

civavava
autor
2. nov 2009

asi hej, lebo sa bali jej muza 🙂))))

😀

cheerlady
2. nov 2009

sak to, on ked si tam hubicku otvoril 😀 😀 😀 hned tancovali jak on piskal 😀 😀 😀 😀

civavava
autor
2. nov 2009

😀 pripadne tam dal v podgurazenom stave facku dakemu lekarovi .... 😀 😀

cheerlady
2. nov 2009

ale nieeeeeeeeeeeeeee,ved on nepijeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

cheerlady
2. nov 2009

civi vidim,ze si uz aj fotky pridala,no ja mam uz trosku vacsie brusko,idem pridat aj ja 😀

civavava
autor
2. nov 2009

cheerie 😀 😀 😀 😀

no jasne, sup s fotom bruska do albumu🙂

a aj ostatne babenky 😉 mozno by som mohla pridavat foto nasich brusiek do albumu Aprilovky 2010, k tej tabulke, co vy na to? 🙂

cheerlady
2. nov 2009

civi to by bolo fajn-ak by sa ti teda chcelo 😀 len sup sup sem aj s ostatnymi bruskami 😉

blondy12
2. nov 2009

civa z boku ani nevidno velmi to brusko, akurat z predu sa gulati 😀

lubkamik
2. nov 2009

no moje by sa tam asi nezmestilo 😀 Vyzeram ako niektore v osmom mesiaci 😝

civavava
autor
2. nov 2009

blondy vsak toto...ja uz tiez xcem mat pekne velke bruskoooo 😕

blondy12
2. nov 2009

civi ani mne ho nevidno vobec, a este ani nemam take zagulatene ako ty...ale neboj este budes nadavat, ze ti brani v pohybe... 😀

civavava
autor
2. nov 2009

cheerie, neni problem, ked budu fotky, ja ich tam nahodiim 😝

ozaj a ten super ferrari kocik co mas v albume, co stoji? ja som taky ani nevidela este nazivo 😲

cheerlady
2. nov 2009

civi no tak teraz ich nepridam,lebo mam sirsie usb-cko a na tomto pc mi tam nejde cele strcit 😠
ten kocik stoji do 10.000czk.nazivo som ho este ani ja nevidela,ale vyzera byt kvalitny,ak je oirignal ferrari-oni maju kvalitne veci-viem z vlastnej skusenosti 😉

civavava
autor
2. nov 2009

no to je jasne ze maju kvalitne - a aj pekne veci
ta cena je celkom fajn na to, ze je to ferrari!

cheerlady
2. nov 2009

hej,aj ja som bola prekvapena tou cenou! 🙂 mm ma predajnu s ferrari vecami,tak som bola do toho "povinne namocena" 😀

civavava
autor
2. nov 2009

jeeej cheerie tak to ma mm supeer robotu!

civavava
autor
2. nov 2009

baby, vy si budete kupovat tehu kabat/vetrovku? Ak hej, tak kde? Bo ja som nikde nic take nevidela, vsade len svetre, ale zimne kabaty ee.....mm varvi, ze si mam kupit v normalnom obchode, ale o 2 cisla vacsie.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre