Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
3. nov 2009

Ja by som pri porode urcite niekoho chcela, mamku alebo manzela. Manzela asi skor, aj on sam hovori, ze pojde, tak verim, ze nazor nezmeni 🙂

blondy12
3. nov 2009

cheerlady no teraz som podla poslednej MS uz 16tt od soboty...a 16.11 budem uz 18tt+3dni, no podla posledneho sona, kedy mi prehodil termin porodu na 1.5, som akoby 15tt, takze budem 17tt+3dni, no ja neviem

inac lenka aj mna pobolieva v podrubsku...tak ma bolelo pred dvoma tyzdnami a bolo to z unavy, treti den to nejako prestalo a preslo to, ked som doma prelezala vikend...no a potom mi bolo super, a teraz mi je zas nejako blbo, som zas spala...som unavena strasne...a este k tomu ani mm nie je doma, siel na sluzobku 😒 na 3tt, tak fasa...

blondy12
3. nov 2009

inac moj mm, nechce byt pri porode...ze radsej bude mat obraz az krasneho dietatka a mna takisto 😅 , no neviem nie je na to povaha, keby slo o inu zenu ako jeho nebral by to nejako osobne...

oliinka
3. nov 2009

ahoj,tak dnes som bola v poradni,brali mi krv na tu genetiku,tak dufam,že všetko dobre dopadne.ultrazvuk mi spravil len tak,že som stála,aby sa presvečil či malému bije srdiečko,trvalo tak 2 sekundy....moj manžel bol pri prvom porode synčeka a bolo to užasne,velmi mi to pomohlo a aj plačkal ked ho videl prvýkrát 🙂 tak dufam,že pojde aj kdruhemu,ak to bude možné.prvý mi vyvolávali,takže sme to čakali a ako bude prebiehať druhý to je ešte daleko..............inak blahoželám ku všetkým dobrým výsledkom 🙂

stanusa
3. nov 2009

olinka mas zlateho chlapceka 🙂

civavava
autor
3. nov 2009

babenky, posielam zopar linkov, co som dostala od kamosky,mozno sa zidu 😉

http://www.baby-markt.de/

http://www.baby-walz.de/

http://www.baby-direkt.de/

moj manzel k porodu ide, sam to navrhol a tesi sa. napriek tomu,ze idem na cisarak a tu je to nastastie mozne aby k cisarskemu siel aj partner, tak sa tesim 😉

oliinka
3. nov 2009

dakuejm stanusa ja tebe blahoželám k chlapčekovi 🙂

vejula
3. nov 2009

Čavte kočky tak som konečne doma... Som sa nachodila a ešte som mala aj také vyššie topánky, lebo mi povadali aby som mala topánky také vysoké ako na svadbe... Akože žiadne štekle ale na to že nosím uplne bez opatkov sú vysoké a teraz mám nohy vyložené na stoličke a oddychujem. Tak to vidím, že aj na svadbe ked už bude zábava tak sa prezujem do nejakých pohodlných bačkoriek. No inač sa snažím zaháňať všetky negatívne myšlienky a stále si bruško hladkám a prehováram ho nech už kopne poriadne mamičku do bruška aby vedela že je OK. Ale zatial sa mu moc nekce ☹ Nevadí mamička je trpezlivá a počká si 😉
Inač šaty som si už vybrala nakoniec nebudú celkom bilele ale také smotanové až do takej maslovej farby... Ale kedže som blondýnky s bledšou pokožkou tak sa mi to celkom hodí. Som spokojná s výberom 😉

cicimon
3. nov 2009

stanusa - ty si uz bola na morfo? resp vie niekto ako to prebieha? robi sa to zvnutra ci zvonka? a vidno vsetko pekne na monitore? teda ci sa oplati zobrat aj chlapa? 🙂

zuzana1971
3. nov 2009

ahojte babulky, som tu na skok tak zdravim...dnes som bola prvy krat na rizikovom na Kramaroch, objednala som sa k takej dobrej doktorke, ktoru poznam z nemocnice, bola som velmi spokojna, na ultrazvuku som dnes nebola idem 19.11. na morfologicky ultrazvuk, amniocentezu som odmietla, aj som im to podpisala, bala som sa, ze mi budu nadavat, ale lekarka povedala, ze nevadi, ze aj ona odmietla amniocentezu ked bola tehotna

zuzana1971
3. nov 2009

takze este 16 dni si pockam na pohlavie, dufam, ze to bude dievcatko, dnes som si kupila 4 ruzove vecicky 😀

civavava
autor
3. nov 2009

ahoooj Zuzi, vitaj medzi nami, super, ze mas konecne dobru lekarku, tak nech vsetko klape a nech je mimi v poriadku!
Ja idem na morfo 16.11. , uz aby to bolo!

cicimon, vraj je vidno vsetko a moj doki vravel, ze ak sa da, nech dojdem aj s manzelom, ze to je zazitok aj pre chlapa
😵

cicimon
3. nov 2009

potom zreferujte, ako to prebieha....ja som objednana az na 7.12.

adasik
3. nov 2009

cicimon-A kam teda nakoniec ides? Do GF? Vybavila si, co si chcela?

cicimon
3. nov 2009

hej...ked som nakoniec zistila, ze nikde to lacnejsie asi nebude....A ako mi povedali, tak sa neda, ze bez foto by to bolo lacnejsie...cize morfo +3D 73e..

adasik
3. nov 2009

No hej, je to dost drahe, ale ten zazitok-uvidis... 😉 držme si všetky palce, aby to všetko dobre dopadlo 😵

cicimon
3. nov 2009

vdaka 🙂 na svoje narodky mam zavolat na vysledky tripple, tak snad to bude dobry darcek 🙂

zuzana1971
3. nov 2009

civavka ten novy kocik je ten co mas v albume?

maxii
3. nov 2009

zuziii, vitaaaaj 😉 😉 😉 uz budes chodit castejsie, mas uz net doma? 😉

civavava
autor
3. nov 2009

cici a nie je neskoro vtedy na morfo?? ale snad vedia lekari co robia...ja len, ze som citala, ze morfo sa robi v 2o-21tt...

zuzi ano, on je to, nasho srdca sampion 😉 bol v takej super akcii, ze sa nedal nekupit, skoro 40% zlava 🙂

cicimon
3. nov 2009

civavava - ako to pocitam, to bude presne 22tt+0 (moja lekarka ma dokonca chcela poslat az na 14.12.)

civavava
autor
3. nov 2009

cici tak to je potom asi OK ..

zuzana1971
3. nov 2009

maxii este nie, ale kamoska odchadza za 2 tyzdne do Anglicka a [potom by som mala mat po nej net

zuzana1971
3. nov 2009

potom precitam vsetky prispevky od 10.9. co som tu nebola a budem vam pisat ako besna
musim koncit, papa

cicimon
3. nov 2009

civavava - aj ja dufam, ja ked si pocitam tyzdne, tak mi vychadza 17, lekarka mi do TK napisala 16....

prave som dokoncila zemlovku a puncovy kolac - uz len polevu 🙂 muzik ma zajtra narodky 🙂

cicimon
3. nov 2009

vam robia zakazdym sono? mne vcera nerobila, len ma prehmatala a skonstatovala, ze maternica rastie...tak neviem, ci babo neuvidim az na tom morfo..
to ze maternica rastie ma znamenat, ze je vsetko ok?

improvizacia
3. nov 2009

ahojte,
som rada, že ste začali témičku, že či zobrať naše polovičky na morfo. Môj by už strašne rád videl babo - foto z 12tt je síce milé ale keby tak mohol vidieť ako si tam naše malinké pláva - to by bol pre neho zážitok.
Takže ak to niektorá budete mať za sebou dajte vedieť 🙂) ja som nahlásená na výsledky tripletestov a morfo až 29.11.

..a inak ja som zatiaľ rozhodnutá pre Antolskú alebo súkromné sanatórium Koch - ak ho dovtedy znovu-otvoria.
Kramáre mi nie sú sympatické a Ružinov je fajn len ked tam nie je nával a dostanete sa do tej "VIP" sály, ktorá je len jedna. Podla mna v apríly bude dosť veľký nával rodičiek - však ide o dovolenkové detičky a v kurze sú silné ročníky z minulosti...

inak čítam vás stále - len nemám kedy písať, naposledy som to stihla asi na strane 10 🙂)

aktakk
4. nov 2009

Dobre ranko zienky...
Chcela som sa spytat, ci mate este nejake "priznaky" tehotenstva. Konkretnejsie napr. bolest prs. Lebo ja momentalne nemam nic, tak si obcas aj namyslam, ci je vsetko okej.
Ani malinke ma ziadno nestekli ani nic. Iba v sobotu som mala pocit, ze ma 2krat koplo. Ale to je vsetko. To steklenie a bublinkovanie nemusi byt u kazdej, moze nastat rovno kopkanie, nie? Lebo ja uz cakam len a len na to.
Nechcela som hned takto "vystrasene" z rana zacat.. Ale hadam ma chapete 😉

fruchtbar
4. nov 2009

Dobre ranko babulky,
ahoj aktakk,ja tiez nic necitim,ani male....dokonca ani v noci uz nechodievam curat,ale ja som ani ziadne mimoriadne priznaky nemala,ja sa uz zaciatku necitim ako tehotna,len brusko mi rastie a papat mi chuti..... 😀
no a sem tam ma hodia hormony o stenu 😠 ......
Nebojkaj,urcite mame este cas,babätko da o sebe vediet,ja som tiez uz velmi nedockava,ale tym nic neurychlim!

adasik
4. nov 2009

Dobré ránečko...fruchbar-tie výkyvy hormonov a rastuce bruško už o niečom svadčia, nie? 😀
aktakk-neboj, babo zakope, mas este čas, vraj prvorodičky to pocituju tak medzi 20-22tt...
Ja teda tehotenske priznaky mam, neviem, co sa deje s mojim telom, ale priberam ako slon, asi to spomeniem aj doktorovi-už 4,5kg...mne sa to zda dost, na to, že nejem sladke a davam si ranajky, obed+veceru a medzitým jablko, detsku výživu...a to mam porcie ako predtým ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre