Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
4. nov 2009

tak baby,uz som hodila nieco do albumu,aj izbicka je tam...

cheerlady
4. nov 2009

ahojte babule,tak ja som pridala konecne fotku bruska 🙂
stanusa ten osccilococinum poznam-je to taky prasok v takych ampulkach,mne to uz mama nukala,ze to mozu aj tehotne.
co sa tyka veciciek ja mam len jedny ponozticky a minuly tyzden som neodolala a kupila som dvoje bodynka s dlhym rukavom a ciapocku 😵 vsetko unisex,mozno aj preto sa este brzdim,lebo uz by som chcela kupovat s vedomim co to bude 😀

civavava
autor
4. nov 2009

lenka, my nie, my budeme mat komodu a na nej prebalovat mimi, mam to v albume 😉

civavava
autor
4. nov 2009

jeej cheerie, ake krasne brusinko mas! 😵

fruchtbar
4. nov 2009

ja som aj podostavala vla veci od sestier,bola som na slovensku a nabuduce pridem asi az po porode,tak mi uz teraz darovali,co sa dalo! Bielu zavinocku qa kosielky,v ktorych som este ja spavala a plienky, do ktorych som este aj ja s....la! 😀

civavava
autor
4. nov 2009

fruchtbar, ta izbicka je naadherna! wow....

cheerlady
4. nov 2009

🙂 civi dakujem

fruchtbar
4. nov 2009

Dakujem civava,ja si vravim,v jednoduchosti je krasa a potom,mama ma naucila kupovat lacne a prakticke,izbicka je zariadena srdcom a laskou.

stanusa
4. nov 2009

civava vcera som sa pytala lekarky na ockovanie a vyslovene ho neodporuca, doteraz som este nebola ockovana tak neviem co by to urobilo...

fruchtbar ste teda sikulky a okdial mas tu zavinovacku, je perfektna!

fruchtbar
4. nov 2009

tu zavinovacku som si kupila doma v Trencine,je to ceska vyroba od firmy EMITEX

stanusa
4. nov 2009

idem kuknut na nete

civavava
autor
4. nov 2009

stanusa, mne to zas moj gynekolog odporucil, dala som sa pichnut hned ako som zacala 2.trimester, vsetko je v poriadku....ja totiz robim v obrovskom kolektive, kde je to nevyhnutne...a fakt mi to zabera, odkedy sa ockujem, chripku som nikdy nemala, ale ked ty si sa nezvykla ockovat a ani nemas s chripkou problemy, tak je to OK asi aj bez ocovania.

fruchtbar, aj my sme museli pozerat na jednoduchost, lebo v detskej izbicke bude este bielo-cervena vstavana skrina, tak sme aj podla toho ladili izbicku plus je to nabytok, ktory bude "rast" spolu s nasim dietatkom, lebo sa da upravovat, takze mame vlastne 2 v jednom 😉

stanusa
4. nov 2009

tak som ich nasla http ://www.emitex.cz/a-zavinovacka-prechodne.php
dik fruchtbar idem popozerat

fruchtbar
4. nov 2009

no to mas pravdu civava,tak ito sme si aj my povedali,mat dieta je sice prekrasne ale aj celkom slusne drahe,a ak chceme este jedno,musime tieto skutocnosti zohladnovat........

Civava,vy ste si vybrali tiez prekrasnu izbicku,velmi sa mi paci,tam sa bude Renko citit urcite ako maly KRAL !!! 😉

martina05
4. nov 2009

Frucht, no ty si sa teda s tým nakupovaním pekne rozbehla.... Ja vám tak závidím tie izbičky... my musíme na ňu čakať až do apríla- mája... zatiaľ máme jednu izbičku všetci spoločnú ..... Ale snáď si to potom vynahradíme....

A do divadla ideme na nejaké predstavenie NOvej scény - je to prekvapko od MM, tak uvidím. Tvrdil mi že je to dobré, že mu to odporúčali ...🙂))Len neviem čo si oblečiem... Mám jedny úpletové "malé čierne" tak asi tie, do tých sa ešte vpracem....

martina05
4. nov 2009

Tie zavinovačky sú pekné, mne sa páči tá béžová ......

civavava
autor
4. nov 2009

fruchtbar, ved prave..a ako som pisala, ten obchod kde sme to kupili, mal akcie pri prilezitosti 50.vyrocia, takze sme este aj usetrili.

inak aj mne sa velmi paci dreveny masiv ako mate vy, ale sme limitovani tou vstavanou skrinou, takze sme museli hladat nieco biele..... a nie sme natolko bohati, aby sme teraz kupili nieco a ked bude dieta vacsie nabytok vyhodili a zase kupovali iny.....

fruchtbar
4. nov 2009

mna stala ta zavinovacka 24 €,myslim,ze to nie je moc,ked sa vezme do uvahy,ze to mozem este rok pouzivat!!!

civavava
autor
4. nov 2009

tie zavinovacky su uuplne perfektneeeee, fakt prekrasne

fruchtbar
4. nov 2009

deti by si mali od zaciatku zvykat na skromnost,u nas to ani inac nebolo,boli sme 4 baby plus mama a len tato zarabal,nosil 200€ domov,tak si viete predstavit,ako sa mama musela otacat........dalo mi to do zivota vela,nie som rozmaznana a dokazem si vazit hodnotu veci i ludi.
Ale to je na Slovensku asi obycajom....smutnym obycajom ☹

fruchtbar
4. nov 2009

tak som rada,ze som vas trosku inspirovala

civavava
autor
4. nov 2009

fruchtbar,uplne s tebou suhlasim. ja som tiez nebola veru rozmaznavana, a to som jedinacik a moj otec je diplomat...prve rifle som dostala az v 7.triede na ZS 😲 a som tu 🙂
nasi mi dali vzdelanie, zazemie a vela vela lasky a vstepili mi skutocne zivotne hodnoty, za co som im nesmierne vdacna a aj ked som nemala ani zdaleka take veci, ako mali moji spoluziaci, a ani som nikdy nebola v Tuzexe, zijem a som stastna 🙂, mala som vzdy to, co som prave potrebovala.
a k skromnosti budeme urcite viest aj nasho syna 😉

civavava
autor
4. nov 2009

baby, mate niektora z vas susicku na pradlo??? bo tunak je to akoze velmi rozsirene v rodinach s malymi detickami, vraj je to super, lebo ked sa bude vela prat, tak je problem so susenim...
ja nie som nejak zastanca tejto masinky....co si o tom myslite, pouzivate to niektora??? ake s tym mate skusenosti? 😲

fruchtbar
4. nov 2009

to su krasne predsavzatia,ktore dokaze pochopit a vyplnit len ten,co to prezil....

keby len rodicia vedeli,akotu o nich piseme,boli by na nas hrdi !!! A na seba.....

stanusa
4. nov 2009

civava tvoj otec bol spravny clovek 😵

susicku nepouzivam, ale v aprili uz budem susit vonku.

stanusa
4. nov 2009

oprava nie bol, ale je

civavava
autor
4. nov 2009

stanusa 😉 to teda on je, prisny general, ale som rada, ze bol taky....teraz uz len zne plody svojej vychovy 😀

a mas susicku? ja som citala o tom, ze to aj zere vela elektriny..... 😠

a fakt, vsak v aprili sa da susit v pohode vonku, takze kaslem na susicku

stanusa
4. nov 2009

nemam, ale ked som este zila v londyne, tak sme ju mali v dome. bola super, ked clovek potreboval rychlo vysusit veci. potom prisiel ucet za elektrinu a uz sme ju tak casto nepouzivali. ale to bolo pred 5 rokmi. a tiez nie kazde oblecenie by som do nej dala, nici sa rychlejsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre