Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
11. nov 2009

silvia planovali sme svadbu od jari a nakoniec som nam podarilo vziat 24.10. a stym paplonom napodobne 😀
cheerlady aky mas pocit?
pipimiska kde ste boli

dorot007
11. nov 2009

ahojte rada by som sa pridala.v aprili budem maminou prvý krát a rada by som pokecala o všetkom 🙂

civavava
autor
11. nov 2009

baby a my sme zamiesili Renuska vo Francuzsku 🙂))), pri Atlantickom oceane 🙂)))

ten vankus je supeeer, po morfo si hned objednam, aj tie tehu pasy 😉

cheerie aj ja budem tolko platit v gyn five 😎

silvika, vitaj medzi nami 😉 ked chces byt v tabulke, posli mi udaje 🙂)

stanusa
11. nov 2009

ahoj dorot kludne sa pridaj a vitaj 🙂
mala som po svadbe citaka na chlapca - vnutorny pocit, hoci podla cinskeho to mala byt baba

stanusa
11. nov 2009

civava nebodaj na dovolenke 😀

silvia7
11. nov 2009

no vidím, že každá bude mať z časti cudzinca dieťa 😝 a baby kupujete si len nové veci alebo aj použité?? ja som si objednala tehu gate z jednej stranky bazarovej a musim povedať, že sú super aj takú blúzku - je mi trošku väčšia síce, bo ja som krpec, ale prežijem 😉 bo ja som na tom tak, že nerobím, takže som bez koruniek, živí ma priateľ - živnostník, čiže... a sa mi zdá dosť dať 35 Eur za ten vankúš, či ne?? v bazoši som ho našla od 20Eur... tak nefim..

civavava - a aké údaje ti mám poslať 🙂 čo všetko a do IP??

cheerlady
11. nov 2009

stanusa co myslis tym,ze aky mam pocit? 😕 🙂

civavava
autor
11. nov 2009

silvi - tvoj vek, meno otecka, bydlisko a ak mate vybrate mena pre mimi 🙂)) jo, mozes do IP,

inak link na tabulku je na predoslej strane, kukni ju ci sa ti paci 🙂

dorot, vitaj medzi aprilovkami 🙂))

civavava
autor
11. nov 2009

stanusa, jasne ze na dovolenke 🙂))))

civavava
autor
11. nov 2009

link na tabulku 😉 pre nove aprilovky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

silvia7
11. nov 2009

k tomu "vešteniu" to mi "svokra" budúca z dlane vykývala, ak chápete.. ona tak predpovedala pohlavie sebe (3deti) a svojim deťom (4vnúčatá) a všeeetko do bodky jej sedelo.. jej vyjde počet detí aj pohlavie.. takže nám vyšli dve - prvé baba a druhé chalan 😉 ale uvidím ešte, či budem aj to druhé ceť (po pôrode) - ja sa hrozne bojím všetkého s pôrodom súvisiaceho.. ☹

tarinka333
11. nov 2009

Cafky, vitam nove tehulky aprilove 🙂
Inak, my ak budeme mat dievcatko, tak to bude Slovenka jak vysita 🙂 a ked bude chlapino, tak sa zadarilo v Turecku 🙂 na svadobnej ceste. Lebo my sme stihli pred ovulkou aj pocas nej. Zavisi od toho, ktora potvorka bola uspesna - ci odolnejsie zo skupiny zo Slovenska (dievcatko), alebo rychlejsia, no menej odolna zo skupiny z Turecka (chlapcek) 😀 😀 😀

dorot007
11. nov 2009

dakujem. poobede ozvem som v robote a utekam na obed 😀 konečne lebo už sme hladní 🙂

lubi44
11. nov 2009

ahojte,babule,ko sa dnes mavate?silvia vitam ta medzi nami
mna uz 2 dni boli zub,ale zistila som,e nervy to nebudu,neni citlivy na studene a teple...ale objednana som na piatok,veili by se,ze tu virsku maju tehulky zubarov zadamo az do 1 roku dietata?no lenze ja hlupa,este netehulka som neprisla na prehliadku,takze si ju musim doplatit a aj tento prvy zub,ale ostatne co mi bude robit tak mam zadara,no nevyuzi to 😀 dokonca aj recepty,teda lieky ak si chora 😉 ozik neviete,co mi moze dat,ak ma to bude boliet pri vrtani ☹ neviem,ci injekciu moze...
sisa,mne vyvestili chlapceka,teda podla tabulky mi vysiel,aj podla prstienka a este mi vcer povedaa kolegynka,ze pri chlapcoch su problemy zozubami,tak neviem som zvedava,ale uz si to aj pripustam,sestrenica ho uz aj menom zacala volat...potvora 😀

lubi44
11. nov 2009

dorot aj ja ta vitam v aprilovkach...

vejula
11. nov 2009

ČAVTE KOčKY. No tak ja mám doma chorého priateľa, a v sobotu svadbu, tak dúfam že sa vylieči.
Inač moje bude tiež Slovačisko ako repa. Sice ani neviem kedy sa to podarilo, bo to bola náhoda, nejako som sa nesledovala. Takže absolutne si nepamatám a neviem, kedy mohlo byť maličké splodené 😅
Inak mi Akosi začina chrapčať na hrudi asi priedušky. Ako nebolí ma ztiaľ nič ale to chrapčanie ma znepojkojuje. No a inač lubi dnes som bola u zubára lebo ma bolelo dasno pod jedným zubom a som sa bála či sa mi to nezačalo kaziť z vnútra. Lebo moja bývala zubárky mi všetky zubi strašne odfušovala a poriadne mi nevyčistila korene a potom mi sami to tam začalo kaziť. Ale teraz mi povedal, že to budu asi len tie dasná a že mi to nejde otvárať, lebo mi teraz nechce moc pichať injekcie. Ale už som čítala aj názory že to uškodiť nemôže. No mne zatial počas tehu dával iba lokálne umrtvenie, pre istotu. To je veľmi individuálne, každý doktor povie niečo iné.

cheerlady
11. nov 2009

silvi mne vyvestila kamoska s tym krystalom,co si zavesis nad dlan a davas mu otazky a podla toho ako sa kyve,tak ti odpoveda.no a to mi vestila,este ked som nevedela,ze som tehu a vyslo jej,ze chlapec je na ceste 😀

myly
11. nov 2009

ahojte 🙂

cheerlady
11. nov 2009

baby ja som citala clanok,ze lokalna anestezia dietatku nemoze ublizit,takze ziaden strach,ja ked by som isla k zubarovi,tiez by som si ju dala ako vzdy 😉

malalady
11. nov 2009

ahoj myly 🙂))
😀

michalag
11. nov 2009

dorot, silvia vitajte medzi nami 🙂

aj mne mamina "vyvestila" prvy jej vysiel chlapec a naozaj to tak je a druhe mi tiez vyvestila, ale som zvedava ci jej vyjde tip aj teraz, ale dufam ze to je len nahoda, lebo inak nam vyslo ze budeme mat 4 deti 😅 a nam uplne stacia tieto 2 pokladiky 🙂 to sme sa zhodli obidvaja

michalag
11. nov 2009

myly ahoj a vitaj aj ty 🙂

lubkamik
11. nov 2009

ja som si od zaciatku myslela ze bude chlapec aj mi to vsetci hovorila ze vyzeram ze budem mat chlapca a aj tak je 😀

lubi44
11. nov 2009

my sme malicke splodili tu v irsku,ale ze som tehostna som sa dozvedela na svk a este v augustovom cisle vydania evy magazinu som mala v horoskope,ze strasne tuzime s mm,alebo s priatelom po babetku a ze sa mame teraz co najviac snazit,zesa nam to urcite vydari a aj nam to vyslo,takze asi zacinam verit na take veci 😵 mne vysli podla prstienka 3 deti ,no ale aj 2 by asi stacili,este neviem ci to budem zvladat s tymto prvym,ale hadam hej,ked to zvladli iny,tak hadam aj ja
myly si tu nova???ahoj inac.. 😅

silvia7
11. nov 2009

som späť.. 🙂 ďakujem za privítanie všetkým

no inak keď ste už začali o tých zuboch... tak mňa už od začiatku tehu bolievajú 2.. lenže ja som nezodpovedná voči svojim zubom a už 5rokov som u zubára nebola!!! ani neviem, či nejakého mám, teda že ktorého, lebo zo školy sme boli ešte v prváku ale potom som k nej už nikdy nešla, ani nechcem... a vždy keď ma boleli zuby, vyriešili to tabletky.. teraz sa nemôžem dopovať okrem paralenu, ale aj ten nechcem moc brať... len sa bojím, že keď si nájdem zubára, tak tam nehám majland a tiež asi aj šetky zuby 😖

ja som zo začiatku strašne túžila po chlapcovi, predsalen sa mi zdal vhodnejší do "tohto sveta" ako krehké žieňa.. ale teraz som tak naladená a namotaná na dievčatko, že to musí byť Lauruška.. 😵

oohoho.. myslím, že 4 deti by som nezvládla 😀 možno zostanem pri tomto jednom ja osobne.. uvidíme.. 😀

lubkamik
11. nov 2009

dnes neviem v robote obsediet - kupila som si tehotensku suknu a tlaci ma ta obrovska guma - ci latka 😠 Asi ju hned aj predam 😀

lubi44
11. nov 2009

baby mna v sobotu prepadli prvy krat hormony,isli sme do tesca,obliekala som si nohavie tehu,co mi dala kamoska,cislo s,boli mi velke,vsade,tak som sa rozrevala,ze si v zivote nekupim asi tehu nohavice,ze mi je vsetko velke,potom som si obliekla svoje stre,tie uz som citila na brusku,no tak dalsie revy,mm sa na mna dival,chuda mu prislo luto ta si ma ukludnoval a ze kupime tehu nohavice no aj sme museli ist,najmensia velkost,este mi boli trosku velke,ale ma prehovoril aby som si ich kupila,ze sak do nich dorastiem,no este ze neboli az take brutus velke,ale keby ste tie revy videli,uz som sa aj musea potom sama na sebe zasmiat 😀

cheerlady
11. nov 2009

ja sa citim na chlapca,aj vcera,ked som bola u dokiho,tak som cakala,ze mi povie,ze chlapec a vlastne najprv si to aj myslel,ale potom,ze to nie je na 100%. ja som sa na chlapca citila uz ked som zistila,ze som tehotna,potom ma mm namotal na dievcatko,lebo on o inom ani nerozpraval,ale teraz to nejak citim,ze bude chlapec 🙂 aj ked chcela by som urcite aj nejaku mali princeznicku raz 😵

lubkamik
11. nov 2009

ahoj myly 🙂 Tusim mame rovnaky termin, hehe. Aj ked mne doktorka zakazdym povie iny - stale skor a skor 🙂
Ahoj dorot a vsetky nove babenky 🙂

silvia7
11. nov 2009

a babyy, ja som taká zvedavá.. napr. lubkamik - kde chceš rodiť, pozerám, že si z BA, tak o to viac ma to zaujíma... ja neviem, či chcem rodiť v BA... ?? rozmýšľam nad Českom - Břeclav.. čo Váš názor?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre