Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
13. nov 2009

Ja idem zajtra kupit na inzerat ten hlboky peg perego - uvidim ako sa nakoniec rozhodnem - ci ostanem pri nom alebo este kupit aj iny 🙂 Povodne som ho chcela len na terasu ale rozmyslam ze ho vyuzijem ako hlboky...a dokupim sportovy potom 😅

martina05
13. nov 2009

NO ja som o bezpečnosti trojkoliek tiež uvažovala a rozhodne by som nekupovala trojkolku z lacnejších kočíkov, tento Jané sa mi ale na obrázku zdá byť masívny a stabilný - prešiel celkom dobre aj testami. Držala som zatiaľ len ten Nomad, tak uvidíme zajtra ...

martina05
13. nov 2009

Tantama - na všetkých sa vykašli ani moje mená sa nikomu nepáčia ... Hlavne že sa páčia vám. Rozhodne je Grétka pekné meno, nie je otrepané, extrémne .... a myslím si že sa hodí pre dieťa i dospelú ženu ...

martina05
13. nov 2009

Lubkamik, presne tento postup mi doporučuje ďalšia kamoška... Tak zajtra ti želám správny výber a rozhodnutie ...

lubkamik
13. nov 2009

Dakujem Mati 😀

civavava
autor
13. nov 2009

lubkamik, myslim, ze sa neda, ale nam to nevadi, a myslim, ze ani babatku to nebude vadit, ked uz bude v ssportovom kociku, nemusim ho mat tvarickou k sebe, nech sa diva na svet pred seba 🙂)

baby ja som straasne vela kocikov vyskusala min. rok ked som bola tehu a hladali sme, rovnako som straans vela precitala o roznych kocikoch - drahych aj lacnych, sledovala som spotrebitelske testy a jednoznacne u nas vyhrava na celej ciare Jane Slalom Formula Pro.

Navyse, maju ho tu aj 3 moje kolegyne, takze som mala viackrat moznost vidte , ako ho skladaju a rozkladaju, nakladaju do auta, aj som si to vyskusala , sla som aj na prechadzku s ich mimi a kocikom - a nie je o com. Je to perfektny kocik.

Len ta cena je hrozne vysoka a mali sme stastie, ze sme ho tu zohnali za 550 EUR, inak stoji - na SK nad 800 E
😠 😠

kebyze ho tu nemaju v akcii, mala som ho uz zajednany od babenky tu z Konika, pouzivala ho 9 mesiacov a vraj je ako novy, tak by sme kupili ten 🙂

tantama
13. nov 2009

Martinka ďakujem... a Teodor je pekné meno môj bratranec je Teodor a hovoríme mu Tedy a je to stááááášne super človek...

roxi
13. nov 2009

baby, ak môžem poradiť, zo svojich skúseností, aj skúseností iným maminiek čo poznám, fakt sa do toho prvého kočíka neoplatí investovať, po 6 mesiacoch aj tak budete hľadať lepšiu, hlavne ľahšiu variantu a lepšie skladateľný a ten športový aj využijete oveľa viac a dlhšie ako ten prvý, či už hlboký alebo kombináciu, lebo teda tie kombinácie nie sú zlé, len väčšinou sú väčšie a zaberú len zbytočne veľa miesta v aute a ak potom pôjdete na dovolenku tak či tak práve kvôli tomu budete musieť kúpiť nejakú buggynu,

civavava
autor
13. nov 2009

tantamka, Gretka je nadherne meno, kasli na vsetkych ktori pindaju a staraju sa do vasho vyberu..nech sa staraju o seba...aj moj svokor sa paprcil na Reneho - tak som ho slusne niekde poslala 😠

kika29
13. nov 2009

no čo sa týka tých mien tak my nemáme vybraté meno pre dievčatko iba pre chlapčeka. Ked som čakala malú nevedeli sme do konca že čo to bude lebo nám ukazovala iba zadoček a tam sme zase nemali vybraté meno pre chlapčeka. Ja sa poznám s manželom 13 rokov a v tedy mi povedal že on ked bude mať niekedy dcéru tak sa bude volať Vanda. No koho by v tedy napadlo že to bude mať somnou 😀 mala som len 17. Po 7 rokoch chodenia sme sa zobrali a bum máme dievčatko volá sa Vanda a to som ja velmi nechcela ale nemala som šancu to zmeniť 😀. Teraz by som ho za nič na svete nemenila páči sa mi a u nás je asi len ona jedína s týmto menom aspoň som o inej Vande tu u nás v RV nepočula. Tak a teraz by sme chceli nejaké meno čo by sa hodilo pre dievčatko ku Vande ale nevieme 😒 . Máte nejaké návrhy alebo tipy? 😉 CHlapček ked bude bude sa volať Matúško.

tantama
13. nov 2009

civavi moja svokra sa s nami kvôli tomu ani nerozpráva 😠 nie že by mi to chýbalo 😀 dala som foto do albumu... je to taký kočík s taškou vnútornou a aj športový v jednom ... ale cenu neviem mm povedal že to je darček pre malú 😀 😀

roxi
13. nov 2009

kika - napadla ma Vanesa, alebo Sára, ak chcete také menej bežné, aj keď myslím, že už aj týchto mien je dosť veľa,

lubkamik
13. nov 2009

Moj manzel by chcel Felixa - co je tiez netradicne meno a cela rodina je proti 😀 Este sme sa teda nerozhodli ci bude Felix alebo Andrejko 😝

lucinka1104
13. nov 2009

roxi a čo tak Max ???? Lea a Max alebo Lea a Alex ?

civavava
autor
13. nov 2009

tantamka, ten kocik je krasny!! manzel ma super vkus 😉

moja na svokru sa v....r, nema najmensie pravo sa starat do vyberu mena pre VASE dieta

martina05
13. nov 2009

Kika u nás v NR je len v mojom okruhu len jedna Vanda, ktorá sa narodila tento rok v lete .... U mňa je Vanda top už dlhodobo ... Len MM je z toho hotový že ako ju bude volať v zdrobnenine - Vandička - tak to sa mu nepáči ...
Inak mne sa ešte páči aj Hana, Lara, Zara ...

kika29
13. nov 2009

lubka ja ked som čakala malú nevedeli sme čo to je tak som velmi chcela chlapčeka Bruna. Neviem prečo ale strašne sa mi to meno v tedy páčilo. Lenže nikto mi to v rodine neschválil vysmiali ma. Teraz ma to meno ani nenapadlo že by som ho dala. Felix je pekné meno len aby pasovalo aj k priezvisku. Ináč čo som počula vraj teraz u nás letia chlapčenské mená Bruno a Hugo.

roxi tieto mená su tu u nás časté aj s malou chodia dievčatká do škôlky. Ešte tu sú aj Nina, Tamara, Stela, Scarlet, Bianka a podobne.

martina05
13. nov 2009

Tantam ten kočík je peknučký a zdá sa byť aj priestranný- tak toto by som na chlapa nikdy nepovedala...dobrý vkus - klobúk dolu ... To môjmu je to zatiaľ úplne jedno - som zvedavá ako to zajtra prebehne ....

roxi
13. nov 2009

Max sa páči aj mne, len MM nie, aj Félix je pekné, mne sa staršne páči x v mene, ja som rozmýšľala pri Lee aj na Roxanou, ale okolie ma zrušilo, že je to meno ako pre bosorku

civavava
autor
13. nov 2009

baby a mne sa meno Rene prisnilo, este ked som mala nejakych 10 rokov a povedala som si ze ked raz budem mat chlapecka bude Rene..a tesim sa ze to vyslo, paci sa velmi aj mm, hodi sa nam k priezvisku a navyse - bude vyrastat v medzinarodnom a frankofonnom prostredi, kde je to super..a este aj zdrobneniny su krasne - Renusko, Renko, Renuliatko, Renecko 🙂)
tak sme happy 🙂)

tantama
13. nov 2009

civavka ďakujem je zlatý aj mne sa páči🙂) a svokra je truba... jej sa nič nepáči... vieš ja už som jedného syna mala a keď sme sa s mm teraz v auguste brali povedala že ona nám na svadbu nedá ani korunu... vieš ako keby sme chceli všetko sme si platili sami a mali sme len takú maličkú a potom sa zasa hnevala že čo to je za svadbu na pár hodím.... a ták... proste ma nemá rada... asi si predstavovala pre syna niekoho lepšieho ale on ju tiež kašle a ani tam nechodí....

lubkamik
13. nov 2009

Baby, pekny vikend vam prajem 🙂 Mam dnes pol dna dovolenky 😉

kika29
13. nov 2009

martina tak s tou zdrobneninou máme aj my problém. Mojej svokre sa nepáči ked ju volá niekto Vandička a hned aj povie že ona nieje Vandička lae Vanda. Lenže v škôlke ju aj tak deti a učitelky volajú Vandička a ja ju volám Vanduška. Dokonca aj mňa svokra upozornila ked som ju zavolala Vanduška. Lenže je to moje dieťa a ja si ju budem volať ako chcem 😀
Páči sa mi aj meno Wendy ale je to velmi podobné k Vande takže asi to nik neschváli 😒 muž mi to aj neschválil 😀 Nevadí niečo len nájdeme čo sa bude páčiť obom.

roxi
13. nov 2009

musím bežať, ideme na Kramáre, obj. sa na morfo, keď som sa tam zatiaľ nedovolala, len neviem či tam niekoho zastihneme, lebo dnes sme spali dlho, doteraz malá raňajkovala, to ju nesiem rušiť, a až teraz vyrážame

civavava
autor
13. nov 2009

tantamka, tak takato OSOBA nestoji ani za tych par riadkov co o nej poises..nech si trhne nohou..ja mam tiez od veci svokra, ale ja som mu to dala aj najavo a mam ho v prdeli...a nastastie ho vidim 1x do roka a to prezijem nejak..tak sa kvoli nej nestresuj a uzivaj si mm, babatko a VAS zivot, nech vam ho nekazi nejaka osoba co ma problem sama so sebou 😠
sak na kazdeho raz pride....

martina05
13. nov 2009

Civav, presne moje slová... Tantam, určite si nepokazte svoju radosť a šťastie nejakou ...

martina05
13. nov 2009

Lubi aj tebe pekný víkend ....

lubkamik
13. nov 2009

dakujem 😵

kika29
13. nov 2009

baby a už ste niečo pre svoje ratolesti aj kúpili? Ja mám síce vela po malej ale len tak pre radosť niečo nové ste kúpili? Ja zatial nie.

martina05
13. nov 2009

Kika ja len svetrík /to keď som mala obrovskú radosť z výsledkov tripple/ a mamina mi kúpila 2 body a mikinu.... v neutrálnych farbách...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre