Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
17. nov 2009

Vďaka tnatami 🙂 No ja som raňajkovala o 11 bo som dlho spala a osie hniezdo a na to ešte nejaké koláčiky zo svadby a teraz som dojedla kurča akože obed, bo ked si manželík hrial strááášne mi voňalo tak som neodolala 😅 Mne sa maličké hýbe iba tak jemnučko. Nie je žiadne žihadlo aspon teraz. No občas sa ozve tak na pár minút a ptotom na pol dna nič. No snád neskôr bude kopkať častejšie. No a to je dosť veľké. Aj maternicu mám už dosť veľku. Ked som bola minule na poraddni a ked ma prezeral, tak hovoril, už kope že, a takým hlasom akoby ma malo kopať neviem ako silno. Som povedala, že len tak trošku a občas. Asi veľa spinká 😉

cheerlady
17. nov 2009

ahojte babule,tak ja som v praci,ale dnes to nevidim na dlho,o piatej odtialto palim,neni tu ani nohy,tak naco tu budem vysedavat 🙄 no ja tomu jedlu moc nedavam,skor by som stale sladke jedla.na ranajky som mala jeden krajec chleba s natierkou a sunkou,na obed trochu polievky a do roboty som si zobrala jablkovy kolac,co mamina robila,mnam.

ja tiez necitim nejake silne kopance,ale uz by som bola radsej,keby sa to zosilnovalo,lebo niekedy som stale na pochybach,ci je to fakt mimco alebo si to len nahovaram 😕

zuzka gratulujem k chlapcekovi! 🙂 ake mu date meno?

cheerlady
17. nov 2009

zuzi aha,Patrik,az teraz som si vsimla 😀

cheerlady
17. nov 2009

inak my uz mame vybrane mena! Marko bude urcite pre chlapca a pre dievca chcem Lindu-mm sa najprv pacilo a potom,ze ci neporozmyslame este nad nejakym inym,ale ked ho niekde pocujem,tak sa mi velmi paci,takze bude musiet suhlasit 😀

fruchtbar
17. nov 2009

ono sa toho popise,ked je den dlhy....citala som,ze by sa mi mala plet zlepsovat,a namiesto toho som dostala same vyrazky,som flakata a cervena .... aj mama mi uz s celou svojou laskou povedala,ako som oskaredela.....no co,bude to asi baba. A ani nechty nevypovedaju o zlepseni......baby,aj vas pali tak zaha?

Mna pali uz aj ked vodu vypijem!

michalag
17. nov 2009

Ahojte babenky 🙂
ja malinke vcera vecer tiez poriadne kopkalo 🙂 , ale zatial ho citim len ked lezim
cheerlady, mate vybrate krasne mena 🙂

tantama
17. nov 2009

to o tom popísaní máš fru pravdu v druhom trimestri by sme vraj mali byť plné energie a neviem čo.. no ja som stále unavená a spala by som.. nechty neviem mám gelové ale tie vyrážky a flaky mi idu riadne na nervy.. nikdy som ich nemala a teraz ako puberta 😠

vejula
17. nov 2009

No mne sa vyrážky dali hrozne po chrbte. Chvalabohu to tak nieje vidno ako keby som ich mala po tvári. No ale mne zas hovoria že som opeknela a že mi to pristane, že určite bude chlapec. Aj ked som pribrala ale vraj sa mi to hodí že som do tváre peknejšia jak ked som bola chudá. No ja neviem, podla mna by som už mohla s tým priberaním skončiť 😅 No ale podla toho kolko žerem tak asi ťažko, a nedá sa rozkázať, proste ked cítim vône nemôžem si pomôcť. je to jak droga 😕 Inač mne malinké kopká ked zjem niečo dobré, hlavne sladké ale dnes mi troška pokopkáva aj po kuečiatku 😉

fruchtbar
17. nov 2009

no to fakt,tantama,jak nezrele 13-tky

cheerlady
17. nov 2009

frucht z toho si nic nerob,mne to mamina zahlasila este pred mesiacom ako som oskaredela,ze to bude dievcatko! 😠 😀 a je to fakt otras,na zaciatku plet ok,potom som sa vyhadzala,potom som to zase dostala do normalu a teraz je to este horsie,citim sa fakt jak pubertiak 😠 😠 😠 a ta energia...no ako kedy,ja dufam,ze ked sa nastahujeme uz do domu,tak sa dostavi,lebo to ju budem potrebovat 😀

vejula
17. nov 2009

Mno na mne to síce nikto nevidí, ale mne je to blbé ani sa nemôžem dotýkať chrbta to je vyrážka na vyrážke. Humus. Ešte že je zima a je to zakryté. A asi tak pred mesiacom som mala také prsa. Fuj. Také by boli pekné velké a tie vyrážky mi ich uplne hizdili. Sa čudujem že priateľovi sa páčili mne bolo z toho zle. No ale teraz su prsa chvalabohu lepšie, lebo to bolo fakt hnusne.

fruchtbar
17. nov 2009

zajtra sa dozviem,ci to bude ozaj baba,tak aspon budeme vediet,ci mame verit na stare babske povery....

ty este nevies pohlavie?

blondy12
17. nov 2009

inak ja som citala ze aj 15kg je idealne pribratie tak od 11-15kg, zalezi na zene 😝

fruchtbar pekne brusko uz mas 😀 , a mm sa musi tesit aj z toho bruska aj z tych prs co? to moj to berie ako novu hracku, len mu hovorim, ze nech si nezvyka, co ked zmizne, ale on tvrdi, ze nie 😀

ja som zatial pribrala 3,5kg a to som iba v 17tt+3 alebo teda 18tt+3, doktor presne nevie, stale mu pasuje toto rozpatie

cheerlady
17. nov 2009

frucht ja? 😕 ja este neviem,ale mam pocit,ze to bude chalan-asi preto,ze s mm by sme velmi chceli dievcatko a aj on stale rozpraval len o dievcatku,tak si myslim,ze just to bude chalan 😀

fruchtbar
17. nov 2009

ja som dostala pred 2 tyzdnami vyrazka na prsia a vies,co je najlepsie? Sa ich ani nechytat,oni zmiznu same,bo ked som si ich vytlacila,zapalili sa este viac a trvalo dlhsie,kym zmizli....teda aspon u mna to tak funguje...!

Baby nieco obetovat musime,ale preco zrovna KRASU??!!

tantama
17. nov 2009

vejula neboj aj ja dufam že to po pôrode zmizne....a hlavne že bude mimi v poriadku a nejaké tie vyrážky prežijem🙂))

michalag
17. nov 2009

cheer, tak to je aj u mna, tvar mam jak pubertak 😠 a tiez mi vravia ze to bude dievcatko ... ale chute mam ine, skor mi chuti ovocie ako sladke co bolo pri Samkovi bezne ze som vecer zozrala 1 cokoladu 😝 🤐 🤐 🤐

cheerlady
17. nov 2009

miska ved sa ale hovori,ze ked ti chuti maso,slane,kysele,ze to bude chlapec a ked sladke a ovocie dievca! 😕

frucht ano to je najlepsie-nechytat,len ked mne sa spravii aj na mieste,kde tvar prechadza do krku - neviem,ci som sa dobre vyjadrila,no a ja si to vela krat z nudy rypem a potom sa mi to nie a nie zahojit 😠

blondy12
17. nov 2009

inac baby s tymi vyrazkami na chrbté a na tvari som na tom istom, od zaciatku tehu vlastne, ale kazdy mi este nezabudne povedat boze ake strasne, ja viem a co???ta plet nieze by sa mi zlepsila ale je horsia,alebo rovnaka, takze uz mi to pride aj normalne, a som rada, ze nie je leto a chrbat nemusim ukazovat strasne daco... 😠 uz mi to lezie na nervy skusam aj cistit tym a tym a nic nepomaha..

dejna3
17. nov 2009

ja mám pleť - dovolím si tvrdiť - super 😵 ale tiež sa mi urobili vyrážky v dekolte.. keďže teraz výstrihy nenosím, tak ma to netrápi...
na tie príznaky sa tak veľmi nespoliehajte, lebo ja som mala peknú pleť, aj keď som čakala malú... počas tehu sa mi skrátka vždy zlepší stav pokožky... a vôbec - naša malá mala byť podľa úplne všetkých "babských" proroctiev chlap... 99,9% ľudí mi to aspoň tak tvrdilo 😝 a malá im napokon ukázala 😀 😀

zuzana232
17. nov 2009

eh baby podla chutí ako tu píšete tak by som mala mat dievča bo ja ked mám chut tak len na ovocie 😀 😀 😝 😝 😝 😕

cheerlady
17. nov 2009

miska mas vybrane meno Andrea-tak sa aj ja volam a moja mama do dnes hovori,ze krajsie meno mi ani nemohli dat 🙂 a hlavne ked mi povie Andrejka 😀

cheerlady
17. nov 2009

to je jasne,u niekoho to plati,u niekoho nie,len keby som vedela,ci to u mna plati 😀 ja uz chcem tak strasne vediet,co to jeeeee!!! 😀

blondy12
17. nov 2009

mne mama hovori, ze s tou krasou to nie je az tak o pohlavi, ale iba o tom, ze to babo ci to bude chalan alebo dievca bude peknucke...ze viac tej krasy si berie, no vyberte si,ja mam zas napr.nechty v dobrom stave,a chuti mi aj ovocie aj maso, aj sladke ale nie kysle

dejna3
17. nov 2009

baby, ja už aj začínam pochybovať, či to ešte chcem vedieť... bolo to úplne úžasné prevapko na pôrodnej sále... takže už rozmýšľam, či sa mám takto oň pripraviť 😀 😀 ... ale ešte nie som 100% rozhodnutá 😉 chvíľu áno, chvíľu nie 😀 😀

cheerlady
17. nov 2009

ja mam tiez nechty fajn a to som este k tomu dala dole gelove nechty,tak som cakala pohromu,ale musim si zaklopat,ze super 🙂
tak nech si len berie tej krasy,ja chcem mat pekne dieta 😀

tantama
17. nov 2009

ja som pri prvom nevedela.. teda oficialne nevedela.. ale tušila som že to bude chlapček... a aj teraz som od začiatku tušila že to bude dievča a je.... tušak nesklamal 😀

dejna3
17. nov 2009

blondy, no neviem... či je to o kráse bábätka 😔

vejula
17. nov 2009

mno nám sa maličké nechce ukázať ale asi chlapec, všetci mi to tvrdia a podla všetkých tabvuliek a tých príznakov to bude chlap, no až na to že sami na chrbát vysypalo toľko vyrážok. No ja si s tým nič nerobím. Nemám na to nervy a ani si ich tak nevidím aby som ich vytláčala. No viem že keby boli na ksichte tak sa v tom rýpem stále. Tak našťastie sú len tam kde si poriadne nedočiahnem 🙂

dejna3
17. nov 2009

tantama, mne už všetci tými proroctvami tak liezli za celé tehu na nervy - hlavne, keď všetci boli na milión percent presvedčení, že to bude chalan a ešte sa nikdy nezmýlili 😝 😝 tak som si ku koncu začala, želať trošinku viac dievčatko - veď počkajte, všetci neomylní proroci 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre