Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
17. nov 2009

cheer, no ved uvidime bud podla sona, alebo ked sa narodi co nakoniec z tych priznakov bude ... inak aj mne sa paci Andrea - Andrejka, ale nie ked jej povedia Adka, ale vsetko je o tom ako si naucime 🙂 , len vela ludom v nasom okoli sa toto meno nepaci, ale ja ich mozem oserinkat, ved to je nase dieta no nie 🙂

dejna3
17. nov 2009

michalag, presne tak - aj keby sa volala rybana, je to vaša vec 😉

cheerlady
17. nov 2009

ja sa niekedy bojim vecer normalne odlicit,aby sa ma mm nezlakol 😲 😀 aj masku si robim,ked neni doma 😀
no ja by som asi nevydrzala cakat az do porodu a ani by som nemohla,lebo mm od zaciatku tehu caka,co to bude a stale sa vypytuje,kedy to uz budeme vediet 😀 naposledy som mu povedala,ze na tom morfo uz by sme to mohli vediet,tak bol nateseny a potom som vysla a hovorim,ze stale nevieme,tak bol hotovy,normalne smutny a sklamany,som to na nom videla 😕 ale 14.12. na 3/4D sa nam uz hadam drobec ukaze!!! 😀

michalag
17. nov 2009

dejna, vsak 🙂 .. podla mna kazde meno je pekne ked sa mu pekne povie 😉

my sme uz tiez uvazovali o tom ze sa nechame prekvapit a drahy povedal ze to by nebolo zle, ale ja by som to nevydrzala 😝 😀 , ale rozmyslam ze sa s drahym pohram a az do porodu mu nepoviem (teda ak budem vediet co to je) a bude mat prekvapko 🙂 😉

cheerlady
17. nov 2009

miska ja tiez neznasam,ked mi niekto povie Adka-a hovori mi tak svokra 😠 este Ada prekusnem,ale ani to moc nemusim lebo ja som predsa Andrea ani Ada 🙄

dejna3
17. nov 2009

u nás sú všetci strašne zvedaví, a hádam najviac je môj otec 😀 😀 ptom brat a etše svokor a samozrjme mm... a potom, že ženy sú zvedavé a klebetné 😀 😀
tiež rozmýšľm, že ak to teda budem/e vedieť, podusíme ich trošku 😉

dejna3
17. nov 2009

sorry za preklepy 😅

blondy12
17. nov 2009

dejna vies to su babske reci...mas zlu plet dievca,chuti ti toto alebo tamto..tak bude dievca alebo chlapec, kazde babatko je peknucke 😀 a nemyslim si, ze tie vyrazky dopomozu 😝, bude take ake ma byt a pre rodicov bude vzdy najuzastnejsie, vsak ty mas krasnu dcerku (aj ja by som rada...dcerku) - no uvidim na dalsej poradni, snad mi doktor povie ako vianocny darcek, som mu hovorila...ze CHCEM!!!

silvia7
17. nov 2009

čaute babule 😎
no ja mám za sebou teda noc... pred spaním som si dopriala maslový chlebík s jablčkom (teraz moje najobľúbenejšie jedlo) a že to dalo energie tomu drobcovi vo mne!! od piatej rána do pol siedmej som nespala, lebo ono sa mrvilo, mala som pocit, že by najradšej vyšlo von a behalo!! 😀 a drahý si spal ako zabitý... tak som to dohnala potom do desiatej 😀
k tým chutiam, ja som aj pred tehu mala nejakých 6kíl navyše, takže teraz to bude o to ťažšie dať dolu po pôrode všetko.. ale ja napr. nemôžem nič slané, akože keď je polievka osolená, potom napr. som úplne zrušila šunky a salámy.. ešte zvládnem klobásu 😨 alebo aj popcorn!! 😠 ale inak že pridaná soľ, to nie.. včera večer som zjedla na posedenie takú tú roládu kávovú z tesca!!! drahý na mňa len tak pozeral.... čo už.. ja sa môžem aj normálne že najesť tak, že už nevládzem nič, ale aj tak si musím dať aspoň riadok čokolády!!!!!! silaa toto.. a všetci mi hovoria, že som opeknela.. i keď mne sa to teda nezdá.. veľká som ako sloníča a tiež fučím strašne.. a zohnúť sa normálne??hahaha... bejvávalo.. 😢 aj ja rozmýšľam nad cvičením pre tehotné, našla som aj na stránke štúdia miracle (nerobím reklamu) a nie sú ani moc drahé.. uvidíme.. idem pozerať Madagaskar 😝

silvia7
17. nov 2009

ozaj baby, zajtra idem k dr. no som zvedavá, čo mi povie.. ako tak čítam, tak neviem, či je ona zvláštna alebo čo.. ale tak idem len na 3.tiu kontrolu, povedala, že mi bude robiť ultr. - tak drahý chce ísť kuk malé 😀 ale ja vôbec napr neviem aké testy mi robila.. vždy mi brali krv, aj som cikala na papierik 😅, raz mi robila aj vag. vyšetrenie.. jediné čo mi povie, že bábatko je menšie ako by malo podľa PM.. a že či mám otázky... ale ja neviem, čo sa mám pýtať, ona je v poho, ale tak predsalen ja neviem, čo všetko sa má vyšetriť a čo niee.. výsledky mám dobré (tie krvné aj tie iné)..

viete mi poradiť, čo sa jej mám zajtra popýtať?? si urobím poznámky 😀

zuzkabar1983
17. nov 2009

Ahojte babenky,

prave som sa zobudila 😀 Ani neviem ako a zaspala som pri telke ako babo ... na 2 hodiny, ale takeho dpbreho slofika som uz davno nemala 🙂

Co sa tyka tich chuti ...... na mne sa vsetci smeju, lebo som hrooozne na kysle. Niekedy, ked vecer pozeram telku, tak moj mily ma chipsy a ja kysle uhorky, alebo si rovno zoberiem pohar kyslej kapusty a to si vyjedam ako pochutinku. A kapustnicu mame kazdy tyzden 🙂 Cim kyslejsia, tym lepsia 😀 😀 😀
Moja mamina hned od zaciatku vravela, ze to bude chlapcek. A mala pravdu.

majca424
17. nov 2009

ahojte,
čo máte nového? ja mám tiež v poslednej dobe zlé noci, vôbec nemôžem spávať, stále sa prevaľujem, no katastrofa 😒

zuzkabar - ja som už strašne zvedavá, že čo budeme mať, lebo ja niekedy mám strašnú chuť na kyslú kapustu a musí mi ísť niekto vybrať aj večer o 22:00 vybrať priamo zo súdka, 😀 a kapustnicu mávame tiež každý týždeň, lebo na ňu mám stále chuť 😀 😀 😀 ale inokedy zase by som zjedla aj celú čokoládu, mňam, a hlavne jahodkovú Milku 😎 😀 tak už som strašne zvedavá čo to bude, už sa moooc teším 😀

cifroska
17. nov 2009

Ahojte kocky. 🙂
Nasla som si cas sem nakuknut.No ale ste toho popisali.
Zuzkabar ja ked som cakala prve tak som ties jedla casto kysele.
No teraz som pupakova na tvari na ramenach.A papam vsetko doradu.Tak som zvedava. 🙂

stanusa
17. nov 2009

takze podla chuti sa u mna neda povedat, lebo vcera sladke, dnes paprikove...ovocie mi tiez strasne bralo no a vyklul sa z toho chlapec.
moj mm chcel dievcatko, aj v robote boli typy na babu, este sa vravi ze podla mamky ked bola tehotna sa da zistit, ale co ked moja cakala nas s brachom 😀

v sobotu mama varila segedinsky a taky super kysly bol...mnam mnam
😝

vejula
17. nov 2009

No ja kd zjem niečo sladké tak potom musím niečo slané a za tým zas sladké, a tak sa to strieda dookola až kým sa nemôžem nadýchnuť 😅

dejna3
17. nov 2009

aj ja papám hlavne, kyslé a slané ... aj pri sofi to bol tak 😉

silvia, všetky potrebné testy ti dr. určite robí... možno to len nejak nekomentuje... ale pokiaľ by bol nejaký problém, určite by ti to povedala... takže určite bude všetko v poriadku 🙂

ja sa pýtam, čo mi v tej chvíli napadne.. ono to skôr vyplynie z rozhovoru.. a niekedy nemám žiadne otázky

zuzkabar1983
17. nov 2009

Joooj baby, ked tu tak piseme o chutiach, ja som dostala uplne nenormalnu chut na nieco kysle ...... a uz aj varim kolozvarsku kapustu 😀 😀 😀

dejna3
17. nov 2009

ja som robila malej na obed dukátové buchtičky a dala som si trošku z nich, a bola som totalpresladená, hneď som musela do seba hodiť aspoň zopár slaných týčiniek 😀 😀

stanusa
17. nov 2009

vcera sme u svokrovcov vyfasovali skvarky, sice som si dala, ale take mastnaky mi nejdu...este stastie, lebo by som uz bola ako prasiatko 😀

silvia7
17. nov 2009

😉 no naši robili zabíjačku, takže teraz tu mám taký výber, len škoda, že na nič z toho mi nepríde chuť... jaternice, krvavnice, oškvarky, klobásy, kapustnica (zabíjačková), tlačenka.. a ja neviem čo ešte.. ale ja idem robiť bábovku!!! naši len krútia hlavou a smejú sa mi.. 😉

majca424
17. nov 2009

jooooj, takú zabíjačkovú kapustnicu by som si dala 😀 😀 😀

blondy12
17. nov 2009

silvi ja teraz som zavisla na zavinoch - kakaove, tvarohove, makove, orechove mnam...predtym som si dala, ale nie cely vecer pri telke 😅

michalag
17. nov 2009

my sme mali dnes naobed palacinky s cokoladou a slahackou a chlapi si idu dat este na veceru, ale ja si idem spravit nieco slane, lebo mi palacinky vobec nejdu na chut 😝 ... a kapustnicu by som si dala aj ja mnaaaam 🙂

silvia7
17. nov 2009

blondy12 - heej to poznám, no najviac môžem kakaový a makový.. s mliečkom alebo kakavkom... teraz mali akciu v tescu na milku, no mám zásobu teda 😀 ale asi by som sa už mala naučiť piecť a bol by kľud.. verím totiž tomu, že by sa mi nechcelo, tak by som ani nejedla také veci 😀

cicimon
17. nov 2009

caute,
mne tento volny den padol vhod,pozehlila som, popratala, navarila 🙂 fajnu fazulovu polievku 🙂 inac uz od rana pozieram dezert z narodiek 🙂) a konecne som kupila prvu vec na vianoce 🙂
dostala som perlickovy kupel do vane - myslite, ze by som to mohla teraz pouzivat?

civavava
autor
17. nov 2009

ahojte kocky, ale ste popisali dnes, ja som nebola na nete doteraz, doobeda sme v robote pripravovali i oslavu 17.novembra a poobede som bola na endokrynologii na kontrole, vsetko je nastastie super a netreba mi zvysit Euthyrox, tak sa tesiim. 😀

Zajtra idem k zubarovi na tu povinnu prehliadku, dufam, ze nic nenajde 😎

Pisala mi dnes aj Zuzana1971, dnes jej robili morfologicky UTZ a pribudol dalsi aprilovy chlapcek 🙂)
vsetko je v poriadku a pozdravuje vas 😉

civavava
autor
17. nov 2009

ozaj, nove babule co chcete byt v tabulke, aj tie co uz v nej ste a viete pohlavie babatka, posielajte udaje do mojho IP 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

maxii
17. nov 2009

civavka gratulujem a aj zuzke 1971, pozdravuj ju a nech uz pride 😉 😀 😀

civavava
autor
17. nov 2009

dakujem maxii,
zuzka pisala, ze si ide konecne zaobstarat internet tak snad cochvila bude opat medzi nami.
jasne ze ju pozdravim 😉

civavava
autor
17. nov 2009

vejulka, pozerala som foto so svadby, bola si nadherna nevesta a aj tvoj manzel je velmi sympaticky, krasny par ste.
nech vam laska a stastie vydrzia naveky 🙂

martinka05, krasny kocik ste vybrali, velmi sa mi paci 😉

seuska,boli sme na koncerte Cesaria Evora, bolo to super, taka pohodova hudba na styl Buena Vista Social Club 🙂

juj baby este 2 tyzdne do morfologickeho UTZ, asi sa uz zblaznim z tolkeho cakania 😒

navyse manzelik pride tentokrat za mnou az 15.12., tak budem skoro mesiac bez neho...FNUK 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre