Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
17. nov 2009

Ja som testovala 2.8. A to len tak. Pre istotu. Ja som pred tým brala HAK Tak som myslela že preto mešká, lebo vraj to je normálne že pár cyklov po vysadený je aj o dva tri týždne dlhší. Však som skoro odpadla. A mužík ten dva dni potom nespal čo bol z toho uplne paf. Ale v dobrom samozrejme. Šťastný že je taký kanec 😀 😀 😀 že sa mu tak rýchlo podarilo, lebo aj mal trochu strach, ked v dnešnej dobe je to taká bieda s tými spermiami 😀

stanusa
17. nov 2009

zuzi blahozelam k syncekovi 🙂
k tatkovi - tak ale hadam nejaku zodpovednost ma aj on, dufam ze vam bude aspon prispievat ked uz nic ine 😠
viem, ze si samostatna ale aj tak je zodpovedny aj on.

civavava
autor
17. nov 2009

kocky, tak hlasim zatial PREVAHU chlapcekov 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vejula
17. nov 2009

A o koľko čivavka?

zuzana1971
17. nov 2009

stanus ahoj, pochybujem ze bude prispievat

cheerlady, ja uz citim mrvenie baba od 15 tt a teraz asi 4 den uz aj kopanie obcas, take slabunke, ale podla mna som pohyby citila tak skoro lebo uz 3 mes vylihujem (nedobrovolne) v posteli a mam sa cas viac sledovat, resp. viac to citit ked sa lezi v klude, vacsinou vyvadza na vecer a ked idem spat

cheerlady
17. nov 2009

blondy takze ty si otehotnela pocas brani HAK? 😕
vejula aj ja som sa bala kedy sa nam to podari,ked su teraz take problemy,ale na moje potesenie to slo rychlo-na nejaky 4.mesiac 🙂 a tiez som predtym brala HAK.

civavava
autor
17. nov 2009

vejuli, 8 ku 4 😀 😀

zuzana1971
17. nov 2009

civavka a ozyva sa este Ivetka z Holandska? Juj aby som uz mala net a precitala vsetky miliiony prispevkov dozadu

civavava
autor
17. nov 2009

resp. 8 ku 5 😀

civavava
autor
17. nov 2009

zuzi, ivet sa ozvala naposledy niekedy v polke oktobra, po tripple testoch, vsetko bolo v poriadku, mala sa OK, aj v praci - predlzili jej tu zmluvu na rok.
odvtedy sa vsak neozvala...

civavava
autor
17. nov 2009

kocky ja idem spat, nejak ma boli chrbat a som grogy 😕
tak krasny vecer,zajtra si piiiseme 🙂
pa pa dobru nocku

zuzana1971
17. nov 2009

babulky ja uz musim tiez koncit, dufam, ze sa coskoro budeme citat, papa 🙂

vejula
17. nov 2009

No tak pekne 😀 A hovorí sa že sa rodí viac dievčat 😀 A tak sa mi zdá že aj ja ešte pridám chlapčeka. Tak na 90% myslím 😀 Však uvidím, nejdem predbiehať.
No a cheer. Ja som tiež mala strach ked som vysadila HAK, lebo som čítala všelijaké fóra kde kočky museli aj rok chodiť po vysadení na vyvolávačky až potom im prišla normálna mrška. Som mala strašný strach že sa to stane aj mne. Ale tak sa zdá že nebičko stálo pri nás 😉

blondy12
17. nov 2009

fida prosim ta a v akom tyzdni je najlepsie robit ten morfologicky UTZ?lebo ja som im pisala iba ohladom 3D ale chcela by som aby prezreli ci je vsetko ok...

blondy12
17. nov 2009

no brala som HAK, ale bola som chora, brala som tabletky, a este som mala aj hnacky vtedy, tak to mi doktor hovoril, ze sa stane, ze som mala dost oslabeny organizmus, a bolo to v plodnych dnoch,niekedy aj pri HAK mas normalne ovulaciu, nielen akoze, a ze ked som mlada 22r.teraz budem mat 23 tak nevidi v tom problem, a ze teraz tie HAK nerobia problem pre babo dalej, akoze nejake sledovanie baba,ze hrozi nieco zle, tak to uz nejako neberiem, nastastie s partnerom sme boli uz 3 roky a planovali sme svadbu sice v lete 2010 no ale tak budeme mat skor babo 😀 , len to ze este skola no a som vo 4om rocniku, ale tak snad to nejako zvladnem MM sa mi snazi vyjst co najviac v ustrety a ma fajn pracu,ze ma dost dovolenky,aj keby nieco moze ostat doma, tak ale urobime vo februari taku svadbu na urade, nech mame menej starosti pri narodeni

fida
17. nov 2009

Blondy, to sa robi od 18-22tt, pozri si ich stranku. Cisto 3D je najlepsie az po 24tt, vtedy je uz babo krajsie, ale aj pri morfolog. ti ho ukaze na 3D a ked bude pekne viditelne tak aj fotecku spravi. Skus tam zavolat, mne najprv vraveli ze do vianoc maju plno, ale potom mi volali ze budu robit aj cez vikend, ci chcem prist. Tak som sla 😝

blondy12
17. nov 2009

a keby som sla na 3D tak mi povedia aj to ci je v poriadku???ci skontroluje vsetko?aj keby to bolo po 24tt???

blondy12
17. nov 2009

ja teda teraz cakam na vysledky tripple testov, ale tak doktor mi povedal,ze keby bolo nieco zle mi zavola,ak nie tak mi to povie,az 21ho decembra na dalsej poradni

vejula
17. nov 2009

Mne tiež tak doki hovorí. Ale bola som tam skôr kvôli jednému potvrdeniu tak som si rovno vypýtala aj výsledky. Inač pekný príbeh s tým tvojim otehotnením. Ale tak aj tak dobre. Ked človek moc plánuje tak sa nakoniec môže stať že sa k tomu vôbec nedostanú. Tiež som teraz otehotnela hned ako som vyšla výšku a nebudem mať nárok ani na materskú bo som vôbec nerobila, a ked budem mať nastupiť budem t o mať fest ťažké lebo žiadna prax a no a čo. Stále verím že si prácu nájdem a že to nejako zvládnem. Ved horšie by bolo keby sme bábo nemohli mať aj niekoľko rokov. To je oveľa väčšie trápenie.

blondy12
17. nov 2009

no vejulka ono to bolo aj tym,ze mne ten HAK poriadne nezabral, lebo ja som mala asi 4mesiace pauzu, kvoli tomu,ze som brala uz velmi dlho, no a este toto k tomu pribudlo,ze som pochorela, tak to nejako poriadne nezabralo hned na prvy mesiac,ale po babatku sme tuzili, no ja tiez nic nedostanem,ziadna materska,ale aspon prax mam trosku,lebo som cele tri roky robila,a este teeraz robim vedlajsiu specializaciu Ucitelstvo na ekonomiu a uctovnictvo, tak budem mat pedag.minimum, a aspon nieco do buducnosti 😀

vejula
17. nov 2009

No aj ja som si robila to DPŠ a teraz ešte musím odovzdať prácu a skúšky ma čakajú. No však uvidíme ako to bude.

alicc
17. nov 2009

ahojte babulky.
ja som doteraz pribrala 3 kg. strašne by som už chcela vedieť čo to bude a na poradnu idem až o týžden. dúfam, že to bude vidieť. 😉 😉 😉

vejula
17. nov 2009

Ahoj alic. No ja už by som tiež rAda vedela ale nechce sa nám zatial ukázať. Na budúci týžden mám genetický ultrazvuk tak uvidíme či už nám ukáže čo skrýva.

alicc
17. nov 2009

pri dcerke to nebolo vidiet až do konca, lebo bola opačne otočená a ešte si na tom svojom ustrojenstve aj sedela. 🙂

vejula
17. nov 2009

Tak ste mali tajomstvo až do konca 😀 Ale aj to má svoje čaro. No a čo by si si teraz viac priala??? Či je to jedno?

kika29
17. nov 2009

Ahojte. ja zajtra idem do poradne tak dúfam že mi bude robiť aj ultrazvuk a som veľmi zvedavá či mi bude vedieť povedať čo čakáme. 🙂 Aj vy ste pred poradňou nervozdne? Ja som ale neviem prečo.

alicc aj moja malá sa skrývala až do konca 🙂 a mali sme prekvapenie ked sa narodila 🙂 Tak teraz som zvedavá čo sa ukrýva v mojom brušku a snad sa to zajtra dozviem. 🙂

cheerlady
17. nov 2009

blondy ja budem mat v pondelok 22,s mm sme skoro 5rokov,vzali sme sa teraz v juli a hned sa nam aj podarilo babatko 😵 ja pracujem odkedy som skoncila gympel,t.j. od 18rokov,byvali sme spolu v podnajme 2roky a teraz sme si kupili domcek.ja snad narok na zvysenu matersku mat budem,kedze som stale robila okrem 1mesiaca.a este studujem 4.rocnik na ekonomickej univerzite-samozrejme externe,takze ma tiez cakaju popri vsetkom inom skusky,ale ja verim,ze to zvladneme,mm ma v tom podporuje 😉

blondy12
17. nov 2009

cheerlady jasne ze to zvladnes,tak to mas pekne, ze aspon tu matersku budes mat a aj ten vyssi rodicovsky,
ja budem mat 12ho decembra 23, ale kedze z gympla som sla rovno na vysku tak nebudem mat ani matersku ani vyssiu rodicovsku, si skoncila dost skoro, ja som gympel skoncila pomaly ako 20rocna 😀 , este deviatka ma postihla a aj v 7ich prvy rocnik,keby som nemala deviatku tak uz som v piatom a az tak to velmi neriesim ten posledny rocnik by sme nejako dokopali,ale tak snad to nejako zvladneme, MM povedal, ze ked budem musiet v juny odist na skusky tak sa postara,nenecha to iba na mne,tak je zlaty,hoci obaja nevieme ako to budeme zvladat 😝, ale myslim pozitivne 😀

fida
17. nov 2009

Blondy, jasne ze skontroluje ci je babo ok, ale nebude to take presne a dosledne ako pri tom morfologickom.
Ale ty si mladucka, takze babo bude zdravucke 😉

tarinka333
18. nov 2009

Ahojte kocky, panekcy, nebola som tu sice od vikendu, lebo nebolo casu, ale zapisali ste celych 10 stran! Tak si Vas idem docitam a potom zareagujem.
Inak, zda sa Vam cena postielky aj s madracom za 70e vela? Nemam prehlad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre