Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
18. nov 2009

ahojte. Ja som teraz došla z poradne. Bábo je v poriadku len musím ísť o týždeň na ultrazvuk kontrolný lebo nevedel niečo doktor nájsť ohľadom srdiečka že v tejto polohe čo je to nevie nastaviť. A asi to bude dievčatko ale že si máme nechať ešte rezervu že to nieje isté. Mám sa objednať na 3D že mi urobí záznam. A čo sa týka mňa čo som spomýnala že ma stále pobolieva podbrušku tak niečo mám s krčkom maternice že sa troška odvoril a dal mi na to čipky a budeme to sledovať. Neviem či sa nedám na rizikové alebo možno mi to navrhne aj sám doktor. Strašne dlho mi robil ultrazvuk.

malalady
18. nov 2009

michalag tak mi ho pošleš to čísielka v ip? 😉

michalag
18. nov 2009

jasne, idem ti ich poslat 😉

malalady
18. nov 2009

Dakujem ti 🙂 si zlatunka.. a ty sa kedy ideš objednávat?? 😉

michalag
18. nov 2009

mne vravela ze staci az okolo 19tt, ja sa idem objednat 7.12. 🙂

michalag
18. nov 2009

... a nemas zaco 😉

malalady
18. nov 2009

7.12. si 19tt?? bo ja už som 19tt/3d 😉 ževraj.. no..

michalag
18. nov 2009

tak tam zavolaj a ona ti povie, mne povedala tak ... a ked tam budes volat, tak sa jej ides aj pytat nieco?

malalady
18. nov 2009

že kolko to teda presne bude stát a či budú foto abo dvd

michalag
18. nov 2009

inak to budem tiez 19tt+3d.
Inak ktory TP beriete, ten co vam vychadza podla ms, alebo co vam povedali ked ste boli v 13tt?

michalag
18. nov 2009

a ides aj s muzikom? lebo to neviem ci to je za poplatok, alebo normalne v cene

malalady
18. nov 2009

zrazu poslednú ms... ja neviem ako to počíta lebo raz to tak počíta a raz tak.. takže sama neviem

malalady
18. nov 2009

no chcela by som íst aj s priatelom no

lenka7984
18. nov 2009

ahojte
no ja mám zajtra poradnu a dúfam že nám budu robiť ultrazvuk lebo som už mimi nevidela cca 1,5 mesiaca.
Joj už sa teším ale zaroven aj velmi bojim či všetko OK

michalag
18. nov 2009

tak prosim podas mi potom info, ked tam zavolas, aby sme vedeli, vopred dakujem 🙂

malalady
18. nov 2009

michalag jasné dam ti vediet.. 😉 😀 ale ešte sa musím poradit s chlopom či fakt možem 😉 😀 😀 😀

michalag
18. nov 2009

ved jasne 🙂
my sme uz rozhodnuti, tak uz musime len cakat, ale aspon budeme mat dovtedy este morfologicky uzv

malalady
18. nov 2009

vidíš to.. tak ja tam zavolám potom teda v pondelok po sone 😉

michalag
18. nov 2009

malalady 🙂 😉 a teraz ta zase objednal Dr. ci si musela ist sama?

malalady
18. nov 2009

dr ma objednal,že tam mám byt na 10:40..

michalag
18. nov 2009

takze zase budes asi cakat 😅 🤐

malalady
18. nov 2009

a vieš čo🙂 ti poviem,že to nejak rýchlo ide .. len zase uvidím tú trápnu sestričku joj.. ju nemusím 😠 😠

michalag
18. nov 2009

ja som tam vzdy o hodinu dlhsie ako mam byt 😒 😠 a sestricku nekomentujem, lebo ...

malalady
18. nov 2009

ano? hm.. ja sa naštastie rýchlo votriem 😀 heh tak možná,že koli tomu som tam neni tak dlho heh 😀 😀 😀

michalag
18. nov 2009

mna sestricka vzdy posle sediet, ze vas som necitala tak sedte!!! 😠 😠 😠 , vravim, ja som od Dr. a som objednana, tak mi povie tak si to vybavte z vasim Dr.!!! Ide ma porazit, taka krava 😠

katka444
18. nov 2009

ahojte zvolencanky. som nebola v tejto teme 100 rokov a prave na vas natrafim. ako sa mavate? idete na 3D?

katka444
18. nov 2009

to kde je taka super sestricka?

ta u nas je strasne zlata. ked som dosla, ze som tehu, sa hadam tesila viac ako ja 😀

michalag
18. nov 2009

katka, no ahoj a ty si kde? Ako sa mate?
S malalady hovorime o sestricke na sone oproti plavarni. Ano, my ideme na 3D a ty?

katka444
18. nov 2009

my sa mame ok. vsetko v poriadku. az nato ze si obcas rano grcnem a vecer musim ist rychlo spat, lebo ked zacnem vyhladuvat tak mi je zle.
este som sa nerozhodla o 3D. mm vravi, ze usetrime peniasky. ze nam staci aj obycajne sono. ale zenska zvedavost, jaj. a kde v ZV sa to chodi na 3D? a kolko to stoji?
a co vy ako sa citite?

katka444
18. nov 2009

inak my by sme mohli byt spolu v porodnici. to by bola sranda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre