Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
18. nov 2009

no co sa tyka 3D tak by to malo stat nejakych 33euro, ale neviem ci je v tom aj DVD+foto a ci moze byt priatel/ muzik pri tom a robi sa to v nemocnici na gynekologii (pod porodnicou) ... no so mnou asi ani velmi nie, iba ak by sa drobec vypytal o vyse 2tt skor 😅 🤐

malalady
18. nov 2009

katka tak to by bola sranda hehe 😀DD

michalag.. no ja jej podam sono medzi prvými a ked hovorí čas tak ja idem... 🙂 ta ja sa nedám heh 😀 😀 😀

katka444
18. nov 2009

no rodit sa moze od 38 - 42 tt, takze nic nieje nemozne.

teraz uz zas musim koncit-pracovne povinnosti, ale snad este na vas natrafim.

paaa zatial

katka444
18. nov 2009

a este, neviete ktory dr. robia to 3D v nemocke? alebo podla toho kto ma sluzbu na ambulancii?

malalady
18. nov 2009

katka asi tak🙂 kto má službu 😉

seuska
18. nov 2009

jaaaj idem o hodinku na poradnu a na sono, drzkajte mi palceeeeee.... vecer napisem ako sme dopadli, ci je vsetko ok a ci nam potvrdi dievcatko....

michalag
18. nov 2009

katka, ved nevravim ze to je nemozne 🙂
malalady, ona je proste .... vacsinou tam cakaju viacere od nasho Dr. takze sa zburime a potom uz nic nemoze 😅 😝 😀

michalag
18. nov 2009

katka, ozvi sa castejsie 😉 🙂
seuska, jasne ze budeme drzat siiilno palce 😵

malalady
18. nov 2009

michalag tak to ona je.. dost divná je 😠 😠 😠

michalag
18. nov 2009

a maly ti teraz haja?

malalady
18. nov 2009

nie tancuje tu :D 😀 pustam mu pesničky 😉

michalag
18. nov 2009

😀 😀 😀 zlaty 🙂

a este ti spava naobed, ci uz vymysla?

lucinka1104
18. nov 2009

ahojte mne malý spal krátko tak som si nestihla ani ľahnúť sním

malalady
18. nov 2009

no stým som už skončila 😀 nechce spávat.. a tak ho ani nedávam.. bo on má bohovsku trpezlivost 🙄 no čo budem hovorit celá mamina.. čo si zaumieni to dosiahne 😠

malalady
18. nov 2009

lucinka ahoj :_)

michalag
18. nov 2009

typicky baran 😝 😀
luci ahoj 🙂

silvia7
18. nov 2009

babulky, no teraz som dofrčala od dr!! 😀 takže z našej Laurušky nakoniec bude malý Maťko zrejme (myslím meno).... neviem ako to zistila, lebo ja som tam nič nevidela ani môj drahý, ale ona videla "pindíka" 😅 snáď mu narastie väčšejší... 😀 😀 noooo som hotová.. a ja som ho doteraz oslovovala Laura.. snáď to nenechá stopy!!... ale strašne sa tešíme, strašne moooooc 😉 a vraj som úplne ok a termín mám začiatkom apríla - riadime sa ultrazvukom.. teraz som vraj v 21 tt 😎

lucinka1104
18. nov 2009

mne malý zase nespáva v noci 😝
Ahoj mal a Miška 😉

silvia super správy gratulujem k chlapčekovi

michalag
18. nov 2009

silvia, tesim sa s tebou ze je vsetko oki 🙂 a blahozelaaaam k chlapcekovi 😵

susanita555
18. nov 2009

seuska prave som pozerala,na tvoj 3d to je asi ten z tych kosic nie? krasneeeee aj ja som bola ale mam len video a jednu foto

civavava
autor
18. nov 2009

seuska, ake mas bohovske tetovanie, strasne sa mi paaci 🙂)

silvia, gratulujem k tripple aj k chlapcekovi!

vejula
18. nov 2009

Silvii gratulujem ku chlapčekovi, teším sa s tebou 😵 Ja mám dnes pohodový dník. Koooonečne sme s drahým našli čas na seba, lebo pred tou svadbou a tesne po nej sme v kuse čosi ešte vybavovali a pratali.

adasik
18. nov 2009

kika29-držím vsetky palce, aby ste boli aj s mimi ok!!!!

seus-kde mas tých 9 kil? Na foto v albume nic nevidno/no skoro 😉

silvi-gratulujem k chlapcekovi

...podla mna tých 70 euracov za postielku so vsetkým nie je vela....

stanusa
18. nov 2009

caute,
od dnes som na PN, mam zvascenu stitnu zlazu, uvidime ako dopadne rozbor krvi.

tarinka popozeraj na http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
kika uvidis, ze to bude dobre
a vsetkym gratulujem k vysledkom 🙂

vejula
18. nov 2009

Tak držím palce na tom rozbore. A to na štítnu žlazu robia vyšetrenie všetkým tehu???? Mne ešte nič také nerobili. A Kikuš držím palčeky, nech bude všetko dobre.

silvia7
18. nov 2009

ďakujem všetkým 😉

mi dr. hovorila, že na ďalšiu prehliadku idem ráno na lačno na krv, pak mi spravia dajaké pitivo z prášku z lekárne a o 2hod mi urobia ďalšie odbery... ??? tak čo iné jej na to mám povedať, než že ok 😒 heh.. a dnes sa na mňa tak škerila tá doktorka, zlatá bola moc.. jediné čo ja mám stále také horšie je tlak.. mám ten spodný strašne nízky vraj akoby som sa práve zobudila.. ale nehovorila mi nič, že jak to napraviť... asi to ani nie je v mojich silách že jo.. 😉

michalag
18. nov 2009

silvia, to je test na tehotensku cukrovku a nechcem strasit, ale mne to bolo bleeee 😝 😝 😝 , ale da sa to vydrzat

silvia7
18. nov 2009

uuha.. no fajn.. dík za info 😉 hmmm... šak sa neviem dočkať na 17.12. 09 .. ona je zlatá, vždy sa ma opýta, či mám nejaké problémy alebo ťažkosti a ja že ee, ja som bezproblémový typ tehulky 😀 tak sa tak usmieva..

vejula
18. nov 2009

No silvi ja si vždy nejaký problém nájdem. Niežeby som to vyhladávala, ale vždy sa mám čo pýtať, že či sa z toho nič nemohlo stať alebo z henteho. Len tak pre ukludnenie, ved vieš.

stanusa
18. nov 2009

vejula neviem ci to robia vsetkym, ale mne kvoli zvacsenej jednej casti zlazy...je to vidiet aj okom na pravej strane krku. doteraz som so stitnou problemy nemala, vraj sa zvykne zvacsit v tehotenstve... 😒
v tehotenskej knizke je to skrining hypotyreozy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre