• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ahojte, maminy!!!!! :slight_smile: uz konecne viem co budem mat DIEVCATKO :grinning: :grinning: ...som takaaaaaaaaaaaa stastnaaaaaaaaaaaaa aj ked to este neni na 100%
18. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myly blahozelam k babulke :slight_smile: ...na 100 % sa to asi dozvieme az v den D :grinning:
18. nov 2009 o 19:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, no tak to hej :slight_smile: ...teraz musim porozmyslat nad menom heh :slight_smile: a ty uz vies co budes mat?
18. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni do profilu...ze vraj na 100%
18. nov 2009 o 19:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myly gratulujem k dievcatku a silvia tebe k chlapcekovi :wink:
18. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myly, gratulujeeeem k dievcatku :dizzy_face:
18. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak som sa dnes aj ja objednala na 3D, ale až 20.12. lebo mm, skôr nemá voľno, čiže budeme mať napokon asi aj my vianočné prekvapko :wink:
18. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky my co vieme pohlavie necitite sa tak akoby ste rozbalili vianocny darcek velmi prskoro?
My sa velmi tesime ale to nevedenie bolo take .... zaujimavejsie :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,ste tu toho napisali, dnes som mala narocny den :angry: , ale konecne doma a oddychujem
18. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac gratulujem ku dievcatku ako aj ku chlapcekovi :grinning: , ako Vam zavidim, ze uz viete
18. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy co citis ty ze to bude?
18. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aprilovky,
ja sa pridavam k blondy a tiez zavidim ze uz viete :grinning:
my musime cakat do 8.12. a snad sa nad nami krpec zlutuje a ukaze sa
18. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ono to uleti .... a ani sa nenazdas a uz bude 8. :wink:
Len aby nozky neprkrizilo :grinning:
18. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minius ja by som chcela dievcatko,aj mi to od zaciatku skoro kazdy hovoril, ale mala som 5 snov a v tych bol chlapcek, no ale aj tak mam take tusenie, ze to bude dievcatko, taky nejaky vnutorny pocit, hoci aj ked to bude chlapcek budeme ho velmi lubit, ja sa najskor dozviem az 21.12 (hovorila som doktorovi, ze dufam, ze mi da darcek na vianoce :grinning: ) teraz v pondelok nechcel povedat, som bola na tripple testy tak snad vyjdu v poriadku, teraz cakam aby mi doktor nezavolal, lebo to bude znamenat, ze su ok
18. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dufam ze ti Doki nezavola!!! Nech vam to vsetko dobrucko dopadne! :wink:
18. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minius, ved toho sa prave bojim, mm sa vyhraza ze bude tolko stuchat do brucha az si to rozmysli a ukaze ze je chlapcek :slight_smile:
ja mam tiez tusaka na dievcatko, ale vraj mame 85% sancu na XY, takze asi mi to nevyjde
18. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tusaka na chlapceka a vyslo nam to presne tak, tak maminka to asi citi najlepsie!
Inak mne poradili aby som si dala trosku coly a trosku to pomohlo, nozky roztiahlo :grinning:
18. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ako to vies ze mate 85%sancu, kto vam to povedal?

minius dakujem, no dufam, ze nezavola, aka ironia :grinning:, ale tak snad nebude, a vy uz dlho viete, ze budete mat chlapceka?inac gratulujem sa tesite vsak? moj mm by chcel chlapceka, ale zo zaciatku nasho vztahu chcel dievcatko, tak sa bude tesit aj chlapcekovi aj dievcatku
18. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy mi to vieme uz presne tyzden :dizzy_face:, tesime sa prevelmi hlavne ze je malicke zdravucke a vsetko vyzera ako ma byt. Moja druha polovicka tiez chcela dievcatko... ono je to asi taka otcovska vec (malu strazit)!

Tak mozno nam to vyde do paru :grinning: na druhy krat!
18. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy, pri IUI je vraj take percento. skusala som aj ten domaci test na urcenie pohlavia z mocu, ale to tiez vyslo tak nerozhodne.
kazdopadne sa budeme tesit z hocicoho, len nech uz vieme :dizzy_face:
18. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vy uz skoro secky viete co budete mat?aj ja kcem :sweat_smile:

ked citite pohyby tak aj v spodnej casti bruska?lebo ja tam citim nieco,ale neviemci to toto uz,ale je to prijemne,ale neviem no,je to fakt dost nizsie.hm? :wink:
18. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, vacsinou citim uuuplne dole. hlavne ked sedim, ked lezim na chrbte tak sa viac hmyri a aj k pupku sa dostane :dizzy_face:
18. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy ake mate peknukne mena vybrate! Mne sa tiiez velmi paci Samko ale koli priezvisku to nemozme dat ... Ked sa vratime na SK tak by ho tam asi potom sikanovali...
18. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi aj ja ked stojim tak tiez nizsie ale ked sedim tak uz aj okolo pupku :wink:
18. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni takze moze byt ze aj ja uz citim pohyby :sweat_smile:
18. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minius,tak ja aj ked sedim aj ked lezim,ale len od vcera tak castejsie citim,ale len dole :wink: len furt si este niesom ista :sweat_smile:
18. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a dali ste si napr bryndzu?
18. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zaciatku si asi nikto nie je isty :slight_smile: ja som neverila ze citim pohyby tak skoro, ale je to ono :dizzy_face:
pipi, ak je pasterizovana tak ja by som si dala...a veru si aj cez vikend dam. podarilo sa mi konecne na internete objednat takze sa tych halusiek dozeriem!
18. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,kde si zohnala PASTERIZOVANU???????? :astonished: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja kceeeem jest halusky
18. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni prosim a co to znamena IUI? :fearful:
baby ja nejako velmi nesledujem co jem, jem v podstate vsetko, ale zas sa neprezieram, takze trosicka toho a tamtoho snad neuskodi, ked mam chut dam si rybku, aj rizoto, aj sampionovu omacku napr.ktoru milujem, atd...akurat malo mlieka a jogurtov jem, tak to by som asi mala

aj Vam sa spusat krv z dasien, mne pri cisteni zubov dost, no ale vraj to je normalne
18. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok