Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

roxi
19. nov 2009

blondy - pozerám, že máte vybraté aj meno Sára, mne sa veľmi páči, pôvodne som aj chcela Sáru, ale v našom okolí ich bolo zrazu v tom období dosť veľa a manžel bol proti, že bude mať iniciály SS, tak som sa ho nakonie musela vzdať a zmeniť, ale teraz je ich už zas pomenej, keby sme čakali babu, tak by som sa zas snažila presadiť Sáru 😉

malalady
19. nov 2009

ahojte 🙂

lubkamik
19. nov 2009

Dobre rano 🙂
Maly mal vcera v bruchu stikutku - lezala som pred telkou, ovladac som mala polozeny na bruchu a zrazu zacal cely poskakovat 😀 😀 Akaaaa sranda to bola 😵

malalady
19. nov 2009

lubkamik to musí byt zlaté :-P

roxi
19. nov 2009

lubkamik - že sranda, počkaj keĎ sa to bude častejšie opakovať a vo vyššom štádiu tehu, to sa ti tá sranda prestane páčiť 😀 , ale nie, aj ja si pamätám, že to bol pre mňa zážitok, keď sa to stalo 1x 😉

lubkamik
19. nov 2009

No to verim ze ked to bude robit casto tak ma sranda prejde 😀 😀
Pred 2 tyzdnami som chcela aby uz kopal a teraz ma bombarduje tak ze ma az rebra bolia 😝

roxi
19. nov 2009

lubi - no je to jasné, my baby fakt nevieme, čo chceme 😀 , ja som takto strašne chcela, aby už Lea pekne rozprávala, teraz sa jej pusa nezastaví, tak by som chcela, aby bola chvíľku ticho 😅 , minule kecala ešte aj zo spánku 😕 , a aj ona bola v brušku až moc aktívna, dúfala som, že toto bábo bude kľudnejšie, ale zatiaľ to tak nevyzerá, utešujem sa, že možno po narodení bude pokojnejšie

civavava
autor
19. nov 2009

ahoj kocky,

fruchtbar, gratulujem k chlapcekovi! Mate uz aj meno prenho? 🙂

seus, tiez si myslim, ze by si sa mala pytat dokiho na vsetko co ta zaujima, od toho tam predsa je
😠

juuj a v sobotu si ja veru dam bryndzove halusky, ideme na vianocne trhy do europskej skoly a slovensky stanok bude ponukat mnamky ako halusky, kapustnicu, placky, lokse...aaa , az sa mi slinky zbiehaju uz 😝 😝

lubka, to muselo byt zlatee 🙂 uz sa tesim ked ucitim nasho maleho aj ja 🙂

lubkamik
19. nov 2009

No tento tyzden sa maly prekonava - tak strasne kope 😵 Mozno preto ze nepocuje tata - ten sa s nim furt rozpraval 🙂 Ved hadam uz pride v pondelok z nemocnice domov lebo sa ani poriadne nevyspim co sa bojim v tom velkom dome sama, hehe 😀

civavava
autor
19. nov 2009

lubka a co je tvojmu mm? dufam, ze nic vazne! skore uzdravenie zelam

malalady
19. nov 2009

civavka ty ešte necítiš pohyby?

lubkamik
19. nov 2009

Operovali mu koleno - krizovy vaz sa mu roztrhol pri squashi ☹ Tak mu museli plastiku robit. Hadam sa ta operacia podarila a bude moct s malym futbal hrat 🙂

civavava
autor
19. nov 2009

malalady, este nie, bo mam vpredu placentu a doki mi na sono ukazoval, ako to vytvara barieru medzi mojim bruskom a malym..takze si vraj este pockam 😒 😠 😖

malalady
19. nov 2009

a to čo?

katka444
19. nov 2009

ahojte,
tak ja tiez asi este necitim pohyby. ale neviem, neviem, ci uz som nahodou necitila nejake. len som si nie ista, ci to moze byt ono. v pondelok v buse cestou z prace, som mala pocit akoby mi praskali bublinky, ale skor tak nizsie pri mechure ako pod pupkom som to citila. citila som 2x akoby mi praskla bublinka. a dnes rano o 5 ked mm odchadzal do prace som sa prebrala a lezala som na boku a tiez som mala taky pocit ale tiez tak niekde pri mechure, akoby bublinky praskali. myslite, ze to moze byt uz ono?

katka444
19. nov 2009

malady uz si objednana na 3D? kolko dopredu tam treba volat?

maxii
19. nov 2009

kati ja to tiez citim pod pupkom 😉 😉

ja to citim akoby take stuchance zvnutra....ale podla mna si to uz citila 😉 😉

katka444
19. nov 2009

ahoj maxi, ja to praveze necitim pod pupkom, ale dole pri mechuri.

katka444
19. nov 2009

ozaj a uzivate nejake vitaminy v tabl.?

malalady
19. nov 2009

kati ešte som tam nevolala.. 😉

katka444
19. nov 2009

a v kolkom tt sa chces objednat? vraj v 27 je vsetko krasne vidiet. ale neviem kedy sa ma chodit. niekto chodi aj skor. 😒

malalady
19. nov 2009

teraz v pondelok pojdem na sono.. tak tam idem v utorok zavolat 😉 😀

lubkamik
19. nov 2009

Katka, ja neuzivam ziadne vitaminy - lekarka mi povedala ze pokial mam pestru stravu a jem ovocie ziadne vitaminy nepotrebujem - vraj su po nich nafunute deti a aj ja by som bola cela nafuknuta 😀 Tak sa snazim papat roznorodu stravu a vela ovocicka 😵

lubkamik
19. nov 2009

ja idme na 4D buduci tyzden - budem v 22tt. Neviem co je lepsie - pocula som aj nazor ze neskor je uz babo moc velke a nic neni vidno lebo je tam pomackane 😝 Ved uvidim ako dopadnem - mozno ma lekarka prelozi ked sa maly nebude chciet ukazat 🙂

malalady
19. nov 2009

však aj toto je 3D/4D 😉 a ja si myslím,že je to už jedno kedy.. 🙂 hlavne nech je pekne vidno xi 😀

katka444
19. nov 2009

ja mam doma calibrum mami. maju sa jest dve tabletky denne. ale ja som strasny lajdak a mnohokrat nezjem ani jednu alebo len jednu za den. no ale aspon nieco. o vit. z ovocia sa ani tak nebojim. skor aby babo malo dost mineralov na kosti a zubky.

malady takze aj teraz idews na 3D?

malalady
19. nov 2009

katka teraz nie.. teraz idem na to morfo.. v 20tt čo sa chodíjavascript:addEmoticon('😉','vBody')

klongova
19. nov 2009

Dobré ránko

stanusa - neboj s tou štítnou žľazou to nie je nič vážne, myslím že nás je viac čo máme podobný problém. Budeš užívať len nejaké lieky a častejšie chodiť na krv. To je všetko. Doki ťa musí častejšie kontrolovať kôli bábu leno aj ono porebuje tie lieky možno ešte viec ako ty - tak mi to vysvetlil doki.

tantama - mali by sa volať babylove ak myslíš tie podobné pamperskám za cca 13 EUR

.... čo sa týka bryndze jem ju keď mi ide na chuť - halušky u nás robí mm mne sa nechce a za 1 trim. som ich nemala ani raz nešli mi vôbec na chuť. Teraz mi ich urobil no nie s bryndzou ale so syrom. S bryndze jem len pomazánku. A čo sa týka šalátu na vianoce ten zásadne robím s domácou majonézou - aspoň viem čo tam dám. Je to u nás tradícia a iný šalát by som doma nejedla. Keď som na návšteve nemám na výber no doma velím ja.

baby dnes som mala divný pocit. Pohyby už cítim no mala som pocit akoby som mala nejaké tlaky v podbrušku. Bola som s malým u zubára - a v tom období už zvyknem jesť raňajky. Takže asi malé už bolo hladné a takto mi to dávalo najavo. No normálne som sa musela zastaviť tie tlaky boli dosť nepríjemné. Odvtedy nič neviete čo to bolo ? Dúfam že nič vážne a nebudem musieť ísť na nejakú pohotovosť. Nezvyknem nejako dlho stáť skôr sedím alebo ležím.

klongova
19. nov 2009

baby a ja som sa pýtala môjho dokiho na morfo a on mi povedal že to nerobí a nevie kto to robí. 17.12. mám ísť do nemocnice tak možno to bude ono v akom období sa to robí ja budem vtedy 22tt+1 nie je to už neskoro ?

tantama
19. nov 2009

lubka štikutka je sranda ale len keď je mimi takéto malinké... mne malý štikútal skoro stále a bolo to nepríjemne.. mňa Grétka dnes stále kope do mechúra..... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre