Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

katka444
20. nov 2009

uz ste rozhodnute pre nejaky konkretny kocik? mne sa zatial najviac paci camerelo q12. ale aj V max a espiro gtx

lubkamik
20. nov 2009

Katka, ja som zatial rozhodnuta pre Brio Go 🙂 Lahucky a priestranny

katka444
20. nov 2009

lubka idem kuk aky to je

blondy12
20. nov 2009

katka ja som zatazena na kociky a chcem take tipy ako mas ty 😀 , aj s autosedackou, no chcely by som ich vidiet a hladam podobne ale lahsie, inac vo svojom albume mam novinku r.2010 posledny, Manhattan Hauck, videla som ho nazivo, lahucky, a je srandovny, ze z tej vanicky sa stiahnutim v predu a vzadu urobi a sportak...fakt sa mi zapacil,hlavne preto, ze je cenovo vyhodny, lahucky, a sikovny

blondy12
20. nov 2009

lubka tak ten som videla aj ja, ale na ten bohuzial nemame ☹ to jedine, ze by som sportku vyhrala

civavava
autor
20. nov 2009

katka, my uz nas favorit-kocik mame doma - Jane Slalom Pro Formula 🙂

inak fakt, uz sme v polke tehu, ja si myslim, ze ta zvysna polovikca rychlo prejde, od januara to bude odsypat jedna radost 🙂 juuj uz aby bol apriil 😉

klongova
20. nov 2009

to je v pohode ja som sa nenahnevala brala som to ako názor som rada že som ťa pobavila. Čo sa týka tej roboty tak ja pracujem do sviatkov a potom rizikové i keď mi to nejako nevyhovuje no je o zo zdravotných dôvodov takže bude mi to pomalšie ubiehať ako vám čo budete robiť no nejakú zábavku si určite vymyslím. Pri Samkovi som vyšívala teraz nemám na to čas ani chuť takže možno sa k tomu vrátim.
Chystám sa mať aj doma internet tak budem sem tam aj sem chodiť aspoň sa trochu rozptýliť a tak

lubkamik
20. nov 2009

blondy teraz siel dost dole ten kocik a na jar ma ist este viac 😀 Takze uz nebude az taky drahy 😵 Ja budem cakam asi do marca kym ho kupim...

katka444
20. nov 2009

lubka pekny kociarik, ale nie pre nas rozpocet. ja hladam nieco v rozpeti od 8 - 12 tis. to este v korunach, nejak si nejdem zvyknúť na tie éčka 😀

blondy tiez sa mi pacia take typy a hlavne aby bol co najlakší. ten camerelo q12 ma tiez hlboku vanicku, ktora sa da spravit na sedenie.

klongova
20. nov 2009

čo sa týka kočíka budeme mať po samkovi a ešte sme dokúpili bugynku na leto a na prevoz v aute inak nový sa nechystám kupovať aj tá bugyna je už používaná no v dobrom stave. Hlboký mám z poľska len sme dokúpili nové kvalitnejšie kolieska - mm ho už aj zložil tak sa chodím vytešovať do pivnice i keď je to skoro. KeĎ idem po kapustu tak sa zastvím aj tam. Som rada že sme ho nepredali bolo mi to ĺúto

michalag
20. nov 2009

ja neviem, ja som skor za klasiku, asi som ina 😅

katka444
20. nov 2009

a jane sa mi pacil este ako netehulke. ale po zistení ceny som si to rozmyslela. ale je super. mozno raz...

lubkamik
20. nov 2009

Teraz stoji tolko co Jane Slalom. Ja mam nastastie kamosku co predava kociky tak mi slubila inu cenu 😵 😵

blondy12
20. nov 2009

katka len mi pride ze sportak bez kolies 14,5kg je strasne vela, ak vies ako vypada V4 Coleto taK ten som videla aj si ho ohmatala a hned ma presla po nom chut, tazky taky bezhybny nic proste, ale u toho Manhattanu nemas samostatny sportak tam je iba toto co vidis na fotke, a a mas dole take pasy, ktore stiahnes a je z toho sportak...to je super na tom co sa mi paci, chapes ze ked chces v zime mozes mat hlboky a keby male sa zobudilo alebo mrncalo stiahnes tu a a tam a mas sportak hned, taky som este nevidela okrem tohto a vaha 7kg-8kg a nie je taky siroky takze aj lepsie prechadzat s nim mozes, ale zas nema uzku vanicku a je dlha , to je o niecom inom ...inac pekne maju na stranke

www.eshopbaby.cz aj cenovo prijatelne

katka444
20. nov 2009

michala, som sa pýtala na predoslej stranko. kde sa daju vo ZV okukat kociky. okrem bambina, to poznam.

kika29
20. nov 2009

klongova a prečo ideš na rizikové ked sa smiem opýtať? mne doktor zatial nepovedal nič ale tiež mám problém. Začal sa mi otvárať krčok maternice tak to teraz budeme sledovať a uvidí sa čo bude dalej. Takže neviem do kedy vydržím v práci.

zuzkabar1983
20. nov 2009

dobre ranko tehulky!

Katka, tiez rozmyslam nad tymi istymi kocikmi co ty, plus este bexa B4, ale ten som nevidela nazivo a mnoho bab si ho objednava cez net, co ja sa dost bojim. Inak i tu na MK je na tento kocik dobra tema v sekcii Vybava. A pisal tam aj nejaky predajca Mark a dokonca ten kocik kompletne pofotil do albumu.

Civava, perfektny vyber. Ten kocik ma aj moj brat a musim povedat, ze nema chybu, ale mne pride drahy. Ale tiez som nad nim uvazovala. Je fajn lahky a dobre sa ovlada.

katka444
20. nov 2009

blondy ved to, ze tie kociare su dost tazke a este ked tam das babo 😒 . no budeme musiet zacat posilovat 😀

michalag
20. nov 2009

kati, uz som ti napisala na predoslej strane 3 prispevok od spodu 😉 🙂

katka444
20. nov 2009

jaaj michala prepac. nedocitala som. idem kuk

michalag
20. nov 2009

to je oki 🙂

klongova
20. nov 2009

kika - ja som jedna z tých čo si každý deň musia pichať injekcie na riedenie krvy. To je hlavný dôvod už som mala byť na rizikovom od 12.11 no prehovorila som ho na 1.1.2010 nebol s tým nejako spokojný a musím sa šetriť takže na vlasné riziko som ostala v práci. No od januára to už riakovať nebudem. Myslím že si pichá dominka a ludka zatiaľ viem o týchto a obe sú na rizikovom. Stačilo spomenúť pichanie a už to bolo. Nie je to nič príjemné každý deň pichať no našťastie môžem aj do bruška zatiaľ.

katka444
20. nov 2009

to baby mava nepoznam to je kde?

lubkamik
20. nov 2009

Inac vraj na tento Concord su teraz velke zlavy a je celkom dobry co som pocula...
http://www.kocikovo.sk/product/concord-neo-aleb...

zuzkabar1983
20. nov 2009

Michala, pozerala som tvoj album. Velmi sa mi pacia tie fotecky, aj ten kalendar.
Mas na to specialny program, ci sa to da stiahnut z netu????

katka444
20. nov 2009

ta bexa B4 je tiez celkom pekny

katka444
20. nov 2009

lubka tak ten neo ma dost komicke kolieska 😀 asi som tiez skor na klasiku

lubkamik
20. nov 2009

Ma dva druhy koliesok - aj obycajne aj tie divne 😀

michalag
20. nov 2009

zuzkabar, robila som to v programe gimp, ale da sa to aj cez Photoshop, ale ten je plateny. Inak sa to vola Digiscrapbook a je tu vo volnej diskusii aj tema 😉

katka, Baby mava je pri Drevarskom a lesnickom muzeu ... a este jeden obchod ma napadol ale teraz si ani za svet nespomeniem ci tam maju aj kociky, vola sa to Kathy v budove City Caffe na Namesti a maly byt to byt na 1 alebo 2 poschodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre